Dzieci OnLine

Manga & Anime - Cuś Ambitniejszego....

Pan_Feanor - Czw 30 Paź, 2003 21:29
Temat postu: Cuś Ambitniejszego....
Jeśłi ktoś z was Oglądał coś Abitniejszego zapraszam do rozmowy ^.^
Alice_10 - Czw 30 Paź, 2003 22:29
Temat postu:
a czy to jakies anime? ja tego nie znam Confused
Eregoth - Sob 01 Lis, 2003 23:28
Temat postu:
co masz na mysli?????
Pan_Feanor - Pon 03 Lis, 2003 08:31
Temat postu:
coś ambitniejszego ^^ biggrin
Eregoth - Wto 04 Lis, 2003 17:18
Temat postu:
podaj tytul skad mam wiedziec jaki masz gust:d
Anonymous - Sro 05 Lis, 2003 13:14
Temat postu:
No na przykałd..... taki Lain......
Villemo - Pon 15 Gru, 2003 17:59
Temat postu:
Najfajniejszy jest Cowboy Bebop, świetne postacie, muzyka, WSZYSTKO! Co do najładniejszego to Serial Experiments Lain, Haibane Renmei i Chobits. Haibane zwłaszcza. pozdro;p
CuteBunny - Pon 15 Gru, 2003 21:53
Temat postu:
Ja nie wiem czy to dla ciebie będzie ambitniejsze, bo to raczej anime dla dziewczyn (chodzi o ilość bishounenów :D) ale mi bardzo podoba się Wolf's Rain. Oglądałam dopiero 6 odcinków, ale uważam, że ma w sobie to coś... tajemnicę i magię, nutkę filozofii, wizję przyszłości... No i jest bardzo ładne (zwłaszcza bohaterowie <3 hihi )
Eregoth - Nie 21 Gru, 2003 19:05
Temat postu:
Moze jakies czyste Romansidlo Mr. Green np. Video Gilr Ai Smile nie no na serio to moze jakis Hellsing czy Gundam Seed
Xesquio - Sob 27 Gru, 2003 06:06
Temat postu:
A ja moge pogadać o anime takich jak Senkaiden Houshin Engi, Golden Boy, Tokyo Babylon Smile.
Pan_Feanor - Pon 29 Lis, 2004 14:15
Temat postu:
Villemo napisał/a:
Najfajniejszy jest Cowboy Bebop, świetne postacie, muzyka, WSZYSTKO! Co do najładniejszego to Serial Experiments Lain, Haibane Renmei i Chobits. Haibane zwłaszcza. pozdro;p


Trafiłąś w moje gusta ożeń się ze mną biggrin..
Świetny jeszcze jest taki Trigun czy Bogiepop Phantom ^^
Anonymous - Sro 01 Gru, 2004 18:59
Temat postu:
Mówcie co chcecie... Ale mi się baardzo podobało anime DiGi Charat... *^^* Może niezbyt ambitne i rozbudowane, ale śmieszne jak nic. biggrin Podobało mi się również Blood: The last vampire. Może fabuła nie była porywająca, ale muzyka mi się podobała. Chobits też lubię... ^^ O Cowboyu też wiele pozytywnych opinii słyszałam, ale póki co nie miałam okazji obejrzeć. ;[
Pan_Feanor - Sro 01 Gru, 2004 19:13
Temat postu:
Tym mnie ujełaś biggrin Ja mam mroczne plany ożenienia się z Puchicko ^^.... to ideał kobiety w Anime ^^ mała słodka i inteligentna biggrin...
Chobity takie sobie są, a W Blood podobałą mi się animacja i "krecha ^^"
Anonymous - Sro 01 Gru, 2004 19:23
Temat postu:
Taakk... Puchiko jest najlepsza, nyuuu... *^^* Zabójcza jest. *^^*
Co do Blood - też mi się kreska podoba. biggrin Tylko mogli bardziej się wysilić nad fabułą... :/ Ale muzyka była cudowna. *-*
panienka_wierzba - Sro 01 Gru, 2004 21:53
Temat postu:
no dobrz więc mój brat pisze dużo rzecyz o których sama sądzę że są słit albo fainiutkie ^^ on ba bardzo podobne gusta do mnie wiec moze ja nie będe pisac Wink?
No tak Chobits, (aaaa Chii ^^ moja słodka) Blood =) oł jes śliczna kreska ^^, no co moge jeszcze pwoiedzieć =) ja wogóle lubiem..
Pan_Feanor - Czw 02 Gru, 2004 07:41
Temat postu:
Tak jasne mamy podbne gusta.w snach chyba. Dziewczyno ty po obejżeniu Laina nierozumiała byś o co w tym biega a po 4 odcinkach Boogiepopa dała byś sobie spokój... niewyjeżdzaj mi tu z takimi głodnymi kawałkami co ? Lepej se ić se obejżeć Perfect Blue...
panienka_wierzba - Czw 02 Gru, 2004 18:07
Temat postu:
głodnymi kawałkami grrrr...
no to daj mi Laina.. ze słownikiem w łapce (- -") bede oglądać ^^.
Na tyle co wytrzymuje Twoje głupoty Wink to juz nic nie jest mi straszne
zbanowany-inspektor - Czw 02 Gru, 2004 18:53
Temat postu:
ja oglądałem dragonból zet
Pan_Feanor - Pią 03 Gru, 2004 12:19
Temat postu:
Bana panu bana jak z tąd wo Warshawki....
BTW tak widzi mnie mój kumpel Smile http://www.freewebtown.com/sadohi/Feo.jpg
Mr.Spike - Nie 09 Sty, 2005 01:31
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
Villemo napisał/a:
Najfajniejszy jest Cowboy Bebop, świetne postacie, muzyka, WSZYSTKO! Co do najładniejszego to Serial Experiments Lain, Haibane Renmei i Chobits. Haibane zwłaszcza. pozdro;p


