Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - sperma a mutacja...

adam(o)_1991 - Sob 20 Lis, 2004 11:11
Temat postu: sperma a mutacja...
powiedzieliście że mutacje się ma jakieś 2 lata po spermie...ale to dziwnie
bo jak bym powiedzmy miał teraz sperme ( w 1 klasie gim) to mutacje w 3 gim,a zauwazyłem że przeważnie mają mutacje w 2 gim...no i niektórzy w 1 gim ,więc jak to jest??
Juwenta - Sob 20 Lis, 2004 11:23
Temat postu:
Nie jest powiedziane ze Ci co maja mutacje w 1 czy 2 klasie to ze sperme mieli wlansie w 1. Mogli miec juz wczesniej. Ale nikogo nie mozna porównywac ścisle do schematów, ze po dwóch latach ma sie stać to. Kazdy organizm jest inny, dla kogos moze byc to rok, dla kogos moze byc zupełnie na odwrót. To że większość tak ma, że taka jest średnia, to nieznaczy ze wszyscy Wink
mroweczka - Sob 20 Lis, 2004 12:08
Temat postu:
Nie zawsze mutację przechdozi się 2 lata po spermie. Przeważnie tak jest. Nie powinieneś sie teżprzejmować tym,jakbyś zaczął mutację dopiero w wieku 15 lat...To nie jest wcale tak późno Wink
arekk - Sob 20 Lis, 2004 12:50
Temat postu:
Adam(o) skond wziales informacje ze mutacje ma sie w 2 lata po spermie? U mnie cos nie pasuje- mutacje mam teraz w 3 klasie gima a sperme mialem juz w 6 kl.
mroweczka - Sob 20 Lis, 2004 14:45
Temat postu:
Adam dowiedział się o tym nawet z naszego forum,ale tamn pisało,że przeważnie mutację przechodzi się 2 lata po pierwszej polucji,ale nie zawsze.
adam(o)_1991 - Sob 20 Lis, 2004 16:53
Temat postu:
arekk miałeś sperme w 6 klasie!? a tak poza tym to jak jest z tą spermą,wydaje (człowiek) jakieś dźwięki jak ją ma i czy boli,czy to przyjeme??
Kinga - Sob 20 Lis, 2004 18:17
Temat postu:
Sperma to poprostu wydzielina
Człowiek nie wydaje żadnych dzwięków ani podczas polucji anie gdy poprostu ma spermę
Podczas stosunku lub masturbacji jedynie cięzej oddych i może wtedy wydawac jakieś dzwięki Wink
arekk - Nie 21 Lis, 2004 11:57
Temat postu:
Adam(o) polucje mialem juz tak w polowie 6 kl. Budzilem sie rano i mialem mokra albo wilgotna pizame. Sytuacja glupia bo wstydzilem sie dawac takie spodnie mamie do prania i od tego czasu masturbuje sie. Problem z polucjami zniknal. Nie wiem jakie bylo uczucie w trakcie polucji bo spałem. A jak jest w trakcie wytrysku przy waleniu gruchy to chyba sam wiesz. A w ogule to do kturej klasy chodzisz?
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 12:39
Temat postu:
Po 1. onanizacji, albo masturbacji.
Walenie gruchy to możesz mówić przy koleżkach na murku.

A to chyba jasne, że jak się masturbujecie to nie ma polucji.
Bo człowiek wyładowuje napięcie seksualne, i o. Wink
arekk - Nie 21 Lis, 2004 12:54
Temat postu:
Sorki za "walenie gruchy".
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 12:58
Temat postu:
Witam.
Dokładnie, po onanizmie (czy onanizacji? Sama czynność jest nazywana onanizmem... Razz) rozładowałeś swoje napięcie, więc polucje już nie wystąpią. Nie mam pojęcia po ilu latach od pierwszej polucji średnio ma się mutację, ale jestem pewny, że każdy dojrzewa inaczej. Wink
Pozdrawiam
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 18:15
Temat postu:
A co to znaczy, że cię nie lubię? Razz
Ona89 - Nie 21 Lis, 2004 18:23
Temat postu: Re: Oliie
Wiochmen napisał/a:
A CO TO JEST PENIS I WALENIE GRUCHY?


