Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Wasz uluboiny przedmiot???

Asiunia11 - Wto 15 Mar, 2005 08:23
Temat postu: Wasz uluboiny przedmiot???
Właśnie, zastanawiam się jaki jest wasz ulubiony przedmiot??? Mój to J.Angielski.
Noid - Wto 15 Mar, 2005 08:58
Temat postu:
O ile pamiętam taki temat już był, ale odpowiem... Of course informatyka Mr. Green
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 09:26
Temat postu:
ułomna ta ankieta
gdzie sie podziały fizyka chemia geografia historia wos niemiecki [lub ewentualnie inny język] plastyka technika o przedmiotach z liceum jak np. przedsiębiorczość [tak sie pisze?] PO czy sztuka niewspomne???

osobiście wybieram chemię ale nie zagłosuje na nic
zazulita - Wto 15 Mar, 2005 14:12
Temat postu:
Ja lubie informatykę, matme, chemie i czasem angielski.
Miracle - Wto 15 Mar, 2005 17:16
Temat postu:
ja najbardziej lubie infe,polok i angol.
Olcia - Wto 15 Mar, 2005 19:52
Temat postu:
Ja lubie religie, bo nigdy mnie na niej nie ma...jestem tylko na poczatku lekcji a potem na koniec lekcjii...hehs..Pozdrawiam Mr. Green Wink
BamBI - Wto 15 Mar, 2005 19:55
Temat postu:
jak dla mnie ujdzie niemiecki bo i tak mamy luzik na tej lekcji i acha niemiecki nie wlicza sie do średniej Wink
frigg - Wto 15 Mar, 2005 19:59
Temat postu:
jak na razie to psychopatologia
altruista - Wto 15 Mar, 2005 21:47
Temat postu:
absolutnym faworytem jest wyklad o morderstwach na dzieciach, na ktory trafilem przypadkowo, bo znajomy robil za asystena, ktorego pelne 3 godziny prelekcji przespalem, poznajac prawdziwa zyczliwosc ludzka - pozyczono mi poduszke [sic!], dano kawy Nescafe w styropianowym kubku i szturchnieto kiedy wyklad sie konczyl. Nie liczac tego - angielski. Moge spokojnie czytac ksiazke jak dlugo jest 'po jezyku' za co moj profesor ma ogromnego plusa, no i sa to ostatnie zajecia w piatek, co tez pozytywnie odbija sie na mojej biednej, zrytej psyche.
Idda - Sro 16 Mar, 2005 13:42
Temat postu:
Hehe XD moim ulubionym przedmiotem....jest..biggrin biologia biggrin I angol...no,chyba bym nie mogła należec do językowej klasy,gdybym angola nie lubiła biggrin A biologię lubię dlatego,że...jest ciekawa ^^ i jesli nie wyjdzie mi z zawodem muzyka<nie kracz,Ipa! : P>to myślę o leśnictwie ^^
Chesterka - Sro 16 Mar, 2005 17:54
Temat postu:
Mój ulubiony przedmiot...... hmmm.... angielski. Najciekawszy i uczy go najlepsza nauczycielka ;]
frigg - Sro 16 Mar, 2005 19:08
Temat postu:
altruista napisał/a:
absolutnym faworytem jest wyklad o morderstwach na dzieciach, na ktory trafilem przypadkowo, bo znajomy robil za asystena, ktorego pelne 3 godziny prelekcji przespalem, poznajac prawdziwa zyczliwosc ludzka - pozyczono mi poduszke [sic!], dano kawy Nescafe w styropianowym kubku i szturchnieto kiedy wyklad sie konczyl. Nie liczac tego - angielski. Moge spokojnie czytac ksiazke jak dlugo jest 'po jezyku' za co moj profesor ma ogromnego plusa, no i sa to ostatnie zajecia w piatek, co tez pozytywnie odbija sie na mojej biednej, zrytej psyche.

