Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Ach to lato :/

adam(o)_1991 - Pon 18 Kwi, 2005 13:45
Temat postu: Ach to lato :/
Mam problem:(.Duzy problem.A wiec za niedlugo bedzie lato.I na wf sie zauwazy ze nie przebieram w szatni koszulki.I mam pytanie.Czy wloski na tych sutkach i pod pachami da sie jakas zgolic (robi sie to taką maszynką do golenia do twarzy?), albo wydepilować - nie wiem kompletnie jak sie depiluje - moze powiedzcie?.Bo chyba lepiej by było wydepilować...tylko kompletnie nie wiem na czym to polega Rolling Eyes
Anonymous - Pon 18 Kwi, 2005 13:48
Temat postu:
Depilowac mozna woskiem. Np. weet ... nie wiem ale faceci raczej tego nie robia, pod pachami jak cos to golą się zwyklą maszynką.
mroweczka - Pon 18 Kwi, 2005 14:00
Temat postu:
Depilować możesz ale czy to potrzebne...? Wiem,że zasady higieny itepe ale na sutkach...? Nie słyszałam o czymś takim Razz Zresztą ja bym tam nie goliła...Jesteś facetem a to u wielu facetów jest czesto spotykane Razz Pod pachami to możesz też takimi zwyklymi "jednorazówkami" (oczywiscie na pare razy) ja to robię tak,że najpierw namydlam czymś mocno pachy a potem przejeżdżam po tym maszynką (to to chyba wiesz jak sie robi :>). I nie sądzę,żeby chłopaki mieli jakieś inne sposoby Wink . Mozesz tez uzywac plastrow etc chociaz moim zdaniem najlepsza jest wlasnie jednorazowka.
Kinga - Pon 18 Kwi, 2005 14:55
Temat postu:
= = ...
Ja juz sama nie wiem ale spoko ... pytanie wydaje sie takie yy " jajcarskie "

Panie wez ty sie nie gol nigdzie poza twarza ... = = pozniej bedziesz mial gorzej
Jak CI zalezy idz do kosmetyczki niech CI wydepiluje = =
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 15:44
Temat postu:
No cóż na sutkach z włosami się spotkałam u chłopaków wiec temu to się nie dziwie, jak tak bardzo potrzebujesz to mozesz używać kremu do depilacji dla mężczyzn, bo istnieją takowe, bo rok temu stałąm w sklepie i płakałam ze śmiechu, bo zauważyłam taki gadżet, ew. mozesz się golić, ale golenie tylko pogorszy sprawę, a woskiem będzie boleć...
ajeczka11 - Czw 21 Kwi, 2005 16:55
Temat postu:
YkHjjiiakak?Czy mi sie zdaje czy ktoś wykasował tu kilka pastów?
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 17:02
Temat postu:
ajeczka11 napisał/a:
YkHjjiiakak?Czy mi sie zdaje czy ktoś wykasował tu kilka pastów?

Nie wydaje Ci sie.

