Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Jakich języków się uczycie?

Will11 - Pon 06 Gru, 2004 19:57
Temat postu: Jakich języków się uczycie?
Jakich języków się uczycie?
Elly - Pon 06 Gru, 2004 20:00
Temat postu:
Narazie tylko Angielskiego , w najbliższym czasie chce się jeszcze uczyć Niemieckiegi i Francuzkiego . Kiedyś bardzo chciałam sie uczyć Japońskiego ale tera ta fascynacja mi mineła Very Happy
Will11 - Pon 06 Gru, 2004 20:02
Temat postu:
Ja się uczę j angielskiego i j. niemieckigo. Wcześniej się uczyłam j. francuskiego. Wink
Inteligencja - Pon 06 Gru, 2004 20:07
Temat postu:
Polski, niemiecki, angielski, francuski...

Rybcio... nie każdy uczy się dwóch języków Smile. Nadto, prawie identyczny temat już był... ;P
Miracle - Pon 06 Gru, 2004 21:16
Temat postu:
jA UCZE SIE ANGIELSKIEGO.KIEDYS UCZYLAM SIE NIEMIECKIEGO ALE TO DAWNO WIEKI TEMU.PO MSYLWESTRZE ZACZYNAM SIE UCZYC FRANCUSKIEGO Mr. Green
Elun - Wto 07 Gru, 2004 12:13
Temat postu:
... angielski ...
Nikita - Wto 07 Gru, 2004 14:55
Temat postu:
Umiem j. hispzański. Uczę się niemieckiego i angielskiego...
mroweczka - Sro 08 Gru, 2004 22:04
Temat postu:
Angielski już 6. rok. W podstawówce uczyłam się dwa lata jeszcze niemieckiego ale...wyszłam z tej szkoły i nic nie umiem Neutral
zazulita - Sro 08 Gru, 2004 22:08
Temat postu:
Ja się uczę j. niemieckiego i j. angielskiego Very Happy
Libra - Pią 17 Gru, 2004 12:58
Temat postu:
angielski i włoski Mr. Green
Naomi - Pią 17 Gru, 2004 17:13
Temat postu:
AngielskI !! Ale mam mały zamiar zacząć naukę FrancuskiegO ! =P
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 18:43
Temat postu:
Angielski - od 5 lat.
Francuski - od 3 miesięcy Razz.
kicp - Pią 17 Gru, 2004 18:47
Temat postu:
a jesli ucze sie wiecej niz dwoch? a nie moge zaznaczyc. nonsens

ja ucze sie ang niem i franc
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 20:22
Temat postu:
ja oczywiscie polski Smile
angielski 8 lat
niemiecki 3 mies.(okropnosc)
roger-1989 - Pią 17 Gru, 2004 21:56
Temat postu:
Ja ucze sie J. Angielskiego, ale z przymusu !!
Anonymous - Sro 22 Gru, 2004 12:40
Temat postu:
Ja Ucze Się Polskiego Razz I Angielskiego I Mi To Narzie Wystarcza ! W Przyszłości Może... Niemicki, Francuski I ... Węgierski biggrin
Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 19:29
Temat postu:
JA siem uczem polskigo Dwarf niemieckiego i angielskigo
Martula - Pią 04 Lut, 2005 13:24
Temat postu:
Ja sie ucze j.angielskiego!Ej czemu niema ROSYJSKIEGO????Hmm bo ja sie ucze też ruska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anonymous - Pią 04 Lut, 2005 15:15
Temat postu:
wybierz tylko dwie odpowiedzi czyli me nie wybrała żadnej bo 2 to zamało
ucze sie [a jakże] polskiego, niemieckiego i angielskiego, a pozaprzymusem japońskiego, run [to też język jakby ktoś sie pytał i hebrajskiego
Iśka - Sob 05 Lut, 2005 23:47
Temat postu:
Ja anglika 7 lat (teraz leci Cool i niemca...wlasciwie 3 lata. Co z tej nauki wnioskuję? Że anglik jest straszny, a do Niemiec ywjadę w 2, albo 3 klasie liceum.
Widzę, że tu aż 9 osób uczy sie niemca, może ktoś chce pogadac (po niemiecku)? Wink
Malutka=] - Nie 06 Lut, 2005 14:07
Temat postu:
Mr. Green oczywiscie english Mr. Green
Anonymous - Pon 07 Lut, 2005 08:13
Temat postu:
angielski i niemiecki. no ale oprócz tego znakomicie dogaduję się z kolegami z chlewa oraz z psem Wink
ewelina017 - Wto 08 Lut, 2005 18:42
Temat postu:
Ja sie ucze niemieckiego, angielskiego i oczywiście polskiego biggrin Ale wszystko mi sie miesza Razz
Iśka - Wto 08 Lut, 2005 22:01
Temat postu:
Mi tam sie miesza tylko angielski z niemieckim Razz (chociaż teraz juz nie). Możnaby powiedzieć, ż epolski umiem perfekcyjnie Razz

(p.s. jest ktoś chetny do pogadania po niemiecku np na gg? Wink )
Chesterka - Sro 09 Lut, 2005 12:08
Temat postu:
Polski, angielski i od przyszłego roku niemiecki Smile
Sztona - Czw 10 Lut, 2005 09:03
Temat postu:
Ja oprucz polskiego uczę się
niemieckiego języka ojczystego w 1/8 po mojej prababci niemce i pradziadku polaku Love
angielskiego języka podszebnego do funkcionowania w UE Love
AloneMoon - Pią 18 Lut, 2005 21:38
Temat postu:
Ja ucze sie Englisza Mr. Green
Niemiecki juz umiem ( chodze 3 lata do niemieckiej szkoly w niemczech) ale mamy tak jak j.polski w polsce j.niemiecki.Piszemy tam opowiadania itd.
Po wakacjach zaczne sie uczyc Laciny.
A japonski....znam tylko pare slowek.Proboje sie uczec :=)
Konnichi wa! Watashi wa Arikuja-chan(moje japonskie imie ^^) Kwaiii!
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 22:14
Temat postu:
AloneMoon napisał/a:
A japonski....znam tylko pare slowek.Proboje sie uczec :=)
Konnichi wa! Watashi wa Arikuja-chan(moje japonskie imie ^^) Kwaiii!

Heh!! Ja też znam kilka słów... ale tylko się przedstawiać i takie tam pierdoły z "to jest", "to są" ple ple ple...
Ale jak już się przedstawiać, to ok ^_^:
Hajime mashite!! Watashi wa Himitsu desu. Douzo yoroshiku onegai shimasu!!
Mr. Green
AloneMoon - Pią 18 Lut, 2005 22:20
Temat postu:
Himitsu napisał/a:

Hajime mashite!! Watashi wa Himitsu desu. Douzo yoroshiku onegai shimasu!!
Mr. Green

Coto znaczy? -.-""
Ja znam naprawde malo slowek.. nap.Arigatou to dziekuje.Onegai to prosze ( ?? ) .Gomen to przeprazsam itd.
Anonymous - Pią 18 Lut, 2005 22:24
Temat postu:
AloneMoon napisał/a:
Himitsu napisał/a:

Hajime mashite!! Watashi wa Himitsu desu. Douzo yoroshiku onegai shimasu!!
Mr. Green

Coto znaczy? -.-""
Ja znam naprawde malo slowek.. nap.Arigatou to dziekuje.Onegai to prosze ( ?? ) .Gomen to przeprazsam itd.