altruisto jesli rozpartujemy w tych kategoriach to ja moge dodac historie mysli filozoficznej- nie dosc ze pani prof. golebiewska zucala liste na zajeciach zeby sie kazdy sam wpisal, to rozumiala, ze nie kazdy wie o co chodzi w tym ze strzala nigdy nie doleci do celu bo zawsze ma jescze pol drogi do przebycia....to jeszcze na egazminie ustym pozwala wejsc z notkami i udawla, ze nie widzi jak sie sciga i pozwala wybrac zczego chcesz odpowidac to jescze ze szczera radoscia mnie pochwalila za wybitna odpowiedz i wstawila 5
a pschyopatlogie za to ze naprawde byl ciekawy wyklad do czego przylozyla sie pani dr. Smile
altruista - Sro 16 Mar, 2005 19:27
Temat postu:
wyklady filozofii sa swietne ;] mam jeszcze gdzies cos kolo 5 stron A4 notatek z probami udowodnienia ze krzeslo na ktorym siedze istnieje :P
Anonymous - Czw 24 Mar, 2005 17:02
Temat postu:
Ee nie lubie zadnego chyba :\ Chociaz w tym roku jakos gladko mi chemia idzie.. Po za tym nie mam przyrody ani muzyki ;]
maadzia - Pią 01 Kwi, 2005 20:51
Temat postu:
moim zd. to w wiekszosci zalezy od nauczyciela..(przystojnego:P --> zart!) ja tam naj lubie wf mozna pobiegac i troche sie rozluznic
nasty_girl - Pią 01 Kwi, 2005 22:00
Temat postu:
chyba zaden nie jest uubiony, w ostatecznosci moge zniesc chemie bo dzieki korkom cos tam rozumiem i napisze na sprawdzianie, a bardziej lajtowych przedmiotow typu technika, plastyka, muzyka informatyka juz niestety nie mam
Elun - Sob 02 Kwi, 2005 11:32
Temat postu:
najbardziej lubie te na luzie, typu W-f, GW, PO. za to nie nawidze WOS i fizy grrrrrrrrrrr
AloneMoon - Nie 03 Kwi, 2005 10:30
Temat postu:
Ja lubie Przyrode i j.Angielski ;P
potwora - Pią 08 Kwi, 2005 23:07
Temat postu:
Ja lubie wszystko, jestem wszechstronna ale najbardziej to chyba matma ;] Mniam uwielbiam matematyke biggrin
mroweczka - Sob 09 Kwi, 2005 11:31
Temat postu:
Matematyka i fizyka,wf oczywiście,plastyka...
Pigmej - Sob 09 Kwi, 2005 11:56
Temat postu:
Biologia Wink Angielski, Informatyka ... tyle Wink
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 10:04
Temat postu:
Teeeechnika, teeeeechnika bo z ojcem mojego dziecka ona jest ;> A ten ojciec to taka ciota, ale co tam ;> "gupi, ale dopry'' <lol2>
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 10:23
Temat postu:
Heh... ostatni raz to przyrodę miałem w szkole jakieś 9 lat temu Smile
Potem była biologia, którą zresztą bardzo lubiłem w przeciwieństwie do kolegów z klasy.
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 14:36
Temat postu:
Jak mozna wogole jakis przedmiot lubic? =\ Ewentualnie rozumiem infe, ale takie "normalne" przedmioty to syf ;]
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 15:51
Temat postu:
Ant0n napisał/a:
Jak mozna wogole jakis przedmiot lubic? =\ Ewentualnie rozumiem infe, ale takie "normalne" przedmioty to syf ;]


