Dzieci OnLine

Sport - Ćwiczenia na zakwasy

Anonymous - Nie 06 Lut, 2005 17:33
Temat postu: Ćwiczenia na zakwasy
Heh.... Ja bardzo często mam zakwasy, jakie polecacie ćwiczenia aby je złagodzić ??? Bardzo zależy mi na tym


Exclamation Exclamation Exclamation
BamBI - Nie 06 Lut, 2005 19:01
Temat postu:
Jak ja mam zakwasy to na ogół nie dam rady w ogóle ćwiczyć, ani nawet zejść po schodach. Ja staram się codziennie robic lekkie ćwiczenia i zakwasy mam rzadko. Wracając do tematu może jakieś skłony? Wink
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 13:03
Temat postu:
Skłony nic nie dają i sa zalekkie jak dla mnie Wink I chciałabym prosić o jakieś trudne ćwiczenia, które sa bardzo skuteczne
Merkavoth - Pon 07 Lut, 2005 14:42
Temat postu:
Dorotko, zakwas to nie jakaś część ciała, co to ją można sobie trenować...
To stan po zmęczeniu mięśni, więc może występować praktycznie wszędzie. Nie będę w stanie przepisać ci żadnych ćwiczeń, jeśli nie bedę wiedział, co cię boli.

Generalnie trzeba rozćwiczyć /rozgrzać/ te partie mięśniowe, które cię bolą. Pomaga też masarz lub/i maść, np. Altacet/Fastum/...
Nikita - Pon 07 Lut, 2005 17:20
Temat postu:
Ja jak mam zakwasy i potem ćwiczę to jeszcze bardziej mnie wszystko boli Wink
Merkavoth - Pon 07 Lut, 2005 17:48
Temat postu:
Bo trzeba wiedzieć jak, malutka :]
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 18:02
Temat postu:
malutka^^

ale dobra khem khem:P przejdźmy do tematu więc ja mam zakwasy zawsze po aerobiku [jak ci kobieta na włefie wyjedzie 90 minut pod rząd przy ostrej techniawie to żygasz później:P - chodzi oczywiście o naszą ukochaną nauczycielkę z ambicjami do sufitu abyśmy były zgrabniejsze od niej i na każdej lekcji daje nam nową fogurę w stylu samba pentelka podskok czy inne takie więc znamy ich ze 40:/] trzeba się rozciągnąć
zawsze po treningu powinno sie stanąć i rozciągnąć wszystkie mięśnie a potem pochodzić troche i tyle, mi pomaga po treningach
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 20:40
Temat postu:
Mi szczególnie chodzi o zakwasy na nogach a szczególniej (?) łydkach.... Ja mam tak że nie moge chodzić dosłowie ale maściamy (Fastum) tez sparuje to troche pomaga ale nie do końca Evil or Very Mad
Merkavoth - Pon 07 Lut, 2005 22:25
Temat postu:
Zrób tak:
Weź Fastum i wsmaruj go w łydki, mocno obejmując je rękami /oczywiście nie tak żeby bolało, tylko do poziomu takiego fajnego, drętwego swędzenia/, tak, żeby twoje kciuki spotkały się na piszczelu, a reszta paluszków na łydce. Rób to jakiś czas /ok. 5min./, tak, żeby łydka się rozgrzała. I druga.
ajeczka11 - Sro 02 Mar, 2005 11:52
Temat postu:
Poprostu trzeba regularnie ćwiczyć to zakwasów nie będzie;)
Na to nie ma leku!
Miracle - Sob 12 Mar, 2005 17:03
Temat postu:
Ja bylam u lekarza i przepisal mi tabletki rozkurczajace. A cwiczenia... hmm. Chyba wszystkie. Poprostu gimnastyka.
Gladiatorpl - Sob 12 Mar, 2005 19:22
Temat postu:
jezeli ktos co jakis czas cwiczy miesnie itp, to najlepiej po wstaniu z lozka pocwiczyc z 10-15min nie cwiczenia silowe lecz rozciagajace, podobno to pomaga na caly dzien wiem ze takie cos jest wykorzystywane przy nauce sztuk walki Razz
Anonymous - Sob 12 Mar, 2005 20:03
Temat postu:
Dzieki wszystkim za dobre rady i razem wziete skutkują biggrin
sami10 - Sro 16 Mar, 2005 17:58
Temat postu:
mój niezawodny sposób na zakwasy to leżeć na łóżku i jęczeć z bólu
impresja - Pią 10 Kwi, 2009 20:57
Temat postu:
Polecam rozciąganie:) Wiem, wiem, to dość nieprzyjemne, ale zakwasy bardzo szybko przechodzą. Trudno się zmobilizować, ale później się nie żałuje. Jeżeli masz zakwasy na nogach, to mi często pomagało rozchodzenie ich, czyli przyjemne dłuże spacerki:) To chyba lepsza forma rozciągania:)
Shaunri - Pią 10 Kwi, 2009 23:25
Temat postu:
Od kiedy długie spacerki z zakwasami sa przyjemne ; )?
amoniak - Wto 26 Maj, 2009 11:24
Temat postu:
bieganie bieganie bieganie, rozruch najwazniejszy
angelene - Sob 30 Maj, 2009 09:18
Temat postu:
rozciaganie, masowanie. wiem, ze to malo dydaktyczne, ale piwo pomaga w duzej mierze takze;p
Maziak - Sob 30 Maj, 2009 13:25
Temat postu:
jezeli nie chcesz ćwiczyć bo boli, to zrób sobie masaż albo poproś kogoś Wink
quara99 - Pon 22 Cze, 2009 08:18
Temat postu:
ja miałam zakwasy za moimi pierwszymi treningami, a teraz jak ćwicze 2 razy w tygodniu po 2 godz. to zakwasy dawno zniknęły xD ćwicz regularnie to nie będziesz ich miała

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group