Jest to, proszę ja Ciebie, podstawowa regułka w japońskim przedstawianiu się Wink. I zna ją chyba każdy fan dawnego Kawaja Mr. Green. Z Kawajowych lekcji japońskiego.
W luźnym tłumaczeniu szło mniej więcej o to, że "Miło mi. Nazywam się tak-i-tak. Proszę być dla mnie miłym" - nu, czy cuś w tym stylu ^.^
AloneMoon - Pią 18 Lut, 2005 22:28
Temat postu:
Ja niestety nie czytam kawaiia bo nie mieszkam w polsce.
Ale czytam "Koneko",to cos podobnego tylko japonskiej lekcji nie bylo =(
Slowka nauczylam sie z Anime "Fullmoon wo sagashite" i z internetu ...
Asiunia11 - Nie 13 Mar, 2005 13:30
Temat postu: Ja!!!!!
Ja ucze się Języka polskiego (hehe Laughing ), Języka angielskiego i Języka niemieckiego.
Anonymous - Nie 13 Mar, 2005 13:59
Temat postu:
dlaczego nie ma łacińskiego? nie mam co zakreślić-niemieckiego nie znosze a angielski jest oczywisty
dziewczyneczka - Nie 13 Mar, 2005 16:15
Temat postu:
angielskiego prywatnie i w szkole
niemiecki tylko w szkole
no i francuski w szkole
altruista - Nie 13 Mar, 2005 20:01
Temat postu:
angolski [fce musze zdac, a cholera czasu brak], ruski [koszmar...], w warunkach domowych lacina [przymierzam sie do lekcji na akademii slowa, podoba mi sie ten jezyk]. Mysle nad zaczeciem lekcji japonskiego.
sami10 - Sro 16 Mar, 2005 19:20
Temat postu:
aj spik inglisz end frencz
Lavile - Czw 14 Kwi, 2005 16:54
Temat postu:
Ja oprocz anglika mam jeszcze ruski (jak ja go nie lubie, to taki okropny jezyk ! o_O) i lacine Smile
nasty_girl - Czw 14 Kwi, 2005 21:27
Temat postu:
narazie mam angielski a w lo bede miec niemiecki, angielski i francuzki..
Anonymous - Pią 15 Kwi, 2005 13:28
Temat postu:
Czemu w ankiecie nie ma j. rosyjskiego? Neutral

Ja się uczę angielskiego i (niestety obowiązkowo) niemieckiego. Ponadto dodatkowo zdecydowałam się na rosyjski (nauka tego sprawia mi przyjemność, więc bardzo ten język lubię).
nasty_girl - Pią 15 Kwi, 2005 22:32
Temat postu:
ja bym sie w zyciu nie chciala uczyc jezykow:rosyjskiego, ukrainskiego i lacinskiego.. a w 1 lo w moim miescie jest obowiazkowy lacinski, i w jednym obowiazkowy ukrainski
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 11:08
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
ja bym sie w zyciu nie chciala uczyc jezykow:rosyjskiego, ukrainskiego i lacinskiego.. a w 1 lo w moim miescie jest obowiazkowy lacinski, i w jednym obowiazkowy ukrainski

Szczerze powiedziawszy mało kto by chciał. Ja zawsze byłam inna ^^ Nie mówiąc już o tym, że na ost. zajęciach (zanim jeszcze zachorowałam :/) facet (ładny /i młody/ z resztą ;]) włączył nam jakąś eee... Leonę i jej super hit "argument" (czy ki ciul) w celu zapoznania się z akcentem. O,o
panienka_wierzba - Sob 16 Kwi, 2005 13:33
Temat postu:
ja sie ucze ruskeigo
w zeszlym roku byl ok
w tym roku (szkolnym) dostalismy taką [cenzura] babke ze az strach Wink
nie no coz
a lacinski fajny jezyk =P
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 16:23
Temat postu:
nie wiem mi sie jakos ten jezyk nie podoba.. i niemieckiego zreszta tez jakos sie nie chce uczyc bo jak slucham niemcow jak nawijaja tym smiesznym jezykiem to mi gorzej.. ale niestety do szkoly ktorej ide jest obowiazkowy niemiecki.. buu
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 17:00
Temat postu:
Niemiecki to rzeczywiście syf. Ble... biggrin
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 17:17
Temat postu:
no wlasnie .. a tam gdzie ja ide jest w 1 kl niemiecki i angielski a w 2 dochodzi rancuzki...no ale mysle ze wystarcza mi 2 jezyki wiec niemiecki sobie chyba troszke odpuszcze:d
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 19:40
Temat postu:
E tam :]. Wy się ludzie nie znacie :]. Rosyjski i łacina to bardzo fajne języki Wink. Szkoda tylko że nie ma się jak uczyć Confused.
A poza tym jeszcze fajne są: japoński, chiński, aramejski, hebrajski, języki skandynawskie i indiańskie. Szkoda że nie można zrobić sobie - PSTRYK! - palcami i już je wszystkie znać Razz.
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 19:43
Temat postu:
Himitsu no widzisz a w moim miescie sa szkoly w ktorych ucza jezyka lacinskiego, ukrainskiego i rosyjskiego..
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 19:49
Temat postu:
Ło. Mów tylko, gdzie mieszkasz, a może się tam przeprowadzę :].
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 19:52
Temat postu:
Legnica.. ale chyba nie warto dla jezyka przeprowadzac sie do takiej dziury..
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 20:03
Temat postu:
Z dziury do dziury nie zawadzi :].
Zresztą dla mnie cała Polska to jest dziura, więc nie ma większej różnicy Razz.
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 20:04
Temat postu:
no chyba ze tak.. bo ja tylko pojde tu do liceum, skoncze je i wyjezdzam jak najdalej z tad..
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 20:16
Temat postu:
HAH!! Żeby to było takie łatwe :].
Gdyby się dało to ja już dawno bym się kisił w Kanadzie :].

Heh, a ostatnio czytałem w jakiejś gazecie - "Aż 70% (albo 60, nie pamiętam Razz) młodych ludzi chce wyjechać z Polski". I się zastanawiają, dlaczego Laughing. Jakieś niedomyślne ludzie w gazetach pracują Razz.

No ale cóż... życzę wszystkim przyszłym emigrantom, żeby im się emigracja udała jak najpomyślniej :].
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 20:18
Temat postu:
Himitsu ja mialam na mysli zeby gdzies w polsce.. ale nie to co u mnie.. niby duze miasto, a nawet nie ma gdzie pojsc na zakupy se jakies ciuszki kupic.. Sad
Anonymous - Sob 16 Kwi, 2005 20:25
Temat postu:
Oj, no tośmy się nie zrozumieli Razz.
To znaczy ja nie zrozumiałem ^^".

