Dzieci OnLine

Między nami chłopakami... - Jaki jesteś?

Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 10:22
Temat postu: Jaki jesteś?
Odpowiedz na pytanie w ankiecie i uzasadnij (ankieta raczej dla chłopców) A dziewczyny niech piszą jakichś chcą mieć chłopaków (skorzystaj z propozycji z ankiety) za wszystkie posty fenx, Pozdro Smile
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 11:09
Temat postu:
Ja zaznaczyłem dusza towarzysta i jednocześnie samotnik Mr. Green To zależy od mojego nastroju, czasem lubię przebywać z ludźmi, dobrze się w nich czuję, itp. Ale stety czy niestety coraz częściej mi się zdarza, że wolę być sam Wink Zamykam sie w pokoju, sam siedze i myślę o swoim życiu, etc. Ale ostatnio moim ulubionym zajęciem jest wymykanie się z domu koło 1,2 w nocy i spacerowanie po moim osiedlu, wtedy mam ciszę, spokój i nikt mi nie przeszkadza.
Kinga - Sob 13 Lis, 2004 13:03
Temat postu:
Cze
Ja uwielbiam facetów takich jak ja Smile
Którzy potrafią być zarazem duszami towarystwa ... a czasami samotnymi wraźliwcami
Lubię gdy potrafią dążyć do swego celu ... maja jakieś pasje ... i potrafią zadbać o siebie Wink i o mnie teeż Wink CHociaż ja najlepiej dbam o facetów biggrin
no tak ogólnie to walsnie tacy faceci mi sie podobają ... takaa hm wybuchowa mieszanka Smile mrrrau
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 13:05
Temat postu:
ja tam najbardziej lubię facetów którzy potrafią się powygłupiać ale jak trzeba potrafią być poważni potrafia mnie wysłuchać, przy których czuję się bezpiecznie i ciepło ^^ muszę mieć w sobie coś z romantyzmu.
Kocham gdy zachwyca sie np. mgłą w środku lasu... czy też barwami jesieni na drzewach i na trawie...
Kinga - Sob 13 Lis, 2004 13:06
Temat postu:
Cze
O tak tak Smile facet musi miec poczucie humoru Smile zebysmy sie mogli powygłupiać Smile a czasami poprostu pomilczeć trzymając się za łapki Smile
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 13:11
Temat postu:
tak =) albo przytulając się czy patrząć sobie w oczka, a czasami wypada porobić najgłupsze rzeczy pod słoneczkiem ^^ poczynając od mierzwienia sobie włosów poprzez tarzanie się w śniegu/liściach ^^
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 17:44
Temat postu:
Macie całkowitą racje, tworzycie tu ideał chłopaka, ale takich jest mało...
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 17:48
Temat postu:
( ta a teraz moja matka przychodzi i 'Co ty tytaj tak klachasz.. kliknij, gogle, zamknij takie, co to jest wogóle?" hueheuhue =D)
nie wcale takich nie jest mało =) jest wielu chłopaków którzy potrafią być zabawni i zarazem poważni =) o duszach romantyków ^^ duzio duzio takich ^^
Kinga - Sob 13 Lis, 2004 17:53
Temat postu:
Cze
Zgadzam sie z Wierzbą jest wielu takich facetów niektórych czasami trzeba odkryć Wink
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 17:55
Temat postu:
kazdy facet ma wewnątrz (choćby najmniejszą ale ma) nutkę romantyzmu, którą po prostu trzeba z niektórych wyjmowac na siłe =)
ale każdy ma taką... nawet jabardziej zagorzały macho
Akacja12 - Sob 13 Lis, 2004 17:58
Temat postu:
tak poczucie humoru musi mieć Smile i musi być kochany i wrażliwy iii...nie wiem dla mnie ideałem chłopaka jest Rafał biggrin
Naomi - Sob 13 Lis, 2004 18:00
Temat postu:
Szalony, dusza towarzystwa.
Nie lubię spokojnych i romantycznych kolesi Rolling Eyes
Wolę lekko postrzelonych i pełnych poczucia humoru Razz
(z tymi postrzelonymi trochę przesadiłam) Wink
Tisiana - Sob 13 Lis, 2004 18:03
Temat postu:
Ale ideały niestety są jednak żadko spotykane...chodzi mi o takie ideały bez wad...ale jakby chłopak nie miał wad to byłby beznadziejny...przeciesz taki ideał to w końcu jest nuda...Ja lubię jak chłopak potrafi zawsze czymś zaskoczyć...i ma dawkę humoru i romanztyzmu ( jakw spomniała pamienka wierzba i Kinga... ) No ale tacy spokojni..nieśmiali...no wiecie o jakich chodzi...to jednak nie jest to .. Młoda ma rację...muszą być odrobinkę jeszcze postrzeleni WinkSmile
DeadCorpses - Sob 13 Lis, 2004 22:56
Temat postu:
Hm, lol, topic dla facetów, a wypowiedź jako taka jest jedna, reszta ti jakieś babaskie farmazony Smile.

