Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - Paznokcie

Anonymous - Pon 29 Lis, 2004 19:54
Temat postu: Paznokcie
Ludzie pomóżcie!!!!!!!
Strasznie obgryzam paznokcie!!!!!!!!!!
Jak moge przestać??????????????????
Idda - Pon 29 Lis, 2004 23:32
Temat postu: Re: Paznokcie
Możesz spróbować siły woli....ja mam dosć silną,więc pomogło :] =] XD ^^ Ale jeśli nie masaz silnej woli,to kup(chyba,że masz)przezroczysty lakier do paznokci..albo specjalny lakier taki przeciw obgryzaniu....a w ogóle,to taki temat juz kiedyś był...a raczej tematy
roger-1989 - Pią 03 Gru, 2004 21:48
Temat postu:
nastepnym razem jak bedziesz chciala obgryzac paznokcie maznij je lakierem albo jakims klejem to juz tego robic nie bedziesz
Anonymous - Pią 03 Gru, 2004 22:04
Temat postu:
Ten specjalny lakier przeciw obgryzaniu nazywa się pazurek i kosztuje ok. 5 zł przynajmniej u nas. Poprostu smarujesz nim paznokcie i gdy tylko wsadzasz do ust to czujesz neprzyjemny gorzki smak
Anonymous - Sob 04 Gru, 2004 13:23
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Ten specjalny lakier przeciw obgryzaniu nazywa się pazurek i kosztuje ok. 5 zł przynajmniej u nas. Poprostu smarujesz nim paznokcie i gdy tylko wsadzasz do ust to czujesz neprzyjemny gorzki smak


To często pomaga, ale czasami (tak jak mój przypadek) może nie pomóc. Ale siła woli + Pazurek to podstawa sukcesu. Wink
Pan_Feanor - Nie 05 Gru, 2004 20:08
Temat postu:
Jak byłem mały to też obgryzałem, takie paskudne połki zamiast palców. Mineło mi ale teraz przesadzam w drugą stronę... z takimi pazurskami o wiele dłóższymi od ladek i to jeszcze spiłowanymi na szpony .... cóż Surprised
Elly - Nie 05 Gru, 2004 20:28
Temat postu:
Ja też kiedyś obgryzałam ale kiedyś byłam z moją mamą u kosmetyczki i ona mi ślicznie pomalowała poznokietki i powycinała skórki , potem poprostu nie miałm serca ich obgryzac bo były śliczne i jakoś potem juz nie chciało mi obgryzac , nie mósisz od razu iść do kosmetyczki ale możesz sama pomalowac sobie ślicznie pazurki i zrobić wszystko inne by były piękn i by odechciał ci się je obgryzac .
Miracle - Nie 05 Gru, 2004 20:36
Temat postu:
Ja obgryzalam a teraz jakos sie odzwyczailam.Chociaz jak sie zdenerwoje ale tak naprawde porzadnie to je zaczynam obgryzac ale to sie rzadko zdarza...
Aha bym zapomniala.Jest taki plyn w aptece za gora 4zeta ktorym malujesz paznokcie i jak chcesz obgryzac to ci sie chce ze tak powiem zygac.Tak mozna sie odzwyczaic od obgryzania.
mod:przypominam o edycji postów!
Nokia - Nie 23 Sty, 2005 12:48
Temat postu:
MUSISZ MALOWAC PAZNOKCIE SPECJALNYM LAKIEREM KTÓRY ŚMIERDZI ZAPYTAJ W DROGERII !!
Pan_Feanor - Pon 24 Sty, 2005 10:40
Temat postu:
Nokia napisał/a:
MUSISZ MALOWAC PAZNOKCIE SPECJALNYM LAKIEREM KTÓRY ŚMIERDZI ZAPYTAJ W DROGERII !!


Niewiem, niechciałbym zęby mi palce śmierdziały, nielepiej poprostu kontrolować się ?....
No dobra ja teraz przeginam w drugą stronę... 2cm paznokcie są już naprawdę niewygodne Smile
Anonymous - Pon 24 Sty, 2005 11:25
Temat postu:
Właśnie jak wszyscy radzą kup lakier do paznokci za jakieś 5zł on bardzo często pomaga. Ja kiedyś posmarowałam lakierem koleżanki boja skórki bardziej obgryzam to myślałam że się zrzygam tym Cool Możesz też posmarować fioletem ale będzie ten sam efekt a paznokcie będą ,,brudne''
Chesterka - Wto 25 Sty, 2005 13:24
Temat postu:
O ile mi wiadomo taki lakier nie śmierdzi, tylko ma ochydny smak. Rolling Eyes Ale nie jestem pewna, bo nie obgryzam paznokci, więc takiego lakieru nie potrzebuję Razz
Anonymous - Wto 25 Sty, 2005 14:53
Temat postu:
Nokia napisał/a:
MUSISZ MALOWAC PAZNOKCIE SPECJALNYM LAKIEREM KTÓRY ŚMIERDZI ZAPYTAJ W DROGERII !!