A w Polsce... heh... w Polsce są tylko 2 miejsca, gdzie chciałbym mieszkać. Albo Gdańsk, albo okolice Warszawy :]. Nigdzie indziej Razz. (No cóż... w końcu każdy by chciał mieszkać w bliskości Aniołów... Razz)
nasty_girl - Sob 16 Kwi, 2005 21:35
Temat postu:
ja bym raczej zle sie czula za granica.. mam problemy z przyswojeniem jezyka itd.. a w polsce.. moglby byc wroclaw (w ktorym i tak jestem bardzo czesto.. balety, zakupy, znajomi.. ), krakow, warszawa.. albo jakies okolice bliskie.. Smile no ale to jescze pare lat najpierw musi minac..
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 12:08
Temat postu:
Himitsu napisał/a:
E tam :]. Wy się ludzie nie znacie :]. Rosyjski i łacina to bardzo fajne języki Wink.

Nareszcie znalazł się ktoś, kto się zna. <lol>

Co do miast - nie ma to jak nieśmiertelne BB, do którego zxa 1,5 roku się przeprowadzam :>
Chociaż mi to wisi gdzie mieszkam (jak zawsze z resztą Razz), byleby nie na śląsku (tzn. Katowice, Sosnowiec i okolice, ble)...
panienka_wierzba - Nie 17 Kwi, 2005 12:17
Temat postu:
co masz do katowic?
katwoice fane miesjce teeeej =D
^_________^
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 12:22
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
co masz do katowic?
katwoice fane miesjce teeeej =D
^_________^

Ogolnie do katowic nic, ale do okolicy owszem Razz
Smierdzi! ale nie wiem, jakos tak okolicy nie lubie Wink
nasty_girl - Nie 17 Kwi, 2005 12:36
Temat postu:
HeyaH wcale nie takie obojetne gdzie sie mieszka.. jak bys musiala jezdzic na zakupy zeby se jakies ciuszki kupic 70 km to bys zrozumiala ze lepiej mieszkac tak zeby miec wszedzie blisko :p
panienka_wierzba - Nie 17 Kwi, 2005 12:45
Temat postu:
smierdzi?
a tam nieprawda
miejsce fajne Wink
malina160 - Nie 17 Kwi, 2005 15:41
Temat postu:
ja uczę się niemieckiego ale wolałambym się uczyć angielskiego bo w ten sposób łatwiej mi było znaleść liceum a tak mam dużo mniejszy wybor Sad
nasty_girl - Nie 17 Kwi, 2005 15:52
Temat postu:
no w sumie w wiekszosci liceow angielski jest rozszerzony a niemiecki jako 2 jezyk, z rozszezonym niemieckim jest mniej, ale na w kazdej szkole chociaz 1 taki jest..
Anonymous - Nie 17 Kwi, 2005 19:15
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
HeyaH wcale nie takie obojetne gdzie sie mieszka.. jak bys musiala jezdzic na zakupy zeby se jakies ciuszki kupic 70 km to bys zrozumiala ze lepiej mieszkac tak zeby miec wszedzie blisko :p

Mi obojętne.
Poza tym większą uwagę zwracałabym na to, by mięc blisko do sklepu, w którym kupię jedzenie (a takie sklepy są nawet na dużym zadupiu), niż "ciuszki". A ciuchy to kupuję co pół roku - za to dużo i wystarcza (z resztą zakupów nie lubię :>)
Z resztą, tu gdzie mieszkam jest kilka sklepów na krzyż i do dużego miasta mam... 1,5 godziny drogi (nie wiem ile to km będzie Razz).
A nadal mi to obojętne :>
I tak wole BB :]
nasty_girl - Nie 17 Kwi, 2005 21:07
Temat postu:
ja do spozywczego mam jakies 50 m wiec nie narzekam.. a w miescie u mnie z fajnych sklepow jest tylko reporter, americanos, w big starze czasem cos fajnego, trollu... i to wszystko chyba z tych fajniejszych wiec musze do wrocka jezdzic (na szczescie z tym problemu nie ma bo moja mama od ikei uzalezniona wiec w prawie kazdy weekend jezdza, no i przy okazji ciuszki) a ja najbardziej zakupy lubie w galeri dominikanskiej.. no i na bielanach;p
Anonymous - Pon 18 Kwi, 2005 10:26
Temat postu:
Ja też mam dużo markowych, jak jestem w BB to rodzice sami mi takie proponują, jednak w moim mieście jest z 15 szmateksów i ostatnio się do nich przekonałam. Wink Albo takie malusie sklepiki, takie niby ble, a fajne są tam ciuchy biggrin I bazio tanie... Jest jeden sklep zrobiony w perfumerii (bo nie mieli lokalu) i tam są super ciuchy biggrin I bazio tanie Wink Lol.
nasty_girl - Pon 18 Kwi, 2005 21:06
Temat postu:
ja jednak wole do wrocka pojechac i w dominikanskiej se cos kupic.. bo z tych mniejszych tanszych sklepow w moim miescie pol mojej szkoly ma takie same ciuchy, a nie lubie jak ktos chodzi w tym co ja..
Marlena - Pon 25 Kwi, 2005 16:16
Temat postu:
Ja się ucze Rumuńskiego, Angielskiego i Francuskiego:-D
Kinga - Pon 25 Kwi, 2005 16:19
Temat postu:
JA się uczę :>

Polskiego :> od urodzenia biggrin
Angielski od 6 roku zycia
Rosyjskiego od jakis 4 lat

pozatym Francuski i Hiszpański niedlugo dojdzie mi wloski :>
Girl Zone - Wto 26 Kwi, 2005 08:26
Temat postu:
ucze sie:
Arrow polskiego
Arrow angielskiego (od 5-olatków)
Arrow rosyjskiego (od 4 klasy)
ajeczka11 - Wto 26 Kwi, 2005 12:16
Temat postu:
angielskiego się ucze od 1 grupy przedszkola
niemieckiego 4 klasa<uczyła się tylko przez rok,bo moja pani urodziła dziecko;) )
francuskiego uczę się do 3 kl do tej pory:)
AloneMoon - Wto 26 Kwi, 2005 17:27
Temat postu:
Mala zmiana:
Nie bede uczyc sie Laciny.Wole Francuski..Razz
::PtyLuQ:: - Wto 26 Kwi, 2005 19:47
Temat postu:
Polski .
Francuski .

Dżizas ..

