Dzieci OnLine

SEKS - Dziewictwo: wstyd czy duma???

KaCha:) - Wto 14 Cze, 2005 22:02
Temat postu: Dziewictwo: wstyd czy duma???
W moim otoczeniu wiele dziewczyn opowiada o swoich pierwszych razach itd., a wiecie co? Wcale im nie zazdroszcze...
Nie to, ze babcia mi nagadala, ze powinnam sie szanowac blablabla albo ze mam dygawke przed ciaza <antykoncepcja rulezzz>
Ja po prostu chce byc dziewica i czekac na TEGO jedynego "ksiecia na bialym rumaku z 4 zlotymi podkowami", a jezeli juz sie znajdzie <albo znalazl Wink > to musze byc 100% pewna, ze tego wlasnie chce. Seks nie powinien decydowac w zwiazku, a decyzja zwiazana z nim musi byc przemyslana. Dla mnie to bedzie wyjatkowe przezycie nie byle gdzie nie byle z kim dlatego czekam... a to czekanie lubie, bo jestem dziewica, ktorych teraz coraz mniej Smile
nasty_girl - Wto 14 Cze, 2005 22:07
Temat postu:
uwazam ze to jest bardzo intymna sprawa a nie powod do szpanu..
Anonymous - Wto 14 Cze, 2005 22:23
Temat postu:
no, warto czekac na milosc w tym wypadku. Nie pochwalam przygodnego seksu... A ten fact Cie rzuci napewno niebawem. Czeka tylko, by Cie wykorzystac, a jak mu sie nie uda, to Cie zostawi.
frigg - Wto 14 Cze, 2005 22:24
Temat postu: Re: Dziewictwo: wstyd czy duma???
KaCha:) napisał/a:
bo jestem dziewica, ktorych teraz coraz mniej Smile


a im bedziesz starsza tym mniej ich bedzie, ale urodza sie nowe Wink
co do reszty - to kazdy robi to co chce i kiedy chce i z kim chce, wszak to jego wybor...
Shaleniec - Wto 14 Cze, 2005 22:56
Temat postu:
ja strace dziewictwo dopiero po ślubie.
Olcia - Wto 14 Cze, 2005 23:28
Temat postu:
Ja nie wiem co te dziewczyny maja w tym ze zaszpanuja ze nie sa dziewicami...dla mnie to nie jest powod dla szpanu,a ja wam nie powiem czy jeszcze jestem dziewica czy nie RazzRazzRazz hehe nie bede "SZPANOWALA" w pozytywnym tego slowa znaczeniu ( oile wogole takie pozytywne znaczenie tego slowa istnieje...dobra juz sie w tym wszytskiem pogubilam hehe:))
Shaleniec - Sro 15 Cze, 2005 08:13
Temat postu:
a ja zaszpanuje strasznie bardzo: JESTEM DZIEWICĄ oł jea oh Razz
Anonymous - Sro 15 Cze, 2005 08:56
Temat postu:
to znaczy, ze juz slub wzielas?
panienka_wierzba - Sro 15 Cze, 2005 09:21
Temat postu:
nie no moim zdaniem hm.. czekanie do slubu
osobiscie czekac nie bede
napewno
na księcia z bajki? też nie
jeśli będę z kimś i będzie mi naprawde na tej osobie zależalo (i będe widziec ze jemu również) dodatkowo nie bedziemy ze soba nie wiem 2 miesiace.. uwazam ze powinien byc to 'nieco' dluzszy okres czasu, bedziemy o tym rozmawiac i ufac sobie na tyle żeby to zrobic
ale jak będzie to się zobaczy
coz, niby zadna filozofia, ale jednak
Shaleniec - Sro 15 Cze, 2005 11:32
Temat postu:
o kurr.. tam mialo byc "jestem dziewicą" Razz pomylilam sie, juz przeprawiam.
Ma... - Sro 15 Cze, 2005 15:52
Temat postu:
Uważam że trzeba poprostu tego chcieć i zrobić to z kimś WYJĄTKOWYM wiek nie ma takiego dużego znaczenia(oczywiście nie mówię tu o 13 latkach;/)
Olcia - Sro 15 Cze, 2005 16:02
Temat postu:
Ja tam nie bede czekala i myslala teraz jak to bedzie z moim pierwszym razem...chce zeby to byl spontan , oczywiscie nie z przypadkowym chlopakiem! No i chce miec zabezpieczenie...tylko tyle, a dnia ani godziny nie planuje bo to ma byc spontan Razz
Elun - Sro 15 Cze, 2005 16:12
Temat postu:
ja poki co to nie planuje stracic dziewictwa. I to nie ma byc dla mnie spontaniczna chwila, bo pozniej moglabym tego zalowac. Wiadomo, gdy zmysly dzialaja, to rozum i glowa schodza na drugie miejsce.
Shaleniec - Sro 15 Cze, 2005 16:49
Temat postu:
chociaz jedna mowi logicznie, eh:P
Anonymous - Sro 15 Cze, 2005 19:01
Temat postu:
Olcia napisał/a:
Ja tam nie bede czekala i myslala teraz jak to bedzie z moim pierwszym razem...chce zeby to byl spontan , oczywiscie nie z przypadkowym chlopakiem! No i chce miec zabezpieczenie...tylko tyle, a dnia ani godziny nie planuje bo to ma byc spontan Razz

