Dzieci OnLine

Sport - Biegi

magda_ns - Nie 31 Sie, 2003 14:14
Temat postu: Biegi
Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące biegów
PYTAJCIE!!!
postaram się odpowiedzieć na każde~~ Podskakuję
Alice_10 - Nie 31 Sie, 2003 19:19
Temat postu:
No a kiedy macie pytanie do karate lub lyzwiarstwao pytajcie mnie Very Happy
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 06:28
Temat postu:
Madziu no wiec moze ja sie zwruce o pomoc potrzebuje jakiegos dobrego treningu musze tez napisac ze biegam juz jakis rok mam 16 lat no i chyba tyle Wink
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 07:49
Temat postu:
Madziu musze sie ciebie poradzić.
w zeszłym roku biegałam wolniej.
W tym coraz szybciej.
Ale chodzi oto że ja biegne kółka a nasze koło do piegania jest tak wielkie że go nie przebiegne Pałerem ani truchcikiem
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 12:42
Temat postu:
Wera jezeli lapie cie kolka to cos sie poradzi napisz czy to kolka Wink
Równiez musisz oddychac rownomiernie caly czas taki sam rytm wazne jest rowniez aby ruszac rekami podczas biegu w kuloko zapewne biegasz na kilosa Wink Very Happy
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 15:01
Temat postu:
Łapie mnie kolka gdzieś 15 kilometrów przed końcem
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 15:15
Temat postu:
yy Wera jestes pewna ze przy pietnastym kilometrze a moze metrze Laughing
sorki za to pytanie ale nie chce mi sie wizyc ze taka mloda osoba jak ty zdola tyle przebiegnac, niekturzy sportowcy tyle nie moga przebiec Wink
jezeli ty w tym wieku taki dlugi dystans pokonujesz to musisz miec talent i nie zla kondyche Smile

P.S : ale tak fachowo mowiac nie wieze w ten dystans hyba sie pomyslilas ??
Anonymous - Pon 01 Wrz, 2003 15:28
Temat postu:
to prawda kilometrów
Kamix - Pon 01 Wrz, 2003 15:46
Temat postu:
ok teraz pora na porade jak radzic sobie z kolka :

Po pierwsze nie nalezy duzo jesc przed wiekszym wysilkiem.
Po drugie w miejscu w kturym wystapila kolka mozna mocna przycisnac reka powinna przestac ( oczywiscie nie na kazdego to dziala)
Po trzecie mozna sie zatrzymac a nastepnie zrobic kilka glebokich wdechow.
po czwarte mozna przez chwilke przestac oddychac i uciskac pare razy reka w miejscu powstania kolki .
yy to juz po piate mozna rowniez zrobic sklon do nogi przeciwnej tzn.ze jezeli mamy kolke po prawej stronie musimy zrobic sklon do lewej nogi mi te sposoby pomagaja nie wiem jak wam mam nadzieje ze rowniez wam pomoga Very Happy

Zycze milego testowania kturys sposub napewno pomoze. Wink
magda_ns - Pon 01 Wrz, 2003 21:16
Temat postu:
A jak cie złapie kolka to zrób skłon
To ci pomoże

A ty kamix napisz bardziej precyzyjnie są różne rodzaje treningu
Kamix - Wto 02 Wrz, 2003 05:59
Temat postu:
yy tzn. jak precyzyjnie potrzebuje dobrego treniingu na dlugi dystans no dobra nie taki dlugi 5 km mam 16 lat biegam rok a tak konkretnie jezeli masz jeszcze jakies pytania co do tych treniingow to pisz,jeszcze musze dodac ze biegam co dwa dni Wink

P.S: nie piszcie zybym tu zajrzal http://www.bieganie.pl Smile
magda_ns - Wto 02 Wrz, 2003 13:52
Temat postu:
Wiesz co jak chcesz biegać na dlugie dystance tu poprostu pegaj jajpierw takie sprinterskie yystanse a potem wiecej
Kamix - Wto 02 Wrz, 2003 14:49
Temat postu:
noo dzieki za rade tylko problem w tym ze ja juz biegam od roku na dluzsze dystanse Wink i potrzebuje jakiegos nie wiem treningu zeby te biegi byly bardziej skuteczne i efektowne niz te poprzednie co teraz biegalem jakies dodatkowe rady itp. rzeczy jesli mozesz Very Happy
magda_ns - Wto 02 Wrz, 2003 15:39
Temat postu:
Możesz trenować łydki. Przez brzuszki które wiesz masz nogi jakby podniesione do góry nie umiem ci tego wytlumaczyc. Teraz te ćwiczenia trzeba było by pokazac bo opisac sie ich nie da ale sprubuje. A więc tak że jedno kolano masz zgiete grugie wyprostowane i zmieniac nogi wiesz. Reszte cwiczen sie wytlumaczyc nie da.
Kamix - Wto 02 Wrz, 2003 16:07
Temat postu:
ok przeslanie twojej rady zrozumialem dzieki Wink Very Happy
Tisiana - Sob 04 Paź, 2003 09:45
Temat postu:
JA BARDZO LUBIE BIEGAĆ I MAM PYTANKO...ILE POWNNO SIĘ BIEGAĆ KILOMETRÓW DZIENNIE...I JESZCZE JEDNO
iLE MUSZE KILOMETRÓW BIEGNĄĆ ABY ZBIĆ SOBIE 1,2 KILOGRAMY WAGI??
Kamix - Sob 04 Paź, 2003 10:08
Temat postu:
Cytat:
JA BARDZO LUBIE BIEGAĆ I MAM PYTANKO...ILE POWNNO SIĘ BIEGAĆ KILOMETRÓW DZIENNIE...I JESZCZE JEDNO
iLE MUSZE KILOMETRÓW BIEGNĄĆ ABY ZBIĆ SOBIE 1,2 KILOGRAMY WAGI??



Pierwsze pytanie:
Cytat:
ILE POWNNO SIĘ BIEGAĆ KILOMETRÓW DZIENNIE


No wiec ja ci na nie niestety nie odpowiem to zalezy od twojej kondycji, ale mysle ze najlepiej biegac tyle zeby sie bardzo zmeczyc i to wystarczy.

Cytat:
I JESZCZE JEDNO
iLE MUSZE KILOMETRÓW BIEGNĄĆ ABY ZBIĆ SOBIE 1,2 KILOGRAMY WAGI??


No wiec na to tez ci nieodpowiem uwazam ze jak bedziesz systematycznie biegala i tak ze bedziesz zmeczona na maxa i bardzoo mokra to napewno zzucisz Wink a moze chcialabys jakas diete na odchudzanie Wink a moze do cwiczonek zajrzyj na forum sa na brzuszek, dzisiaj wrzuce na nogi Wink
Natalia 11 - Pią 10 Paź, 2003 18:38
Temat postu:
ja jutro ide na piersze moje biegi i niewiem czy robić rozgrzewke czy nie
Kamix - Pią 10 Paź, 2003 19:21
Temat postu:
Natalko_11: Rozgrzewka musi byc i radze ci ja zrobic, moze nie radze rozkazuje hehe Wink , rozgrzewka to podstawa Exclamation Exclamation Exclamation Very Happy
Natalia 11 - Wto 14 Paź, 2003 11:43
Temat postu:
dzięki
Kamix - Wto 14 Paź, 2003 12:52
Temat postu:
Nie ma za co, pamietaj ze rozgrzewka musi byc jezeli niebedziesz dobrze rozgrzana bedziesz bardziej podatna na zlamania lub jakies mechaniczne uszkodzenia.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group