A co do topicu to
/me jest nie rozumiany Sad
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 11:24
Temat postu:
My chłopcy tez oczekujemy tego od dziewczyn ale jak napisała Wierzba trzeba to wyciągnąć na siłe Razz
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 13:02
Temat postu:
Zaznaczylem samotnik i wrażliwy to najbardziej do mnie pasuje. Taki po prostu jets mój charakter.
EU07 - Nie 14 Lis, 2004 18:14
Temat postu:
Spokojny i (raczej) samotnik. To mówi samo za siebie Smile
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 18:24
Temat postu:
Czuły, wyrozumiały, opiekuńczy, zabaawny... ;p Nie no. Napewno nie narcyz, nie jakiś ciotmen, ale też nie napakowany, wyżelowany twardziel. Facet musi być męski, z wyczuciem, kochający. Tyle. Wink
Akacja12 - Nie 14 Lis, 2004 19:58
Temat postu:
no dobra dopisuje się do lekko postrzelony ;p i jak to powiedziała femme z wyczuciem Smile
kicp - Nie 14 Lis, 2004 21:12
Temat postu:
ciężko wybrać, jestme w sumie kilkoma stąd...ale chyba najbliżej mi do romantyka [serio!]
Syd Barrett - Nie 14 Lis, 2004 21:46
Temat postu:
I don't like describe myself, but...I'm romantic, romantic and crazy
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 21:48
Temat postu:
Cze
Syd Barret skoro zrozumiałeś co było napisane ... to czy mozesz pisac też po polsku czy niezbyt ? Wink
Syd Barrett - Nie 14 Lis, 2004 21:50
Temat postu:
Of course I can speak polish, but I'm really better in English. I don't like make mistakes. Unfortunately, I make many in Polish language.
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 21:53
Temat postu:
Słuchaj, tylko jest jeden mały minus, niektórzy nie znają za dobrze angielskiego Twisted Evil
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 21:54
Temat postu:
Cze
Syd Barret to naprawde nie przeszkadza ze bedziesz popełniał drobne błędy
I jesli mozesz pisz po polsku Wink
Syd Barrett - Nie 14 Lis, 2004 21:55
Temat postu:
English prefered
EU07 - Nie 14 Lis, 2004 21:58
Temat postu:
Mi to jest obojętne Smile Możesz pisać po polsku, rosyjsku, angielsku. Byle nie po niemiecku.
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 22:00
Temat postu:
Cze
Mi w sumie tez jest to obojetne ... dobra pisz jak chcesz Wink
kicp - Nie 14 Lis, 2004 22:05
Temat postu:
Jak to forum polskie to chyba język polski nie?
Syd to naprawde ty? nie podszywaj się pod tego geniusza kimkolwiek jesteś!

