Dzieci OnLine

Komórki - Nowa nokia 8800

mistrz_bartek - Sob 13 Sie, 2005 18:32
Temat postu: Nowa nokia 8800
Co myślicie o nowej nokii?
http://www.nokia.com/nokia/0,,73092,00.html
Anonymous - Sob 13 Sie, 2005 19:08
Temat postu:
Może być, tylko jak widzę, że jestest na zagranicznej stronie, to pewnie w Polsce jeszcze jej nie ma ;P
mistrz_bartek - Sob 13 Sie, 2005 23:01
Temat postu:
KleO napisał/a:
Może być, tylko jak widzę, że jestest na zagranicznej stronie, to pewnie w Polsce jeszcze jej nie ma ;P

czy jest to nie wiem ale raczej tak bo juz jest na polskich reklamach (widziałem na discovery pl) Tylko pewnie strasznie droga!!!!!
Anonymous - Nie 14 Sie, 2005 09:05
Temat postu:
Potrzebne Ci takie bajery? Takie jak mp3 i takie tam..
Anonymous - Nie 14 Sie, 2005 21:10
Temat postu:
Paskudna z wygladu.
A bajery... czasem sie przydaja. Ja chce tylko polifonie i duzo miejsca na esemesy Razz
mistrz_bartek - Nie 14 Sie, 2005 23:28
Temat postu:
mogła by być troche bardziej dopracowana ale sądze że jest ok
teraz polskie stronki
http://www.nokia.com.pl/nokia/telefony/modele/8800/
http://www.mobile.inspiracja.com/Nokia,8800,phone.php
TomcioMag - Nie 14 Sie, 2005 23:33
Temat postu:
ja to mimo wszystko wolałbym motorole e1120
www.telepolis.pl
zobacz sobie bo naprawde bajer... ma mp3 (wazne bo zawsze szie lepiej rowerem jedzie :])
no i aparat i to doooooooobry!!!
Anonymous - Pon 15 Sie, 2005 09:35
Temat postu:
Tzn. ja muszę mieć polifonię i także dużo miejsca na sms-y i wyświetlacz już nie 4 tys. kolorów tylko 65 tys. i taką mam ;D I bardzo się z tego cieszę :> <jeb> ;P
Tremere - Pon 15 Sie, 2005 09:57
Temat postu:
A przede wszystkim muszę szpanować, prawda KleO? Razz
nasty_girl - Wto 16 Sie, 2005 11:33
Temat postu:
KleO napisał/a:
poza tym telefony są do komunikacji czy dla szpanu?


no wlasnie.. pisalas ze do komunikacji.. ale z tego co widac dla ciebie dla szpanu ..
kos - Pią 19 Sie, 2005 01:07
Temat postu:
nic specjalnego.. wolalbym motorole v3 razr niz to... wysuwne do gory.. kto to wymyslil. albo zwykla cegielka, albo rozkladana. a i tak wolę rozkladane :] bo taka mam Smile i sępie sie na v3 razr Wink
Sebo - Pią 19 Sie, 2005 09:36
Temat postu:
śmiesznie rozkładany
Anonymous - Sob 20 Sie, 2005 12:00
Temat postu:
Nokia 8800 ma dużo bajerów ale też są tego negatywne strony, np. boisz się wyjść z nią z domu bo mogą Ci ukraść Razz
nasty_girl - Sob 20 Sie, 2005 13:17
Temat postu:
to chyba tyczy tych co na srodku ulicy wyjmuja telefon, bawia sie, udaja ze dzwonia i robia to tak zeby wszyscy widzieli jaki to ma cudowny telefon..
Anonymous - Sob 20 Sie, 2005 16:54
Temat postu:
U nas takich nie mało :/. A zresztą nasza nauczycielka od matmy powiedziała, że teraz komórką nie ma co szpanować, bo prawie wszyscy ją mają.
Pozdro
Anonymous - Sob 20 Sie, 2005 16:56
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
to chyba tyczy tych co na srodku ulicy wyjmuja telefon, bawia sie, udaja ze dzwonia i robia to tak zeby wszyscy widzieli jaki to ma cudowny telefon..

