Dzieci OnLine

Sport - Jakie ocenki macie z WF ?

Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 15:09
Temat postu: Jakie ocenki macie z WF ?
Ja sama przyznaje że mam same 6 i 5 Smile
Elly - Sro 29 Gru, 2004 15:17
Temat postu:
Ja mam same 4 i raz na 100 lat zdarzy się jakaś piątka ...
Kinga - Sro 29 Gru, 2004 17:16
Temat postu:
Ja mam same 5 i pare 6 wszytsko pozaliczane na czas ...
Ale facet powiedzial ze z ledwoscia mi 3 postawi :/ za niecwiczenie ... o paradoksie
zazulita - Sro 29 Gru, 2004 18:02
Temat postu:
Jeśli chodzi o WF to idzie mi fatalnie. Zawsze mam same dwóje i tróje. Niestety jestem straszna łamaga Sad W tym samastrze na koniec mam 3 Rolling Eyes Zawsze miałam na koniec 4, ale w tym roku mam straszną babę, która nie podwyższy mi oceny Sad
Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 21:17
Temat postu:
a ja 4455 biggrin
misia*** - Sro 29 Gru, 2004 21:30
Temat postu:
ja mam dobiero jedną 4 i plusa za biegi
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 15:46
Temat postu:
Ja mam 5 Smile czasami 6
nidhogg - Sob 01 Sty, 2005 01:24
Temat postu:
hm ja wf nie mam od 4 lat Wink
ale zakonczylam chlubna 5 na 1 roku studiow Wink
mroweczka - Sob 01 Sty, 2005 22:37
Temat postu:
Najczęściej czwórki i piątki. Z tego co pamiętam to miałąm 6 za biegi,dwie 4 za dwutakty(z prawej i lewej nogi), 3 (=/) za rzut piłeczką palantową(ahhhh te moje mięśnie Smile ), 5,4+ za równoważnie...Już dalej nie pamiętam ale jakieś tam piąteczki były... Wink Na półrocze miałam 4+, za tą tróję i za nie pojechanie na zawody=/ A na zawody nie mogę jeździć....Także nie wiem czy na koniec nawet 5 będzie....
Mróweczka Kwiat
Elun - Pon 03 Sty, 2005 16:53
Temat postu:
ja mam same 5, moglabym miec 6, ale problem w tym, ze je nie cierpie zawodow Neutral
Anonymous - Pon 03 Sty, 2005 17:25
Temat postu:
tak w ogóle to czy ten dział nie powinien być w "szkole"? przecież chodzi o oceny

moje oceny to hmm....... dwója za celność rzutów do kosa [debilizm do ile razy trafisz na 6 rzutów taka ocena], 3 za dwutakt bo mi sie nie chciało, 5 za aerobik^^ [układy obowiązkowe], i większość 5 za ćwiczenia na czas i siatkówkę

ale dzisiaj nasza nauczycielka wpadła na genialny pomysł
kazała nam zaliczać na czas wbieganie po schodach, 10 razy na pierwsze piętro i z powrotem.... no co za extra ćwiczenie...
Miracle - Wto 04 Sty, 2005 15:48
Temat postu:
Ja mam 4 ale nie dlatego ze nie jestem dobra z w-fu no moze nie najlepsza w klasie ale nie najgorsza.Mam 4 i 5.Dostalam ta 4 z blachego powodu-bo nie bylam na 2 zdawaniach!!!~Moim zdaniem to nie fair Rolling Eyes
Basieq - Wto 04 Sty, 2005 21:29
Temat postu:
A ja mam 5 za aktywność i 5 i 5 i 5 <- piłka ręczna:slalom, z kozłowaniem, zwód, wyskok i rzut. Kocham sport, w-f tez lubię. Lubię prowadzić rozgrzewwki itp. ;] ja tam mam rade do wszystmkich co dostają te 3 i te inne. Najlepiej sę najbardziej wysilać dopiero kiedy nauczyciel patrzy. Ale wtedy to na maksa dajemy, a jak Pani/Pan odwraca głóke wrzucamy na luz. To jest moj sposób i często się przydaje ;]
Pozdrawiam