Do której ty klasy chodzisz??? Bo z doświadczenia wiem, że powinieneś wiedzieć co to jest penis od czwartej klasy szkoły podstawowej. I nie zadawaj więcej głupich pytań.

Jeśli jeszcze ktoś ma takie pytania to istnieje coś takiego jak słownik http://www.wiedza.dziecionline.pl
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 18:25
Temat postu:
A nie zauważyłaś że to miał być obleśny żart? Wink
Ona89 - Nie 21 Lis, 2004 18:34
Temat postu:
Tavion zauważyłam Wink A stronę podałam jakby ktoś inny chciał zadać takie pytanie, ale nie dla żartu tylko dlatego, że naprawdę nie wie co oznacza ten wyraz.
mycha92 - Nie 21 Lis, 2004 21:05
Temat postu:
O raju, sperma w 6 klasie!! To ja chodzę do 6 klasy i jeszcze miesiączki nie mam, a tym czasem chłopak ma?? Jeju, do czego to wszytko doprowadza! O ile dobrze wiem, to chłopcy wolniej dojrzewają od dziewczyn. No ale cóż, życie lubi płatać figle, ale to trochę nie tak, jak powinno być...

A jeszcze podam przykład. Mam przyjaciela w klasie, Tomka. On już ma mutację itp. Mam też kilka koleżanek w klasie, np. Paula, Jagoda itp. które jeszcze się w ogóle nie zaczęły rozwijać. Jak to jest, że one pewnie dostaną okres może pod koniec gimnazjum albo coś w okolicach, a kolega dostanie spermę w 6 klasie? Eeee, trochę tak dziwnie, ale niech już będzie. Oczywiście to przypuszczenia, bo ja im w gatki nie zaglądam Razz

Ps. Ale jestem dumna, mam 3 gwiazdkę!! To się Mikołaj pośpieszył Razz
adam(o)_1991 - Pon 22 Lis, 2004 07:50
Temat postu:
heh co prawdza nie jestem fachowcem w tych sprawach,ale po czytaniu postów można po pierwszym spojrzeniu wiedzieć,że każdy dojrzewa w innym wieku,np. ja mam już włosy pod pachami,za to mój kolega nie ma ich i ma strasznie dziecięcy głos Smile
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 09:08
Temat postu:
Skoro chłopcy dojrzewają rzekomo w 6 klasie, no to nie wiem, ja mam jakieś nieudane formy życia. 5 panów jest ode mnie wyższych, z tego tylko 3 ma mutacje. A jest to klasa 2 gimnazjum. Ale mniejsza z tym. Razz