tja, spontaniczny seks jest trendy, nie?
Papierowa Tęcza - Sro 15 Cze, 2005 19:28
Temat postu:
hmm IMO smiesznym jest chwalenie się tym, że się już straciło dziewictwo - powiem inaczej [tak bardziej artystycznie] - mnie to nie kręci - wszak dziewice są smaczniejsze ;] Ja osobiście chciałbym mieć żonę-dziewicę - choć nie gra to zbyt wielkiej roli - ale mimo wszystko ;]
Shaleniec - Sro 15 Cze, 2005 20:26
Temat postu:
spontaniczny=bezmyslny Razz i to jest dobre?
Olcia - Sro 15 Cze, 2005 21:27
Temat postu:
Ant0n napisał/a:

tja, spontaniczny seks jest trendy, nie?


Nie wiem czy jest trendy, ale ja nie mam zamiaru tego planowac wiec bede improwizowala, ale jak narazie mi sie do tego nie spieszy.
Mroczny_jogurt - Czw 16 Cze, 2005 06:52
Temat postu:
hyhy Shaleniec mam wrazeni ze nie masz pojecia o czym mowisz, ze mowisz o sexie, a mysisz o zbieraniu ziemniakow ale ok ;]

Co do tego dziewictwa- ani to powod do dumy, ani do wstydu pod warunkiem, ze zachowane zostaly pewne granice - 25-letnia baba jest dziewica bo czeka na tego JEDYNEGO, 13- letnia mala pipa pieprzy sie za gume do zucia ;] Ja osobiscie wsrod moich znajomych nie mam jakichs oporow przed zatajaniem prawdy czy wykrecaniem sie z odpowiedzi jak ktos mnie np spyta ;p ale nie, zebym wyszla na ulice i zaczela sie wydzierac ;]
Shaleniec - Czw 16 Cze, 2005 08:42
Temat postu:
nie mam pojecia o czym mowie?
no coz, poprostu ja zamierzam stracic dziewictwo po slubie, przynajmniej teraz tak sobie postanowilam. jakas inna dizewczyna moze sobie uprawiac seks kiedy chce, ja nie wnikam..
a spontaniczny=bezmyslny, bo ona powiedziala, ze to sie stanie u niej pod wplywem chwili.. tj. nie ebdzie myslec o konsekwencjach.. tj. ebdzie bezmyslna Razz
panienka_wierzba - Czw 16 Cze, 2005 08:46
Temat postu:
a moze chodzilo jej po prostu o to
ze nie będzie z facetem ustalać dokladnie kiedy gdzie w jakies sytuacji i wogole
zawsze będą w pewnym stopniu zabezpieczeni
będą o tym rozmawiac
ale po prostu nie będą tego dokładnie omawiać (to znacyz zrobimy to za tydzień wieczorem w moim domu na moim łózku gdy moi rodzice pojadą do sklepu i będziemy to robić pol godziny, użyjemy gumki, zrobimy świece, po kolacji etc..)
Shaleniec - Czw 16 Cze, 2005 08:52
Temat postu:
nio chyba, za tak.. Smile bo ja to zrozumialam, ze gdzies bedzie na zabawie i zo0bacyz ladnego kolesia i wiadomo co dalej:P
panienka_wierzba - Czw 16 Cze, 2005 08:56
Temat postu:
hmm : >
lul ^^
nie no wiesz, tak jest i to czesto
a jesli chce to coz, nie mozna jej powstrzymywac =D
jesli to jej marzenie (tylko uważaj na pijanych facetów, mogą nie podołać Wink )