Anonymous - Sro 05 Sty, 2005 15:12
Temat postu:
Juhu Smile Dziś dowiedziałam sie że bede mieć 6 na półrocze SmileSmileSmile
Anonymous - Sro 05 Sty, 2005 21:11
Temat postu:
Basieq napisał/a:
A ja mam 5 za aktywność i 5 i 5 i 5 <- piłka ręczna:slalom, z kozłowaniem, zwód, wyskok i rzut. Kocham sport, w-f tez lubię. Lubię prowadzić rozgrzewwki itp. ;] ja tam mam rade do wszystmkich co dostają te 3 i te inne. Najlepiej sę najbardziej wysilać dopiero kiedy nauczyciel patrzy. Ale wtedy to na maksa dajemy, a jak Pani/Pan odwraca głóke wrzucamy na luz. To jest moj sposób i często się przydaje ;]
Pozdrawiam
    Basieq


to widac czemu nasz te 5:/
metoda tragiczna i nieuczciwa
Anonymous - Czw 06 Sty, 2005 15:40
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
Basieq napisał/a:
A ja mam 5 za aktywność i 5 i 5 i 5 <- piłka ręczna:slalom, z kozłowaniem, zwód, wyskok i rzut. Kocham sport, w-f tez lubię. Lubię prowadzić rozgrzewwki itp. ;] ja tam mam rade do wszystmkich co dostają te 3 i te inne. Najlepiej sę najbardziej wysilać dopiero kiedy nauczyciel patrzy. Ale wtedy to na maksa dajemy, a jak Pani/Pan odwraca głóke wrzucamy na luz. To jest moj sposób i często się przydaje ;]
Pozdrawiam
    Basieq


to widac czemu nasz te 5:/
metoda tragiczna i nieuczciwa

Wcale nie nieuczciwa.
Sama jej używam czasami i mam 5, 5- 5- 5
Kenai14 - Czw 06 Sty, 2005 16:31
Temat postu:
Wy macie oceny, my punkty Cool Mi wychodzi 5 Wink
Noid - Sob 08 Sty, 2005 17:45
Temat postu:
Ja dostaję najczęściej 5 lub 6.
Basieq - Nie 09 Sty, 2005 17:10
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
Basieq napisał/a:
A ja mam 5 za aktywność i 5 i 5 i 5 <- piłka ręczna:slalom, z kozłowaniem, zwód, wyskok i rzut. Kocham sport, w-f tez lubię. Lubię prowadzić rozgrzewwki itp. ;] ja tam mam rade do wszystmkich co dostają te 3 i te inne. Najlepiej sę najbardziej wysilać dopiero kiedy nauczyciel patrzy. Ale wtedy to na maksa dajemy, a jak Pani/Pan odwraca głóke wrzucamy na luz. To jest moj sposób i często się przydaje ;]
Pozdrawiam
    Basieq


to widac czemu nasz te 5:/
metoda tragiczna i nieuczciwa

Kradziejko koffanie, te piątki sa za piłkę ręczną, -slalom,zwod i wyskok i to są jedyne 3 piątki u dziewczyn z 1 klas. A po drugie nie lubie jak ktoś mi zarzuca ze oszukuje, czy oszustwem jest dawanie na maksa kiedy pani patrzy a robienie normalnie kiedy nie? Niie rozumiem cie, zresztą, ja sobie uważasz, nei zależy mi na tym za kogo ktoś mnie uważa. Pozdrawiam ;]
Nacia - Sro 19 Sty, 2005 09:52
Temat postu:
Ja mam dobre ocenki z wf. nigdy mi się nie zdażyła 3(chyba bo dokładnie nie pamietam:)poza tym lubię te zajęcia Wink
mroweczka - Sob 22 Sty, 2005 16:26
Temat postu:
A ostatnio dostałam 6,6 i 4 Smile Robiliśmy brzuszki, zrobiłam 30 w 30 sekund i to powinna być piatka ale okazało się nadzwyczajnym wynikiem (oh,cóż za skromność) i dostałam 6 :] Później robiłam takie pseudo-pajacyki(nie chce mi sie tłumaczyc na czym polegają Smile) i średnio zrobienie jednego zabiera 2 sekundy a ja zrobiłam 16 w 30 sekund i dostałam 6 Smile
A wcześniej jeszcze był skok w dal z miesca niestety skoczyłam 1,50 Confused
Mróweczka Kwiat
Olcia - Sob 22 Sty, 2005 16:36
Temat postu:
Ja mam 5 i dodajmy ze nie cwiczylam dwa miesiace z powodu mojego chorego paluszka he he ale teraz babka od w-f'u powiedziala ze jak nie zaczne cwiczyc to mi 1 powstawia ze sprawdzianow...
Anonymous - Sob 22 Sty, 2005 22:12
Temat postu:
[quote="Basieq]Kradziejko koffanie, te piątki sa za piłkę ręczną, -slalom,zwod i wyskok i to są jedyne 3 piątki u dziewczyn z 1 klas. A po drugie nie lubie jak ktoś mi zarzuca ze oszukuje, czy oszustwem jest dawanie na maksa kiedy pani patrzy a robienie normalnie kiedy nie? Niie rozumiem cie, zresztą, ja sobie uważasz, nei zależy mi na tym za kogo ktoś mnie uważa. Pozdrawiam ;][/quote]