Glupie dzieci,po prostu.
nasty_girl - Sob 20 Sie, 2005 17:09
Temat postu:
no glupie glupie.. hehe moja baba od matmy kiedys tak samo powiedziala Razz <lol>
Nikav - Nie 21 Sie, 2005 08:47
Temat postu:
Taka jakaś ta Nokia...Smile Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić SE K700i . Co do komórek: Kiedy jeszcze chodziłem do gimnazjum, zauważenie komórki przez nauczyciela równało się jej konfiskacie. W większości przypadków. Przychodziło się po lekcjach po telefon. Z rodzicem. biggrin Teraz nie wiem jak będzie...
Shaleniec - Nie 21 Sie, 2005 09:01
Temat postu:
nokia brzydka, do tego cena absurdalna.. :\ 4000 zl za takie [cenzura] za przeproszeniem? bez przesady.
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 09:28
Temat postu:
Nikav napisał/a:
Taka jakaś ta Nokia...Smile Ja w najbliższym czasie mam zamiar kupić SE K700i . Co do komórek: Kiedy jeszcze chodziłem do gimnazjum, zauważenie komórki przez nauczyciela równało się jej konfiskacie. W większości przypadków. Przychodziło się po lekcjach po telefon. Z rodzicem. biggrin Teraz nie wiem jak będzie...


U nas też w tamtym roku zabierali ...
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 12:20
Temat postu:
hehe mi tylko raz nauczycielka zabrala telefon.. jak jej "robilam zdjecie" (motorola t190... )
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 14:15
Temat postu:
I co? Oddała?
nasty_girl - Nie 21 Sie, 2005 14:46
Temat postu:
tak ale najpierw sie z nia z pol godz klocilam, potem cala przerwe tlumaczylam jej ze ten telefon nawet nie ma kolorowego wyswietlacza, potem sluchalam jej gadki, ze naruszam jej prywatnosc, ze ona sobie tego nie zyczy, bla bla bla, no i oddala.. <lol>
Elun - Nie 21 Sie, 2005 15:29
Temat postu:
mojej kolezance raz sie udalo zrobic zdjecie wicedyrektorki Wink
a co do komorek, to u nas nie zabieraja ich, nawet jesli ci zadzwoni w srodku lekcji. Chyba, ze natretnie bedziesz sie nia bawic mimo upomnien.
Anonymous - Nie 21 Sie, 2005 19:33
Temat postu:
U mnie odrazu zabierą jak się na lekcji pokaże ;/ Dlatego działam z ukrycia Wink
Raz na lekcji zapomniałam wyłączyć głos a koleżanka mi długi sygnał póściła xD
Marcia10 - Nie 21 Sie, 2005 19:52
Temat postu:
Według mnie jest suuuuuuuper. Z wygladu. Moze sie wam niepodoba ale mi tak. Lubie takie komy rozsuwane(moj wujek mial ale po 5 dniach mu sie znudzila i sprzedal. Chyba nawet 8800)
kos - Pon 22 Sie, 2005 14:02
Temat postu:
zaawsze robie zdjecie temu komu chce Razz i nikt o tym nie wie Razz dyrektorowi wicedyrektorce sprzataczkom kazdemu Razz pozniej mam sążne polewy ze znajomymi Smile. u nas to zalezy od belfra. niektorzy zabieraja komórke, niektorzy kaza wylaczyc glos i jest luz. jak zabiora to do wychowawczyni, pozniej przez rodzicow sie odbiera. do d*. raz mi zabrala od sztuki, do poszedlem do wych, i oddala bez gadania.

juz wole v3 razr niz ta nokie. za taka kase.. to sie placi za technologie nie za wyglad....
nasty_girl - Pon 22 Sie, 2005 16:08
Temat postu:
jezeli chodzi o prawdziwe robienie zdjec, to spoko.. ale ja zdjecia nie robilam.. smsa pisalam.. a babka zwidy miala, i to jest w tym najsmieszniejsze..
Jakiś Taki - Sob 01 Paź, 2005 19:21
Temat postu:
Pewnie porządny ten telefon w końcu Nokia ale dla mnie pewnie za droga i nie lubie telefonów z klapką Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group