Mycha - schematy są takie, że dziewczynki dojrzewają mając 10,11 lat, a chłopcy mając 12,13. Jednak sama widzisz, że to są tylko schematy, że w rzeczywsitości jest inaczej.
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 15:17
Temat postu:
Witam.
Skasowałem posty adam(o) i jeden Gabrielen. Adam(o): Ostrzegam. Nie widzę najmniejszego powodu do takiego zachowania.
Pozdrawiam
mycha92 - Pon 22 Lis, 2004 15:24
Temat postu:
Weim Gaba, że to jest tylko schemat, ale tak zawsze czułam się najlepsza, razem z moimi koleżankami które też już są w "wyższych sferach" dojrzewania. Jak usłyszałam że chłopaki są lepsi od nas, to sę jakaś gorsza poczułam Razz Tylko nie mówcie, że nie ma w dojrzewaniu lepszych i gorszych, bo ja to wiem. Ale tak nam było lepiej, że my już jesteśmy albo prawie lesteśmy kobietami, a tu chłopaki nas wyprzedzają. Trochę tak dzownie, ale cóż...
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 06:37
Temat postu:
W praktyce (a przynajmniej tak mnie na biologii uczyli) dziewczyny dojrzewają szybciej niż chłopcy. Przechodzimy to dłużej najprawdopodobniej, skoro jednak chłopak zaczyna szybciej dojrzewać niż Ty. Ale z drugiej strony - może on wcześniej jak na chłopaka, a Ty trochę później?
Pozdrawiam Kwiat
adam(o)_1991 - Wto 23 Lis, 2004 08:21
Temat postu:
KoT ,dlaczego usunąłeś i który post usunąłeś?
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 14:17
Temat postu:
Witam.
Usunąłem Twój post w stylu "nie fikaj mi tu", odpowiedź Gabrielen i Twój kolejny post, gdyż uważam, iż takie osobiste wycieczki są wyjątkowo nie na miejscu. Naprawdę, jeżeli coś Ci się w Gabrielen nie podoba, jest od tego Prywatna Wiadomość.
Pozdrawiam
mycha92 - Wto 23 Lis, 2004 14:58
Temat postu:
Wiesz KoT, ja wcześnie zaczęłam. Włosy na wzgórku i biust zaczęły mi rosnąć ok. 1,5-2 lata temu. A teraz brakuje mi tylko miesiączki, bo wszystko inne mam. Poprostu trafiają się chłopcy, ktorzy są na równo z dziewczynami. A więc: "Trzeba się pogodzić z losem, nie zawsze jesteśmy najlepsi."
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 18:51
Temat postu:
Jesteście. Komórka jajowa jest największą komórką w organizmie. Wink
Pozdrawiam Kwiat
mycha92 - Wto 23 Lis, 2004 21:12
Temat postu:
Wiesz KoT, spostrzegawczy jesteś. Wink Ale powiem szczerze, że jeżeli komórka jajowa ma ok. 0,2 mikrona, i jest największa, to ja sobie nie wyobrażam jaka maleńka musi być np. krwinka albo plemnik itp. (rozmiary - źródło: zeszyt do WDŻ biggrin).
Anonymous - Wto 23 Lis, 2004 22:02
Temat postu:
Mycha - boże, przestań. Ja mam 14 lat i dopiero niedawno zaczęłam tak ''prawdziwie'' dojrzewać. Rolling Eyes Poczekaj jeszcze 4 lata, nie dostaniez okresu to idziesz do lakerza, jejku, czy to takie trudne. Poza tym to nic przyjemnego i chętnie bym się zamieniła z osobą bardzo chcącą być już kobietą, blech. :/ I niech to nie wygląda tak, jakbym na Ciebie wrzeszczała, bo sama tak miałam. Ale już mi przeszło, heh....

adam(o)_1991 - wyslij mi PW o co ci chodziło bo Cie nie rozumiem :/

Tak baj de łej.

Mycha - wiesz, to fajnie, że niektózy chłopcy wczesniej dojrzewają. Przynajmniej są bardziej wartościowi i nie myślą tylko schematowo: "sex, sex, sex" tak jak niektórzy (...). Dobra, kończe ględzić. Razz
mycha92 - Sro 24 Lis, 2004 17:58
Temat postu:
Gaba - plis, nie takim tonem... chociaż wiem, tłumaczyłaś się że nie chcesz wrzeszczeć, ale to tak wyglada. I z czym i ja mam właściwie przestać? Ja mam już tego dość! Wszyscy mi wypominają to, że mam wszystkiego dość i chcę mieć wszystko za sobą. To jest moje życie. Ja już mam dość wszystkich PMSów i innych g*** (sorry ale jestem wkurzona) i kropka! Sorry jeżeli to zabrzmiało jakoś obraźliwie, ale jestem wkurzona bo mnie wszystko boli i jestem wykończona.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group