Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Czaty

Xesquio - Sob 30 Sie, 2003 00:19
Temat postu: Czaty
Witam. Chce znać wasze opinie na temat poznawania ludzi poprzez czat. Ja sądze że to jest dobre bo przez czat poznałem swą prawdziwą miłość i do teraz nam dobrze sie układa. Ale są i takie przypadki że poznamy kogoś i sie z nom umówimy. Przyjdziemy na spoykanie a to sie okarze że to dorosły facet i w dodatku pedofil a tacy ludzie podszywają sie pod dziewczyny więc uważajcie czatownicy Wink.
Kornelia - Sob 30 Sie, 2003 11:55
Temat postu:
Ja nie lubie czatow. Wole gadu-gadu uwazam, ze to przyjemniejsze. Gadasz tylko z tymi osobami z ktorymi chcesz na czcie jestes skazany na wszystkich. Ale nowszych wersjach gg mozna storzyc takiego mini czata wysylajac ta sma wiadomosc do paru osob jednoczesnie.
Lilly - Sob 30 Sie, 2003 13:05
Temat postu:
Nooo...ja też wole gygy, jest lepsze... Wink
Cytryna - Sob 30 Sie, 2003 13:12
Temat postu:
Mi czaty nie działają...żadne!! Dlatego tez przez caly czas siedze na gg ale przez czata tez nie raz gadalam u koleżanki itp. Muszę stwierdzić ze tak jak moje przedmówczynie gg itp formy komunikacji są o wiele lepsze!! A co do umawainia sie przez nie ...to powiem tyle za raz byłam na takiej randce no i wybadło nawet ok. Jedynym minusem jest to ze nie wiem jak ta osoba wygląda Wink dlatego już tego nie robie.
Narvana - Sob 30 Sie, 2003 13:27
Temat postu: .....
ja NIE lubię czatów....denerwuje mnie to bardzo....wogule to ja nie lubie rozmawiac na gg i tym podobnych programach wole na żywo Wink
Xesquio - Sob 30 Sie, 2003 13:32
Temat postu:
Właśnie takich wypowiedzi sie spodziewałem Laughing . Ja tez lubie gg bo tu sobie można znaleźć osobe ze swojego miasta i gogóle ale dlamnie czat jest dobry bo tam poznalem swoją miłość Wink. Pozdro all i prosze dalej wypełniać ankiete Wink
Xesquio - Sob 30 Sie, 2003 13:34
Temat postu:
Cytryna napisał/a:
Mi czaty nie działają...żadne!! Dlatego tez przez caly czas siedze na gg ale przez czata tez nie raz gadalam u koleżanki itp. Muszę stwierdzić ze tak jak moje przedmówczynie gg itp formy komunikacji są o wiele lepsze!! A co do umawainia sie przez nie ...to powiem tyle za raz byłam na takiej randce no i wybadło nawet ok. Jedynym minusem jest to ze nie wiem jak ta osoba wygląda Wink dlatego już tego nie robie.

Zciągnij sobie Jave Machine. Bez tego niewejdziesz na żadnego czat'a Wink. Pozdro all
Cytryna - Sob 30 Sie, 2003 13:48
Temat postu:
Xesquio dzięki za informacje...może podziala Smile
magda_ns - Sob 30 Sie, 2003 14:00
Temat postu:
Uważam że powinno się poznawać ludzi przez czat bo to jest jakby przygoda Very Happy głupio to ujełam ale dobra

Jestem na TAK!!!
Xesquio - Sob 30 Sie, 2003 14:12
Temat postu:
~magdzior~ napisał/a:
Uważam że powinno się poznawać ludzi przez czat bo to jest jakby przygoda Very Happy głupio to ujełam ale dobra

Jestem na TAK!!!

Właśnie chodzi oto że dobrze to ujełaś i sie bardzo ciesze Wink.
magda_ns - Sob 30 Sie, 2003 14:15
Temat postu:
Dzięki!!Ale to troszkę tak głupio zabrzmiało Wink ale ciesze sie ze ktos moje zdanie podziela
Alice_10 - Sob 30 Sie, 2003 15:47
Temat postu:
Czaty nie sa takie zle Very Happy Ja czesto gadam na czatach Cool
cornelia - Sob 30 Sie, 2003 21:50
Temat postu:
~magdzior~ napisał/a:
Uważam że powinno się poznawać ludzi przez czat bo to jest jakby przygoda Very Happy głupio to ujełam ale dobra

Jestem na TAK!!!
Troszeczke głupia ale dobrze i to prawda!!!!!!
Keśka - Sob 30 Sie, 2003 22:56
Temat postu:
Hmm...Każdy z was ma rację, ale słyszałam o takim wapadku, że 12-latka przez czat poznała 24 latka, byłego żołnieża, i z nim gdzieś uciekła. Od tąd jej nikt nie widział!
Kinga - Sro 03 Wrz, 2003 19:00
Temat postu:
Cze

Ja nie za bardzo lubię znajomosci przez net a tym bardziej chat i
nie za bardzo chciałabym miec chłopaka poznanego przez net
wolę spotka nia z ziomalami ale na żywo albo przez net ale to wtedy gdy ich znam
Kamix - Czw 04 Wrz, 2003 17:08
Temat postu:
Cytat:
Hmm...Każdy z was ma rację, ale słyszałam o takim wapadku, że 12-latka przez czat poznała 24 latka, byłego żołnieża, i z nim gdzieś uciekła. Od tąd jej nikt nie widział!


juz wrucila Wink dudnili o tym w telewizji hehe ona chyba miala troszki wiecej lat ale to szczegol Very Happy

Ja wole gg niz czata poznalem przez nie swoja dziewczyne i jest nam razem dobrze czaty tez lubie mozna nawiazac nowe znajmosci sympatie, zaprzyjaznic sie z kims itd. Very Happy Wink to chyba tyle Smile
Tisiana - Wto 30 Wrz, 2003 18:57
Temat postu:
Czaty nie są złe ale gg jest lepsze...to moje zdanie...
girl_in_black - Wto 30 Wrz, 2003 21:24
Temat postu:
jeśli ktos ma taki czat na którym siedzi powiedzmy codziennie od jakiegoś czasu i zna już na nim ludzi to czatowanie a takim razie jest bardzo fajne.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group