witamy serdecznie panią Archeolog :]
nasty_girl - Czw 24 Mar, 2005 23:03
Temat postu:
pojdz do kosmetyczki niech ci zrobi jakies ladne wzorki, zapus troszke i az szkoda obgryzac.. ja tez pare lat temu obgryzalam.. a teraz wszyscy sie dziwia jak ja moge takie ladne dlugie pazurki zapuszczac i ciagle musze tlumaczyc ze to prawdziwe a nie akryle..
zygusia - Pią 25 Mar, 2005 09:11
Temat postu: Najlepszy sposób..
Mi też nic nie pomagało.Żadne tam płyny i innne głupoty. Pomogło mi dopiero granie na gitarze. Jest super bo się odzwyczaiłam. Ale odzwyczajić się można grając na każdym instrumencie. Bo moja pani od gitary to tak się patrzy na ręce. A paznokcie nie mogą być ani zadługie ani zbyt krótkie. A napewno nie pobgryzane..zapisz się na coś: chociaż na flet.
uśmiechnij się życie nie jest twoim wrogiem!!!!
Pan_Feanor - Pią 25 Mar, 2005 09:48
Temat postu:
Hmm ktoś mi zajomał mój bezbarwny lakier........ pewnie zła siostra lub matka. cóż trzeba na czorno znowu pociągnąć Wink
nasty_girl - Pią 25 Mar, 2005 12:12
Temat postu:
zygusia a nie musialas obciac na krotko bo moja kolezanka sie wlasnie niedawno dolowala ze babka jej kazala obciac a miala takie ladne dlugie
panienka_wierzba - Pią 25 Mar, 2005 16:00
Temat postu:
po uno muczaczo on nie był Twoj
po drugie matka do niego wlała grokatu (ble)
a po trzecie Twojego czarnego juz nie ma : >
jest tylko moj Wink
justka007 - Pią 25 Mar, 2005 17:07
Temat postu:
Jak ktoś już tu pisał dobry jest specjalny lakier. Gdy tylko chcesz poobgryzać to czujesz okropny smak w ustach.
Miracle - Pią 25 Mar, 2005 17:16
Temat postu:
Boze temat ze stycznia... Nie no nic. Ja siem jush nie wtracam bo to chyba nasty_girl go odnowila...
Anonymous - Pią 25 Mar, 2005 18:30
Temat postu:
justka007 napisał/a:
Jak ktoś już tu pisał dobry jest specjalny lakier. Gdy tylko chcesz poobgryzać to czujesz okropny smak w ustach.

a mi nawet to nie pomoglo:P to tez kwestia ze sie tak wyraze "zaawansowania" Wink

. sposob mojej siory, to zawsze gdy masz ochote poobgryzac wsadzic cos do japy - orzechy, gume czy te [cenzura]. niby sie z nalogu wyleczyla (jak miala 20 lat - to sie wytnie) wiec mozna tez sprobowac ;>
nasty_girl - Sob 26 Mar, 2005 10:14
Temat postu:
te lakiery przeciw obgryzaniu nie sa skuteczne
Anonymous - Sob 26 Mar, 2005 10:42
Temat postu:
Ja wogole nie rozumiem ludzi, ktorzy obgryzaja paznokcie. Dziwne.
AloneMoon - Nie 27 Mar, 2005 21:08
Temat postu:
Heh.. dokladnie jak ja =)
Jeszcze nigdy nie obgryzalam Paznokci,
ale moja kolezanka.
Jej paznokcie wygladaly naprawde...strasznie.
Wiec mysle ze nie trzeba kupowac jakis Gorzkich bezbarwnych Lakierow za 5 zl tylko przy pokusie obgryzania popatrzec na swoje paznokcie i powiedziec "Jak bede dalej gryzla,to beda jeszcze gorzej wygladaly".
I na dodatek oszczedzisz troche kasy na kosmetyczke( czy na inne zeczy) =P

Pan_Feanor - Nie 27 Mar, 2005 22:06
Temat postu:
ja rozumiem bo żrzerałęm paznokcie prezz ładne kilkanaście lat.............
teraz mam długie ale w sytacji stresowaj się zjadać (co jest zdrowsze) odpalam peta..........
malina160 - Pon 28 Mar, 2005 13:49
Temat postu:
ja zaproponowałam moim 2 kumpelą które obgryzały paznokcie zakład która przez miesiąc będzie miała ładniejsze paznokcie a ta która wygra zasłuży na moją przysługę i powiem wam tyle że walczyły o to jak wilki a po tym miesiącu i jedna i druga miała śliczne paznokcie i teraz wogule nie obgryzają- pilnują się bo każda chce być lepsza od drugiej już nawet bez nagrody(mój sposób zadziałał ale to dla mnie skończyło się gożej- musiałam zwycięstrzynię umuwić z takim jednym chlopakiem ale co tam ja nigdy nie wycofuję się z zakładu) potem zwycięstrzyni mi powiedziała co zrobiła poszła do kosmetyczki+kupiła lakier(ten o gorzkim smaku)+ wola walki+ chęć wygranej= sukces
Crakken - Nie 03 Kwi, 2005 17:01
Temat postu:
1 punkt losu przy rzucie obronnym na siłę woli+przybory lakiernicze ze sklepu ,,Rekawice oraz ręce''+mikstura zatrzutego ostrza użyta na dłoniach=koniec z nałogiem. A tak w ogóle to ja tak sam mam od jakiegoś czasu. Nie przeszkadza mi to jakos specjalnie w sumie.
maadzia - Nie 03 Kwi, 2005 17:49
Temat postu:
jak bylam mala mialam identyczny problem. staralam sie czyms zajmowac ręce i niemyslec o obgryzaniu panzokci minął chyba tydzien i juz tego nierobilam . moze to banalny sposob ale dziala=)
mroweczka - Pią 08 Kwi, 2005 19:49
Temat postu:
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=2364&highlight=obgryzanie+paznokci

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group