Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - pytanko

gonzo - Wto 31 Sty, 2006 11:46
Temat postu: pytanko
mam pytanie. jestem z rocznika 92 i powoli rosną mi już wąsy .Myślicie, kiedy powinienem się zgolić ?
nasty_girl - Wto 31 Sty, 2006 14:01
Temat postu:
jezeli ci one przeszkadzaja, to tak.
Anonymous - Wto 31 Sty, 2006 14:05
Temat postu:
jezeli sa zbyt widoczne, to tak. nie polecam sie jednak spieszyc, jezeli nie jest zle i nie rzuca sie w oczy - nic na sile. jak juz zaczniesz sie golic, to masz przesrane ;)
Shaunri - Wto 31 Sty, 2006 15:47
Temat postu:
Ja zrobiłem tak - Goliłem się przez miech, dwa, potem zaros się zrównał i zaczął rosnąć równomiernie (Nie było "kolosów" wystających na 3 centymetry : D), to przestałem - Brak chęci/lenistwo. Mała bródka (Ładna, równomierna) mi pasuje, więc się jakoś tym nie przejmuję.
Tremere - Wto 31 Sty, 2006 18:08
Temat postu:
Ja golę sobie wąsy od 6 lat Cool A bródkę to mam iście amiszową. Cool
bartek92 - Czw 09 Lut, 2006 01:36
Temat postu:
Jestem rowniez z rocznik 92 i mam ten sam problem. Uwazam ze jak najbardziej powinienes sie zaczac golic(pomijajac to ze jest to bardzo uciazliwe) jesli twoj zarost jest duzy, albo ci poprostu przeszkadza. Powiem tyle, wiele dziewczyn mi juz mowilo, ze nie lubie takich obleśnych chlopakow mniejwiecej w naszym wieku, ktorzy noszą takie wąsidła. Smile
Andy - Wto 07 Mar, 2006 12:40
Temat postu:
Jestem w 3 gimn i gole się ponad rok (od początku 2 kl). Po 2 kl na wakacje zapuściłem brode. Nieźle to nawet wyglądałoSmile
Ale fakt, tylko 2 qmpli w klasie się goli

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group