Shaleniec - Czw 16 Cze, 2005 09:13
Temat postu:
lol, ja mieszkam w hajnówce , takiej małej mieścinie i dookola sa wioski i tam sa organizowane takie ruskie przytupajki i tma jeżdzą chlopacy Razz i kazdy ma prezerwatywe na wszleki wypadek .. strach sie bac Neutral
altruista - Czw 16 Cze, 2005 18:34
Temat postu:
twoje dziewictwo jest dla ciebie powodem do dumy? Becze z ciebie. Jego brak tez? Becze z ciebie jeszcze bardziej. Bedzie, to bedzie, byl, to byl, i tyle w kwestii dyskusji.
Anonymous - Czw 16 Cze, 2005 18:45
Temat postu:
Przepraszam za słownictwo, ale ch** mnie obchodzi wasze i w ogóle cudze dziewictwo.
frigg - Czw 16 Cze, 2005 18:59
Temat postu:
Otwieracz napisał/a:
Przepraszam za słownictwo, ale ch** mnie obchodzi wasze i w ogóle cudze dziewictwo.


generalnie otwieraczu - jesli cibie to nie intrersuje to przeciez nie musisz tu wchodzic, przeciez nie ma przymusu Smile
i nie [cenzura] mi tutaj bo mnie sie nie chce edytowac. dziekuje
Olcia - Czw 16 Cze, 2005 20:38
Temat postu:
Cytat:
oczywiscie nie z przypadkowym chlopakiem! No i chce miec zabezpieczenie...tylko tyle, a dnia ani godziny nie planuje bo to ma byc spontan


chodzilo o to zeby nie planowac dokladnie dnia ani godziny, a moim marzeniem NIE JEST zrobienie tego na jakiejs wiejskiej zabawie z jakims pijanym gostkiem.
nasty_girl - Czw 16 Cze, 2005 21:27
Temat postu:
najlepiej to se rozpisac i rozrysowac, i zanotowac wszystkie szczegoly wczesniej zeby nie bylo zadnych nie spodzianek, jescze ustalic pozycje itd..


<sciana>
Shaleniec - Czw 16 Cze, 2005 21:50
Temat postu:
to moje napisanie , ze sie chwale tym, ze ejstem dziewicą to byla ironia -_-'
Kinga - Pią 17 Cze, 2005 09:33
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
najlepiej to se rozpisac i rozrysowac, i zanotowac wszystkie szczegoly wczesniej zeby nie bylo zadnych nie spodzianek, jescze ustalic pozycje itd..


<sciana>


Ale i tak wszyscy wiedzą <?> ze wychodzi zawsze inaczej Razz
klop - Sro 22 Cze, 2005 11:20
Temat postu:
a mi tam jakoś specjalnie na cnocie nie zależy... ważne, żebyśmy tego razem chcieli
DameK_17 - Pon 27 Cze, 2005 01:13
Temat postu:
dziewictwo w dzisiejszych czasach jest na wage złota więc pilnuj się jeśli naprawde chcesz to zrobić z tym jedynym.

mogę ci powiedzieć z własnego doświadczenia i mojej dziewczyny (już narzeczonej) że naprawde warto czekać na tego jedynego/tą jedyną, nie ma nic wspanialszego
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 22:31
Temat postu:
Cytat:
dziewictwo w dzisiejszych czasach jest na wage złota

Y? Na pewno...?

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group