heh, wszystko zależy co kto lubi Razz ja przestałem lubić infe od momentu, w którym zamiast fragowania w CS i robienia stron www trzeba było zacząć tworzyć algorytmy (w zeszytach, nie na komputerach) i to na ocenę Smile większość z Was też to czeka, no chyba że pójdziecie do zawodówki albo np. chłodniczaka tak jak mój kumpel Razz
nasty_girl - Pon 11 Kwi, 2005 16:11
Temat postu:
Ant0n ja jak mialam to lubilam infe.. ale juz niestety nie mam ;p
Anonymous - Pon 11 Kwi, 2005 17:59
Temat postu:
Ja najbardziej lubie polski, geografie i muzyke..Smile no i wf.
Ale najbardziej interesujaca jest geografia i polski.
potwora - Pon 11 Kwi, 2005 18:01
Temat postu:
inspektor_nr4 napisał/a:
Ant0n napisał/a:
Jak mozna wogole jakis przedmiot lubic? =\ Ewentualnie rozumiem infe, ale takie "normalne" przedmioty to syf ;]


heh, wszystko zależy co kto lubi Razz ja przestałem lubić infe od momentu, w którym zamiast fragowania w CS i robienia stron www trzeba było zacząć tworzyć algorytmy (w zeszytach, nie na komputerach) i to na ocenę Smile większość z Was też to czeka, no chyba że pójdziecie do zawodówki albo np. chłodniczaka tak jak mój kumpel Razz


e tam marudzisz ;] widac masz jakas gowniana szkole ;p ja sie wybieram do takie, w ktorej mnie naucza czegos sensownego z infy (przynajmniej mam taka nadzieje ;]) szczegolnie ze ide na profil informatyczny ;p
*Lenka* - Pon 11 Kwi, 2005 19:35
Temat postu:
hyhy a moim ulubionym przedmiotem jest w-f oczywiście ;];];] zostane sportsmenka;d a tak pozatym to lubie jeszcze biologie, geografie, technike(bo fajne jaja są na lekcji i nic nie musze robić Cool ;0)
nasty_girl - Pon 11 Kwi, 2005 19:44
Temat postu:
a ja wfu nienawidze.. i nie chodze w sumie bo szkoda czasu na to co tam robia
malina160 - Pon 11 Kwi, 2005 20:10
Temat postu:
ja uwielbiam informatykę zawsze można wejść do netu i poszperać co nowego na forum:D no i wychowanie do życia w rodzinie mało notujemy a możemy się dużo zgłaszać(przez co zawsze wydaje nam się ich zamało bo każdy ma coś do powiedzenia) Very Happy
nasty_girl - Pon 11 Kwi, 2005 21:10
Temat postu:
u nas na wychowaniu do zywia w rodzinie sluchac sie babki nie da.. lekcja o antykoncepcji.. nasza babka powiedziala mniej wiecej cos takiego "to ze prezerwatywy sa skuteczne to jakis mit z czasow prl-u, pigulki antykoncepcyjne sa szkodliwe dla zdrowia, a inne srodki np pigulki i kremy dopochwowe nie zawsze sa skuteczne, najlepsza metoda jest metoda naturalna ale w waszym wieku jak macie nie zawwsze reguralne miesiaczki ona sie nie sprawdza.. jedyna dobra metoda antykoncepcyjna jest nie uprawianie sexu:d" a na innych lekcjach.. ogladamy zawsze ten sam film (chyba z czasow prlu z pogladami sredniowiecznymi na temat wspolzycia) tylko ze za kazdym razem pod innym katem Smile
altruista - Wto 12 Kwi, 2005 09:09
Temat postu:
nasty - poczuj smak katolickiej milosci :P
nasty_girl - Wto 12 Kwi, 2005 12:52
Temat postu:
altruista jestem ateistka i wszystko co katolickie jest mi obce:d
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 12:52
Temat postu:
To, że jedyne na prawdę skuteczne środki zabezpieczające to aspiryna (trzymana mocno między nogami) i szklanka wody zamiast, to akurat prawda.
Anonymous - Wto 12 Kwi, 2005 16:14
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
u nas na wychowaniu do zywia w rodzinie sluchac sie babki nie da.. lekcja o antykoncepcji.. nasza babka powiedziala mniej wiecej cos takiego "to ze prezerwatywy sa skuteczne to jakis mit z czasow prl-u, pigulki antykoncepcyjne sa szkodliwe dla zdrowia, a inne srodki np pigulki i kremy dopochwowe nie zawsze sa skuteczne, najlepsza metoda jest metoda naturalna ale w waszym wieku jak macie nie zawwsze reguralne miesiaczki ona sie nie sprawdza.. jedyna dobra metoda antykoncepcyjna jest nie uprawianie sexu:d" a na innych lekcjach.. ogladamy zawsze ten sam film (chyba z czasow prlu z pogladami sredniowiecznymi na temat wspolzycia) tylko ze za kazdym razem pod innym katem Smile

