Dzieci OnLine

INNE PYTANIA - PRACA DLA NIEPEŁNOLETNICH!!!

weraa - Pon 20 Cze, 2005 13:42
Temat postu: PRACA DLA NIEPEŁNOLETNICH!!!
Czy da sie jakoś pracować na wakacjach i zarabiac pieniądze choć sie nei jest pełnoletnim:/?Moze znacie jakies sposoby zeby zarobic trochę kasy na wakacjach..A wy zarabiacie w jakis sposób pieniadze?
Crimson Lady - Pon 20 Cze, 2005 13:53
Temat postu:
roznos ulotki. ;p
a tak serio - trzeba miec ukonczone 16 lat, zeby LEGALNIE pracowac. ;]
Francesca - Pon 20 Cze, 2005 14:23
Temat postu:
I jeszcze trzeba mieć gdzie tę pracę znaleść Wink
Anonymous - Pon 20 Cze, 2005 14:36
Temat postu:
Tak. Można np. pracować jako konsultantka (np. w Avonie lub Oriflame) , ale trzeba mieć ukończone 16 lat.
Akacja12 - Pon 20 Cze, 2005 14:39
Temat postu:
Prace pewnie i znajdziesz aczkolwiek jak już ktoś nadmienił nielegalną. Szukaj na stronach internetowych w Twoim regionie ogłoszeń o prace, może coś znajdziesz. (Bo już chciałam podać Trójmiasto.pl xP) a możesz też wyprowadzać psy, poszukaj, popytaj a coś się znajdzie. Chociaż ja myśle że dopiero za 2 lata...
Elun - Pon 20 Cze, 2005 17:06
Temat postu:
ja pracuje jako statyska do teleturnieji, filmow, seriali etc.
moze sie jeszcze jako modelka zaciagne w te wakacje.
BamBI - Pon 20 Cze, 2005 17:24
Temat postu:
Na wakacjach można np. zbierać owoce sezonowe. Lub stonkę ziemniaczaną na wsi Very Happy
Anonymous - Pon 20 Cze, 2005 18:17
Temat postu:
Ja pracuje u ojca na wakacjach. Zawsze marzylam zeby kuc na pamiec co to ksztaltka i jakie sa rodzaje szamb. Neutral Ale kasa przynajmniej bedzie $_$
Z tego co wiem, to jednak pasowaloby miec te 16 lat, zeby sie gdzies legalnie zalapac.
Anonymous - Pon 20 Cze, 2005 18:30
Temat postu:
AmazonkAA napisał/a:
ja pracuje jako statyska do teleturnieji, filmow, seriali etc.
moze sie jeszcze jako modelka zaciagne w te wakacje.

teleturniejow!!
Crimson Lady - Pon 20 Cze, 2005 18:55
Temat postu:
BamBI napisał/a:
Na wakacjach można np. zbierać owoce sezonowe. Lub stonkę ziemniaczaną na wsi Very Happy

rok temu zbieralam maliny u rodziny. katorga, nie robota. myslalam, ze sie przekrece. skwar, gdzie nie spojrzec - krzaczki, malenkie owoce i w zgieciu caly czas.
o nie, nie. nie polecam.
jeszcze jakby koszyk mial stala cene. a tu srru - sie rozpada i juz 30 groszy urżną.
nie, nie polecam. ;|
Shaleniec - Pon 20 Cze, 2005 19:44
Temat postu:
można kosic trawe u kogos;) sporo mozna zarobic ;p
zon_mroweczki^^ - Pon 20 Cze, 2005 20:19
Temat postu:
Crimson Lady napisał/a:
roznos ulotki. ;p
a tak serio - trzeba miec ukonczone 16 lat, zeby LEGALNIE pracowac. ;]

NIEPRAWDA!!!!
I co mnie bujasz?!?!
Myz mrowa szukalismy za roznoszeniem ulotek...i byly od 15 lat ^^
Ale sie mala pipa wkurzyla, bo ona ma 14...^^
weraa - Pon 20 Cze, 2005 20:43
Temat postu:
Co do AmazonKKi to jak bierzesz udziął w teleturniejach?albo jaka modelka majac 15 lat??? mozesz mi przesłac swoja fotke jak wyglądasz<lol> tlyko podaj emaiala a jak nie to ja ci podam :]A jakao modleka to gdzie ja znajde prace ??:/ A co do zZon_mroweczki^^ sama juz próbowąłam rok temu zarabiac poprez roznoszenie ulotek no ael oczewiscie za młod ebyłysmy z koleznaką:/..Chcialabym pracowac jakao modelka biggrin no ale nieiwme czy sie nadaje:P i czy ktos szuka tak młodych i niby gdzie jak ja mieszkam w małej miejscowowści :/?
Anonymous - Pon 20 Cze, 2005 21:21
Temat postu:
wera a masz Ty chociaz co pokazac?
Sebo - Pon 20 Cze, 2005 22:00
Temat postu:
popytaj znajomych może mają robote:) dla dziewczyn napewno nie ma tyle pracy ile dla chłopaków ale możesz naprzykład opiekować się dziećmi, roznosić ulotki np. ktoś pełno letni załatwia, a ty to roznosisz i bierzesz od niego kase, kosmetyki z Avonu
nasty_girl - Pon 20 Cze, 2005 22:31
Temat postu:
zeby roznosic ulotki czy byc konslutantka avonu nie trzeba miec 16 lat.. do avonu sie z mama idzie i wtedy mozesz miec mniej a przy ulotkach nie patrza na wiek..;p
Nikita - Wto 21 Cze, 2005 14:31
Temat postu:
przez internet ;p
opętana - Wto 21 Cze, 2005 21:04
Temat postu:
no przez neta jest jakieś przesyłanie @ danej firmy innym ludziom i sie zarabia od każdego maila ileś kasy Razz nie pamietam dokładnie
Elun - Wto 21 Cze, 2005 22:37
Temat postu:
weraa napisał/a:
Co do AmazonKKi to jak bierzesz udziął w teleturniejach?albo jaka modelka majac 15 lat??? mozesz mi przesłac swoja fotke jak wyglądasz<lol> tlyko podaj emaiala a jak nie to ja ci podam :]A jakao modleka to gdzie ja znajde prace ??:/ A co do zZon_mroweczki^^ sama juz próbowąłam rok temu zarabiac poprez roznoszenie ulotek no ael oczewiscie za młod ebyłysmy z koleznaką:/..Chcialabym pracowac jakao modelka biggrin no ale nieiwme czy sie nadaje:P i czy ktos szuka tak młodych i niby gdzie jak ja mieszkam w małej miejscowowści :/?