to zabrzmiało tak jakbyś sie obijała całą lekcje a jak pani patrzy to robiła lepiej
pozatym mimo wszystko to ty nie czujesz ze to nieuczciwe? sumienie cie nie rusza że oszukujesz wszystkich wokoło, to taki zaczątek egoizmu bo co tam inni niech robią jak są zaprzeproszeniem frajerzy ja sie nienapracuje i tak będe najleprza:/

a tak pozatym jedna mała prośba nie mów do mnie "kochanie" jak seplenisz bo wychodzą słowne bohomazy
Anonymous - Sob 29 Sty, 2005 17:51
Temat postu:
Ja zawsze na koniec miałem 6 ale na koniec I semestru mam 5 Sad dla mnie to za mało ja chce 6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! będe walczył o 6-tke jak lew bo myślę że mi się należy Smile serio!
BamBI - Nie 30 Sty, 2005 14:31
Temat postu:
ja na koniec dostałam 5 chociaż nie wiem jakim cudem (3+,5,5,4). A na koniec na pewno bede mieć 4 bo baba jest bardzo wymagająca ciagle tylko stanie na rękach i fikołki Confused
Basieq - Pią 04 Lut, 2005 16:43
Temat postu:
kradziejka napisał/a:


to zabrzmiało tak jakbyś sie obijała całą lekcje a jak pani patrzy to robiła lepiej

nie obijam się, a wręcz wybijam się z reszty swoją aktywnością na lekcji...

Cytat:
pozatym mimo wszystko to ty nie czujesz ze to nieuczciwe? sumienie cie nie rusza że oszukujesz wszystkich wokoło, to taki zaczątek egoizmu bo co tam inni niech robią jak są zaprzeproszeniem frajerzy ja sie nienapracuje i tak będe najleprza:/


kolejny raz się mylisz, bo racja, nie znasz całej sytuacji.Pozwól, postaram się Tobie ją w przystepny sposób przedstawic, bo widze że jak mówię troche nie jaśniej to już się staje dla Ciebie trudne do zrozumienia. Otóż prawie zawsze jeśli juz ktoś prowadzi rozgrzewkę[z dziewcząt], to jestem to ja. Po drugie, to nie poczuwam się do bycia najlepszej, po prostu - nie które rzeczy wychodzą mi lepiej niektóre gorzej. Po trzecie ocen Pani nie wystawia za rpacę na lekcji ale za końcowe "zrozumienie" ćwiczenia. Czyli jak np ćwiczymy piłkę ręczną, to pani myśli że jak ktoś nie uważa to znaczy że potrafi ćwiczenie.

Cytat:
a tak pozatym jedna mała prośba nie mów do mnie "kochanie" jak seplenisz bo wychodzą słowne bohomazy

jeden: prosze uprzejmie, nie będę tak mówić
dwa: nie seplenię. Jeśli juz masz jakieś kompleksy to nie czepiaj się wszystkich w koło

