Dzieci OnLine

Psychologia - Chę się wygadac

Bilentoo - Pon 16 Sty, 2006 14:48
Temat postu: Chę się wygadac
Mam uczucie, które mnie dręczy dlatego musze gdzieś sie wyszalec... otoz

Kiedyś byłem słaby w grze gta, każdy był odemnie lepszy. Wszystko zmieniło się w czasach gta 3, kiedy to od każdego kogo znałem byłem w tą gre lepszy. Nastepnie pojawilo sie vc, w ktorym rowniez orzymalem pozycje lidera. Kiedy wyszlo gta sa, ja jako jedyny z moich kolegow mialem ta gre, wtedy kazdy zainteresowany gra rozpoczynal rozmowe - pytal o sa.
Koledzy przychodizli do mnie gralismy na zmiane oczywiscie byłem lepszy. Grałem naprawde dobrze... Od czasu kiedy nie gram w sa minął jakiś czas, kumple dopero teraz mają gta sa i kiedy gadaja o tej grze i podchodze do nich moiwia mi, ze lepiej bedzie jak odejde gdyz sie nie znam na tej grze :O Koledzy stwierdzili również, że graja cool w gta gdyz poprzednie części - vc przeszli bez kodów i wciskali mi ciemnote iż ja grałem. A tak naprawde to ja im powiedziałem gdy grałem jeszcze w sa a oni w vc, zeby nie uzywali kodow. Teraz mnie juz zalamali, Oni nie pamietaja tych czasow kiedy gralem w to dobrze i byłem jak graliśmy lepszy od nich? Lekcewaza mnie od tak sobie podczas gdy nie sa lepsi?

Sorry ale musialem Komuś to powiedzieć
Tana14 - Pon 16 Sty, 2006 15:47
Temat postu:
o co przejmujesz się tym iż twoi koledzy twierdzą że są lepsi w jakąś grę kiedy ty jesteś lepszy ;/ nie rozumiem cię po co się tym przejmować to tylko gra i "komputerowa rywalizacja". Gra powinna umilić ci czas a nie popsuć ci czas na rywalizowaniu z kolegami ;/
Shaunri - Pon 16 Sty, 2006 17:55
Temat postu:
"hehe no masz racje Mała-Wredna wiem ze sa opóźnienie w rozwoju:D" A jednak... No cóż, natury męskiej jak widac nie zmienimy.

Teraz do rzeczy. Czemu ten cytat na początku? A dlatego że przejmujesz się takimi bredniami że aż żal cztery litery ściska. Życia prywatnego poza komputerem nie masz że taki problem z tego się zrobił? Kumple przychodzili do Ciebie tylko po to żeby pograc?

A co do tematu to tak, nie pamiętają czasów kiedy byłeś lepsz/ chcą zapomniec - Taki wiek.
choredusze - Pon 16 Sty, 2006 18:07
Temat postu:
po co sie przejmowac jakas gierka? wazne, ze ty wiesz ze jestes lepszy i juz. co cie inni obchodzą? grasz zeby pokazac innym jaki ejstes super czy dla rozrywki? eh.
Tremere - Pon 16 Sty, 2006 18:18
Temat postu:
1. nie ten dział
2. nie masz wiekszych problemow?
3. nie masz wiekszych problemow niz jakas gra?
4. nie masz wiekszych problemow niz jakas glupia gra?
Ona89 - Pon 16 Sty, 2006 19:03
Temat postu:
Rozumiem chciałeś się wygadać, w końcu lepiej jest wyrzucić coś z siebie niż to dusić. Ulżyło ci? Mam nadzieję, że tak. Jeśli to, co myślą twoi koledzy na temat tej gry jest problemem to musisz rozwiązać go sam. Nie przejmuj się wszytkim, co mówią inni. Ale tak czemu aż tak zależy ci na tym, żeby być lepszym? Czy to, że inni będą w kółko gadać, jaki jesteś dobry w tej grze jest aż tak ważne? Oki uważają, że są w tym dobrzy/najlepsi i niech tak myślą, jeśli to poprawia im samopoczucie to ok, czemu chcesz im to odebrać? Ty wiesz swoje, a oni swoje.
Violett - Sro 13 Lut, 2008 18:36
Temat postu:
Ja też czasem lubię się wygadać...
smoczek250 - Czw 14 Lut, 2008 13:28
Temat postu:
Violett napisał/a:
a też czasem lubię się wygadać...

znowu to samo. Proszę od następnej wizyty nie odnawiaj tematów.
Ostatni temat: 2006r.

[ Dodano: Czw 14 Lut, 2008 12:29 ]
Violett napisał/a:
a też czasem lubię się wygadać...

znowu to samo. Proszę od następnej wizyty nie odnawiaj tematów.
Ostatni post: 2006r.
Akacja12 - Czw 14 Lut, 2008 13:53
Temat postu:
Ale zrozum że jak ktoś nowy wchodzi na forum, to nie ma postów od ostatniej wizyty, nieprzeczytanych i tym podobnych, więc może się pomylić. Przestańcie już tak wszystkich upominać...
Anonymous - Czw 14 Lut, 2008 18:33
Temat postu:
nieważne
smoczek250 - Czw 14 Lut, 2008 19:47
Temat postu:
Cytat:
Ale zrozum że jak ktoś nowy wchodzi na forum, to nie ma postów od ostatniej wizyty, nieprzeczytanych i tym podobnych, więc może się pomylić. Przestańcie już tak wszystkich upominać...

ale w każdym poście jest data;p

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group