Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Pomysł

Anonymous - Pon 04 Paź, 2004 14:04
Temat postu: Pomysł
Cześć! Mam pomysł utwurzmy taki temat NAZSE RODZEŃSTWO tu możemy się pochwalić swoim rodzeństwem czekam na akceptacje. :-D
BamBI - Pon 04 Paź, 2004 15:41
Temat postu:
niektórzy nie maja lub nie chca sie chwalic swoim rodzeństwem............... Confused
Malvina - Pon 04 Paź, 2004 16:03
Temat postu:
JA nie mam za bardzo czym sie chwalić ... no moze tylko bratem Wink
Siostra- 11 lat , głupia gowniara , pyskata , co 2 dni zmieniająca przyjaciolke , lizus , caly czas skarzy .... :/
Brat- 14 lat , wyluzowany.. nie skarzy , o 100% lepszy od siory.... zawsze zrozumie;) Tylko jedyne co mnie w nim wqrza to przyprowadzanie calego osiedla do domu:P
Anonymous - Pon 04 Paź, 2004 17:12
Temat postu:
Ja też nie mam czym się chwalić - nie mam rodzeństwa Wink
Anonymous - Pon 04 Paź, 2004 18:45
Temat postu:
Ja też nie mam. A więc ten temat jest wedlug mnie nie potrzebny
panienka_wierzba - Pon 04 Paź, 2004 19:34
Temat postu:
hm.. ja mam sie czym pochwalic =P wielkie 18-letnie nie wiadomo co z dlugimi wlosami zwane moim bratem =) imie jego to Lukasz =) a pseudo to Pan_Feanor (równiez zarejestrowany na forum Wink) wkurzajacy, denerwujacy, wpadam przez niego w chisterie, schizofremie itp. itd. ale za to dobry z niego kumpel (czasami ale nawet czesto) nie zadko mily i pomocny braciszek (ale pieprzony* donosiciel =/) zabieral (kieyd jeszcze nie miaBam pozwolenia od rodziców) mnie na koncerty, zaprosil mnie na swoje urodziny Wink (a o dziwo niewielu znam takich którzy to robia)przedstawia mi i mnie swoich znajomych, ciekawie sie z nim rozmawia, ma ciekawe poglady, interesuje sie w b. duzej mierze tym samym co ja, sluchamy podobnej, jak nie tej samej muzyki =) po prostu (prawie) wsyzstko co mozna sobie wyobrazic Wink
mroweczka - Pon 04 Paź, 2004 22:03
Temat postu:
U mnie tak
Aga-13 lat,bliźniaczka(niepodobna). Eh...Nie chce mi się tłumaczyć. Tylko 4 lata chodziłyśmy ze sobą do klasy,teraz jesteśmy w innych szkołach. Strasnzie pyskata,też zmiania przyjaciółki jak rękawiczki...Mówie coś do niej normalnie musi odwrzeszczeć i wielka afera Rolling Eyes Nie cierpię jej!!! Rolling Eyes
Kamila- 17 lat, 2 kl.liceum. O wiele lepsza niż Aga(fajniejsza). Choc z deczka się rządzi ale i tak ją lubię Razz
klacz - Pon 04 Paź, 2004 22:15
Temat postu:
Tia...ja i mam się czym 'pochwalić' i nie:P
(napierw nie:P)
17 letnia siostra Kaśka- dzień w dzień się kłócimy, ona nawet jak mi coś tłumaczy, to takim tonem że normalnie żal nie odpyskować, i mówi to tak że na mnie zwala wszystko, że ja jestem głupia, beznadziejna, przemądrzała i nie wiem co jeszcze...


24 letni brat Piotrek:P Z nim da się dojść do porozumienia, choć czasem można go wkurzyć a tego lepiej nie zkomentujęRolling Eyes . Gra on w teatrze "a"...ostatnio(wczoraj 3.10.04) występował w 'Genesis' może ktoś słyszałRazz fajne było:](na szczudłach sporo się działo)... Cóż...nie przepada za końmi...z tego co pamiętam to czasem(to było 2 lata temu...)nas zawoził na konie, a w stajni był tylko raz. Rolling Eyes Rolling Eyes Aha...i już nie ma go w chałupie, bo się wyprowadziłRazz
Pulkownik Nikt - Pon 04 Paź, 2004 22:35
Temat postu:
Moi bracia maja po 20 cos lat w tym jeden mlodszy o rok Razz Ile dokladnie maja nie wiem bo sie nie interesuje ;D.
No i ogolnie lubie z nimi gadac i obrzucac sie epitetami badz jakimis zabawnymi tekstami z filmow biggrin.
Ale najbardziej to lubimy zartowac :]
Rozmow ciekawych nie mamy bo mamy te same poglady. Ja slucham troche muzyki braci a oni troche mojej. A kolegow ich znam czy chcem czy nie bo ciagle ich pelno w domu i siedza u mnie w pokoju i przeszkadzaja mi grac Mr. Green .
Naomi - Wto 05 Paź, 2004 16:05
Temat postu:
Moje rodzeństwo...
Szkoda gadać...
Siorka 7 lat
Brat 11 lat

Siostre lubie bardziej. Z Matejem (mój braciak) ciągle się obzywamy i nazywamy głupkami itp.

