Dzieci OnLine

SEKS - Pora na specjalistę???

fauna - Wto 19 Maj, 2009 19:23
Temat postu: Pora na specjalistę???
Mój partner od jakiegoś czasu (nowa praca, stresy....) ma problemy w łóżku, niepełna erekcja, generalnie problem z wyluzowaniem chyba, zrobiłam mu taki teścik ze strony penigry i nie wyszło to dobrze Sad Myślicie że powinnien iść do lekarza czy wystarczą tabletki bez recepty i jakieś specjalne wysiłki z mojej strony???
SIMON300195 - Wto 19 Maj, 2009 20:29
Temat postu:
my nie jesteśmy jakimiś cudownymi uzdrowicielami-lekarzami
lepiej iść do lekarza lekarz przepiszcze maści tabletki antybiotyki tym szybciej tym lepiej bo jeszcze będzie bezpłodny dopiero będzie TrRraAaGeeEeDddiAaa
krystian603 - Wto 19 Maj, 2009 21:23
Temat postu:
Jak piszesz twój partner ma teraz duży stres dużo na głowie nie ma czasu na seks. W głowie jest tylko praca i praca. Jest nie chętny porozmawiaj z nim o pracy bo widocznie jest spięty bo może jeszcze go nie zaakceptowali w nowej pracy.
joasia90 - Sro 20 Maj, 2009 10:09
Temat postu:
Nie napisałaś ile macie lat, od jak długiego czasu jesteście razem, od jakiego czasu współżyjecie.... NAwet specjalista po takich niepełnych informacjach by wam nie pomógł....
fauna - Sro 20 Maj, 2009 14:02
Temat postu:
Reczywiście podałam mało danych, jakoś mnie rozwala ta sytuacja. On jest zaraz po 30., nigdy dotąd (przynajmniej ze mną) nie miał takich problemów, jesteśmy razem 3 lata. Raczej wykluczam choroby, on jest poza tym zdrowy jak ryba, tyle że często jest bardzo zmęczony i spięty jak wraca z pracy Sad
Shaunri - Sro 20 Maj, 2009 15:51
Temat postu:
Długo tak ma?
smoczek250 - Czw 21 Maj, 2009 07:42
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Długo tak ma?

Zapewne od nowej pracy ;p
fauna - Czw 21 Maj, 2009 14:52
Temat postu:
To fakt, że zmiana pracy tu sporo zawiniła, zaczęło się chyba jak zaczął mieć problemy w starej i wieczorem lubił sobie wypić np 3 kieliszki wina, potem to mu nawet nie tyle potencja co libido kompletnie siadało. Mieliśmy do tej pory naprawdę super udane pożycie i nie chciałabym, żeby przez taką głupotę to się popsuło :/
Shaunri - Czw 21 Maj, 2009 22:34
Temat postu:
Nie zrozumiałaś - pytam o okres. Dzień, dwa, miesiąc, rok, dziesięć lat. Kiedy zmienił tą pracę?
fauna - Wto 26 Maj, 2009 17:46
Temat postu:
Od półtora miesiąca, prawie dwa w sumie. Nie zdarza mu się za każdym razem, ale tak czuję że seks zszedł dla niego na jakiś baaaardzo odległy plan. Dla mnie niestety nie.
minioo - Pią 29 Maj, 2009 17:53
Temat postu:
Może niech spróbuje takich środków ziołowych z apteki? Poczuje się pewniej, zresztą zioła i afrodyzjaki są stosowane w problemach z męskim wzwodem od lat Smile
Jaś - Pią 29 Maj, 2009 23:13
Temat postu:
minioo napisał/a:
Może niech spróbuje takich środków ziołowych z apteki? Poczuje się pewniej, zresztą zioła i afrodyzjaki są stosowane w problemach z męskim wzwodem od lat Smile
Ja też jestem zapracowany, a erekcje mam prawie na okrągło, nawet jak śpię i ziółek nie potrzebuję.Laughing
minioo - Pon 01 Cze, 2009 10:57
Temat postu:
No to super Very Happy Ale też niektórym facetom tak się zdarza nawet jak są ogólnie zdrowi i wcale nie tacy starzy. Wtedy chyba lepiej coś zadziałać.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group