Nam babka tlumaczyla o sterylizacji mezczyzn.
Stwierzdzila tez pod koniec, ze mimo tego, iz w Polsce nie jest to dozwolone, za pieniadze mozna zalatwic wszystko. Przywiazala do tego wielka uwage. Dziwne. Chyba naklaniala nas do tej metody Neutral.
nasty_girl - Wto 12 Kwi, 2005 16:16
Temat postu:
a potem sie dziwia ze w polsce jest ujemny przyrost naturalny.. sa jescze ludzie ktorzy mysla ze nauczyciele wiedza lepiej ;/
Naomi - Wto 12 Kwi, 2005 17:52
Temat postu:
W-F =}}}}}}} LuBię sport^^^+)
malina160 - Wto 12 Kwi, 2005 20:53
Temat postu:
jejku nasty i inne dziewczyny to u was faktycznie lekcje wychowania do życia w rodzinie są do du** my tam mamy super lekcje możemy zadawać najróżniejsze pytania zawsze są jakieś ciekawe książki lub gazety i nowe filmy a bapka jest poprostu extra nie bawi się w hitlera(za najmiejsze przewinienie nie wpisuje punktów ujemnych) ale nie jest pobłażliwa lekcje są poprostu przyjemne a każdy może wypowiedzieć własne zdanie (chba się niezdażyło żeby był za to negowany chba że przez jakiegoś ucznia) i zawsze tych lekcjii wydaje się nam za mało bo są ciekawe Very Happy
nasty_girl - Wto 12 Kwi, 2005 21:14
Temat postu:
no widzisz a moja wychowawczyni zyje jescze czasami prlowskimi.. uczy histori moze dlatego ze teraz sie uczymy tamtych czasow i tak jakos jej sie wkrecilo.. w kazdym razie z nia sie pogadac nie da.. jescze najlepsze bylo ze po tym jak nam powiedziala ze najlepiej jest nie uprawiac w tym wieku sexu i nie ma idealnego zabezpieczenia zadala takie pytanie "czy ktoras z was ma juz za soba pierwszy raz albo chce sie podzielic swoimi doswiadczeniami" .. :d lol
opętana - Sro 13 Kwi, 2005 22:57
Temat postu:
plastyka i j. angielski ;] bo to mi najlepiej wychodzi Razz
Lavile - Czw 14 Kwi, 2005 16:56
Temat postu:
Religia (bo nie chodze xD)
A tak serio to biologia Love i matematyka (tylko nauczycielka glupia ;()
P.S. a to, ze sa ulubione, nie znaczy, ze z nich mam najlepsze oceny x3
Marlena - Pon 25 Kwi, 2005 16:18
Temat postu:
ja lubie rumuński i polski
Ma... - Pią 29 Kwi, 2005 19:20
Temat postu:
hmmmmmmmmmmm a ja przerwy hehe
A tak serio to polski i histe Very Happy
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 19:31
Temat postu:
ja przerw tez nie lubie..
Ma... - Pią 29 Kwi, 2005 22:10
Temat postu:
Czemu??
nasty_girl - Pią 29 Kwi, 2005 22:25
Temat postu:
bo towarzystwo mojej klasy nie odpowiada mi za bardzo, wogole moja szkola zamulona jest.. jescze tylko 1 miesiac.. biggrin
Crakken - Nie 01 Maj, 2005 21:15
Temat postu:
Przeeeerwa. Można pogadać z kolegami, powalić w te nowe i puste w środku ściany głową(fajne echo, tylko nie jestem pewien czy to ze ściany). Najlepiej kwadransówka. Najwięcej czasu, więc wiadomo że najlepiej ;P.

