Dzieci OnLine

Apele o pomoc - Pomóżcie Adriankowi

Izabela - Czw 01 Mar, 2007 21:16
Temat postu: Pomóżcie Adriankowi
Kochani zwracam się z ogromną prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc dla mojego 12 letniego syna Adriana który choruje na postępujący zanik mięśni.Niestety sama wychowuje Adrianka bo jego tata nie żyje,niestety jest to choroba śmiertelna,walczymy każdego dnia o to aby było lepiej.U syna choroba już postępuje od 5 lat już jeżdzi na wózku,a jego rączki są coraz słabsze.Dlatego proszę ludzi dobrego serca o pomoc zbieram na rehabilitacje dzięki której ta choroba może tak nie postępować a tu liczy się czas.Jeśli chciałby ktoś pomóc mojemu synowi podaje strone Adrianka www.adrianek.adamku.com za każdą pomoc byłabym bardzo wdzięczna.Dzięki wam życie Adrianka może się odmienić. Love

[ Dodano: Czw 01 Mar, 2007 20:23 ]
Izabela, Para
Shaunri - Pią 02 Mar, 2007 21:57
Temat postu:
Zwróć się do wszelkich możliwych telewizji komercyjnych, jak i jakiegokolwiek możliwego na nich programu, oraz wszelkich instytucji pomocy społecznej, czy ośrodków rehabilitacji, albo stron internetowych zajmujących się zbiórkami pieniędzy na chore dzieci (Vide słynny pajacyk) (A nie do forum na którym siedzą dzieciaki w wieku twojego syna). Rób szum, chodź, krzycz, płacz i módl się żeby się Tobą zainteresowali. Wymaga to naprawdę gro cierpliwości i wytrwałości, ale może dać kolosalne efekty. Najprostsze i najskuteczniejsze wyjście, niestety "forumowe" zbieranie naprawdę niewiele da.
Laki - Pią 02 Mar, 2007 22:00
Temat postu:
Shaunri, Przynajmniej próbuje.
Shaunri - Sob 03 Mar, 2007 13:32
Temat postu:
Co próbujesz, bo nie za bardzo załapałem?
Laki - Sob 03 Mar, 2007 18:33
Temat postu:
Cytat:
Co próbujesz, bo nie za bardzo załapałem?

Tzn. ta Izabela przynajmniej próbuję, bo a nóż widelec ktoś akurat tutaj zobaczy to ogłoszenie i pomoże ; )
Słupek - Sob 03 Mar, 2007 18:57
Temat postu:
Zastanawiam się, po cholerę nam socjalistyczna służba zdrowia, jeśli w przypadkach szczególnych i tak trzeba liczyć na dobrą wolę osób trzecich.
Laki - Sob 03 Mar, 2007 18:58
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Zastanawiam się, po cholerę nam socjalistyczna służba zdrowia, jeśli w przypadkach szczególnych i tak trzeba liczyć na dobrą wolę osób trzecich.

Pomyśl jakby każdemu tak potrzebującemu mieli pomóc, to o ile większe mieliby zadłużenia..szkoda gadać. Pogrążą się sami w sobie.
Nikita - Sob 03 Mar, 2007 19:01
Temat postu:
Laki napisał/a:
Przynajmniej próbuję Shaunri,


Chodziło oto, że piszesz w pierwszej osobie, a nie tak jakbyś mówił o tej Izabeli.
Laki - Sob 03 Mar, 2007 19:03
Temat postu:
Poprawione i to dwukrotnie.
Shaunri - Sob 03 Mar, 2007 19:58
Temat postu:
Cytat:
Zastanawiam się, po cholerę nam socjalistyczna służba zdrowia, jeśli w przypadkach szczególnych i tak trzeba liczyć na dobrą wolę osób trzecich.


Kto mnie podniesie : D?


Laki - Szukanie na forach jest bezużyteczną stratą czasu, lepiej przeznaczyć go na w/w przeze mnie szukanie pomocy.
Słupek - Sob 03 Mar, 2007 20:20
Temat postu:
Cytat:
Kto mnie podniesie : D?

Możesz rozwinąć? Nie jestem tak inteligentny jak ty i nie mam pojęcia, czym spowodowałem twe rozbawienie.
Shaunri - Sob 03 Mar, 2007 21:30
Temat postu:
Tym, że żyjesz w wyimaginowanym, bajkowym świecie krasnoludków : )?
Laki - Sob 03 Mar, 2007 22:18
Temat postu:
Teraz ja Ciebie nie rozumiem, raczej Słupek ma rację (jak na mój 13- letni umysł).
Bożena - Sob 03 Mar, 2007 22:38
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
niestety "forumowe" zbieranie naprawdę niewiele da.

I tu się mylisz. Dla nas największą pomoc okazali ludzie "z Internetu". To właśnie dzięki forum, apelowi w serwisie i bannerom w innych miejscach ludzie, którzy mogli pomóc trafili do nas. Wielu z nich do tej pory nas wspiera. Bez ich pomocy nie dalibyśmy sobie rady.
Nie powinno tak być, że trzeba wyciągać rękę do obcych ludzi, ale jest i prędko to się nie zmieni. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego ile kosztuje wyciąganie ręki do obcych po pomoc. Nie macie bladego pojęcia ile wstydu kosztuje wstawienie do netu "żebraczej" strony. Jednak dla swoich najbliższych człowiek jest gotowy zrobić o wiele więcej.

Dosyć więc tych bzdetnych rozmów. To jest ostatnie upomnienie. Jeśli jeszcze raz ktoś zacznie taką rozmowę w Apelach dostanie ostrzeżenie. Jeśli to będzie moderator odbiorę mu funkcję. Już pisałam - nie możecie czy nie chcecie pomóc to nie zabierajcie głosu!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group