Szaize o_O .
Ma... - Pią 29 Kwi, 2005 19:18
Temat postu:
Oczywiście polski.Angielski i z musu niemiecki:[
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 20:29
Temat postu:
Cytat:
Mala zmiana:
Nie bede uczyc sie Laciny.Wole Francuski..
he he po wyperfekcjonowaniu sie łąciny można sie nauczyć francuskiego i włoskiego każdego w miesiąc(zdazyło sie córce znajomego mojego ojca (tzn co do włoskiego powiedziała "a przysiadłam na dwa tygodnie i sie nauczyłam", przy perfekcyjnej znajomosci łaciny)
Anonymous - Pią 29 Kwi, 2005 20:33
Temat postu:
Tsej napisał/a:
Cytat:
Mala zmiana:
Nie bede uczyc sie Laciny.Wole Francuski..
he he po wyperfekcjonowaniu sie łąciny można sie nauczyć francuskiego i włoskiego każdego w miesiąc(zdazyło sie córce znajomego mojego ojca (tzn co do włoskiego powiedziała "a przysiadłam na dwa tygodnie i sie nauczyłam", przy perfekcyjnej znajomosci łaciny)

Kurde... a ja głupi poszłem na frankola Confused.
No i powoli zaczynam żałować Razz.
AloneMoon - Sob 30 Kwi, 2005 22:15
Temat postu:
Mielismy "testowe" lekcje Francuskiego i Laciny.
Francuska (dla mnie) byla o 100 razy lepsza od lekcji laciny.
Jezyk francuski mi sie poprostu podoba.
A na lacinie facetka mowila ze trzeby tylko tlumaczyc i uczyc sie slowek.
Nie ucza gadac.A ja chce umiec gadac Razz

No i jeszcze prawie wszyscy w mojej klasie ida na Lacine. A kiedy ja pojde na francuski to mnie przedziela. Ja tego chce! Niecierpie mojej klasy!
Anonymous - Nie 01 Maj, 2005 21:25
Temat postu:
AloneMoon napisał/a:
A na lacinie facetka mowila ze trzeby tylko tlumaczyc i uczyc sie slowek.
Nie ucza gadac.A ja chce umiec gadac Razz

A co tam jest do nauki w gadaniu? Przecież łacina ma bardzo prosty akcent...
Kinga - Nie 01 Maj, 2005 23:20
Temat postu:
Ja bym chciala sie laciny nauczyc :>
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 08:27
Temat postu:
przeciez lacina jest jakas dziwna.. ja chce sie francuzkiego uczyc:d
Anonymous - Pon 02 Maj, 2005 10:26
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
przeciez lacina jest jakas dziwna.. ja chce sie francuzkiego uczyc:d

Pleciesz "czypoczy", że się tak wyrażę :].
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 11:00
Temat postu:
francuskiego juz sie ucze Razz
DObra to do kogo na korki z laciny ?
mavie93 - Wto 03 Maj, 2005 09:20
Temat postu:
Na razie ucze się w szkole j. niemieckiego. A po za szkolnie j. angielskiego. Nie mam jeszcze zadnych większych planów, dlatego tez uczmy sie tego.
TomcioMag - Pon 04 Lip, 2005 00:45
Temat postu:
ja sie ucze niemieckiego NIESTETY!!!!!!
toz to jest okropne :PPP nienawidze tego jezyka -_- wolałbym angielski!!
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 00:58
Temat postu:
na korki z łaciny to do mnie...chetnie poprzypominam sobie ostatnie deklinacje i coniunctivy
francuski jest zjebany nic sie nie czyta tak jak pisze a z łacinky to niemal wszytsko tak jak w polskim- poza konstrukacjami
Mroczny_jogurt - Pon 04 Lip, 2005 01:41
Temat postu:
niem i ang- niemiecki to gowniany jezyk;/
Shaleniec - Pon 04 Lip, 2005 07:58
Temat postu:
anglik i rosyjski O_o
a moja siorka to jest doslownie kujon taki.. uczy sie angielskiego, niemieckiego, francuskiego, białoruskiego, rosyjskiego !! jezu...
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 11:22
Temat postu:
Shaleniec napisał/a:
anglik i rosyjski O_o
a moja siorka to jest doslownie kujon taki.. uczy sie angielskiego, niemieckiego, francuskiego, białoruskiego, rosyjskiego !! jezu...

A czemu od razu kujon? Przyda jej się w przyszłości Wink
Btw, jakby się ktoś uczył nonstop jakichś innych szkolnych przedmiotów, to mógłbym go kujonem nazwać, ale jak się ktoś języków obcych uczy... to już tak nie bardzo ten przydomek pasuje ;P
nasty_girl - Pon 04 Lip, 2005 11:39
Temat postu:
rozumiem ze chce umiec wiecej, i wiem ze jej sie to przyda.. ale ja nie wiem jak ona sobie z tym radzi i nie myli tych jezykow itd..
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 11:50
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
rozumiem ze chce umiec wiecej, i wiem ze jej sie to przyda.. ale ja nie wiem jak ona sobie z tym radzi i nie myli tych jezykow itd..

Ja właśnie pojąć nie mogę, jak co poniektórym ludziom języki mogą się mylić.
Przecież jak ktoś pojedzie np. do Rosji, to nie zacznie chyba nawijać po włosku Razz

No, chyba że mówimy o Nowej Gwinei... tam ponoć istnieje kilkaset języków ;P Co wioska to inaczej nawijają Razz
nasty_girl - Pon 04 Lip, 2005 12:04
Temat postu:
jezeli juz sie dobrze zna jezyk to wtedy moze i nie.. ale jezeli sie go uczy.. to wtedy uwierz mi ze mozna miec problemy..
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 12:07
Temat postu:
No nie wiem Razz To chyba u ludzi, dla których języki obce to sporty ekstremalne Mr. Green
nasty_girl - Pon 04 Lip, 2005 12:11
Temat postu:
widocznie ty jestes tak genialny ze nie masz z tym problemow.. ja pare lat temu jak sie uczylam angielskiego i niemieckiego to na angielskim mowilam po niemiecku a na niemcu po angielsku..
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 12:16
Temat postu:
Nie genialny. Po prostu dla mnie pomylenie jakichś języków jest niemożliwością, której nigdy nie zrozumiem.

Tym bardziej, jeśli chodziłoby o niemiecki i angielski. Mógłbym W OSTATECZNOŚCI zrozumieć pomyłki, gdyby języki te były podobne... ale jeśli nie są, to jak można się pomylić? O_o Jeśli gadam z Anglikiem, słyszę że mówi do mnie po angielsku, to chyba nie zacznę mówić do niego po niemiecku...
To jest chyba rzeczywiście ekstremalność...
TomcioMag - Pon 04 Lip, 2005 22:08
Temat postu:
łoj ja zabuł ze u mienia w klasi to jest tez rosyjski jazyk ;d i ja go sie tez ucze .... Razz
Anadriel - Czw 27 Paź, 2005 01:45
Temat postu:
Ja zawsze chciałam się uczyć wieeeeeelu języków, narazie tylko uczę się włoskiego ,francuskiego i angielskiego, ale mam zamiar to zmienic Wink

ambitne ze mnie zwierzę, nie? Razz Wink
nasty_girl - Czw 27 Paź, 2005 06:55
Temat postu:
wolalabym sie nauczyc jednego a dobrze, a nie kazdego po troche
Martula - Czw 27 Paź, 2005 18:20
Temat postu:
Ja ucze się oprócz angola rosyjskiego Confused Baba jest żopa a my to uczebniki xD
Adin dwa tri
Ps.Czasami wydaje mi sie że to angielski...

