Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - problem z owłosieniem

tedi_87 - Pon 02 Maj, 2005 18:49
Temat postu: problem z owłosieniem
bynajmniej nie chodzi mi o to ze za dużo Wink...a raczej o to ze jak na moj wiek za malo...mam juz prawie 18 lat, a np praktycznie nie mam włosów pod pachami, rosną mi do góra 1 cm i to wszystko...nawet jak ogoloe to dalej rosnie tak samo....w innych miejsach z owloseniem nie mam problemow...no moze jedynie na twarzy tez nei jest gęsto...w porownaniu do mojich kolegów z mojego rocznika, zarowno na twarzy widac ze sie juz porzadnie golą, pachy tez ma kazdy owlosione ;-P chyba ze ktos goli ale to widac
wiem ze to moze glupie, ale chyba facet czuje sie bardziej meski jak ma wiecej wlosów, w kazdym badz razie ja
cz jest jakis sposób zeby mieć więcej włosow na ciele?? po za przeszczepem of kroz Mr. Green Razz
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 19:18
Temat postu:
Jeszcze dojrzewasz, włosy napewno urosną Wink Co do tego golenia włosów pod pachami to one mogą być twardsze,ale napewno nie gęstsze czy dłuższe Wink Pozdrawiam
Crimson Lady - Pon 02 Maj, 2005 19:24
Temat postu:
geny, moj drogi, geny... na pewno twoj ojciec tez nie jest zbytnio owlosiony, a jesli jednak jest, to zauwaz, ze moze dziadek, lub ktos inny.
jesli jednak uwazasz to zjawisko za niepokojace, wybierz sie do lekarza. mi jednak sie wydaje, ze wszystko jest w normie.
ps. wiekszosc dziewczyn woli mniej owlosionych facetow Wink goryle nie zawsze sa mile widziane.
Inversja - Pon 02 Maj, 2005 19:24
Temat postu:
Ciesz się.
Przecież to okropnie wygląda jak facet ma długie włosy pod pachami bleee
codi - Pon 02 Maj, 2005 19:29
Temat postu:
Być może są jakieś preparaty na porost włosów ale czy ci tego naprawdę potrzeba?
Ja mam pewne problemy z włosami i wolałbym by były naprawde krutsze xD.
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 19:31
Temat postu:
Taaaa też sądze,że facet bardzo owłosiony wygląda niechlujnie i obleśnie... Fuuuuu Tzn. nie mówie że ma być wydepilowany jak pływak, ale gąszcz pod pachami czy na brzuchu(niektórzy tak mają) to obrzydliwa sprawa jak dla mnie....
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 19:41
Temat postu:
po prostu wolniej sie rozwijaz.. pozniej zaczoles dojrzewac.. kazdy przechodzi to w innym czasie i nie jest to powod do zamartwiania sie.. jescze bedzie tak ze bede cie denerwowac te wlosy i bedziesz chcial je zgolic..
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 20:09
Temat postu:
blackLady napisał/a:
Taaaa też sądze,że facet bardzo owłosiony wygląda niechlujnie i obleśnie... Fuuuuu Tzn. nie mówie że ma być wydepilowany jak pływak, ale gąszcz pod pachami czy na brzuchu(niektórzy tak mają) to obrzydliwa sprawa jak dla mnie....

jeszcze gorzej, jak ma na plecach :/ bleee

co do topicu - moj facet ma ee 19 lat i tez speszal owlosiony nie jest Wink (tyle ze ma brodke)wiec sie ciesz :]
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 20:11
Temat postu:
nooo moj ma 20 i tez wiadomo pod pachami i w niektorych miejscach ma.. no ale dzieki bogu ze nie ma gaszczu na klacie:d
cosinusik - Pią 19 Sie, 2005 20:34
Temat postu:
ja jestem w twoim wieku i mam kolege w klasie, który ma podobny "problem", ale on się tym nie przejmuje. nie musi depilować pach, tak jak inni w klasie. głowa do góry. pamiątaj każdą wadę można zmienić w zaletę
Ojiari666 - Pią 19 Sie, 2005 20:43
Temat postu:
"obsmaruj twarz psim smalcem a urośnie"

a tak btw to podobno jak bardzo chcesz, żeby urosły, to specjalnie nie rosną xD
Yarpen_Abbil - Pią 19 Sie, 2005 20:44
Temat postu:
NO a ja mam problem dokładnie odwrotny...

Mam niecałe 15 lat i mocno zarośnięte ciało... Tzn. w porównaniu z rówieśnikami mam m.in. zarost na klatce piersiowej i brzuchu, którego niemal wogóle moi rówieśnicy nie mają, mocno zarośnięte nogi, wymagający golenia wąs (za niedługo pewnie także bródka...) itp. I czasami to normalnie człowiekowi głupio, np. na basenach z klasą: wszyscy gładziutcy, a ja cały zarośnięty...

Szkoda, że nie mogę Ci oddać trochę z mojego owłosienia <lol> ....

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group