btw - Kinga, czemu przy kazdym poscie piszesz ' Cze ' ?
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 22:11
Temat postu:
Właśnie pisz po Polsku! ([cenzura] Laughing ) i nie rób z siebie wielkiego znawcy Angola... to prawda, jest dużo osób którzy znają cieńko Angol więc się nie wymądrzaj (bez urazy)
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 22:15
Temat postu:
Cze
Skoro Ci to przeszkadza nie bede pisać Cze ... heh
Cze to taki skrót od Cześć jakbyś nie wiedział
A cześć to synonim słowa dzień dobry, siema itd
kicp - Nie 14 Lis, 2004 22:20
Temat postu:
wiem co to znaczy...gorzej ze zrozumieniem, po co się witać przy każdym napisanym poście. Ale twoja sprawa
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 22:27
Temat postu:
No cóż ... a btw. Ee ten osobnik na avie to kto ?
kicp - Nie 14 Lis, 2004 23:08
Temat postu:
mój wychowawca, niejaki stanisław lubowiecki. A czemu pytasz?
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 23:11
Temat postu:
Wiesz upublicznianie czyiś zdjęć bez jego zgody jest nielegalne Wink
kicp - Nie 14 Lis, 2004 23:13
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Wiesz upublicznianie czyiś zdjęć bez jego zgody jest nielegalne Wink


to zupełnie tak samo jak rozprzestrzenianie linków do jakichś stron internetowych bez zgody autora biggrin

btw - Ty caly dzien na forum siedzisz, ze co napisze posta, to odpisujesz? Smile
Ppark - Nie 14 Lis, 2004 23:16
Temat postu:
Cytując moją siostrę, jestem "głupi, brzydki, i na dodatek psychicznie chory".
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 23:19
Temat postu:
Ppark to nieprawda Wink

koprofag ? na każdy ? nie jestem cały dzień na forum jeżeli cie to interesuje
Ppark - Nie 14 Lis, 2004 23:27
Temat postu:
Nie ma prawdy. Ani nieprawdy.
To opinia równie dobra jak każda inna, a że jej autorka jest w wieku który odpowiada średniej forum, to pomyślałem że nieźle będzie odzwieciedlać możliwe wrażenia w kontaktach ze mną większości z was.
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 23:30
Temat postu:
Ppark może i tak Smile ale ja tak nie uważam i
chyba raczej też nie należe do średniej forum


Arrow dopisane :

Cytat:
o zupełnie tak samo jak rozprzestrzenianie linków do jakichś stron internetowych bez zgody autora


koprofag co masz na myśli ? jakaś aluzja ?
kicp - Nie 14 Lis, 2004 23:37
Temat postu:
Kinga - widziałaś Pparka, że tak nie uważasz? czy poprostu chcesz go 'pocieszyć', nie wiedzieć czemu?

Cytat:
raczej też nie należe do średniej forum


ile masz lat?

Cytat:
koprofag co masz na myśli ? jakaś aluzja ?


hm, twoj podpis?
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 23:42
Temat postu:
koprofag napisał/a:
Kinga - widziałaś Pparka, że tak nie uważasz? czy poprostu chcesz go 'pocieszyć', nie wiedzieć czemu?


Oceniam jego posty

Cytat:
ile masz lat?


15

Cytat:
hm, twoj podpis?


link jest do obrazka ze strony z avatarami ... avatary można ściągać
i jest to legalne ... na jedno wychodzi czy avatar mam na miejscu prawidłowym (avataru) czy w podpisie ... został tylko link ponieważ wklejanie takich obrazków w podpisy obciąża forum[/quote]
kicp - Nie 14 Lis, 2004 23:46
Temat postu:
Cytat:
Cytat:
ile masz lat?

15


to jaka jest średnia?


btw - avatar w podpisie to już nie avatar ;p na dodatek w postaci linka ;p shame on you
Kinga - Nie 14 Lis, 2004 23:47
Temat postu:
Ale kopiowanie rzeczy i rozpowszchcnianie ich ze strony z avatarami jest legalne ...
To chyba logiczne prawda ?

