Dzieci OnLine

Komórki - Nokia 6610i vs Motorola C651

codi - Wto 24 Maj, 2005 16:28
Temat postu: Nokia 6610i vs Motorola C651
Witam.
Mam taki dylemat Razz .
Czy kupić tą nokie czy motorole.
W sumie mają dość podobne funkcje.
Jak myślicie ?
nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 16:32
Temat postu:
mam motke c650 a duzo sie one nie roznia, a kolega z ktorym siedze na paru przedmiotach ma nokie 6610i wiec tez nie raz mialam okazje sie pobawic telefonikiem i gdybym miala wybierac, to bym nie zmienila mojego telefonu na ta nokie.. wiec polecam motorolke.. jedyna wada to to ze malo miejsca na mp3 i zdjecia..
EU07 - Wto 24 Maj, 2005 16:37
Temat postu:
Nokia 6610i - na pewno jest wiele wytrzymalsza. Nie trzeba się obawiać, że jak gdzieś przez przypadek zostanie upuszczona to coś się z nią stanie. Nie zawiesi się wówczas (patrz Siemensy), nie potłucze się obudowa (patrz Motorole, Samsungi).
AloneMoon - Wto 24 Maj, 2005 16:39
Temat postu:
Polecam Motorole!
Mialam moto v220, inaczej wyglada ale ma prawie identyczne funkcje Smile
Tylko wlasnie szkoda ze ma malo miejsca na zdiecia,filmiki.mp3 itd. Chcesz wepchnac do niej mp3 to musisz obcinac kawalki :/
Ale tak wogule to jest fajna ..lepsza niz nokia,bo ona nie ma nawet real sound x)

Teraz mam Sony Ericsson k700i i ta komore najbardziej polecam!
Kupe miejsca na dysku.
Komurka + odtwarzacz mp3 !
Super xD
Chesterka - Wto 24 Maj, 2005 16:42
Temat postu:
Ja tam radzę kupić Nokie. Miałam kiedyś motorolę i cała się rozpieprzyła jak upadła mi na ziemię. Poza tym bateria strasznie szybko się rozładowuje :/
nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 16:44
Temat postu:
mialam juz keidys motorole, i codziennie latala o sciany, podlogi itd i ani wyswietlacz ani nic sie nie popsulo.. nie wieszala sie (a zdarzalo mi sie to w siemensie..) a antenka i wyswietlacz, i jakies diody poszly w panasonicu.. z moich tel najwytrzymalsza bylo nokia 3200 i motka stara.. teraz tez mam motke i zyje wiec na pewno zla nie jest..
AloneMoon - Wto 24 Maj, 2005 16:45
Temat postu:
Ja mialam Moto z klapka,i spadla mi na schody z cementu.
Nic sie nie stalo.
Spadla mi na kafelki
Nic sie nie stalo.
Zostala zdeptana.
Nic sie nie stalo.
Wiec byla wytrzymala Wink
Tez sie nigdy nie wieszala.
Chesterka - Wto 24 Maj, 2005 16:52
Temat postu:
A ja moją byłą motorolę upuściłam na parkiet i jak ją złożyłam (wsadziłam spowrotem baterię i zamocowałam klapkę) cały czas coś w niej gruchotało :]
codi - Wto 24 Maj, 2005 17:00
Temat postu:
Ok dzięki za rady.
Wybrałem Motorole.
Ze względu na te dzwonki Razz .
Bałewm się troche że jak spadnie to się rozleci ale jak mówicie że se deptacie, żucacie itd. i nic się nie dzieje to jestem już spokojny Razz .
Miałem kiedys motorolkę v50 ale ona jakas inna jest xDD.
Anonymous - Wto 24 Maj, 2005 17:05
Temat postu:
Bo V50 to zupełnie inna generacja, ja sam do niedawna z starej(5-cio letniej) moty korzystałem i ani razu się nie popsuła, to też jest ich dodatkowa zaleta, ale ogólnie uważam iż motki to są jedne z najlepszych aparatów, a co do wytrzymałośći to się też zgadzam, bo są naprawde wytrzymałe, a nie to co niektóre, że spadną i zaraz są "szczątki"
codi - Wto 24 Maj, 2005 17:08
Temat postu:
A możecie jeszcze powiedzieć ile ona makolorów ?
Bo pisze że ponad 56 000.
Ale ktoś inny mi gada że 4000 xDD.
A nawet na stronie motoroli nie pisze ile ma xD.
nasty_girl - Wto 24 Maj, 2005 17:13
Temat postu:
nie martw sie, ja mam ta motke i mi spada czesto z lozka jak reke wsadzam pod poduszke czy cos, a lozko mam z metr wysokosci i zyje.. bo od rzucania o sciany sie zaczelam oduczac jak dostalam nowy tel..