Maszynka, maszynka, maszynka... ewentualnie kosiarka (kosa) :> albo zabieg u kosmetyczki... jednak mozesz wygladac jak pedalek... no ale nie wazne. najlepiej maszynka. Razz
ajeczka11 - Czw 21 Kwi, 2005 17:05
Temat postu:
po poście heah nasuneło mi sie coś: Czy chłopak jak sobie coś<nie wązna co> zgli to wygląda jak pedał?
dziewczyneczka - Czw 21 Kwi, 2005 17:11
Temat postu:
z tego co wiem chłpoacy się ne depilują
yyy.. o tym żeby depilowac sięna sutkach słysze pierwszy raz... Wink
Kinga - Czw 21 Kwi, 2005 17:12
Temat postu:
A czemu nie Razz
A np w okolicach genitaliów ? ...
Elun - Czw 21 Kwi, 2005 19:11
Temat postu:
u mnie w szkole to chlopacy sami nawzajem sie wysmiewaja, jesli ktos cos zgoli, bo gadaja cos w stylu "co ja baba jestem, zeby sie depilowac?". Chociaz ja z drugiej strony nie lubie, gdy chlpak ma wlosy pod pachami. Jakos mnie odpycha wtedy.
a co do pozbyca sie wlosow to masz: golarke, maszynke jednorazowa, mozesz sobie pozyczyc depilator od dziewczyny, zabieg laserowy, woskowanie, zabieg u kosmetyczki, uzycie kremow rozpuszczajacych wloski.
nasty_girl - Czw 21 Kwi, 2005 20:20
Temat postu:
dziewczyneczka starsi nieraz maja wlosy na sutkach albo klacie..
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 21:43
Temat postu:
Wole jak facet ma niezgolone pachy, bo jak zgoli to taki jakieś niemęski... ale z drugiej strony jak się chce człowiek przytulic do gołej klaty to włosy wkurzają =/
nasty_girl - Czw 21 Kwi, 2005 21:47
Temat postu:
a tam.. wole faceta naturalnego.. metroseksualni kojarza mi sie z gejami..
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 21:57
Temat postu:
Broń Boże przed metrosexualistą... ale anjlepiej jest jak facet ma włoski na twarzy tz. zarost =]
nasty_girl - Czw 21 Kwi, 2005 22:00
Temat postu:
u mojego faceta akurat zaros na twrzy musi regularnie znikac.. Smile ale w zyciu bym mu nie pozwolila wygolic klaty(no w sumie nie mial by co na niej golic) czy pod pachami.. jeszcze niech se wloski zafarbuje, pojdzie do solarium i bysmy jak lezbijki wygladali..
Anonymous - Czw 21 Kwi, 2005 22:25
Temat postu:
Na twarzy znika dopiero po kilku dniach, bo j lubie jak drapie =], a co do innego golenia to on chyba by mnie wyśmiał gdybym mu się kazała zgolić
nasty_girl - Pią 22 Kwi, 2005 07:05
Temat postu:
aja wlasnie kaze codziennie golic bo nastepnego dnia najbardziej drapie:d
Anonymous - Pią 22 Kwi, 2005 09:36
Temat postu:
Hmmmm... ja chyba jakaś masochistka jestem =/, co jak co, ale najbatrdziej obrzydzają mnie włosy u faceta na plecach...
adam(o)_1991 - Pią 22 Kwi, 2005 14:10
Temat postu:
Wreszcie jakis mod zareagowal i usunal nie potrzebne posty.A wiec moj problem polega na tym, ze po pierwsze sie wstydze owlosenia a po drugie mnie samego odpycha.A ostatnio widzialem taka reklame w TV o jakies golarce bez ostrzy tylko ze babka sie ja depilowala, czy ja tez bym se mogl taka kupic i jej uzyc?Czy faceci maja jakas inna skore?
ps. co to metroseksualista?
bo slyszalem o homo, bi, ale o metro!? <--- to taki kto robi to cos w metrze?
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 14:14
Temat postu:
adam(o)_1991 napisał/a:
Wreszcie jakis mod zareagowal i usunal nie potrzebne posty.A wiec moj problem polega na tym, ze po pierwsze sie wstydze owlosenia a po drugie mnie samego odpycha.A ostatnio widzialem taka reklame w TV o jakies golarce bez ostrzy tylko ze babka sie ja depilowala, czy ja tez bym se mogl taka kupic i jej uzyc?Czy faceci maja jakas inna skore?
ps. co to metroseksualista?
bo slyszalem o homo, bi, ale o metro!? <--- to taki kto robi to cos w metrze?


Załamałam sie ale odpowiem = =

Wieeec ... Co do tej golarki bez ostrzy ... to najpewniej mowisz o DEPILATORZE ...
To takie cudeńko co wyrywa włosy z cebulkami ... Boli niemilosiernie ale mozna sie przyzwyczaić ...
Faceci są " bardziej gruboskorni " Razz nie no na serio to mamy taka sama skore

Metroseksulaisci są to osoby przesadnie dbające o wygląd ... meżczyzni uzywajacy masy krmow ... czasami pudru etc etc ... depilujacy cos ie da itd
ajeczka11 - Pią 22 Kwi, 2005 14:16
Temat postu:
Jak chcesz to kup sobie ta golarkę dla kobiet Laughing I wstydzisz sie owłosinia?<dziwne...muszę Ci poiedziec że większości dziewczyn podoba się owłosienie u chłopaków>
A mężczyźni to mają nawet bardziej mocniejszą skóre od kobiet więc to chyba niezły pomysł...<buhahahahahahaha><sorry nie moge sie powstrzymać Wink >

I metroseksualista to mozna powiedzieć taki ktoś różniący sie od innych i troche pedał:/
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 14:17
Temat postu:
Nie wiem czy takiej wiekszosci ... mi np nie Razz
ajeczka11 - Pią 22 Kwi, 2005 14:21
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Nie wiem czy takiej wiekszosci ... mi np nie Razz


no wiem,ale on wg. mnie jest trochę dziwny no bo facet który sie ni goli? Mój ojciec sie nie goli i moze to przez to nie lubię mężczyzn którzy sie golą,bo to chyba nie FACECI!