wdech... wydech...wdech...wydech...
Pozdrawiam
Basieq

PS Wie jaka jest data ostatniego postu, ale ten temat jest przyklejony, co znaczy że można na niego odpowiadac bez znaczenia.
PS 2 Kradziejko, pozwól że zakończę ten offtop a dalsze sprawy, bądź kłotnie[ których nie chcę i nie potrzebuję] przeniesiemy na gg lub PW
werusia9 - Pią 04 Lut, 2005 18:26
Temat postu:
ja bede miała 4. cudem. nasza facetka jest strasznie wymagająca. cudem dostałam 4 bo mam takie oceny: 3+,3+.3+,4,5. mogłabym mieć lepsze ale jestem leniuszek i mi sie nie chce ćwiczyć ...... pozdrówka Kwiat
0chomik0 - Nie 20 Mar, 2005 11:11
Temat postu:
Ja to mam 5-6 bo już od małego kochałam sport lubiłam se biegać po podwórku całymi dniami i grać w siatkówkę i inne zabawy :]
Nom więc.. W-F to jedyny przedmiot który nie sprawia mi kłopotu Neutral
U mnie w klasie jest taka dziewczyna która-na W-F nic nie robi!! To jest głupie!! Jej mama pisze zwolnienie z WF bo jej się nie chce ćwiczyć bo mówi że tylko głupi ćwiczą-mądra kujonka si odezwała!! Teraz się na nią przezywam, albo jak gramy w jakąś grę to specjalnie w nią kopię z pety piłką a co mi!! Zobaczymy kiedy zmięknie ....
Czy może w lubicie jak ktoś mówi że ci co lubią WF są jakimiś matołami??
Ja NIEE!!!
BamBI - Nie 20 Mar, 2005 15:55
Temat postu:
0chomik0 napisał/a:
U mnie w klasie jest taka dziewczyna która-na W-F nic nie robi!! To jest głupie!! Jej mama pisze zwolnienie z WF bo jej się nie chce ćwiczyć bo mówi że tylko głupi ćwiczą-mądra kujonka si odezwała!! Teraz się na nią przezywam, albo jak gramy w jakąś grę to specjalnie w nią kopię z pety piłką a co mi!! Zobaczymy kiedy zmięknie ....
Czy może w lubicie jak ktoś mówi że ci co lubią WF są jakimiś matołami??
Ja NIEE!!!



ciekawe jaką na koniec roku dostanie ocene..... Jednak lepiej nie kop w nia piłką, jak walniesz w nia petarde to cos sie jej jeszcze stanie.

PS:U mnie tez jest taka dziewczyna ktora nawet pilki zlapac nie umie . to jest śmieszne
Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 16:06
Temat postu:
nigdy nie dostałem innej jak 6,
tzn na koniec..bo sie zdazało i laski dostac za wygłupianie biggrin
Anonymous - Nie 20 Mar, 2005 22:11
Temat postu:
Nienawidze wfu, nie chodze na niego. W 1 polroczu zdobylem 4 po to, by w obecnym dostac 1. (Wtedy zdam z ocena 2 na koniec). :]]]
Dumelek - Pon 21 Mar, 2005 19:38
Temat postu:
Ja to przeciwieństwo uwielbiam wf bo to moja ulubiona lekcja i jedna z której mam najleprze ocenki i to jest jedyny powód dla którego chodze do szkoły
Anonymous - Pon 21 Mar, 2005 20:03
Temat postu:
Na koniec półrocza miałam 6 Very Happy A teraz moje ocenki to : 6,6,6,5+,5,6 Very Happy
ajeczka11 - Pon 21 Mar, 2005 20:46
Temat postu:
Ja lubię Wf Laughing Moze przez to że koleżanka z liceum moje taty uczy nas? ALe lubię i INTERESUJĘ się sportem!!! Nie przegapiłam ani jednego konkursu w sokokach narciarskim w PŚ w tym roku:) Wogle to gram w SKSIE w kosza i siatę i jeżdzę na łyżwach...Kocham jazdę na rowaerku:D

