Dzieci OnLine

Sport - Pudzianowski i tacy inni strongmeni...

Chesterka - Pią 12 Lis, 2004 19:39
Temat postu: Pudzianowski i tacy inni strongmeni...
Co myślicie o Pudzianowskim i całej reszcie Confused strongmenów? Bo ja to sądzę, że oni to się wyniszczają. Rolling Eyes Chociaż ja to mam podobne zdanie do wszystkich sportowców typu Małysz, Otylia J. itd.... Cool
Anonymous - Pią 12 Lis, 2004 19:43
Temat postu:
Przecież każdy sport niesie ze sobą różne konsekwencje. Nie tylko strongmani, ale jak napisałaś skoczkowi, czy pływacy muszą dużo trenować i wielu rzeczy się wyrzekać. Nie wspominając o kontuzjach i tego typu rzeczach. Chcesz by sławny musisz cierpieć. A co do ankiety to zawsze oglądam Mr. Green
Nikita - Pią 12 Lis, 2004 19:59
Temat postu:
Ja różnie myślę o tych StrongMenach Wink Czasem lubię oglądać te zawody , ale gdy sobie pomyślę że tyle zdrowia tracą dla kasiory Smile Nie wiadomo co lepsze - żyć krócej a bogato - czy dłużej a biedniej Wink
Tisiana - Sob 13 Lis, 2004 09:44
Temat postu:
No cóż...niestety ale sporty odbijają się na zdrowiu..a co dot ych zwodów to ja to często oglądam..zależy jak mam czas w sobotę...ale fajne są...
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 12:35
Temat postu:
Ja oglądam jak są tylko w Bielsku, bo se idem ładnie na lotnisko i znajduje pełne pifffka... A co do wyniszczania, to na ich własne życzenie
Malvina - Sob 13 Lis, 2004 14:23
Temat postu:
Ja ogladam ;] Fajne to jest Smile) Nie mam o nich zdania :] Są silni i tyle biggrin
Juwenta - Sob 13 Lis, 2004 16:28
Temat postu:
ja tego raczej nie ogladam, jak widze jak sie robia czerwoni z wysilku, jak im żyły wychodzą na wierzch to mi sie nienajlepiej robi biggrin
rodzynka - Pią 26 Lis, 2004 12:47
Temat postu:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Malvina - Pią 26 Lis, 2004 12:54
Temat postu:
rodzynka napisał/a:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyś podniosila takie cienzary jak oni to byś nawet piszczala(o ile byc podniosla (w co wątpie) . Myslisz, że to tak łatwo podniesc bez stękniecia? Nie są grubi.. to są ich mięśnie. Obrzydliwa moze jesteś TY! Nie pozwolę aby ktoś ich obrazał! Nie masz do tego prawa.
Anonymous - Pią 26 Lis, 2004 13:06
Temat postu:
Oglądam i to często. Program jest widowiskowy przynajmniej. Taka biegająca kupa mięśni. o,O" Nie moge z tego jednego... Tego niskiego, grubaska. On ma chyba "Niedźwiedź" na przezwysko... Czy "Misiu"... Nie pamiętam dokładnie. Wink Ale on najfajniej stęka. ;p Co nie zmienia faktu, że to jest sport dość... dziwny, żeby nie powiedzieć chory. Jak oni będą wyglądać na starość? ;p Ciekawa jestem, czy biorą środki dopingujące.
Chesterka - Pią 26 Lis, 2004 13:10
Temat postu:
Malvina napisał/a:
Ja ogladam ;] Fajne to jest ) Nie mam o nich zdania :] Są silni i tyle


Troszkę później...

Malvina napisał/a:
rodzynka napisał/a:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyś podniosila takie cienzary jak oni to byś nawet piszczala(o ile byc podniosla (w co wątpie) . Myslisz, że to tak łatwo podniesc bez stękniecia? Nie są grubi.. to są ich mięśnie. Obrzydliwa moze jesteś TY! Nie pozwolę aby ktoś ich obrazał! Nie masz do tego prawa.


Nieee Malivina, wcale nie masz o nich zdania :> Wink
Pulkownik Nikt - Pią 26 Lis, 2004 15:28
Temat postu:
No pewnie ze ogladam ! Chce byc taki jak Pudzian ! Nie m a to jak pozadna dawka anabolu i male orzeszki Mr. Green Aaa i regularnie ogladam program "Pakuj z Pudzianem" Very Happy
Malvina - Pią 26 Lis, 2004 15:34
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Malvina napisał/a:
Ja ogladam ;] Fajne to jest ) Nie mam o nich zdania :] Są silni i tyle


Troszkę później...

Malvina napisał/a:
rodzynka napisał/a:
fu fu fu... okropni okropni... wrzeszcczą są grubi i obrzydliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakbyś podniosila takie cienzary jak oni to byś nawet piszczala(o ile byc podniosla (w co wątpie) . Myslisz, że to tak łatwo podniesc bez stękniecia? Nie są grubi.. to są ich mięśnie. Obrzydliwa moze jesteś TY! Nie pozwolę aby ktoś ich obrazał! Nie masz do tego prawa.


Nieee Malivina, wcale nie masz o nich zdania :> Wink

Chesterka, w tym drugim poście nie pisałam nic o tym, że mam o nich zdanie. Może za bardzo sie przejelam tym... ale nie lubię jak ktoś obraza takich ludzi :] To że napisalam, że mają mięsnie.. to nie znaczy ze mam o nich zdanie. Nie wiem czy są mili, egoistyczni.. itp. bo ich nie znam i dlatego nei mam o nich zdania :>
Femme.. na starość to oni będą wygladac.. eh..(sami wiecie :d )
Anonymous - Sob 27 Lis, 2004 07:26
Temat postu:
Malvina: jak duże, pomarszczone mutanty? o,O"
Do tego większości z nich siądzie kręgosłup po takich wyczynach. Neutral To nie jest mądry sport, ale cóż... Jak ktoś to lubi... <;]
Malvina - Sob 27 Lis, 2004 12:05
Temat postu:
Jasne że tak..kręgosup będzie chyba pierwszy.. potem..:> może już nic.. ale kto wie ;>
Ta.. sport nie jest za mądry;> Oni chyba dużo kasy za to dostają... Ale i tak niedługo ich 5min minie..
Anonymous - Sob 27 Lis, 2004 14:56
Temat postu:
Dla mnie te strongmany to okrucienstwoo wobec tych ludzi Neutral
Malvina - Sob 27 Lis, 2004 15:27
Temat postu:
Gabra napisał/a:
Dla mnie te strongmany to okrucienstwoo wobec tych ludzi Neutral

Są pełnoletni. Sami decydują za siebie. Przecież nikt im nie każe tego robić Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group