Zresztą zjechaliśmy z tematu proszę moda Wink o usunięcie postów
kicp - Nie 14 Lis, 2004 23:51
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Ale kopiowanie rzeczy i rozpowszchcnianie ich ze strony z avatarami jest legalne ...
To chyba logiczne prawda ?


tak jak zdjęcia moich najbliższych.

Cytat:
Zresztą zjechaliśmy z tematu proszę moda Wink o usunięcie postów


nie! nie usuwaj ich! są mi potrzebne jak...tlen?
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 10:51
Temat postu:
A średnia wieku na forum wynosi 13.99 więc chyba sie do niej nie zaliczam ?
w przeciwnieństwie do Ciebie. A pytałes się nauczyciela czy wyraża na to zgodę ? ... zresztą to Twój problem
kicp - Pon 15 Lis, 2004 11:44
Temat postu:
Kinga napisał/a:
A średnia wieku na forum wynosi 13.99 więc chyba sie do niej nie zaliczam ?
w przeciwnieństwie do Ciebie. A pytałes się nauczyciela czy wyraża na to zgodę ? ... zresztą to Twój problem


13.99? co to jest to po przecinku? liczba miesięcy, dni?

nie pytałem nauczyciela o zgodę, mój problem, jakoś sie tym nie przejmuje
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 11:56
Temat postu:
13.99 to jest z danych statystycznych forum

Jeśli nie wiesz to to 99 to jest 0,99 roku
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:37
Temat postu:
Kinga napisał/a:
13.99 to jest z danych statystycznych forum

Jeśli nie wiesz to to 99 to jest 0,99 roku


czyli ile dni?
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 12:38
Temat postu:
to jest ok 362 dni
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:41
Temat postu:
po co byc takim dokladnym? chyba nikomu by na zle nie wyszlo, gdyby srednia byla rowna 14 [btw- jestem 1/100 powyzej sredniej biggrin ja rule]
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 12:52
Temat postu:
Ja lubie chłopaków którzy są mili, obrąnią kiedy potrzeba, przytulą(nie napiszę całują), są czasem śmieszni.
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:58
Temat postu:
Weronika napisał/a:
Ja lubie chłopaków którzy są mili, obrąnią kiedy potrzeba, przytulą(nie napiszę całują), są czasem śmieszni.


O, to ja [z tym ze ja jestem caly czas smieszny]
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 13:01
Temat postu:
Jak ty jesteś taki jak napisałam to ja jestem Św. Teresa
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:03
Temat postu:
Weronika napisał/a:
Jak ty jesteś taki jak napisałam to ja jestem Św. Teresa


Skąd możesz wiedzieć, jaki ja jestem? Po tym, co napisałem na tej zabawnej stronie? Gratuluję
aska - Pon 15 Lis, 2004 13:22
Temat postu:
ja lubie chłopaków innych niż ja ... chcę żeby był szalony , zabawny chcę też aby chłopak był romantyczny , pomocny . Ja jestem spokojna ale lubie czasami iść na całego !! Często jestem smutna i przymulona więc potrzebuje kogoś kto mnie rozbawi , lubie jeśli chłopak mnie przytula i chcę chodzić na wspaniałe spacery w świetle latarni Very Happy . Chcę też żeby chłopak pomagał mi w problemach , żeby dawał mi dobre rady , żeby wspierał , żeby bronił itp. itd. Oczywiście wiem że nigdy nie znajde takiego chłopaka ale warto sobie pomarzyć Wink
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 13:28
Temat postu:
koprofag napisał/a:
Weronika napisał/a:
Jak ty jesteś taki jak napisałam to ja jestem Św. Teresa


Skąd możesz wiedzieć, jaki ja jestem? Po tym, co napisałem na tej zabawnej stronie? Gratuluję



