Dzieci OnLine

Webdesign Grafika Pomoc - Jak zrobić LOGO?

Memi - Pon 02 Kwi, 2007 16:05
Temat postu: Jak zrobić LOGO?
Wie może ktoś jak zrobic logo na forum, i potem je wstawic? Nie jestem zbytnio zorientowana w tych tematach. ;/
Kamix - Pon 02 Kwi, 2007 21:29
Temat postu:
Jezeli mialoby to byc logo z napisem wejdz na templatesbox.com tam sa ladne darmowe loga za pomoca programu Adobe photoshop przerabiasz plik PSD i na serwerze wgrywasz ten pliczek ze zmieniona nazwa taka jaka jest w danym katalogu, nadpisujesz i gotowe Smile a jeżeli chcesz cos innego równiez mozesz pobawic sie w wyzej wymienionym programie.

Jezeli chodzi o rozszerzenie to zapisz je w takim jakie jest na serwerze bo jezeli masz plik .gif to obrazek z rozszerzeniem .jpg nie bedzie widoczny Smile powodzenia Smile
Ninka - Wto 03 Kwi, 2007 15:36
Temat postu:
Mnie też zaciekawiła ta stronka, ale czy mogę prosic o dalsze wyjaśnienia, b wszystko jest po angielsku
Kamix - Wto 17 Lip, 2007 15:24
Temat postu:
Nic trudnego Smile nie potrzebna jest tutaj znajomosc jezyka angielskiego. Kiedy wejdziesz na strone kilknij na button o nazwie "Free Templates" gdy strona sie zaladuje pod buttonami znajdziesz roznego typu nazwy darmowych plikow jakie mozesz pobrac np. Free Website Templates - darmowe szablony, Free Flash Templates - darmowe szablony we flaschu, Free Logo Templates - darmowe loga na www, Free Website Graphics - darmowa grafika na strone, Free Banner Templates - darmowe banery.
Luke_Skywalker - Wto 10 Lut, 2009 18:02
Temat postu:
Użyj painta i na fotosik wzuć! Mr. Green
Anonymous - Wto 31 Mar, 2009 07:30
Temat postu:
oooooooooooo! Zajrzyjcie tutaj: http://gimpuj.info

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group