Dzieci OnLine

Programowanie - Program akuku

laniade - Pią 16 Lut, 2007 00:01
Temat postu: Program akuku
A więc tak mam takiego problema, że nie da się zarejestrować w programie aqq (akuku)
Wszystko uzupełniam data urodzenia itp. poprawnie ale nie może się połączyć z tym serwerem aqq, który ma to potwierdzić i wyskakuje mi komunikat "nie udało mi ię połączyć z serwerem aqq" to ma znaczyć, że serwer jest zajęty czy co ??
proszę o pomoc Wink Sad
Słupek - Pią 16 Lut, 2007 00:31
Temat postu:
Sprawdź ustawienia swojego firewalla. A tak w ogóle, po co chcesz używać tego programu? Istnieją lepsze komunikatory.
laniade - Pią 16 Lut, 2007 00:34
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Sprawdź ustawienia swojego firewalla. A tak w ogóle, po co chcesz używać tego programu? Istnieją lepsze komunikatory.


np?
Słupek - Pią 16 Lut, 2007 12:54
Temat postu:
Psi, Konnekt, Miranda.
Memi - Pią 16 Lut, 2007 14:20
Temat postu:
A nie lepsze GG?
Nikita - Pią 16 Lut, 2007 16:14
Temat postu:
Na Gadu są reklamy, a czym nowsza wersja tym gorsza - przekonałam się.
Ja polecam Jabber : )
Ninka - Nie 18 Lut, 2007 17:54
Temat postu:
Ale na gg wchodzi więcej osób...
Słupek - Nie 18 Lut, 2007 18:52
Temat postu:
Znasz takie brzydkie hasełko o zwyczajach żywieniowych much?
Sławcio - Nie 29 Lip, 2007 11:29
Temat postu:
Cytat:
A nie lepsze GG?

GG to w tej chwili najgorsza alternatywa pośród komunikatorów, dziwie się ludziom, że wciąż tego używają.

Cytat:
Na Gadu są reklamy, a czym nowsza wersja tym gorsza - przekonałam się.

Na AQQ - ze względu, że jest to komunikator komercyjny również są reklamy. Na szczęście użytkownicy tego komunikatora wykonali program o nazwie 'Bez Komercji' który usuwa reklamy. Do GG został stworzony podobny program, lecz jak już wcześniej mówiłem, używanie Gadu-Gadu to najgorszy wybór.

Ninka napisał/a:
Ale na gg wchodzi więcej osób...

Widzę, że wiele osób ma tu mylne wiadomości na temat innych komunikatorów niż GG. Zarówno AQQ, jak i PSI, Konnekt, Miranda (nie polecam dla niedoświadczonych użytkowników), czy też Tlen posiadają możliwość komunikacji z siecią Gadu-Gadu. Dodatkowo posiadają wiele ulepszeń, które w GG nie zostaną wprowadzone przez następne półwiecze.


Cytat:
Ja polecam Jabber : )

Jabber to nie komunikator Wink Jabber to sieć (tak jak np: GG posiada własną sieć) w której można się porozumiewać. Wiele komunikatorów obsługuje Jabbera i mam nadzieje, że wkrótce większość ludzi w Polsce będzie z niego korzystać. Np: nowo powstający komunikator AQQ 2.0 posiada obsługę Jabbera.
nasty_girl - Nie 29 Lip, 2007 12:49
Temat postu:
Akurat reklamy to nie problem, w gg przynajmniej można wyłączyć, więc w tych lepszych pewnie też. Sama próbowałam się przestawić, bo gg fakt faktem do [cenzura] jest, ale ta lepszość innych polega głównie na masie niepotrzebnych rzeczy, które do szczęścia nie są mi potrzebne. Jak dla normalnego użytkownika, który pogada raz na jakiś czas, gg jest wystarczające.
Sławcio - Nie 29 Lip, 2007 13:00
Temat postu:
Hmm, niepotrzebnych rzeczy? Czy ja wiem... Większość pierdół znajduje się we wtyczkach, więc można je dobrać wg. własnych potrzeb.
nasty_girl - Nie 29 Lip, 2007 13:28
Temat postu:
z czego 99% nigdy nie przydadzą się ;p hehe w gg tyle tych wtyczek a może 2 używam, i to rzadko.
Słupek - Nie 29 Lip, 2007 14:01
Temat postu:
http://www.fotka.pl/forum/read.php?f=11&t=381388
Większość użytkowników Internetu to ludzie tacy jak z powyższego linku. Nie sądzę, aby się przestawili z GG na Jabbera (chyba, że fotka.pl jednak jakoś trafi do tych jełopów, a w ślad za nią pójdą inne serwisy typu Epuls i Grono).

Sławcio napisał/a:
Dodatkowo posiadają wiele ulepszeń, które w GG nie zostaną wprowadzone przez następne półwiecze.

Im więcej wtyczek i wbudowanych bajerków tym taki komunikator zawodniejszy. Taki np. Tlen nagminnie mi się wieszał. Już wolę ascetyczne Psi, które działa stabilnie i ma wszystko czego wymagam od komunikatora.

Jakby kogoś Jabber zainteresował, polecam tę stronę (w tej chwili nie działa, nie wiem czy to tylko chwilowe, czy jakiś dłuższy przestój).

Tutaj macie ilustrowany poradnik jak skonfigurować komunikator i założyć konto. W razie jakichś wątpliwości, pytać w tym temacie.

Może też kogoś zainteresuje to, że dzięki Jabberowi można używać GG za pomocą komórki na praktycznie każdym telefonie obsługującym Javę.
Sławcio - Nie 29 Lip, 2007 15:58
Temat postu:
Ten temat z forum fotki trafił chyba na każde w miarę rozwinięte forum. Już wczoraj ubawiłem się czytając niektóre posty biggrin

Słupek napisał/a:
Im więcej wtyczek i wbudowanych bajerków tym taki komunikator zawodniejszy. Taki np. Tlen nagminnie mi się wieszał.

Dlatego należy dobierać wtyczki z których faktycznie będzie się korzystać. W AQQ miałem jednak kilka wtyczek (IP Checker - żeby sprawdzać czy ktoś ma mnie na liście, Blocker - do blokowania kontaktów, SendItNow - wysyłanie plików na FTP, Responder - chyba najlepszy bot pod słońcem - większość gg-klikaczy nie jest w stanie go obejść, AQQ Autostatus - ustawianie statusu wg. słuchanej piosenki w winampie, oglądanego filmu, rss'u itd., Contacts State - zapisywanie opisów naszych kontaktów do archiwum, oraz wtyczki sieciowe do Tlena i MSN) i powiem, że nie miałem nigdy większych problemów. W tej chwili siedzę na AQQ2, ale autor nie wydał jeszcze SDK więc żadnych wtyczek nie ma.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group