Od kiedy to jest zabawna strona jeśli można się tak zapytać?
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:30
Temat postu:
Dla mnie? Od wczoraj [kiedy pierwszy raz tu wszedłem]
Malvina - Pon 15 Lis, 2004 13:41
Temat postu:
koprofag napisał/a:
Dla mnie? Od wczoraj [kiedy pierwszy raz tu wszedłem]


A jeśli można wiedzieć to co Cię tu śmieszy?
buli - Pon 15 Lis, 2004 16:35
Temat postu:
ja jestem dusza towarzystwa, bo zawsze z kumplami sie wkrece na jaka imprezke z hektolitrami boskiego cherry mocnego...
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 16:44
Temat postu:
Koprofag opanuj się człowieku i przestań tak offtopicować Twisted Evil Jeszcze kilka takich bezsensownych postów, które nic nie wnoszą do tematu, a otrzymasz ostrzeżenie
DeadCorpses - Pon 15 Lis, 2004 17:31
Temat postu:
hum, ja wymysliłem inna kategorie w samookreśleniu..

jestem po prostu z.a.j.e.b.i.s.t.y. ot, co!
DeathToYouAll - Pon 15 Lis, 2004 17:33
Temat postu:
Yeah, DeadCorpses, to po prostu genialne! A ja jestem boski po prostu. ;p
Tak na serio to tak samo jak buli.
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 19:01
Temat postu:
Ja lubie chłopaków romantycznych hehe ale lubie gdy maja poczucie humoru.. lubie siedziec z chlopakiem przy swietle ksiezyca i rozmawiac jakos tak:)
Iśka - Czw 18 Lis, 2004 17:22
Temat postu:
No to nam wyszło, że większość tutaj to samotnicy... Wink
A wiecie co ? Fajne forum... Smile
Ja bym chciała zrozumieć chłopaków... a jakos tak nie mogę...
A mówią że kobiet nie idzie zrozumieć ;]
Anonymous - Czw 18 Lis, 2004 17:28
Temat postu:
Iśka napisał/a:
Ja bym chciała zrozumieć chłopaków... a jakos tak nie mogę...


To się postaraj Wink

Iśka napisał/a:
A mówią że kobiet nie idzie zrozumieć ;]


Bo nie idzie Mr. Green przynajmniej większość facetów nie rozumie kobiet Laughing
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 12:52
Temat postu:
kicpri napisał/a:
zabawnej stronie

Ot co!
Jaki jestem?
1,73 cm
Włosy brąz w trakcie zapuszczania
niebieskie oczy
Szczery, spokojny, inteligentny (pacyfista- dużo bardziej wolę utarczki słowne aczkolwiek jeżeli ktoś zaczyna bluzgać mówię c u) nie przebieram w słowach, zabawny, lubię pić , śmiać się. SZLAG MNIE TRAFIA JAK WIDZĘ ISTOTĘ KTÓRA ROBI NADMIERNĄ ILOŚC BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH.
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 12:59
Temat postu:
R2 skromny jesteś Laughing
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 13:07
Temat postu:
Nie mi się oceniać.
Aczkolwiek mam trudny charakter. Jeżeli mam coś do powiedzenia drugiej osobie powiem jej to w oczy. To jest moje zdanie, moja opinia od której innym wara.
Dodam jeszcze, że kiedy słysze rytm hh piosenki dostaje ataku niepochamowanego spazmatycznego śmiechu.
Aren napisał/a:
R2 skromny jesteś

Ja napisał/a:
Nie mi się oceniać.

Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 13:10
Temat postu:
Ok bez urazy, ja tylko sobie zażartowałem a jak cie uraziłem to sorx Wink
Malvina - Pią 19 Lis, 2004 15:47
Temat postu:
R2 napisał/a:
SZLAG MNIE TRAFIA JAK WIDZĘ ISTOTĘ KTÓRA ROBI NADMIERNĄ ILOŚC BŁĘDÓW ORTOGRAFICZNYCH.