PS. Pliiiiis! Głosujcie na Kurzową Kukiełkę w ankiecie na maskotkę fora!
nasty_girl - Nie 01 Maj, 2005 21:34
Temat postu:
chodzi ci o regipsowe sciany, ktore jak mocniej uderzusz sie dziurawia? w podstawowce tez takie mialam.. i dzieci tak fajnie jak na nie lataly to wpadaly do srodka <lol>
Crakken - Nie 01 Maj, 2005 22:09
Temat postu:
Możliwe. Muszę sprawdzić. Wypróbuję na jakimś młodszym roczniku.
Kinga - Nie 01 Maj, 2005 23:25
Temat postu:
Razz Nieodbrzy jestescie biggrin
CO do tych scian ... to .. u mnie w szkole na łączeniu starej i nowej czesci ... sie zawalał tynk z sufitu = =
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 08:30
Temat postu:
ale te sciany nie zawszze sie burza (moze w szkole oszczedzali i dali jakies gorsze z przemytu...) w kazdym razie mam taka w moim pokoju i jak ostatnio sie przewrocilam z chlopakiem na nia to nic jej sie nie stalo.. na szczescie Razz
panienka_wierzba - Pon 02 Maj, 2005 08:33
Temat postu:
u mnie taka byla na jednej z sal gimnastycznych
sios pięscia i trach, i dostawałeś się do ściany właściwej oddalonej od tej gipsowej o jakies 30 cm : P lol
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 08:53
Temat postu:
u nas miedzy kiblem damskim a meskim zrobili dziure.. cale szczescie ze w srodku kafelki byly bo by pewnie sie kible polaczyly:D a potem taki faaaaaajny plakat powiesili na ta dziure:d
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 11:21
Temat postu:
My z kumpelą w tamtym roku ... na paru lekcjach z ktoerych zwialysmy zrobilysmy jedna lazienke piekną biggrin
wziełysmy ajkies kwiatki które włozyłysmy w jednej kabinie w dziure w drzwiach Razz
Pomalowałyśmy kible flamastrami Razz Sciany powiedszałyśmy plakaty i wogole biggrin kazdej dalismy nazwe Razz
np" Kabina milosci" i takie tam Razz albo " Satanistyczna kabina" a tam pentagramy Razz Rozki na klapie namalowane <rotfl> ODbrze ze sie niewydało kto to zrobil Razz

A jak wrocilysmy we wrzesniu ... przez wakacje wsyztsko odmalowali ;(
Tyle pracy Razz


W tamtym roku nie poszłysmy na lekcje i sie zamknelysmy w kabinie biggrin ostatniej bo z oknem biggrin Razz kabina nposila nazwe " apalrni" nawet chloapki tam palic przychodza wiec Nyuo ... siedzimy sobie siedzimy ... tamtej sie nudiło ... a była taka rurka co wode wprowadza do spłuczki ... jedyna plastikowa bo reszta juz pwoymieniana była
iI ona sie bawi tym bawi ... wbiła cyrkiel = =") utknął jej no i go wyjmuje ...
ak sie woda lac zaczęła OMG !! Prubuje zakrecic ale gdzie tam = = to "przekretełko" jak przyspawane = = ... No nic ... zostawiła go ... zeby zatkał dziure :p i ta rura tak z tym cyrklem wbitym ... WYchodzimy cale mokre ... dzownek ... ucieczka biggrin

