Dzieci OnLine

Do ¶miechu - Znaczenie s³owa

Marcia10 - Czw 25 Sty, 2007 15:23
Temat postu: Znaczenie s³owa
Oto znaczenia s³owa TRAMPEK

http://wiem.kurde.pl/slowo/Trampek.html


Na tej stronie jest jeszze wiele innych smiesznych tlumaczen. Jak ktos znajdzie to niech doda biggrin
Memi - Czw 25 Sty, 2007 16:11
Temat postu:
"Mi³o¶æ
Mieszanka chorobliwej zazdro¶ci, ci±g³ych pretensji, eskaluj±cych siê z ka¿dym dniem roszczeñ, permanentnego niezrozumienia i smaku goryczy w ustach. Czasem to te¿ zgoda na poni¿anie, niewra¿liwo¶æ na krzywdê, zobojêtnienie na w³asne potrzeby i ¿a³osna ¶wiadomo¶æ, ¿e ten ból to wszystko, co zosta³o."

¦wiête s³owa normalnie. Very Happy Very Happy Powinni to skanonizowaæ Very Happy
Marcia10 - Czw 25 Sty, 2007 16:15
Temat postu:
No, to akurat prawda


S³ój ci w zupê

Czêsto spotykany zwrot, zw³aszcza w telefonach na ¿ywo kierowanych do Ojca Rydzyka, na antenie radia z ryjem; oznacza zapewne przypomnienie lub przestrogê wypowiadane na okoliczno¶æ obowi±zku zabierania mokrego prowiantu przed wyj¶ciem na pielgrzymkê.
S³upek - Czw 25 Sty, 2007 16:27
Temat postu:
Memi napisa³/a:
Powinni to skanonizowaæ

Proszê Ciê, nie u¿ywaj s³ów, których nie rozumiesz.

kanonizacja ¿ I, DCMs. ~cji; lm D. ~cji (~cyj)
<<w ko¶ciele katolickim: akt ko¶cielny, na mocy którego zmar³y zostaje
uznany za ¶wiêtego; kanonizowanie>>
¶rdw³c. z gr.
Memi - Czw 25 Sty, 2007 20:58
Temat postu:
S³upek napisa³/a:
Proszê Ciê, nie u¿ywaj s³ów, których nie rozumiesz.

kanonizacja ¿ I, DCMs. ~cji; lm D. ~cji (~cyj)
<<w ko¶ciele katolickim: akt ko¶cielny, na mocy którego zmar³y zostaje
uznany za ¶wiêtego; kanonizowanie>>
¶rdw³c. z gr.


Trzymaj mnie Bo¿e, bo nie rêczê za siebie. Very Happy
Ja wiem, co to jest kanonizacja a tego s³owa tutaj u¿y³am w sensie metafory, no nie wiem jakby Ci to wyt³umaczyc zebys zrozumia³, skoro kanonizacja to uznanie kogo¶ na ¶wietego (po smierci ale pomiñmy to) no to przytoczona powy¿ej przeze mnie "regu³ka encykolopedyczna" a raczej skanonizowanie jej, w moim domy¶le oznacza uznanie za dobre, wa¿ne, m±dre....
Ja wiem i ka¿dy wie, ¿e tak nie jest, ale to mia³ byc ¿art.
ehhh.... zmêczy³am siê ... Very Happy
S³upek - Czw 25 Sty, 2007 21:46
Temat postu:
No w³a¶nie, mia³ byæ.
Juchu:) - Czw 25 Sty, 2007 22:45
Temat postu:
POCA£UNEK - pchanie jêzyka do gêby przeciwnika Wink
Memi - Pi± 26 Sty, 2007 16:55
Temat postu:
I by³.
[cenzura]. ^...^
natkka92 - Sob 27 Sty, 2007 15:10
Temat postu:
Naukowiec
Nauk owiec, czyli ucz±cy barany. Jest to osobnik zatrudniany g³ównie przez polityków celem pozornego poprawienia ich dykcji, prezentacji i aparycji. Po wykreowaniu kilku polityków na pos³ów, senatorów i ministrów naukowiec otrzymuje zaszczytny tytu³ nauczyciela (nauczy³ cielaki). Pensja naukowca po otrzymaniu tytu³u wzrasta o 3-5 ³apówek dziennie, a w okresie przedmaturalnym mo¿e wynie¶æ nawet do 500 ³apówek tygodniowo.

Lol Laughing sikam : Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group