ALe to tlyko moja własna opinia Wink
Kinga - Pią 22 Kwi, 2005 18:35
Temat postu:
Hehehe Smile no racja ... są gusta i gusciki :> wsyztskim sie nie dogodzi Smile
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 14:32
Temat postu:
Ajeczka11 no zarost na twrzy to wiadomo.. chyba ze ktos zapuszcza brodke czy wasy.. no ale zeby facet sie golil pod pachami czy na klacie to jest jakies takie nie do konca normalne..
Kinga - Sob 23 Kwi, 2005 17:33
Temat postu:
Na klacie nie no ... = =

Ale jesli by sie ogolił w okolicach genitaliów to bym go takmodrazu pedałem nie nazwała Razz
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 19:59
Temat postu:
mi wystarczy ze facet zarost na twrzy goli.. a reszte wlosow na ciele niech ma naturalnie..
mroweczka - Sob 23 Kwi, 2005 20:19
Temat postu:
ajeczka napisał/a:
Mój ojciec sie nie goli i moze to przez to nie lubię mężczyzn którzy sie golą,bo to chyba nie FACECI!


Mój ojciec tez sie nie goli...ale czy uważasz facetów,którzy się golą za kobiety? może to jest po porstu niewygodne?
A offtop usunęłam...
nasty_girl - Sob 23 Kwi, 2005 21:15
Temat postu:
ajeczka11 no bo niektorzy faceci se zapuszczaja brode albo wasy.. to jest normalne a inni sie gola .. kwestia gustu..
adam(o)_1991 - Nie 24 Kwi, 2005 15:17
Temat postu:
no ale wracajac do tej golarki
to mowili ze jest razem z kremem i ze nic nie boli ze tylko sie tak przejedzie raz... nie widzieliscie tej reklamy?veet czy vet sie nazywa - juz sam nie pamietam
panienka_wierzba - Nie 24 Kwi, 2005 15:20
Temat postu:
dla kobiet (ale faceci chyba tez moga uzywac...)
kosztuje srednio 35 złotych. (+ - 2 złote)
nasty_girl - Nie 24 Kwi, 2005 15:36
Temat postu:
Veet Rasera kosztuje ok 40 zl.. mialam kiedy, i uwazam ze jest sredni... teraz uzywam od paru miesiecy maszynki intuition.. i jestem bardzo zadowolona kosztowala jakos 35 zl, a wklady do wymieniania kosztuja ok 40 zl dwa..
Kinga - Nie 24 Kwi, 2005 16:19
Temat postu:
veet ... to nie golarka napewno tylko taka szpatułka = = moze byc jedynie

I jest to krem depilujacy sama szpatulka CI nie usunie wlosów Razz
nasty_girl - Nie 24 Kwi, 2005 21:47
Temat postu:
no wlasnie o to mi chodizlo.. nozki smaruje sie kremem i po paru min przejezdzasz ta szpatulka i wlosow nie ma
adam(o)_1991 - Pon 25 Kwi, 2005 07:43
Temat postu:
No, ale to troche glupio w sklepie by wygladalo ze chlopak kupuje cos babskiego8O
ajeczka11 - Pon 25 Kwi, 2005 07:55
Temat postu:
Hm?Czemu?Np. W sklepie samo obsługowym...A nie moze Ci mama kupić,albo sam z nią nie pójdziesz?
nasty_girl - Pon 25 Kwi, 2005 15:02
Temat postu:
to znaczy ze co facet nie moze kupowac damskich rzeczy i na odwrot.. a moze np mama cie po to do sklepu wyslala albo prezent dla kogos? myslisz ze kogos obchodzi co kupujesz..
Kinga - Pon 25 Kwi, 2005 15:49
Temat postu:
<rotfl> Ja pamietam jak mi chlopak do sklepu po tampony Razz biegał <rotfl>

Sam sie na ochotnika zgłosił Razz

A jak ja kupuje komus prezent jakies bokserki or deo ... to co znaczy ze fetyszystką jestem or sth ?
nasty_girl - Pon 25 Kwi, 2005 15:54
Temat postu:
no wlasnie moj tez nie ma problemu ze zrobieniem mi zakupow.. ;p w koncu jak facet kupuje tampony nie znaczy to od razu ze sam bedzie z nich korzystal..
Anonymous - Pon 25 Kwi, 2005 22:03
Temat postu:
A ja się wybije... z kumplem jeździłam na zakupy kiedyś do hipermarketu ion akurat starał się jak najgłębiej ukryć opakowanie Belli...
Kupowanie boxerek to zupełnie co innego =] żaden fetysz poprostu dawanie czegoś komuś w czym chciałabyś go widzieć =]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group