Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Zakochalem sie

joker - Sro 26 Paź, 2005 20:57
Temat postu: Zakochalem sie
Witam.
Juz od dawna chodzi ze mna do szkoly muzycznej taka fajna dziewczyna ktora jest w moim wieku i gra na tym samym instrumencie i jest bardzo ladna i madra i wogole. no i jest taki problem ze ja jestem troche niesmialy i nie wiem co robic. ostatnio z nia gadalem a raz mi powiedziala bo byl taki przypadek ze spytalem sie pana czy moge juz isc a ona do mnie z usmiechem "jak masz skrzydła to lec". myslicie ze jej sie podobam? co zrobic zeby sie we mnie zakochala albo cos w tym stylu. pomozcie
Sebo - Sro 26 Paź, 2005 21:22
Temat postu:
musisz się przełamać i zagadać do niej, albo przypadkiem iść po szkole w tą samą stronę co ona i jakoś zagadać, może zaproponować odprowadzenie do domu
Blanka - Sro 26 Paź, 2005 21:27
Temat postu:
Może zacznijcie rozmawiać o grzw na instrumentach na których gracie?;> Wiesz, najpierw takie pozory "niby nic" a potem sie do siebie "zblizajcie" coraz bardziej:). Rozmawiajcie itd...
Anonymous - Sro 26 Paź, 2005 21:41
Temat postu:
"Myślicie, że się we mnie zakochała?" - skąd mamy wiedzieć, co czuje? Porozmawiaj z nią!
"Co zrobić, żeby się zakochała?" - nikogo nie zmusisz do uczuć, choćbyś Bóg wie co robił.
Anadriel - Czw 27 Paź, 2005 13:02
Temat postu:
Jeśli nie pokonasz nieśmiałości to nic z tego nie będzie. Jeśli naprawdę dziewczyna Ci się podoba to przełam się i zagadaj do niej, to najlepszy sposób na poznanie człowieka. Tak jak wyżej napisała Blanka zacznij rozmowę od wspólnych zainteresowań(w waszym przypadku gra na instrumentach).
Życzę powodzenia Wink
opętana - Czw 27 Paź, 2005 14:49
Temat postu:
jeśli masz kontakty i znasz Jej znajomych to problem z głowy...niech Oni Was hm...poznają. Niech zorganizują Wam spotkanie czy coś takiego.Ja miałam to samo no i teraz jesteśmy kumplami...hm moze coś wiecej (ale luz)....

Zacznij działać, bezczynnością nic nie wskurasz. I nie zmusisz Jej do tego zeby sie w Tobie zakochała, to moze przyjść samo...albo w ogóle...
Shaleniec - Czw 27 Paź, 2005 15:16
Temat postu:
powiedz do niej "jesteś podoban do mojej byłej"
<lol>
kicp - Czw 27 Paź, 2005 19:37
Temat postu:
to o czym mamy gadac? O polityce?
BTW - tytul tematu chyba nie do konca adekwatny do tresci, milosc to za duze slowo, nie mylic z 'ona mi sie podoba'
Anonymous - Czw 27 Paź, 2005 20:03
Temat postu:
Nie dobijajcie chlopaka...
Iśka - Czw 27 Paź, 2005 22:00
Temat postu:
Wg mnie to też nie miłość, tylko jak narazie zauroczenie.
Coż nie ma innego wyjścia: musicie pogadac. Weź od niej nr kom, gg, gadaj często. Na początek tematem może być chociażby ten instument na którym gracie, potem szkoła, potem inne zainteresowania, typ muzyki, dom... Boże, tyle jest tematów do rozmowy, zwłaszcza że nie znacie się jeczcze dobrze osobiście to możecie się poznawać.
Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group