Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - kosmetyki--->od zaraz

kusia_serduszko - Pon 29 Sie, 2005 11:04
Temat postu: kosmetyki--->od zaraz
czesc !!!! Ostatnio zaczełam używać kosmetyki z serii NIVEA VIZAHE YOUNG Confused czy jakoś tak
i serdecznie polecam te kosmetyki !!! Very Happy Są nie drogie (od 3 zł do 20 a nawet 15 zł ). ŚWIETNIE USUWAJĄ NIEDOSKONAŁOŚCI SKÓRY. pewnego dznia razem z moją przed dysoteką byłyśmy w strasznym stanie (mam na myśli wyglad) ale kiedy przyd dyskoteką użyłyśmy tych kosmetyków odrazy wyglądałyśmy lepiej Cool


serdecznie polecam
Anonymous - Pon 29 Sie, 2005 11:13
Temat postu:
Z twoją... dziewczyną? Shocked
Nie no ja jestem tolerancyjna
Anonymous - Pon 29 Sie, 2005 17:18
Temat postu:
Kosmetyki z Nivei są skuteczne ale jakoś ich nie kupuje.
nasty_girl - Pon 29 Sie, 2005 18:52
Temat postu:
dobre sa, nawet bardzo, ale nie przesadzajmy? przed dyskoteka wygladalyscie zle, uzylyscie i od razu bylyscie piekne? jak dla mnie to lekka przesada, kosmetyki sa skuteczne, owszem ale jak sie je regularnie uzywa..
opętana - Pon 29 Sie, 2005 20:47
Temat postu:
Ja nie moge ;] nie dla kazdego są dobre... to zalezy poprostu od skory. Niby L'Oreal Paris jest taki skuteczny, jakoś jak go uzywam to mam zaczerwienienia ;P
Jenny - Pon 29 Sie, 2005 21:15
Temat postu:
Osobiście nigdy nie stosowałam serii Nivea Visage Young. Więc trudno ocenić czy jest skuteczna, z resztą jak nieraz mówiłam każda cera jest inna i kosmetyki różnie działają na różnych ludziach. Czy jest tania? W porównaniu do innych kosmetyków z serii dla cery tłustej i mieszanej wydaje mi się stosunkowo droga.
nasty_girl - Pon 29 Sie, 2005 22:24
Temat postu:
nie mozna porownywac cen kosmetykow po tym do czego sluza, kazda firma sie inaczej ceni, jedne sa drogie, inne nie i tu sie nie liczy do jakiej ceny, tylko marka, no i nivea young jest jedna z nielicznych o ktorej nie slyszalam negatywnej opini, i nie wydaje m isie zeby byla przereklamowana, bo np seria z garniera jak dla mnie byla do pupy..
Anonymous - Wto 30 Sie, 2005 15:59
Temat postu:
Fakt, Nivea Young są bardzo dobre, sama je używam. Lepsze od Total Control (przynajmniej dla mnie, z resztą, ja problemów z cerą dużych nie mam Wink)
Ale nie musiałaś kolorować, że wyczyściły Ci cerę w kilka sekund. :/
werusia555 - Sro 28 Wrz, 2005 18:46
Temat postu:
czy ty się dobrze czujesz dziewczyno?! uzyłas i nagle ci sie zrobiła twarz idealna?! to jest NIE MOŻLIWE! jakim cudem? sama używam NIVEA VISAGE YANG i nie ma natychmiastowych efektów. Jak ty to robisz? kosmetyki trzeba uzywać regularnie aby były jakieś efekty. Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group