jestem zapisana w bazie statystow w firmie ATM, oddział z wrocławia. Kreca oni tam filmy, teleturnieje etc, pewnie slyszalas gdzies ta nazwe. Po prostu jak nakrecaja nowe odcinki teleturniejow, to tam sie dzwoni, aby sie zapisac na taki i taki dzien. Bo na publicznosci to tam bez roznicy, kto siedzi. Za to jak kreca filmy, to oni sami do ciebie dzwonia, jesli akurat potzrebuja takiej osoby jak ty.
Co do modelki, to nie jestem modelka, ale ostatnio dostalam propozycje na sesje.

Ale tak szczerze, to na statystowanie potrzbuja osob nieco starszych, nawet na teleturnieje chcodza prawie sami pelnoletni. Ja chodze, poniewaz tam mam po znajomosci zalatwione.

Cytat:
teleturniejow!!

przejezyczylam sie Cool
Sebo - Wto 21 Cze, 2005 23:48
Temat postu:
jeśli mówcie o necie to raczej odradzam więcej niż połowa różnych ofert to są zwykłe oszustwa i nic nie zarobisz, a po drugie takie coś często jest uciążliwe
kaasiiennkaa - Sro 06 Lip, 2005 20:40
Temat postu:
w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak OHP - ochotniczy hufiec pracy i tam mlodziez moze znalezc prace... i raczej nie trzeba miec 16 lat:/ chyba ze chcessz byc hostessa ale to tez nie zawsze...
BamBI - Sro 06 Lip, 2005 21:05
Temat postu:
kaasiiennkaa napisał/a:
w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak OHP - ochotniczy hufiec pracy i tam mlodziez moze znalezc prace... i raczej nie trzeba miec 16 lat:/ chyba ze chcessz byc hostessa ale to tez nie zawsze...


A ja słyszałam , że tam trzeba mieć 18 lat. Bo kto później odpowiedzialność za niepełnoletniego poniesie?
nidhogg - Czw 07 Lip, 2005 01:36
Temat postu:
odpowiedzialnosc poniesie ten, ktory zatrudnia Smile
nasty_girl - Czw 07 Lip, 2005 11:28
Temat postu:
no i czesto tez rodzice musza podpisac zgode na prace..
Pawcio - Czw 07 Lip, 2005 11:32
Temat postu:
kaasiiennkaa napisał/a:
w prawie kazdym miescie jest cos takiego jak OHP - ochotniczy hufiec pracy i tam mlodziez moze znalezc prace... i raczej nie trzeba miec 16 lat:/ chyba ze chcessz byc hostessa ale to tez nie zawsze...

Ja byłem niedawno w OHP i mowili ze trzeba miec 16 lat :/
panienka_wierzba - Czw 07 Lip, 2005 13:59
Temat postu:
aha
zeby sie zaisac i pracowac w takim cudzie trzeba miec skonczone 16
kaasiiennkaa - Czw 07 Lip, 2005 15:01
Temat postu:
no rzeczywiscie zeby znalesc prace poprzez OHP trzeba miec ukonczone 16 lat (i zalozyc ksiazeczke sanepidowska czy cos takiego, ktora kosztuje ok 50zl) no ale mozesz szukac pracy na wlasna reke np wziasc nr od znajomej czy znajomego i popytac. a zeby byc hostessa to nie trzeba miec 16 lat tzn oficjalnie trzeba ale jak mowie, jesli praca jest zalatwiana po znajomosci albo spodobasz sie pracodawcom to wcale tych 16lat miec nie musisz Wink
Gościówa - Wto 02 Sie, 2005 16:34
Temat postu:
do roznoszenia ulotek, zbierania owocow i pilnowania dzieci nie trzeba miec 16 lat ^^
ja sie zapisalam na mame na allegro i na aukcjach24 i tam czasami zarobie sprzedajac cos niepotrzebnego ;)polecam
weraa - Wto 02 Sie, 2005 21:12
Temat postu:
heh....dobry sposób:p hehe a co np. sprzedajesz i za ile ???:>Razz
Kituch - Pią 05 Sie, 2005 01:06
Temat postu:
hehehe jak masz dobry głos to jak jest jakiś koncert to idz i zapisz sie jako saport można nawet spiewać piosenki innych wykonawców ja jade na freestyle a kasa zawsze jakaś jest ja prawie co tydzien gdzieś jestem i zawsze rzucą kaską browarków kilka za free można wypić spox lajt najwiecej dostałem 70 zł a byłem w klubie 3 godziny wiec stawka jest niezła ale trzeba mieć też znajomości
Mruczała - Wto 30 Sie, 2005 00:20
Temat postu:
mozna pojsc do jakiejs hurtowni i składac długopisy : DDDDDDDD jak sie komuś chce

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group