Ja się chcę uczyć niemieckiego...Może w gim. do którego pójdę za 1 rok...Uczą niemca...Fajnie by było...

Anonymous - Czw 27 Paź, 2005 19:16
Temat postu:
Martula napisał/a:
Ja ucze się oprócz angola rosyjskiego Confused Baba jest żopa a my to uczebniki xD
Adin dwa tri
Ps.Czasami wydaje mi sie że to angielski...

Ja się chcę uczyć niemieckiego...Może w gim. do którego pójdę za 1 rok...Uczą niemca...Fajnie by było...




zawsze byłem pewien, że "żopa" po rosyjsku jest odpowiednikiem polskiego wyrazu 4ro literowego, zaczynającego się na D i oznaczającego miejsce, w którym kręgosłup traci swą szlachetną nazwę.
Marcia10 - Czw 27 Paź, 2005 19:43
Temat postu:
Ja sie uczę Angielskiego i Rosyjskiego. 2 listopada ide na konkurs Angielskiego. Trzymajcie za mnie kciuki o 14.00 do 15.15!
weroskaaa - Pon 01 Maj, 2006 15:23
Temat postu:
J. angielski w szkole obowiazkowo Sad

pozdrawiam Smile
Gdulcia - Pon 08 Maj, 2006 17:41
Temat postu:
Angielskiego (wymug szkoły ;P) , niemiecki (z pasji i miłości), francuski (z pasji i miłości), hiszpański (zawsze może się przydać ;P) i zaczynam włoski (bardzo ładny jest)
joasia1990 - Pon 08 Maj, 2006 18:03
Temat postu:
angielski, francuski, niemiecki
Kamikaze - Pon 08 Maj, 2006 19:16
Temat postu:
angol, niemiec(nic nie umiem) znam troche ruski jeszcze a tako to hiszpansk iale po za szkolo
Kubek - Pon 08 Maj, 2006 19:31
Temat postu:
W szkole mam angielski i niemiecki.Uczę się angielskiego.
Marcia10 - Czw 25 Maj, 2006 16:21
Temat postu:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....!!! SZKOłA JEST....głupia. Nie dość że uczymy sie angielskiego i rosyjskiego to jeszcze w gimnazjum chca nam do tego dowalic Niemiecki!!!. I to akurat jak ja pojde do gimnazjum!!!!RATUNKU
Słupek - Czw 25 Maj, 2006 16:38
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....!!! SZKOłA JEST....głupia. Nie dość że uczymy sie angielskiego i rosyjskiego to jeszcze w gimnazjum chca nam do tego dowalic Niemiecki!!!. I to akurat jak ja pojde do gimnazjum!!!!RATUNKU

Zawsze mozesz zrezygnować z rosyjskiego. Nie wmówisz mi, ze macie 3 języki obowiązkowe Mr. Green Ja jak pójde do liceum, to będę miał całkiem na odwrót, zrezygnuję z niemieckiego (fuuuuj) i wybiorę na język dodatkowy rosyjski. Nie masz czego się żałować, o w mojej opinii języki obce bardziej Ci się przydadzą w życiu niż jakby dołożyli tak ukochanych przez uczniów lekcji jak WF czy religia.
PS. Jak można się domyślić, moim obowiązkowym językiem jest angielski. Próbowałem kiedyś uczyć się japońskiego i esperanto. Teraz mam w planach hiszpański i (nie śmiać się Razz) węgierski Smile
Nikita - Czw 25 Maj, 2006 18:26
Temat postu:
Jakich języków się uczę?
angielski, niemiecki i hiszpański Smile
maci1 - Sob 11 Lis, 2006 01:21
Temat postu:
po angielsku mowie Cool
chce sie nauczyc hiszpanskiego, ( bo jest duzo meksykow to sie bedzie z nimi mozna porozumiec)
i chce sie nauczyc greckiego
a pozniej polskiego 101 Razz
Czarna - Sob 11 Lis, 2006 14:36
Temat postu:
Angielski, niemiecki, łacina i polski Razz
Monik - Sob 11 Lis, 2006 22:56
Temat postu:
Polish, English and some German ; )
Słupek - Sob 11 Lis, 2006 23:04
Temat postu:
Chciałbym z perspektywy czasu dać erratę do mojego poprzedniego posta. Miałem do wyboru niemiecki i szwedzki, w swej naiwności stwierdziłem, że szwedzki mi się nie przyda i wybrałem język Goethego. Teraz tracę 2 godziny w tygodniu na filozoficzne dysputy pani Ch., od której nic się nie nauczę.

Poza tym zamierzam poświęcić więcej czasu na angielski, ale pewnie i tak jestem na to za leniwy.
Monik - Sob 11 Lis, 2006 23:08
Temat postu:
Angielski najprawdopodobniej nabardziej przyda Ci się w życiu. No a szwedzki? Mógłbyś pojechać do Szwecji, tam się dogadać... Ale po niemiecku porozumiesz się z większą ilością ludzi i nawet jak nauczycielka traci czas na dysputy, to przecież sam możesz też trochę zdziałać ;>

Przymiotniki tj. szwedzki, niemiecki itp. piszemy z małej litery ; )
Słupek - Sob 11 Lis, 2006 23:13
Temat postu:
Tylko jaki jest sens chodzić na lekcje, skoro i tak wszystkiego musiałbym się uczyć sam. Już pomijając fakt, że uważam niemiecki za język wyjątkowo paskudny w brzmieniu i ogólnie nieciekawy. Już lepiej, żeby się Niemcy uczyli polskiego Razz A skoro im się nie chce, to niech chociaż do angielskiego się przyłożą.

BTW, kiedyś byłem wielkim zwolennikiem pomysłu (chyba Giertycha) by wprowadzić drugi język już od podstawówki. Teraz uważam, że już lepiej by uczyć tylko angielskiego, ale naprawdę dogłębnie i wymagająco.
Monik - Nie 12 Lis, 2006 09:37
Temat postu:
Słupek napisał/a:
BTW, kiedyś byłem wielkim zwolennikiem pomysłu (chyba Giertycha) by wprowadzić drugi język już od podstawówki. Teraz uważam, że już lepiej by uczyć tylko angielskiego, ale naprawdę dogłębnie i wymagająco.


Ale jeśli nauczyciele uczyli by angielskiego nadal tak samo jak uczą, to warto wprowadzić drugi język od podstawówki. Jestem za. W wielu szkołach w moim mieście tak jest, tylko u nas jeszcze tylko angielski.
Czarna - Nie 12 Lis, 2006 11:19
Temat postu:
Ja mieszkam chyba w jakims idiotycznym miescie.