ZAZWYCZAJ za wf mam 5 bo skoki mi nie idą;/
Kenai14 - Pią 25 Mar, 2005 16:46
Temat postu:
heh.. ja mam 5 Crying or Very sad babka powiedziała że nie będzie szóstki dopóki niegdzie nie wystartuję... A ja nie mam czasu na te treningi.. Dobrze gram w kosza(to wiem) i nawet w siatkę. Ale kocham kosza.. To chyba każdy już wie Razz dlatego wqrza mnie jak babka robi 10 razy w miesiącu siatę i 2 kosza. Ale jak już robi kosza to szaleję jak opętana Smile
Anonymous - Pią 25 Mar, 2005 17:23
Temat postu:
Heh widze ze wam strasznie zalezy na tych ocenach z wf ale.. po co wam one?
Jak dla mnie to strata czasu - 3 godziny w tygodniu, ktore mozna spozytkowac znacznie lepiej ;o
Akacja12 - Pią 25 Mar, 2005 21:30
Temat postu:
Z dumą stwierdzam że ostatnio dostałam 6 z zagrywki i nikt z mojej klasy nie dostał 6 Razz. Najlpesze jest to że jestem najgorsza z siatki a przynajmiej byłam ale się troche zmieniło przez ten miesiąc i nie jest tak źle Razz
zygusia - Sob 26 Mar, 2005 10:30
Temat postu: Nie cierpię w-fu
Mam tak sprotową klasę ze nie mam co liczyc na 5. Mam 4 bo klasa jest zbyt dobra. W innej klasie miałabym 5 zapewne bo nie jestem taka zła.
nasty_girl - Sob 26 Mar, 2005 23:20
Temat postu:
ja na wfie nie cwiczylam ani razu w ciagu gimnazjum a jestem w 3 klasie, zreszta zawsze jak mam albo pierwszy albo ostatni to zasypiam albo mi sie siedziec nie chce.. raz w tyg tylko czasem przychodze, ale faceta wyprosilam zeby 3 mi dal
Michuś - Pon 28 Mar, 2005 21:29
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
Heh widze ze wam strasznie zalezy na tych ocenach z wf ale.. po co wam one?
Jak dla mnie to strata czasu - 3 godziny w tygodniu, ktore mozna spozytkowac znacznie lepiej ;o


z wf nie miałem nigdy problemu i mam pione najczęściej a wf to wcale nie strata czasu bo kondycję trzeba jakąś mieć chłopie Embarassed no i pograć można Very Happy
nasty_girl - Pon 28 Mar, 2005 21:33
Temat postu:
a tam .. ja bym sie obeszla bez tego wf.. 3 razy w tyg gramy w siatke, na 18 dziewczyn z gora 5 zawsze cwiczy.. wolalabym zeby nas do domu puszczali a nie dodatkowo 3 godz nieusprawiedliwione w kazdym tygl;/
AloneMoon - Pon 28 Mar, 2005 21:40
Temat postu:
Ja mam 5 ze sportu Smile
Jest taka Linda w mojej klasie ktora 3 razy w tygodniu chodzi na trening pilki noznej a dostala 4 !!
Jestem pupilka pana Giese czy co ? =P
Anonymous - Pon 28 Mar, 2005 21:57
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
a tam .. ja bym sie obeszla bez tego wf.. 3 razy w tyg gramy w siatke, na 18 dziewczyn z gora 5 zawsze cwiczy.. wolalabym zeby nas do domu puszczali a nie dodatkowo 3 godz nieusprawiedliwione w kazdym tygl;/

Jedna madra ;]
A kondycje mozna zdobywac w domu, na rowerze, desce. Nie koniecznie ganiajac po boisku bez rozgrzewki w zimnej sali itp.

wf to strata czasu ;p
nasty_girl - Pon 28 Mar, 2005 22:21
Temat postu:
ant0n no wlasnie.. hyhy sa inne o wiele ciekawsze sporty Twisted Evil
AloneMoon - Wto 29 Mar, 2005 10:17
Temat postu:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral
nasty_girl - Wto 29 Mar, 2005 21:56
Temat postu:
jescze zalezy kto jakie sporty lubi biggrin
Anonymous - Wto 29 Mar, 2005 23:21
Temat postu:
AloneMoon napisał/a:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral

Rozgrzewka w polskich szkolach czesto wyglada nastepujaco: 5 kolek do okola sali ;]
A to, ze macie taka sale, to tylko sie cieszyc.. w wiekszosci szkol jest inaczej...
Eh najbardziej zal tych 3 godzin w tygodniu bezsensownie marnowanych ;(
nasty_girl - Sro 30 Mar, 2005 07:08
Temat postu:
u nas nawet rozgrzewki nie robia.. bo po co jak i tak nikomu by sie wstac nie chcialo a potem tylko kilka osob gra w siatke?
panienka_wierzba - Sro 30 Mar, 2005 08:17
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
AloneMoon napisał/a:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral

Rozgrzewka w polskich szkolach czesto wyglada nastepujaco: 5 kolek do okola sali ;]
A to, ze macie taka sale, to tylko sie cieszyc.. w wiekszosci szkol jest inaczej...
Eh najbardziej zal tych 3 godzin w tygodniu bezsensownie marnowanych ;(


drogi Adamku kogoś miał za wfiste Wink
taa to było na przykładzie lekcji wfu w naszym gimnazjum
i tak zgadzam sie, to że sala jest ocieplana to ciesz sie kobieto
nie musisz ćwiczyć w zimie kiedy para leci Ci z ust, a temperatura jest tylko o kilka stopni wyższa niż na zewnątrz..
AloneMoon - Sro 30 Mar, 2005 11:46
Temat postu:
No coz...nie raz wszystkie sale sa zajete i musimy cwiczyc na dworze, i to nawet w zime -.-"
Ale nasz sport tez nie jest najlepszy,rozgrzewka to jakas gra (ganianego albo cos takiego),najczesciej pilko nozna.Ale czesto tez musimy biegac 10 minut bez przerwy dookola sali. Po tej rozgrzewce juz nie mam sily na sport...
Ale ja mam naszczescie tylko 2 godz. w tygodniu ..
Anonymous - Sro 30 Mar, 2005 22:45
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
Ant0n napisał/a:
AloneMoon napisał/a:
My mamy rozgrzewke Smile
A sala jest ocieplana.
Ale tez wolalabym cwiczyc w domu,ciekawsze sporty.
Na W-fie gramy w pilke,w siatke i w kosza.To wszystko Neutral

Rozgrzewka w polskich szkolach czesto wyglada nastepujaco: 5 kolek do okola sali ;]
A to, ze macie taka sale, to tylko sie cieszyc.. w wiekszosci szkol jest inaczej...
Eh najbardziej zal tych 3 godzin w tygodniu bezsensownie marnowanych ;(


drogi Adamku kogoś miał za wfiste Wink
taa to było na przykładzie lekcji wfu w naszym gimnazjum
i tak zgadzam sie, to że sala jest ocieplana to ciesz sie kobieto
nie musisz ćwiczyć w zimie kiedy para leci Ci z ust, a temperatura jest tylko o kilka stopni wyższa niż na zewnątrz..


Pana Guzego (heh prezydent miasta!), "kochanego i wielbionego" Folte (2 i 3 kl gim.) oraz w 1 gim. Rusza. Wszyscy zalamywali mnie swoim poziomem nauczania.
Teraz w 1 kl LP moj nauczyciel jest kolejnym przykladem, ze wf w Polsce to naprawde beznadzieja ;o.
Anonymous - Sro 30 Mar, 2005 22:56
Temat postu:
wow...to dzieci widze sie spotrują...czasem biegają czasem w cos zagrają...ja to w gimnazjum miałem takie rozgrzewki ze chłopaki płakali by pograć w noge
no ale w gimnazjum miałem oceny biggrin 6,6,6,6,6,6 no i jesczze 6,6,6,6 za zawody :>
no ale to moje ambicje do ćwiczeń jogistyczno areobiczno akrobatycznych :F
eh w zime...he he Otwieracz to nie pamieta bo jelenia nie było tedy ale na szermierce trener zapomniał w zime klucza do sali wieć zrobili nam masakre na lodzie ... wyobraźcie sobie wypad albo krok z wypadem czy balestre które musicie zatrzymać na skutym lodem boisku...i to jeszcze cholernie nierównym...dodatkowo utzymujać broń...i nie oberwac od trenera który akurat stał przedemna prowadząc kroki ...badz cwaniakiem i wtedy zachowaj menzure ... ale nie my bylismy mięczakami i juz dawno by nas zachlastali
no dosyć miłych wspomnień
co do małej sali...to w gimnazjum nauczycielka wymodziła nam pseudo piłke ręczną (no i czasem sie tez w chinska grało) ale ta ręczna polegała na tym ze kto trzyma piłke nie moze biegać...super gra...wspominam to świetnie i chcetnie bym znów zagrał...
nie wiem jak mozna stronić od sportu...trzeba być niedotlenionym frędzlem ślęczącym przed komepm i książkami całe zycie, bez zmagania fizycznego zmaganie dyskucyjne nie ma barw
panienka_wierzba - Czw 31 Mar, 2005 13:08
Temat postu:
moja babka z wfu (Szopa =/ ble) sądzi ze specjalnie opsuzczam lekcje, przestała przyjmowac moje zwolnienia i usprawiedliwienia (przez co mam teraz godziny nieusprawiedliwione) i takie tam - -" matko
zapierdziele ją kiedyś