<loL> CIekawa jestem jak wozna wygladała jak wyjela cyrkiel Razz

A na drugi dzien idziemy zobaczyc ... wymienili rure biggrin <loL>
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 14:22
Temat postu:
kabina milosci.. nazwa jakos odnosnie do tego co tam sie najczesciej robi? biggrin
Kinga - Pon 02 Maj, 2005 14:22
Temat postu:
A i owszem <rotfl>
nasty_girl - Pon 02 Maj, 2005 14:43
Temat postu:
to byla toaleta u was w szkole? u nas to nic sie w toaletach nie dzieje bo sprzatackzi siedza na przerwach i pilnuja... <lol> wogole moja szkola to jak wiezienie..
Kinga - Wto 03 Maj, 2005 17:59
Temat postu:
Nyu w szkole w szkole biggrin <rotfl>
A u nas toalet tak nie pilnuja biggrin
panienka_wierzba - Wto 03 Maj, 2005 21:24
Temat postu:
u nas niby nie pilnują
ale laza po korytarzach to i do toalet zagladaja co chwile
czy nie pali ktos
nasty_girl - Wto 03 Maj, 2005 21:32
Temat postu:
moja szkola wogole jest i wyglada jak wiezienie.. z tylu szkoly sa mury jescze z czasow jak tu rosjanie mieszkali z drutami kolczastymi Neutral wiecie jakie to uczucie popatrzyc przez okna z kratami na mury z takimi drutami Sad((
Kinga - Wto 03 Maj, 2005 22:15
Temat postu:
Uuu biedactwo :> Dlatego nie ide do kacsprzaka Razz
Nie podoba mi siem ... budynek ... a sala gimnastyczna jakas taka straa troche jak wiezienna Razz zreszta po co wuef informatykom
nasty_girl - Wto 03 Maj, 2005 22:43
Temat postu:
no a ja z liceum bede patrzyc na ten sam mur od drugiej strony i na moja szkole jak teraz patrze na pwsz.. ale ze pwsz otworzyli jakies 2-3 lata temu jest nowy wiec nie przypomina czegos przedwojennego.. z zewnatrz zreszta tez calkiem dobrze wyglada... no i na pewno nie bedzie takiego rygoru.. w koncu liceum beda tylko 3 klasy.. a reszta studenci..
Bamboocha - Wto 21 Cze, 2005 21:02
Temat postu:
ja najbardziej lubie matme chociarz mam 6 z Thum W-Fu Thum
TomcioMag - Pon 04 Lip, 2005 00:43
Temat postu:
WF
dlaczego??
bo mam zwolnienie i nie musze nic na tej lekcji robic biggrinD
nasty_girl - Pon 04 Lip, 2005 09:43
Temat postu:
ale siedziec 3 godz w tyg i patrzec jak inni biegaja za pilka tez nie ciekawa rzecz..
Anonymous - Pon 04 Lip, 2005 12:47
Temat postu:
WF, infa biggrin
Krótko zwięźle i na temat Razz
mistrz_bartek - Nie 14 Sie, 2005 21:58
Temat postu:
ja lubie historie
Anadriel - Czw 27 Paź, 2005 03:22
Temat postu:
dla mnie najbardziej znośna jest matma (bo jest łatwa) i angielski, (bo go umiem:P)
Sebo - Czw 27 Paź, 2005 06:14
Temat postu:
taaa matma póki co jest łatwa:P hehe zobaczysz później:P jak dla mnie narazie najłatwiejsza jest Rachunkowość Finansowa pewnie dlatego, że tego uczyłem się w technikum, a na studiach bierzemy to od podstaw:P
Gdulcia - Sob 27 Maj, 2006 17:33
Temat postu:
Języki obce, przyroda, majza i polski, ale tylko w pierwszym semestrze Wink

Nie znoszę WFu, a także infy, muzyki i plastyki (choć jestem utalentowana Wink )

Historia- choć lekcja i nauczyciel są bardzo ok to i tak nic nie wchodzi mi do głowy Crying or Very sad
Sytia - Sob 28 Paź, 2006 12:12
Temat postu:
Jak dla mnie to chemia, potem inf. Very Happy
Marcia10 - Wto 31 Paź, 2006 13:27
Temat postu:
Infa, WueF, eee<mysli, mysli>Muzyka jest nawet, nawet...Ale moim ulubionym przedmiotem w szkole jest... DZWONEK! oczywiscie na przerwe:D
Nikita - Wto 31 Paź, 2006 15:07
Temat postu:
ale śmieszne, hahaha : /
Laki - Wto 31 Paź, 2006 18:04
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
Ale moim ulubionym przedmiotem w szkole jest... DZWONEK!