W podstawowce jest w 4-6 niemiecki. W gimnazjum tylko angielski a w liceum obowiazkowe dwa jezyki na poziomie rozszezonym Smile
Laki - Nie 12 Lis, 2006 11:23
Temat postu:
U mnie od 4. klasy uczyłem się francuskiego i angielskiego od zerówki...
Nikita - Nie 12 Lis, 2006 13:25
Temat postu:
Mhm. Ja w klasach od 1-3 miałam jeden język - angielski. Od 4 klasy doszedł mi niemiecki, a angielski zakwalifikowano do języka nieobowiązkowego i mieliśmy go raz w tygodniu, a niemiecki 3 razy. Teraz do gimnazjum wybrałam sobie angielski jako obowiązkowy i mam na odwrót jak w podstawówce: 3 razy angielski w tygodniu, a niemiecki tylko raz. Takie 'coś' mi odpowiada : )
Marcia10 - Nie 12 Lis, 2006 13:32
Temat postu:
Obowiazkowy to angielski, rusek JESZCZE nie. Okazalo sie ze niemiec tylko w jednej z 3-ch klas gimnazjalnych a dwie pozostale to rusek!
Chyba sie wypisze z ruska :/
Laki - Nie 12 Lis, 2006 13:46
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
rusek

Masz rosyjski ?? Ja od 4kl. miałem angielski 6x w tygodniu. Od 6 do teraz 4x plus konwersacje raz w tyg. z panią. Tissdale.
rotorvator - Pią 08 Gru, 2006 16:41
Temat postu:
aktualnie ucze sie angielskiego i francuskiego [jedyny jezyk ktory mi sie podoba]

wczesniej mialam dwa razy od poczatku niemiecki, ale mi nie szedl, wiec w elo wybralam fr
MaDz!A - Pią 08 Gru, 2006 19:47
Temat postu:
my sie uczymy angielskiego i niemieckiego, ale wole anglika i jestem tez z niego lepsza Smile
kasia0001 - Pią 08 Gru, 2006 19:54
Temat postu:
ja uczę się angola i niemca.. ale w średniej.. to bedę miala wybór prawdopodobnie ( oprocz angola - to podstawowy) .. albo niemiec, francuski, rosyjski, hiszpański Razz .. nie wiem co wybrać Razz .. moze hiszpański xD heh ;p
MaDz!A - Pią 08 Gru, 2006 19:59
Temat postu:
Ja na twoim miejscu wybralabym niemiecki bo skoro zaczelas (tak samo jak angielski) to po co przestac sie uczyc tego jezyka i zaczac nowy. Lepiej umiec dwa jezyki niz jeden i po trochu z dwoch.
rotorvator - Pią 08 Gru, 2006 20:43
Temat postu:
zalezy, czy pasuje ci niemiecki
jak nie, to go zmien - proste ;]
osobiscie ci powiem, ze francuski jest [cenzura] !!!
kasia0001 - Pią 08 Gru, 2006 22:50
Temat postu:
francuski mi się podoba.. ale mało przydatny.. bardziej przydatny niemiecki lub rosyjski ;p .. niemieckiego uczę się przez 2 lata i szczerze prawie nic nie umiem.. przetłumaczyc tekstu na pewno bym nie umiała, w sumie nie tylko ja.. bo ta nauczycielka wszystkich co uczy, to tak naprawde nic nie nauczyła ;p ..i niemieckiego nie lubię.. a hiszpański chcialabym wybrać poprzez ciekawość ;d
rotorvator - Pią 08 Gru, 2006 22:53
Temat postu:
hiszp jest tak samo przydatny jak fr ;]
ruski tez sie nie przyda juz raczej
generalnie nalezy sie skupic na ang... a drugi wybrac ot tak.
kasia0001 - Pią 08 Gru, 2006 23:06
Temat postu:
jeszcze mam duzo czasu na podjęcie decyzji.. a tak w ogóle to muszę do tej szkoły się dostać Very Happy
rotorvator - Pią 08 Gru, 2006 23:10
Temat postu:
no tak, tu moze byc problem
kasia0001 - Pią 08 Gru, 2006 23:14
Temat postu:
jeestem dobrej myśli.. ale nawet jeśli dostane się do tej szkoł to nie wiem jaki profil wybiore.. bo nic mi nie odpowiada ;/ .. polak + hista <zygi> ( hista odpada ;/ ) .. , matma + infa ( matma odpada ;/ ) itp.
Czarna - Pią 08 Gru, 2006 23:36
Temat postu:
ja na Twoim miejscu bym wybrala mat-info Smile matematyka zawsze Ci sie przyda i bedziesz miec obowiazkowa mature z tego Smile
kasia0001 - Pią 08 Gru, 2006 23:39
Temat postu:
to były tylko przykłady Wink a moje 3 najgorsze przedmioty to : hista, matma, gegra... i za nic nie chciałabym aby były one na profilu rozszerzone Wink .. ale niestety.. często są powiazane ;p

biologia jest nawet fajna ale + chemia i fiza to nie ;/

ah.. trudny przypadek ze mnie ;p
Słupek - Sob 09 Gru, 2006 00:39
Temat postu:
kasia0001 napisał/a:
niemieckiego uczę się przez 2 lata i szczerze prawie nic nie umiem..

Bo ten język nie jest dla ludzi.
Dh Czarna napisał/a:
ja na Twoim miejscu bym wybrala mat-info

Niektórzy nie chcą mieć 6 matematyk i 5 fizyk w tygodniu :> Poza tym od klas matematycznych nauczyciele wymagają więcej. Nienajlepszy interes, jak się nie wiąże przyszłości z jakimś ścisłym kierunkiem.
Nikita - Sob 09 Gru, 2006 08:59
Temat postu:
Słupek napisał/a:
kasia0001 napisał/a:
niemieckiego uczę się przez 2 lata i szczerze prawie nic nie umiem..

Bo ten język nie jest dla ludzi.


Co ci w nim takiego nie pasuje ?
rotorvator - Sob 09 Gru, 2006 09:11
Temat postu:
jest glupi
i w ogole jakis niewypurany.
niemcy to samo [mam traume po wymianie z tymze krajem]

co do profili... ja np. jestem w takiej szkole, ze 1 klase mam ogolnie przejebana, ciezko jest, ale dopiero od poczatku 2 sa fakultety... wiec nie ma profili, a fak. to jest lepsze wyjscie z sytuacji, bo po roku bycia w lo juz jestem w stanie sie rozeznac z czym sobie radze, a z czym nie.
wiec wybralam matme, polski, gegre [z jednego moge zrezygnowac 'ot tak']
ZgniłaDziewucha - Sob 09 Gru, 2006 09:34
Temat postu:
ja sie ucze angielskiego i niemieckiego...ale tak szczerze to nienawidze angielskiego bym sie chciała uczyć francuskiego...wiem że jest praktycznie nie potrzebny ale mi sie podoba

