Dzieci OnLine

Gry i programy komputerowe - BŁAGAM

Anonymous - Wto 07 Cze, 2005 22:13
Temat postu: BŁAGAM
Zainstalowałam program Podsłuchiwanie rozmów gg i on nie chce mi sie wylaczyc i do osob cały czas przychodza wiadomosci o moim profilu gg i o moim koncie cały czas ludzie jak to wylaczyc nie moge go znalez na kompie jeju..oni sie domysla a ja nic nie robiłam :( błagam o szybka pomoc jesli ktos wie cos o tym..
Anonymous - Wto 07 Cze, 2005 23:24
Temat postu: Re: BŁAGAM
akasiaa napisał/a:
Zainstalowałam program Podsłuchiwanie rozmów gg i on nie chce mi sie wylaczyc i do osob cały czas przychodza wiadomosci o moim profilu gg i o moim koncie cały czas ludzie jak to wylaczyc nie moge go znalez na kompie jeju..oni sie domysla a ja nic nie robiłam Sad błagam o szybka pomoc jesli ktos wie cos o tym..

Chcesz naruszac czyjac prywatnosc? Mamy Twoje IP, mozemy Cie pozwac!
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 06:57
Temat postu: Re: BŁAGAM
Ant0n napisał/a:

Chcesz naruszac czyjac prywatnosc? Mamy Twoje IP, mozemy Cie pozwac!



My[jako forum] NIE możemy, ponieważ nam ona niczego nie zrobiła, jako obywatel RP powinieneś znać prawo w niej obowiązujące i wiedzieć, że takie sprawy należą do obowiązków Policji i Prokuratury, nam nic do tego, bo nam ona nic nie zrobiła, więc przed sądem nie byłbyś w stanie tego udowodnić.
nasty_girl - Sro 08 Cze, 2005 13:50
Temat postu:
jej post jest dowodem:P
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 15:49
Temat postu:
dzizys nie straszcie jej Razz
moze to jest virus :>
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 16:55
Temat postu: Re: BŁAGAM
scv napisał/a:
Ant0n napisał/a:

Chcesz naruszac czyjac prywatnosc? Mamy Twoje IP, mozemy Cie pozwac!



My[jako forum] NIE możemy, ponieważ nam ona niczego nie zrobiła, jako obywatel RP powinieneś znać prawo w niej obowiązujące i wiedzieć, że takie sprawy należą do obowiązków Policji i Prokuratury, nam nic do tego, bo nam ona nic nie zrobiła, więc przed sądem nie byłbyś w stanie tego udowodnić.

Chcialem ja tylko nastraszyc, zeby nie robila takich glopot. ;]
akasia - Sro 08 Cze, 2005 17:02
Temat postu:
jeju juz nigdy tego nie zrobie ale ma ktos jakis sposob np. mojemu koledze przychodzi na gg jako wiadomosc od mojego nr. MOJ IP NAZWA KOMPA itp :/ jeju co zrobić Sad on nawet mnie zablokował na gg i zalozylam nowy nr. gg i usunelam tamten ale dalej przychodzi :/ ze swojego kompa wszystko usunelam Sad nigdy nic nie sciagne z neta.. Sad mam robić formata ? jeśli to pomoże to zrobie..
Anonymous - Sro 08 Cze, 2005 17:29
Temat postu:
Ktos zdobyl haslo z twojego numeru i z niego teraz korzysta. A Ty go nie usunelas, bo sie nie da.
akasia - Sro 08 Cze, 2005 17:59
Temat postu:
Nie.. To tylko przychodza do tego kolegi na którym wypróbowywałam program Sad .. a format pomoże? czy co Sad ? nic sie nie da zrobic Sad Sad Sad ?
Akacja12 - Sro 08 Cze, 2005 19:41
Temat postu:
Zrób scana i odinstaluj program, bo jeśli zrobiłaś to delete to mogło nic nie dać.
//masz wkurzający podpis\\
akasia - Sro 08 Cze, 2005 20:41
Temat postu:
jeśli sie zrobi skanowanie to znaczy ze mu juz nie bedzie to przychodziło?? wlasnie skanowanie mi sie robi..Ok zmienie podpis bo jest zabardzo dziecinny ale nie mam czasu Razz
Crakken - Sob 11 Cze, 2005 14:05
Temat postu:
akasia napisał/a:
(...) Sad nigdy nic nie sciagne z neta.. Sad mam robić... (...)


No właśnie. może to był SpyWare albo Trojan. Zdarza sie, nawet na dość wiarygodnych stronach. Apropo. Powiedz skąd ściągnęłaś, może to coś da (nie wiem)?
Carmen - Sob 11 Cze, 2005 19:07
Temat postu:
Mój Komputer --> Panel Sterowania --> Dodaj/Usuń Programy --> Wyszukujesz na liście nazwe tego czegos...
Anonymous - Sob 11 Cze, 2005 22:41
Temat postu:
Carmen napisał/a:
Mój Komputer --> Panel Sterowania --> Dodaj/Usuń Programy --> Wyszukujesz na liście nazwe tego czegos...

haaaaaahahahah ale lama ;]
--
sciagnij sobie program ad-aware
Chesterka - Sob 11 Cze, 2005 22:44
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
haaaaaahahahah ale lama ;]


Lama?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group