ja tam w podstawówce miałam Królową, potem w 6 klasie Folte - -" dzizys, go nie powinni przydzielać dziewczynom. Od tamtej pory mam uraz..
w 1 gimn. czekaj kogo ja mialam w 1 =/ Styperkową a teraz Szope, co jak podejrzewam prędko się nie zmieni.
nasty_girl - Czw 31 Mar, 2005 13:59
Temat postu:
jak ja nie nawidze jak daje nauczycielowi zwolniene a oni ze podrobione;//
AloneMoon - Czw 31 Mar, 2005 17:48
Temat postu:
Chyba kazdy tego nie lubi ... Neutral
Mnie nie bylo prawie caly tydzien w szkole bo mialam Bronchitis (Zapalenie Oskrzeli),
na usprawiedliwieniu od Lekarza bylo napisane "Zadnego Sportu"( czy jakos tak..).
Dalam to mojej Nauczycielce Klasowej i ona to wziela ze soba.
Pozniej mielismy sport,ten gosc ma tez z nami Przyrode wiec wie ze mnie nie bylo.Ja mu powiedzialam ze bylam tydzien chora,usprawiedliwienie dalam mojej nauczycielce i tam bylo napisane "zadnego sporty".A gosc nie uwiezyl i musialam robiec takie czwiczenia jak inne dzieci..w Dzinsach! (nie wzielam moich zeczy sportowych bo i tak wiedzialam ze nie bede z nimi uprawiala sportu) Jaka ja bylam zla...bo tydzien puzniej znow zachorowalam..
nasty_girl - Czw 31 Mar, 2005 18:13
Temat postu:
ale mi tak ciagle;// i nie tylko z wfu.. wychowawczyni mi za kazdym razem jak daje jej usprawiedliwienie od matki to mi mowi ze pewnie sama napisalam bo ja czesto wagaruje.. no dobra zdarza mi sie, ale to nie znaczy przeciez ze nie moge zachorowac;/
Anonymous - Pon 04 Kwi, 2005 17:38
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
moja babka z wfu (Szopa =/ ble) sądzi ze specjalnie opsuzczam lekcje, przestała przyjmowac moje zwolnienia i usprawiedliwienia (przez co mam teraz godziny nieusprawiedliwione) i takie tam - -" matko
zapierdziele ją kiedyś

ja tam w podstawówce miałam Królową, potem w 6 klasie Folte - -" dzizys, go nie powinni przydzielać dziewczynom. Od tamtej pory mam uraz..
w 1 gimn. czekaj kogo ja mialam w 1 =/ Styperkową a teraz Szope, co jak podejrzewam prędko się nie zmieni.