No naprawdę niesamowite. Ja niestety nie mam dzwonka w szkole ;/ Mój ulubiony przedmiot to e.....informatyka(bo w większości nic nie robimy)konwersacje, angielski w poniedziałek(bo oglądamy taki serial).
Marcia10 - Sro 01 Lis, 2006 16:01
Temat postu:
Laki napisał/a:
angielski w poniedziałek(bo oglądamy taki serial).

maciie cool. U nas tylko czasami pani puszcza jakies durne filmiki z pacynkami w glownej roli, ktore maja rzekomo nauczyc angielskiego.
Laki - Sro 01 Lis, 2006 21:46
Temat postu:
Ja dodam jeszcze religie, bo nie uczestniczę w lekcji i słucham sobie MP3, czytam coś, albo odrabiam fizykę...Nowe osoby w klasie myślą, że mi Ojciec Artur pozwala na lekcji słuchać(że tak jak oni uczestniczę w lekcji, ale mam przywileje) Mr. Green
Ja14 - Pią 03 Lis, 2006 14:02
Temat postu:
Fajna jest Biola i Chemia
maci1 - Sob 04 Lis, 2006 22:52
Temat postu:
naszczęście nie mam religi Smile
ale jestem nie happy bo niedługo do polskiej szkoly bede chodzil a tam kurde jest ta walona religia :/
kurde, bedzie trzeba coś wymyślić
Słupek - Sob 04 Lis, 2006 23:02
Temat postu:
Cytat:
ale jestem nie happy bo niedługo do polskiej szkoly bede chodzil a tam kurde jest ta walona religia :/

Przecież religia jest nieobowiązkowa. Mamusia z tatusiem nie podpiszą deklaracji - nie chodzisz.
nasty_girl - Nie 05 Lis, 2006 09:51
Temat postu:
i tu sięzaczynają schody, bo rodzice są różni.
Laki - Nie 05 Lis, 2006 10:18
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Przecież religia jest nieobowiązkowa. Mamusia z tatusiem nie podpiszą deklaracji - nie chodzisz.

Moi na szczęście nie podpisali i nie chodzę biggrin
ewamarchewa - Czw 04 Sty, 2007 19:09
Temat postu:
Ja uwielbiam biologię.
kasia0001 - Czw 04 Sty, 2007 21:11
Temat postu:
wf Cool
Halek - Pią 26 Sty, 2007 15:45
Temat postu:
Matma i chemia, ot co. No może jeszcze WF jak jeździliśmy ze szkołą na basen.
Memi - Pią 26 Sty, 2007 17:26
Temat postu:
Matma wymiata i tyle. ^...^
Ja to w ogóle nie czaje jak mozna lubic np. polski albo histe ^...^
nasty_girl - Nie 28 Sty, 2007 12:03
Temat postu:
Memi napisał/a:
Matma wymiata i tyle. ^...^
Ja to w ogóle nie czaje jak mozna lubic np. polski albo histe ^...^



a ja odwrotnie..
Memi - Nie 28 Sty, 2007 12:16
Temat postu:
Zdarzają się humanistyczne umysły. ^..^
Michass23 - Wto 30 Sty, 2007 00:31
Temat postu:
Majca i wszystko jasne biggrin
Sissa11 - Nie 04 Lut, 2007 19:14
Temat postu:
MAtematyka, Polski i historia
Ninka - Pią 09 Lut, 2007 14:32
Temat postu:
Matematyka, W-f, muzyka, Chemia