Drugi koprofag(czy jak tam jego nick byl biggrin) ;p
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 16:01
Temat postu:
Otóż to.
kicp - Pią 19 Lis, 2004 18:02
Temat postu:
koprofag has changed nick into kicp.

btw - pisanie bez błędów nie boli.

p.s. - jak tam u Ciebie, R2? W moru imion?
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 19:28
Temat postu:
******* Kic.
btw. Usunęli mojego posta o kupno chomika i taśmy klejącej Sad i nie pojechałem na Falkon...
KRWI!
Papierowa Tęcza - Nie 23 Sty, 2005 14:41
Temat postu:
ech.. cóż.. głupio tak o sobie pisać, więc napiszę co o mnie uważają inni:
Bardzo duża liczba osób mówi, że jestem wrażliwy, a nawet zbyt wrażliwy (mwheheh.. patrzcie państwo - przewrażliwiony)
Zaznaczylem jeszcze "marzyciel" - poniewaz jestem idealistą śniącym o świecie nie z tej ziemi ;] A poza tym kiedyś się śmialiśmy z kolegą, że jedyne co nam w życiu zostanie to marzyć, bo żadna nas nie będzie chciała (elo cilgan Razz)
Noid - Nie 23 Sty, 2005 15:15
Temat postu:
Dokładnie, trudno tak o sobie pisać. No, ale spróbuję Mr. Green
Napewno samotnik, zbytnio nie lubię towarzystwa ludzi, raczej opanowany (chociaż ostatnio coraz częściej puszczają mi nerwy Razz) oraz jestem zamknięty w sobie. Ciągle czekam aż ktoś moją osobowość/mój charakter tak naprawdę rozszyfruje Smile Kiedyś pisałem wiersze jednak po stracie bliskiej mi osoby zaprzestałem pisania Wink
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 15:49
Temat postu:
Hmm, dodam jeszcze, że jestem pozytywnie *.o.j.e.b.a.n.* ;P
Papierowa Tęcza - Nie 23 Sty, 2005 16:08
Temat postu:
R2 napisał/a:
Hmm, dodam jeszcze, że jestem pozytywnie *.o.j.e.b.a.n.* ;P
I pewnie tru jesteś? Smile Bo to stajli teraz Razz
Anonymous - Nie 23 Sty, 2005 16:35
Temat postu:
OgóLnIe tO JoŁ i HwDp ZiOOm
Papierowa Tęcza - Nie 23 Sty, 2005 16:41
Temat postu:
R2 napisał/a:
OgóLnIe tO JoŁ i HwDp ZiOOm

CzYm SiE pOzDro SzEśSeT JoU WaLkA RzYćE NoWa ChÓta PoLzKa VoR EwEr
Noid - Pon 24 Sty, 2005 19:15
Temat postu:
Koledzy, opanujcie się, bo zaraz Pan Aren (jakby ktoś nie wiedział moderator) wkroczy do akcji Mr. Green
Anonymous - Sro 26 Sty, 2005 16:51
Temat postu:
tararam (dreble) Mr. Green uwaga bo Aren nadciąga Mr. Green dobra, resztę rozmowy dokończcie na gg Razz napisałeś p.o.j... ale wskazałeś to w swoją stronę więc wszystko OK ale na następny raz nie przeklinąc mi tu ! Smile dam tam gwiazdki *.*.*. itd
Merkavoth - Pon 31 Sty, 2005 20:19
Temat postu:
Ciężko na to odpowiedzieć. Wiele z tych cech koegzystuje ze sobą. Najbardziej cechuje mnie samotny tryb życia, chociaż gdy jestem w swoim wąskim, zaufanym gronie, jestem na ogół duszą toważystwa... Jestem w pełni sobą tylko dla jednej osoby i wierzę w wartość człowieka i uczuć. Z tego wynikaloby więc, że jestem też romantyczny i marzyciel...doskonalę swoje ciało od 8 roku życia, więc możnaby się pokusić o 'mięśniaka' :]
Hmm...dużo tego...trudno, taki jestem.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group