Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Twoje pierwsze o.b.

Dexia - Sro 18 Sie, 2004 22:44
Temat postu: Twoje pierwsze o.b.
Czy ktoś kupił już Twoje pierwsze o.b.? Jeśli tak to co to zawiera? i Ile kosztuje? Gdzie można to nabyć?
panienka_wierzba - Czw 19 Sie, 2004 08:07
Temat postu:
troche mnie rozśmieszył ten post (a raczej jego forma Wink) no ale cóż, swoje pierwse O.B. już kupiłam, były w nim tampony i ulotka informacyjna a to wszystko zapakowane w ładne pudełeczko Mr. Green kupiłam je za 4,75 w kiosku koło mojej szkoły =D można kupic je we wszystkich sklepach kosmetycznych, supermarketach, przydrożnych sklepikach, kioskach oraz aptekach!
Michaś - Czw 19 Sie, 2004 11:26
Temat postu:
no masaa ... ale ludzie maja czasem problemy Razz bez urazy ale tak samo mozesz zapytac o to co jak ile i gdzie mozna kupic opakowanie kondonow Wink
Anonymous - Czw 19 Sie, 2004 13:20
Temat postu:
Następny post o tamponach... chyba ktoś powinien zrobić przyklejony na temat tamponów, bo co chwile ktoś pyta o to samo... ludzie pzeglądajcie tematy zanim coś dacie.
Czerwony Miś - Czw 19 Sie, 2004 14:45
Temat postu:
ee ja tam jeszcze tamponów nie urzywałam... narazie nie mam takiego zamiaru :] a jak bede chciala to nie bede musiala kupywac bo dostalysmy w szkole 6 tamponów z taka ksiazeczka i kalendazrzykiem a wszytsko w takiej zielonej kosmetyczce Razz wzielam sobie 3 takie kosmetyczki Razz wiec mam pod dostatkiem Razz hehehe
...
---> Nenar.. takkk One..
Paulka - Czw 19 Sie, 2004 16:41
Temat postu:
A co to jest Twoje pierwsze O.B. ????
Dexia - Czw 19 Sie, 2004 19:00
Temat postu:
Och dziewczyny... Mi chodziło o taki zestaw "Twoje pierwsze o.b.". Kiedyś czytałam o nim w gazecie. Nie chodziło mi tu o zwykłe opakowanie tamponów. U mnie w sklepach tego nie ma więc pytam was.
Czerwony Miś - Czw 19 Sie, 2004 19:51
Temat postu:
ahaa.. a no u nas tez nie ma raczej.
Gościówa - Pią 20 Sie, 2004 16:18
Temat postu:
Pierwszy raz o takim czyms słysze...no chyba ze ci chodzi o taki zestaw który zamawia się na próbe za darmo w internecie..to sa chyba dwie paczuszki ob i ksiązeczka...ale tego nie ma w sprzedazy...jesli nie o to ci chodzilo to nie wiem
NaStKa - Pią 20 Sie, 2004 22:09
Temat postu:
a ja tez o tym czytałam Smile i chciałam se takie cuś kupić tylko że nie ma Sad niestety....
Blandzia - Sob 21 Sie, 2004 14:34
Temat postu: Re: Twoje pierwsze o.b.
Dexia napisał/a:
Czy ktoś kupił już Twoje pierwsze o.b.? Jeśli tak to co to zawiera? i Ile kosztuje? Gdzie można to nabyć?

NIe wiem czy chodzi ci o specjalny zestaw "moje pierwsze ob", ale jesli tak to zawira on chyba tampony, kalendarzyk, i ksiazeczke i kosztuje 6-8 zł.
Blandzia - Sob 21 Sie, 2004 14:36
Temat postu:
u nas jest! jest w tym kalendarzyk, tampony oczywiscie i ksiazeczka, ale tego nie kupilam bo narazie nie uzywam tamponow. Szczeze to pare osob mi odradzalo Wink
NaStKa - Wto 24 Sie, 2004 20:43
Temat postu:
Hm..a w gazecie pisali, że jest tam tez pudeleczko jakies na tampony Rolling Eyes ...ale z tego co pisze Blandzia wynika, że nie..no cóz Wink
Iśka - Wto 24 Sie, 2004 22:43
Temat postu:
Ja kupiłam. I polecam dla wszystkich dziewczyn które boją się użyć tamponów !
Jest tam super-extra poradnik (napisany w podobnym stylu jak "między nami kobietkami"), takie różowiaste pudełeczko na tampony i zestaw 8 tamponów mini. Cena nie jest taka zła... ja kupiłam za 6 zł i coś, ale kupowałam w 'Selgrosie'.
ewqq - Pią 27 Sie, 2004 14:33
Temat postu:
A gdzie można zamówić darmowe próbki tamponów? Wyczytałam tak również na innej stronie, gdzie dziewczyna mówiła coś o tym ale nie podała strowy www gdzie się zamawia. Jak wiecie to powiedzcie.
Paulka - Pią 27 Sie, 2004 17:44
Temat postu: 13 lat!!!!
wejdz na strone www.dorastam.pl tam w rubryce TAMPONY i tam kokarze ci sie takie cóś z darmowymi próbkami podpasek.. klikniesz na to i otworzy ci sie strona i tam wpiszesz swoje dane i wyślesz... ale musisz mieć skończone 13 lat!!!!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group