Ola te denerwuje
,, Natala pobawimy się lalkami??"
Nie wytrzymam...

I wszystko trzeba dzielić na 3 Confused
Anonymous - Wto 05 Paź, 2004 16:23
Temat postu:
Mam siostre 19 lat..zadko bywa w domQ..szkoła chlopak ale i tak ją kocham..no prawda bijemy się wyzywamy ale pogadać z nią idzie na wszystkie tematy .. ale prawde mówiąc chciała bym młodsze rodzenstwo .. nie że jak bym miala bym zmieniła zdanie napewno bym chciała bym bawiłaaa..lubie male dzieci ;) by mi przeszkadzala w lekcjach..odprowadzała bym do przedszkola do szkoły :D bym się opiekowała :D moze zdawac sie głupie ale tak jest;P
Malvina - Wto 05 Paź, 2004 17:33
Temat postu:
Claudia ... teraz tak mówisz ... U mnie w domu kiedys był tydzien kuzyn . mieszkal .. bo jego rodzice gdzies tam wyjechali.. I oczywiscie ja musialam się nim zajmować bo niestety w tym czasia moja mlodsza siora wyjechala na zieloną szkołe ... a brat ... oczywiscie nie dał sie ;/
To był strazny tydzien ... takie małe dzieciaki (przedszkole , podstawowka 1,2 ) (sory jak kogoś obraze Razz) są najgorsze .. No niewiem jak inne .. ale mój kuzyn ... rozpieszczony bachor Rolling Eyes
Anonymous - Czw 07 Paź, 2004 06:11
Temat postu:
Witam.
Rodzeństwo? Taak, żem posiadł takowe. Wink

O rok młodsza (13) siostra - Natalia. Ostatnio zauważyłem duży spadek natężenia kłótni i wyzwisk, chyba dorasta Wink Większy problem w tym, że mi kompa zajmuje. Czasem dojdziemy do porozumienia, czasem nie.
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Czw 07 Paź, 2004 11:47
Temat postu:
Malvina a ja się z tobą nie zgadzam mam się czym pochwalić mam brata chodzi do przedszkola ma 3 latka i kogoś lepszego nie mogę sobie wyobrazićjest cool. Tak wogule to ma na imię Adaś jest super. A pozatym o dziwo czasami pomaga. :-)
Blanka - Pią 08 Paź, 2004 23:50
Temat postu:
ja mam 3 braci... wszyscy sa spox... nie bardzo sie z nimi kluce bo 2 sie wyprowadzili z domu a jeden ma 3 latka:

1. Łukasz 3 latka
2. Dawid 23 lata
3. Patryk 35 lat

pa!
Anonymous - Sob 09 Paź, 2004 06:42
Temat postu:
Nie mam się czym chwalić. A szkoda.... Confused
Malvina - Sob 09 Paź, 2004 10:05
Temat postu:
Anużk@ napisał/a:
Malvina a ja się z tobą nie zgadzam mam się czym pochwalić mam brata chodzi do przedszkola ma 3 latka i kogoś lepszego nie mogę sobie wyobrazićjest cool. Tak wogule to ma na imię Adaś jest super. A pozatym o dziwo czasami pomaga. :-)

Ale posłuchaj .. Twoj brat ma 3 lata .. a moj kuzyn 2 klasa . Zobaczysz jak to bedzie jak on bedzie mial ok. 6,7 lat ... zaczną się popisy .. przeklinanie ... bo takie male dziecko nie rozumie ze to nie ma sensu ... bedzie udawal kogos "wiekszego " niz jest ...
Idda - Wto 12 Paź, 2004 22:24
Temat postu:
O,boże!Jak mnie to dobija w małych dzieciach.Ostatnio się huśtałam z koleżanką na placu zabaw koło szkoły i nagle słyszę coś takiego-"Kur*a ,odpie****isz się???".Odwracam się,a tam dwaj chłopacy stoją (z 1,czy 2 klasy) i plują na siebie....po prostu....zatkało mnie??? Evil or Very Mad A co do rodzeństwa,to też posiadam:siostrę(23) i brata(26)Siostra sięniedługo wyprowadza,ale nadal ją lubię:DWczoraj wieczorem podeszłam do niej i powiedziałam-"A Ty chyba masz łaskotki,no nie????"I za częłyśmy się w ten sposób wygłupiać.A brat ciągle pracuje na kompie(grafik) i ciągle mnie woła-"Idka!Chodź!Pokażę Ci,co zrobiłem!"biggrinbiggrinbiggrin
Anonymous - Pią 15 Paź, 2004 20:02
Temat postu:
Ja mam 1 siore i 1 brata:


Siora Asia(24 lata) - Kłóci się i kłóci.................