Ciebie tez molestowal? ;]
panienka_wierzba - Pon 04 Kwi, 2005 18:56
Temat postu:
nie no molestowac to mnie nie molestowal (jesli liczy się molestowanie samym wyglątem to tak). Ale prosze =/ lazil caly rok w tym samym dresiku, codzinnie na ramionach ze 2 cm. lupiezu i wogole normalnie = =" nie chce o nim myslec ju =/
Marcia10 - Czw 07 Kwi, 2005 17:19
Temat postu:
Heh, uwielbiam W-F ale czasami baba mnie wkurza. Wink Ale raz na basenie dała mi taki wycisk, że w nastepnym ćwiczeniu prześcignęłam mistrzynię Cool i dostałam 6. A tak to ogólnie 5. Pamiętam że dostałam takie ocenki: 5+ - przewrót w przód z powstaniem bez podpierania sie rekami, 5 za pływanie (chyba z 7 tych 5), 5 za rozgrzewki no i więcej nie pamiętam. Ale na koniec wychodzi mi 5 - 5+.
Bamboocha - Pią 24 Cze, 2005 20:17
Temat postu:
uja mam same 6 Mr. Green
bo ja gram w kosz siate biegam plywam i trenuje gimnastyke i ze wszystkich tych dziedzin sportu reprezentuje szkole to nie moze byc inaczej niz 6
nasty_girl - Pią 24 Cze, 2005 20:31
Temat postu:
z wfu mam 2 na koniec.. mialo byc 3, ale facet nie mial wyboru bo znowu nasze cudowne kolezanki z innej klasy poszly do dyrki ze nam daje za nic oceny bo nasza klase lubi.. no ale wazne ze chociaz to 2, w koncu na wfie bylam kilka razy przez caly rok..
Sebo - Sob 25 Cze, 2005 00:42
Temat postu:
a ja mam 6Smile
Anonymous - Sob 25 Cze, 2005 08:26
Temat postu:
ze tez chce wam sie pocic klaty;/
Anonymous - Sob 25 Cze, 2005 13:53
Temat postu:
Mam 4 choc sie klucilam o 5, ale za malo robilam biggrin
nasty_girl - Sob 25 Cze, 2005 15:13
Temat postu:
Ant0n komu sie chce temu sie chce... gdyby m isie chcialo to bym na wf chodzila
Mroczny_jogurt - Nie 26 Cze, 2005 01:57
Temat postu:
a ja mam 5 Cool
Shaleniec - Nie 26 Cze, 2005 09:38
Temat postu:
ja mam 3 =(
Chesterka - Nie 26 Cze, 2005 20:01
Temat postu:
A ja 4, bo mam morze nieobecności ;P
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 20:48
Temat postu:
6
100% obecności z obowiązkowych wfów
Sebo - Nie 26 Cze, 2005 20:56
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
ze tez chce wam sie pocic klaty;/

buhehe pocić ja mam 6 za to, że byłem kapitanem reprezentacji szkoły w noge i zajęliśmy 3 miejsce, a sama gra to przyjemność i zabawa. Mam jeszcze za to, że się na WF przbierałem, a że ćwiczyło nas jakoś 4 więc nic nie robiliśmy:P
nasty_girl - Nie 26 Cze, 2005 21:15
Temat postu:
skad ja to znam.. na wf sie nie chce chodzic.. ja mam tylko kilka obecnosci..
Anonymous - Nie 26 Cze, 2005 21:38
Temat postu:
6 bez żadnego wachania mi babka postawiła ;D
tylko mam mase eSek za nienoszenie stroju...
Shana - Pon 27 Cze, 2005 18:20
Temat postu:
ja z wfu mam na koniec 6... postawiła mi jednak. ogólnie lubię sport, też wf, ale moją słaba stroną jest gimnastyka, czego też nie lubię serdecznie i od serca.... lubię wysiłek fizyczny, różne sporty, typu siatkówka (którą kocham wprost), także koszykówka, takze biegi etc.
Ma... - Pon 27 Cze, 2005 20:47
Temat postu:
5 na koniec Very Happy
ecrita - Czw 30 Cze, 2005 12:41
Temat postu:
wymuszona 5
Elly - Czw 30 Cze, 2005 12:54
Temat postu:
ja miałm i wymuszoną i naciąganą 5 Twisted Evil
Akacja12 - Czw 30 Cze, 2005 13:41
Temat postu:
Mam 6 na koniec Razz i to niezwykłe biggrin
opętana - Pią 01 Lip, 2005 00:23
Temat postu:
ja mam 5 ;p Wink
nasty_girl - Pią 01 Lip, 2005 01:06
Temat postu:
no a mi zawsze sie udawalo naciagnac.. no ale teraz byla inna sytuacja.. no i mam 2;/ a faceta.. to na stos
kaasiiennkaa - Sro 06 Lip, 2005 19:25
Temat postu:
ja mialam na semestr 3 no ale na koniec postawil mi 5... tak nasty - mojego tez na stos!! no albo nie bo sie juz z nim rozstalam Very Happy
Almycha - Czw 01 Lis, 2007 18:51
Temat postu:
Ja mam tylko jedną 3 ale tak to 5 i czasem mam 6 Wink
Anonymous - Nie 19 Kwi, 2009 12:46
Temat postu:
ja miałam 6 nakonec ale tera nie wiem bo cały czas gramy w siatke a ja w śatke tak na 3 -4 jestem a w tamtyym roku bylo duzo kuszykówki a ja koszykówke KOCHAM i jestm w tym naprawde dobra choc mam tylko 160 cm wzrosyu przy 13 latach

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group