a swoja droga to nokia kiedys spadla kolezance z balkonu.. z 4 pietra.. na trwanik wprawdzie no ale to 4 pietro bylo Smile
panienka_wierzba - Wto 24 Maj, 2005 17:16
Temat postu:
moja nokia spadla mi z 20tys razy (spada co chwile i to zewszad, czy ze stolu, z kieszeni, czy z okna znajomych (maksymalnie z 2 pietra) i jest cala : ) i zyje, i zadnych uszkodzen (oprocz jednego czegostam urwanego ale to mi matka urwala)
osobiscie polecam nokie
Chesterka - Wto 24 Maj, 2005 17:17
Temat postu:
codi napisał/a:
A możecie jeszcze powiedzieć ile ona makolorów ?
Bo pisze że ponad 56 000.
Ale ktoś inny mi gada że 4000 xDD.
A nawet na stronie motoroli nie pisze ile ma xD.


Według tej strony ma 65 kolorów... xD

Cytat:
Wyświetlacz
Kolorowy wyświetlacz tak
Rodzaj wyświetlacza CSTN
Rozdzielczość wyświetlacza [piksele] 128x128
Ilość kolorów 65
Ilość linii tekstu na wyświetlaczu ---

codi - Wto 24 Maj, 2005 17:22
Temat postu:
No to sumie ma 65 000 biggrin.
Thx Very Happy .
codi - Sro 25 Maj, 2005 18:14
Temat postu:
Ludzie mam problem.
Kupiłem sobię tą motorole ale już godzine prubuje z niej obudowe zdjąć by włożyć kartę i nie moge.
Naciskam to na górze i ciągne ale nic.
Jak ja mam tą zdiąć ?
Kinga - Sro 25 Maj, 2005 18:45
Temat postu:
Pewnie nieumiejetnie zdejmujesz :p Jako ze nie mialam tej motki to Ci nie powiem jak Razz Ale napewno sie da Wink
nasty_girl - Sro 25 Maj, 2005 18:53
Temat postu:
codi nie chce cie martwic ale mam podobny problem.. sciagalam sciagalam, probowalam to wcisnac pilniczkiem itd wszystkim czym sie dalo i nic.. po jakims czasie sie poddalam, daje chlopakowi niech proboje.. dalej nic, w koncu po jakies godz mojemu tacie sie udalo.. wiec musisz sie meczyc i meczyc az ci sie uda.. moj tata to kluczem jakos probowal wcisnac;p
Anonymous - Sro 25 Maj, 2005 19:02
Temat postu:
Hehe dzięki xDD.
Męcze się już druga godzine i nic.
I tak sobie myślę co za kretyn wymyślił taką obudowe.
Nadal prubuje :twisted: .
Anonymous - Sro 25 Maj, 2005 19:06
Temat postu:
Udało mi się już wcisnąć to na górze ale nadal nie mogę zdjąć xDD.
Teraz powinienem to pchać na dół czy do góry ?
nasty_girl - Sro 25 Maj, 2005 19:07
Temat postu:
no ja tez sie poddawalam.. gdyby nie tatus to nie wiem co bym zrobila.. najgorsze bylo to ze wiesz nowy telefonik, chce sie pobawic a jak tu wlozyc karte no i nerwy.. wrrr
codi - Sro 25 Maj, 2005 19:10
Temat postu:
No to właśnie jest bajgorsze Sad(.
Ale udało mi się Razz .
Po po tylu prubach xDD.
Otworzyłem plastikową monetą lotto do zdrapywania losów xDD.
I chyba se obudowe popsułem ale co tam x/DD.
nasty_girl - Sro 25 Maj, 2005 19:13
Temat postu:
moja zyje, tylko na tym czyms sa slady po pilniczku no ale musialam jakos to zrobic.. w kazdym razie nigdy wiecej nie bede sie z tym meczyc.. jak bym kiedys chciala zmienic kiedys tel to to chyba go rozwale predzej niz to znow otworze..
Anonymous - Czw 26 Maj, 2005 11:49
Temat postu:
Mogłeś iść do serwisu czy tam gdzie ją kupiłeś, jak by zepsuli to wina byłaby ich a nie twoja.
codi - Czw 26 Maj, 2005 12:16
Temat postu:
No tak ale serwis był juz zamknięty a do piątku bym nie wytrzymał.
A obudowe żeczywiście popsułem xDD ale juz naprawiłem xD.
nasty_girl - Czw 26 Maj, 2005 12:32
Temat postu:
a mi tatus kupil w innym miescie.. no to zanim bym tam dojechala to tez by zamkneli..;p

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group