Trafiłąś w moje gusta ożeń się ze mną biggrin..
Świetny jeszcze jest taki Trigun czy Bogiepop Phantom ^^

ja się mogę ożenićbiggrinbiggrin z tym że trigun na pewno nie jest czymś ambitnym biggrin

Pan_Feanor napisał/a:
BTW tak widzi mnie mój kumpel Smile http://www.freewebtown.com/sadohi/Feo.jpg

super książke napisz%-)

a tak a propos, to ortografia nadal jest dla ciebie obca biggrin no a w maju matura nieuku:P
Pan_Feanor - Nie 09 Sty, 2005 10:03
Temat postu:
Dla mnie matura tak samo jak ortografia to abstrakcja ja jestem w technikum misiu Smile..
E tam trigun ambitny je Smile służy szerzeniu propagandy hipisowskiej biggrin
Mr.Spike - Nie 09 Sty, 2005 17:15
Temat postu:
no widzisz.. jesteś gorszy po prostu biggrin

skoro trigun jest ambitny bo służy szerzeniu propagandy hipisowskiej to bebop też [patrz odcinek 22]
Pan_Feanor - Nie 09 Sty, 2005 23:40
Temat postu:
W sumie niemam nic do hipisów biggrin Ostatnio na sylwku piłem z 56 letnim byłym hipisem biggrin
Mr.Spike - Pon 10 Sty, 2005 03:47
Temat postu:
parafrazując znany i lubiany tekst

HIPISI NIE! HIPISKI TAK!
Pan_Feanor - Pon 10 Sty, 2005 06:28
Temat postu:
Mr.Spike napisał/a:
parafrazując znany i lubiany tekst

HIPISI NIE! HIPISKI TAK!

W sumie im mniej hipisów tym więcej hipisek dla mne Wink
Papierowa Tęcza - Pon 24 Sty, 2005 14:32
Temat postu:
yy.. tak wracajac na temat anime...
Cosik ambitniejszego: Feanor - oglądałeś może Angel Sanctuary, albo X'a? (taa... kto by Xa nie ogladal ;P) - for me to sa czolowe 2 najambitniejsze anime wszechczasów Razz
panienka_wierzba - Pon 24 Sty, 2005 19:39
Temat postu:
odpowiem moze za niego ^^ (w końcu mój broda =p) nie X'a raczej nie oglądał (niestety brak kablówki robi swoje) za to czytać, czytał Wink.
Co do AS, pozostawiam odpowiedx jemu samemu =]
Pan_Feanor - Sro 26 Sty, 2005 11:50
Temat postu:
AS to takie popluczyny po Evangelionie.....
Natomiast po przeczyaniu paru tomiów X chciało mi się żygać na ściany-tej.
Wiem że Animec duże lepszy ale do puki sam mi w łapki niewpadnie niebędę go szukał.
Papierowa Tęcza - Sro 26 Sty, 2005 12:36
Temat postu:
taa.... te rozpoczęcia X'a w każdym tomiku - od nowa cała seria a potem skok gdzieś daleko w przyszłość - i zawsze: "Kamui, jedź do Tokio! Tam spełni się twoje przeznaczenie" - szczerze mówiąc polubiłem to - to jest tak zrypane, że aż ambitne XD
Pan_Feanor - Sro 26 Sty, 2005 23:06
Temat postu:
Tenchion napisał/a:
taa.... te rozpoczęcia X'a w każdym tomiku - od nowa cała seria a potem skok gdzieś daleko w przyszłość - i zawsze: "Kamui, jedź do Tokio! Tam spełni się twoje przeznaczenie" - szczerze mówiąc polubiłem to - to jest tak zrypane, że aż ambitne XD


Ah Kamiu są dwie drogi a przyszłości niemożna zmienić.... smok ziemi i smok powietrza bla bla bla... nic tylko palec w gębę i żygać w siną dal :>

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group