a co do potrzebnych języków to angilski wcale nie jest tak bardzo potrzebny bardziej by sie przydała znajomość chińskiego (bo po 1 to jest ogromny kraj a po 2 ich gospodarka w strasznym tępie sie rozwija i to jest przyszłość) a pozatym wielu ludzi ma problemy z nauką jezyka angielskiego np francuzi i niemcy (wiem to po pobycie w szkole jezykowej w niemczech)
rotorvator - Sob 09 Gru, 2006 09:52
Temat postu:
francuzi w ogóle nie umieją języków obcych.
zaś co do niemców to się nie zgodzę - podczas całego pobytu rozmawiałam z bylekim po angielsku i dogadywałam się.
choc to moze tylko miasto?
nasty_girl - Sob 09 Gru, 2006 10:10
Temat postu:
no, znaleźć francuza, który zna inny język ciężko.. ale mi się kiedyś udało, ale jadąc tam znajomość może się przydać.. a chiński, bardziej japoński, wiele firm japońskich zakładają teraz w polsce, wiele fabryk itd, chińskie rzeczy to raczej wysyłają do nas i by się nie opłacało, bo kto by u nas pracował za jeszcze niższe pensje? a tam ludzie pracują za kilka dolarów dziennie...
ZgniłaDziewucha - Sob 09 Gru, 2006 10:21
Temat postu:
ja w Niemczech poznałam francuske która sie uczyła angilskiego niemieckiego włoskiego i japońskiego....więc wcale nie tak trudno

ja w Niemczech przechodziłam męki w sklepach bo nie znali języka angilskiego
rotorvator - Sob 09 Gru, 2006 10:24
Temat postu:
no to ja mialam odwrotnie
w kazdej knajpie wszyscy perfekcyjnie po angielsku mowili, nawet byly anglojezyczne menu.
czasami to i sie polski przewinal Razz zwlaszcza w pizza hut
z reszta jak sie nie myle na oboz pojechalas by podszkolic niemiecki, wiec moze cie sypneli w taki region gdzie malo kto wlada ang.

a co do francuzow - nie jestem pewna, ale CHYBA w szkolach sie nie ucza jezykow, wiec moze to zalezy od tego co kto sam sobie wybiera. przynajmniej moj brat ktory mieszka w paryzu twierdzi ze tam osoba znajaca jezyk obcy jest rzadko spotykana
ZgniłaDziewucha - Sob 09 Gru, 2006 10:30
Temat postu:
niby tak
ale w szkołach uczą jezyków wiem to od koleżanki która mieszta również w paryżu

ale w czasie 5 minutowej przerwy nie chcialo mi sie wymyślać jak po niemiecku jest precel czy jagodzianka Rolling Eyes
Frankfurt to bardzo duże miasto więc to było dziwne zwłaszcza że siedzibe tam ma bardzo wiele zagranicznych firm
a ty widocznie byłaś bardzo blisko granicy z Polską Twisted Evil
nasty_girl - Sob 09 Gru, 2006 10:37
Temat postu:
no na wakacjach w knajpie poznaliśmy niemca, to po angielsku perfekcyjnie mówił, a francuzi.. są na tyle zakochani w swoim języku, że nie widzą w większości potrzeby, i nie chcą uczyć się innych.
rotorvator - Sob 09 Gru, 2006 10:44
Temat postu:
ZgniłaDziewucha napisał/a:
a ty widocznie byłaś bardzo blisko granicy z Polską

tez tak sadze
heidelberg lezy przeciez zaraz na granicy Rolling Eyes
i pewnie dlatego jechalam 15 godzin... [do cieszyna mam 30 minut]

a jaki ty wybierasz jezyk na maturzE?
Słupek - Sob 09 Gru, 2006 12:02
Temat postu:
Ja bym tu raczej stawiał na różnice między byłymi RFN i NRD. Podejrzewam, że na wschodzie uczyli się, tak jak u nas, rosyjskiego.
Czarna - Nie 10 Gru, 2006 02:47
Temat postu:
moj przyjaciel pracuje w firmie ktora swoja siedzibe glowna ma we Francji wiec chyba latwo sie domyslic kto jest szefostwem. On jest nauczycielem angielskiego ( korki - prywatnie ) i z tymi fancuzikami dogaduje sie tylko po angielsku a mowia podobno perfekt ;]
ZgniłaDziewucha - Nie 10 Gru, 2006 11:35
Temat postu:
rotorvator napisał/a:
ZgniłaDziewucha napisał/a:
a ty widocznie byłaś bardzo blisko granicy z Polską



a jaki ty wybierasz jezyk na maturzE?

niemiecki... z angielskim bym sbie nie poradziła
Nikita - Sro 13 Gru, 2006 14:14
Temat postu:
Niemiecki jest super językiem, bo ma łatwą gramatykę i czyta się prawie tak jak pisze. Smile
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 14:21
Temat postu:
łatwą gramatyke? ale ile jej jest, tyle tych odmian itd.. i pisze się też inaczej a inaczej czyta, i do tego jest brzydki..
Nikita - Sro 13 Gru, 2006 14:33
Temat postu:
brzmi niezbyt ładnie, ale moim zdaniem gramatyka (na poziomie 3 gimnazjum) jest łatwa. : ) ale każdy może mieć inne zdanie, ok.
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 15:08
Temat postu:
U Nas przez 3 lata facetka gada tylko o Akkustativie i tym drugim xD ... i co z tego jak nikt z klasy nie wie o co kaman.. tyle, że jeden to l. poj a drugi to l.mn. Nic nie umie tłumaczyć, każe nam przetłumaczyc tekst ( bez słowników ) a jak nie to 1.. tyle, że my z tekstu znamy z jedno słowko, ale nie ma to jak to, że prawie każdy ma książkę używaną i tam jest przetłumaczone wszystko ołówkiem ;p .. taka właśnie jest faceetka z niemca zwana przez 3 i 2 gim albo Rotkapchen - czerwony kapturek ( przez ten jej czerwony beret i czerwone okulary a raczej oprawki na centymetr ;p ) jak i die Hexe - czarownica Twisted Evil
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 15:28
Temat postu:
my mieliśmy lepszą, jakaś schizofremiczka chyba.. na szczęśćie ją zwolnili, ale problem z niemieckim pozostał, w sumie mam korepetycje, ale ciężko sobie dobrze radzić mając rok w plecy, kiedy wymagają od ciebie żebyś wszystko czego miałaś się nauczyć umiała.. nigdy nie polubię tego języka ;p
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 15:52
Temat postu:
beznadziejny język, takii.. hmm.. twardy xD
too super ja po gim. będę miała 3 lata w plecy xPP
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 20:41
Temat postu:
ale zawsze możesz wybrać inny język w liceum, i nie męczyć się z tym.
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 22:00
Temat postu:
fakt, ale w takim razie będę od samych podstaw zaczynać inny język ;p
Słupek - Sro 13 Gru, 2006 22:00
Temat postu:
A czasem ten wybór jest jak między kiłą a rzeżączką...
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 22:06
Temat postu:
skoro masz zaległości to i tak byś musiała albo zacząć od początku, albo byś dalej tylko pogłębiała je. a jeśli nie lubisz, to czy nie lepiej zacząć z czymś innym?
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 22:21
Temat postu:
Ja ogółem nie lubie w ogóle większości przedmiotów ;p
tylko kocham wf.. mogłabym mieć 5 godzin wf dziennie mMm ;]]
tak więc zastanawiam się czy w liceum można iść na profil o rozszerzonym wf ;>? ..
miałam w planach iść na dziennikarke ^^ ale nienawidze historii więc odpada ;/ .. a na awf może się jednak wybiore ;p
nasty_girl - Sro 13 Gru, 2006 22:38
Temat postu:
no w moim mieście jest szkoła z profilem sportowym, i mają tam sporo tego wfu, tylko że oprócz ocen, przy rekturacji liczył się test sprawnościowy Wink
kasia0001 - Sro 13 Gru, 2006 22:54
Temat postu:
hmm... u Nas chyba nie ma a szkoda.. a dni otwarte w szkołach w jakich miesiącach tak mniej więcej są ?
Słupek - Czw 14 Gru, 2006 00:01
Temat postu:
W mojej okolicy były głównie w Dzień Wagarowicza (w innym terminie zdarzały się jednostkowe przypadki).
rotorvator - Czw 14 Gru, 2006 15:41
Temat postu:
u mnie bylo w okolicach dnia wagarowicza, ale nie w ten dzien
nasty_girl - Czw 14 Gru, 2006 16:06
Temat postu:
u nas dni otwarte jakoś w maju chyba były, a tak to jescze targi edukacyjne, to były jedne we wrześniu, a takie większe są zazwyczaj jakoś w maju ;p
kasia0001 - Czw 14 Gru, 2006 16:11
Temat postu:
Aaa.. to do maja to jeszcze daleko ;p
Słupek - Czw 14 Gru, 2006 17:29
Temat postu:
Mogę jeszcze doradzić, żebyś złapała jakiś kontakt z uczniami szkół którę Cię interesują i sprawdzała aktualności na stronach internetowych, żeby tych dni otwartych nie przegapić.
kasia0001 - Czw 14 Gru, 2006 17:35
Temat postu:
Raczej to będzie jak w tamtym roku.. wszystkie klasy 3 gim będą chodzić przez ok. tydzień do szkół z wychowawcami xD więc raczej nie przegapie Wink
Gościówa - Pią 15 Gru, 2006 17:59
Temat postu:
angielskiego od zerówki czyli 11 rok...
a niemieckiego w tym roku niestety zaczęłam;;/;/;/ ale mi to wcale nie pasuje i narazie nic nie umiem zbytnio powiedziec...w ogole jakos nie lubie tego jezyka juz wolalabym sie uczyc rosyjskiego np..
mała 13 - Wto 19 Gru, 2006 20:14
Temat postu:
angielskiego - bo chce
rosyjskiego - z koniecznosci

