Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Czy lubicie pop?

dziesieciolatka - Sob 26 Cze, 2004 18:18
Temat postu: Czy lubicie pop?
Pop jest spok
panienka_wierzba - Nie 27 Cze, 2004 19:26
Temat postu:
jest kocham lubie nienawidze a co to jest i tak sobie a gdzie jest po prostu odpowiedź nie lubie?
codi - Nie 27 Cze, 2004 19:40
Temat postu:
Ja tam lubie pop oraz hiphop Wink
ełe piotr - Nie 27 Cze, 2004 21:09
Temat postu:
no zasadniczo do popu nic nie mam, to taka muza dla wszystkich:)
sami10 - Pon 28 Cze, 2004 10:52
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
jest kocham lubie nienawidze a co to jest i tak sobie a gdzie jest po prostu odpowiedź nie lubie?
może masz rację ale nie wiem jak zmienić
sami10 - Pon 28 Cze, 2004 13:26
Temat postu: popopopop
i like pop
ełe piotr - Sro 30 Cze, 2004 21:10
Temat postu:
u like pop? muzyk popkulturowa:) i dla tego i dla niego. dla każdego
Tisiana - Czw 01 Lip, 2004 10:23
Temat postu:
Lubię pop...ale nie kocham bo kocham hip-hop..i w ankiecie zaznaczyłam że poprostu lubię...
ełe piotr - Czw 01 Lip, 2004 10:33
Temat postu:
kocham hip-hop i ten hip hop nie nawidze z [cenzura].... szydze dla artystów ja kibicem. powiedz mi z jakiej to jest piosenki to jesteś mocna.
Anonymous - Czw 01 Lip, 2004 15:25
Temat postu:
ja lubie hip-hop
Anonymous - Czw 01 Lip, 2004 16:57
Temat postu:
CO JA GADAM JA KOCHAM HIP-HOP
Anonymous - Czw 01 Lip, 2004 22:49
Temat postu:
Nieprzepadam. Alezależy też od wykonawcy, np. podoba mi się większość piosenek Aguilery i Pink, ale np. Britney czy Destinis (czy jakoś tak) Child żadna.
ełe piotr - Sob 03 Lip, 2004 11:18
Temat postu:
no co ty britnej jest spoko. ooops I pregnant again:)
Anonymous - Sob 03 Lip, 2004 12:07
Temat postu:
A słyszałeś cover Brainshake'a "Baby one more time"? biggrin
ełe piotr - Sob 03 Lip, 2004 13:17
Temat postu:
nie tego nie, ale jest mase przeróbek britnej. moze dlatego ze jej piosenki sa głupie?
Lilly - Pon 05 Lip, 2004 08:54
Temat postu:
Ja pop lubię, bo takie piosenki są dobre na dyski Mr. Green Ale mnie interesuje też polski hip hop (np. Liber, Mezo. Eminem odpada-on jest...!!!) oraz amerykański rock (np. Linkin Park). Wink
Acha, a Britney jest do kitu moim zdaniem-choć piosenką "Toxic" się wykazała, albo te "Everythink" czy jakoś tak....Widać zaczyna brać się w garść! Shocked
Anonymous - Pon 05 Lip, 2004 12:46
Temat postu:
Lilly napisał/a:
Ale mnie interesuje też polski hip hop (np. Liber, Mezo. Eminem odpada-on jest...!!!)

Ale Eminem to amerynkański hip hop jest.
lilijka - Wto 06 Lip, 2004 09:04
Temat postu:
Lubię POP-a Laughing
Martyna - Wto 06 Lip, 2004 11:37
Temat postu:
Ja lubię POP Very Happy
angel of berlin - Wto 06 Lip, 2004 16:53
Temat postu:
kocham pop, wszystkie britnej spirs oraz bekstrit bojs teżSmile
Iśka - Pią 09 Lip, 2004 15:04
Temat postu:
Ja zaznaczyłam "Lubię trochę" ... bo taka jest prawda... tylko niektóre piosenki są spoxik Smile
Np: uwielbiam "where is the love" chociaż to już przeżytek biggrin i yyy... O-zone też lubię biggrin
A tak w ogóle to uwielbiam HH ... Eminema, też bardzo lubie biggrin a ulubiona piosenka (z polskiego HH) to "dla mnie masz stajla" Smile
mroweczka - Pią 16 Lip, 2004 21:02
Temat postu:
Nena napisał/a:
A słyszałeś cover Brainshake'a "Baby one more time"? biggrin


A słyszałaś "Toxic"? Rolling Eyes A widziałaś do tego teledysk? Rolling Eyes Rolling Eyes
Ja podobnie jak Nena nie przepadam za pop-em. Większość tych wokalistek(np. Brudna Spears) to tapeciary, które myślą,ze są świetne, zamiast śpiewać to piszczą i takie jest moje zdanie...
lilijka - Sob 17 Lip, 2004 10:33
Temat postu:
Ja lubie POP Smile Lubie bardzo Eminema, a moją ulubiona piosenką hh jest ''Tylko Ty Kochanie'' Laughing (poprostu ją kocham Love )
Luna - Wto 20 Lip, 2004 20:23
Temat postu:
Pop jest bardzo fajny, ale wiadomo nie wszystkie piosenki popowe są fajne Wink .
_grzeszczulka_ - Sro 21 Lip, 2004 18:02
Temat postu:
ja także lubie pop. Niektóre piosenki są naprawde [cenzura] Wink no ale potwierdzam Lune... nie każde idealne Neutral
Kania - Sro 21 Lip, 2004 18:59
Temat postu:
Lubie pop sczegulnie Ingrid jest fajna chociaż nie wszystkie pieśni pogrzebowe( Laughing )popowe są [cenzura] niektóre są do bani Wink
Gościówa - Nie 25 Lip, 2004 16:02
Temat postu:
Poprostu lubię i tyle..ale pop to dla mnie nic szczególnego...znacznie bardziej wole rock, metal i muzke elektroniczną.

Lilly napisał/a:
Ja pop lubię, bo takie piosenki są dobre na dyski Mr. Green Ale mnie interesuje też polski hip hop (np. Liber, Mezo. Eminem odpada-on jest...!!!) oraz amerykański rock (np. Linkin Park). Wink
Acha, a Britney jest do kitu moim zdaniem-choć piosenką "Toxic" się wykazała, albo te "Everythink" czy jakoś tak....Widać zaczyna brać się w garść! Shocked


Też lubię LP i Eminema ale co do Britney to chyba "Everytime" a nie "everythink" Wink Akurat te dwie piosenki które podałas lubie w jej wykonaniu ale reszta mi sie nie podoba zreszta jak sama britney...uwarzam że ona jest zwykłą przesłodzoną lolitką.,..
Buziaczek - Pon 30 Sie, 2004 11:07
Temat postu:
Ja lubie.Ale HH wole.
Anonymous - Pią 03 Wrz, 2004 13:46
Temat postu:
Bez przeklinania z sęsem i z rytmem to lubie ale też tylko nie które

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group