[ Dodano: Pią 09 Lut, 2007 13:33 ]
Moje ulubione:)
piotr123 - Sro 07 Mar, 2007 16:28
Temat postu:
Matematyka(jestem najlepszy...),czasami lubie w-f zależy w co gramy ja w zbijaka Podskakuję
Compress
Anonymous - Czw 15 Mar, 2007 16:33
Temat postu:
Mój ulubiony przedmiot to godzina wychowawcza Cool
Camilla - Sro 27 Cze, 2007 12:09
Temat postu:
Mój Ulubiony Przedmiot To Wychowanie Fizyczne oraz Godzina Wychowawcza
Magwill - Sro 27 Cze, 2007 16:32
Temat postu:
Moim ulubionym przedmiotem (był) Polski i Wychowanie fizyczne Very Happy
Frozi - Sro 27 Cze, 2007 22:52
Temat postu:
Zdecydowanie polski ,informatyka Very Happy, i W-F
Magwill - Czw 28 Cze, 2007 00:32
Temat postu:
O i jescze Informatyka Very Happy
kamus07 - Czw 28 Cze, 2007 09:29
Temat postu:
Wf, Matematyka, WOSiR (Wdż,Wdr ;-) )
Marcia10 - Czw 28 Cze, 2007 12:30
Temat postu:
w-f, infa, godz. wych
Anonymous - Sob 30 Cze, 2007 22:44
Temat postu:
Ja tam przyrody nie mam i nie miesza mi się z geografią, biologią, chemią czy czym tam jeszcze...
Dlatego geografię lubię i z niej właśnie będę zdawać maturę.
I angielski lubię.
Informatyka też fajna... Ale już jej mieć nie będę Rolling Eyes
A co do muzyki i plastyki to w liceum tych przedmiotów nie mam. A lubiałam...
cornelia.j.m - Sob 30 Cze, 2007 23:50
Temat postu:
ja muzyki nie lubialam i to bardzo bo niechcialo mi sie siedziec na lekcjach i sluchac jak baba spiewa ;p ale za to biologie lubie i chyba z niej ebde zdawac mature:P
Aneczka - Pią 17 Paź, 2008 14:18
Temat postu:
Ja najbardziej lubię muzykę.Nie lubię: religii (ze względu na księdza) i plastyki.
Lena - Pią 26 Gru, 2008 15:34
Temat postu:
polski; historia; geografia i wos
KaMciaA - Nie 28 Gru, 2008 23:51
Temat postu:
W-f przeciesz jestem w klasie sportowej . : DD
no i jeszcze polski lubię .
Anonymous - Pon 29 Gru, 2008 15:28
Temat postu:
Moim przedmiotem był też tzw, "WuDeRzet", tylko że po podarowaniu mi pewnego objaśnienia już mnie nie interesuję biggrin
nasty_girl - Pon 29 Gru, 2008 17:17
Temat postu:
chyba żet Wink
Anonymous - Pon 29 Gru, 2008 18:58
Temat postu:
Nie, Rzet. Tak właściwie napisał na tablicy mój kolega :0
nasty_girl - Pon 29 Gru, 2008 20:03
Temat postu:
No tak, kolega wie najlepiej..
SIMON300195 - Wto 30 Gru, 2008 16:47
Temat postu:
Ja lubie religię i j.francuski Razz a nienawidzę pozostałych przedmiotów

Religie bo zawsze ktoś wczyna fajną rozmowe i śmiech Very Happy trwa dokładnie 45 min a zeszyty z religi nie trzeba nosić ani katechizmów


Francuski bo jadę do Sarkozego to mój kuzyn (ŻART) Smile
@siex - Sob 31 Sty, 2009 14:58
Temat postu:
Ja zagłosowałam na matematykę
Monnaly - Sob 31 Sty, 2009 15:34
Temat postu:
j.angielski i j.niemiecki Wink
Duchu - Sro 24 Cze, 2009 20:58
Temat postu:
Ja też J.angielski. I love this country.It`s great
ana9924 - Wto 04 Sie, 2009 16:38
Temat postu:
Mój to przyroda i w-f
Will96 - Wto 11 Sie, 2009 16:56
Temat postu:
a ja tam najbardziej lubię historię
Gestapo - Pią 04 Wrz, 2009 19:04
Temat postu:
Bezkonkurencyjnie W-F ;]
Ewentualnie Informatyka.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group