do gosciówa - rosyjski nie jest taki fajny, nawet litery jakies zjechane maja
rotorvator - Wto 19 Gru, 2006 21:02
Temat postu:
mała 13 napisał/a:
nawet litery jakies zjechane maja

cyrylica się to nazywa
Laki - Wto 19 Gru, 2006 21:14
Temat postu:
mała 13 napisał/a:
rosyjskiego - z koniecznosci

Do jakiej szkoły chodzisz? Ja bym z chęcią poszedł.
rotorvator napisał/a:
mała 13 napisał/a:
nawet litery jakies zjechane maja

cyrylica się to nazywa

Niektórzy widzą w tym tylko znaczki, takie poodwracane "R" dziwne "f"
rotorvator - Sro 20 Gru, 2006 13:59
Temat postu:
ale mogliby umiec to chociaz nazywac ;]
Almycha - Nie 03 Cze, 2007 15:37
Temat postu:
W szkole ucze się angielskiego, ale mam zamiar dodatkowo nauczyc sie francuzkego ;P
nasty_girl - Nie 03 Cze, 2007 15:53
Temat postu:
angielski, niemiecki, francuski i japoński, z czego niemiecki jest mi w ogóle nie przydatny, a francuskiego i tak w godzinę tygodniowo się nie nauczę więc bez sensu..
Marcia10 - Nie 03 Cze, 2007 16:18
Temat postu:
polski, angielski, rosyjski, troche japonski i zaczynam z chinskim
Vensha - Pią 26 Paź, 2007 14:44
Temat postu:
Ja się ucze niemieckiego i angielskiego
cornelia.j.m - Sob 27 Paź, 2007 18:17
Temat postu:
angielski i francuski
@siex - Nie 01 Lut, 2009 11:30
Temat postu:
Ja oczywiście uczę sie najpopularniejszego języka [ j. angielski], bo jakby inaczej?!
hippie - Nie 01 Lut, 2009 11:46
Temat postu:
angielski i niemiecki...
Monnaly - Nie 01 Lut, 2009 18:39
Temat postu:
j.angielski-7 lat
j.niemiecki-od września Wink
GothicLolita - Pon 02 Lut, 2009 11:05
Temat postu:
A ja się uczę japońskiego, angielskiego, niemieckiego i francuskiego : D
W przyszłości chciałabym zamieszkać w Japonii xd
Więc już zaczynam powoli uczyć się języka : D
nasty_girl - Pon 02 Lut, 2009 12:05
Temat postu:
Heh, ja chciałam na japonistykę iść.. no ale kiedyś na pewno wrócę do tego języka.
lampka666 - Pon 02 Lut, 2009 13:00
Temat postu:
Ja to się uczę polskiego, niemieckiego i angielskiego, a dopiero zaczynam francuskiego. BTW. polski niemiecki i angielski już fest ;]
Anonymous - Pon 02 Lut, 2009 13:33
Temat postu:
A ja angielskiego i niemieckiego, ale w niemieckim to jestem bardzo dobry, bo moje miasto jest przygraniczne, a za**** coś z Niemczech warto : D
Jakubo - Pon 02 Lut, 2009 14:24
Temat postu:
Angielski i niemiecki. Polecam szczególnie niemiecki. Warto!
Tremere - Pon 02 Lut, 2009 19:38
Temat postu:
w tym momencie nie ucze sie zadnego jezyka, ale mowie plynnie po polsku, angielsku, hebrajsku i znam calkiem niezle dunski i podstawy niemieckiego, ŁOŁ jaka poliglotka ze mnie Razz
hippie - Pon 02 Lut, 2009 23:32
Temat postu:
zazdroszczę ; )
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 00:51
Temat postu:
Płynnie to ja tylko polski niemiecki i angielski ;p
Chippy, pogadamy po niemiecku? Razz
krystian603 - Nie 22 Lut, 2009 12:42
Temat postu:
Francuski i Angielski (wole francuski) Smile
Duchu - Sro 24 Cze, 2009 20:42
Temat postu:
Rkhm Ykhm angielskiego, i włoskiego
ana9924 - Wto 04 Sie, 2009 16:44
Temat postu:
Ja sie ucze j.angielskiego
Anonymous - Wto 08 Gru, 2009 18:24
Temat postu:
Angielski , Niemiecki , Włoski.
swierk84 - Wto 08 Gru, 2009 19:54
Temat postu:
Francuski (obecnie chodze),angielski,niermiecki,laciny.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group