Braciszek Michał (17 lat) - Da się z nim pogadać, jak narazie tylko dziewczyny zmienia
Malvina - Pią 15 Paź, 2004 20:16
Temat postu:
Idda napisał/a:
O,boże!Jak mnie to dobija w małych dzieciach.Ostatnio się huśtałam z koleżanką na placu zabaw koło szkoły i nagle słyszę coś takiego-"Kur*a ,odpie****isz się???".Odwracam się,a tam dwaj chłopacy stoją (z 1,czy 2 klasy) i plują na siebie....po prostu....zatkało mnie??? Evil or Very Mad


Idda ... tez tego nie znosze .... Ide sobie w szkole idzie jakiś bachor i pod nosem gada do siebie "K**** ale ta baba (chodziło chyba o nauczycielkę ) jest poje... " No bez komentarza ... :/
Ale wniosek jest jedny ... starsi koledzy uczą albo rodzice .. a oni powtarzają
Anadriel - Wto 26 Paź, 2004 19:18
Temat postu:
Moim zdaniem ne jest to zbyt dobry pomysł bo jak moi poprzednicy już mówili, któs może albo nie mieć rodzeństwa albo nie mieć się czym chwalić.... nie to zły pomyusł... a w dodatku forum stworzono dla pomocy... a jak tu pomagać? Neutral
Anonymous - Wto 26 Paź, 2004 19:57
Temat postu:
Witam.
Anadriel, forum stworzono nie tylko dla pomocy Smile Są tu też różne kąciki zainteresowań, hobby i parę innych ciekawych działów.
Pozdrawiam Kwiat
Bike_chan - Sro 27 Paź, 2004 07:19
Temat postu:
A ja mam się czym pochwialić:
Mam trójkę duuuuużo młodszego rodzeństwa:
Asia (4,5 roku) - bardzo fajna, trochę za bardzo rozpieszczona, ale fajnie sie z nią wygłupia
Krzyś (3,5 roku) - strasznie uparty, krzyczy, wrzeszczy i się wścieka, ale czasami mnie rozbraja...
Piotrek (2,5 roku) - ma niepochamowane wybuchy agresji, ale jest taki malutki i słudziutki...
Anonymous - Sro 27 Paź, 2004 17:17
Temat postu:
No cóż. Ja właściwie mam się czym pochwalić, hehe biggrin
Więc tak:
*bracia po 27 lat (bliźniacy) - Łukasz i Tomek
*siostra 28 lat - Sabina (bleee...)
Nie mieszkamy razem. Łukasz ma żonę i mieszkają razem w Krakowie (miasteczko studenckie), on pracuje na AGH. Sabina ma męża i urodzoną 17 lipca 2004 r. córeczkę, mieszkają... 200 km od nas. Tomek ma dziewczynę, mieszkają razem, a 10 września 2005 roku biorą ślub. Różnica między nami jest 13-14 lat - poprostu koszmar:P Pamiętam, że jak byłam mała, zawsze bawiłam się w pseudo-szkołę i malowałam po ich zeszytach (Łukasz oberwał 1 za moje bazgroł na jego zeszycie z matmy). I Łukasz najbradziej się mną opiekował, bawił etc. Tomek to jakby był moim kuzyne, buahaha Razz Robił jak musiał. A Sabina - o boże, horror Twisted Evil Zawsze się kłóciłyśmy, kradłam jej rzeczy, kosmetyki, lakiery do paznokci, chodziłam w butach (w niejednych połamałam obcasy) etc. Teraz, ponieważ ich nie ma, to... odwykłam od kłótni, docinek etc. Wink I... jestem z nich dumna, bo hehe, mieli do mnie cierpliwość jakich mało Razz

Koniec epopeji, można się obudzić Wink
Anonymous - Sro 27 Paź, 2004 21:58
Temat postu:
Rodzenstwo haha rzecz okropna ale zalezy jakie:) ja mam siostre ma 23 lata... ma na imie Monika . /czesto sie klocimy o kompa:) jednym slowem nie ma czym sie chwalic
No dobra pochwale sie jeszcze no wiec jak juz pisalam w tamtym poscie i jeszcze ona studiuje politologie mgr. juz skonczyla dziennikarstwo:) i chce jechac do angli do chlopaka ufff nareszcie sobie odpoczne:)

(Pozwolilem sobie zlaczyc oba posty a na przyszlosc polecam guziczek "Edytuj" zamiast pisac nowy post Wink- Moderator )
MEFIU - Pią 29 Paź, 2004 20:49
Temat postu:
Jammam brata któremu wszystko uchodzi na sucho jak ma dostac kare na. tydzień bez kompa to nastepnego dnia siedzi albo jeszcze tego samego dnia to jest niesprawiedliwe odkad poszedł do 4 klasy to sie uważa za jaksiegoś pakera i to jest najbardziej wkużającę Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation
Anonymous - Pią 29 Paź, 2004 21:06
Temat postu:
Ja tez mam brata i jedynie moge sie pochwalić że mu lepiej jest niz mi bo mu zawsze uchodza kary na komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :evil:

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group