Dzieci OnLine

Twój wolny czas - SUPER LEKCJE Z HISZPAŃSKIEGO:):):)

zuzanna.b. - Pon 05 Mar, 2007 14:00
Temat postu: SUPER LEKCJE Z HISZPAŃSKIEGO:):):)
Lekcje hiszpanskiego dla poczatkucjacych i dzieci od podstaw, posiadam swoje materialy ksiazki, prowadze. lekcje ciekawie , piosenki gdzie można poznac nowe slowa, również gramatyk jest przyjemna ucze dzieci gramatyki po przez gry i zabawy. Jestem studenka prawa. Mój nr. Telefonu to 502-873-576
Koszt lekcji to 30 zl.
Czarna - Pon 05 Mar, 2007 14:09
Temat postu:
Idiotyzm... nie dosc, ze po dwa razy temat to bez podania w jakim regionie ;]
zuzanna.b. - Pon 05 Mar, 2007 14:15
Temat postu:
Jesli jestes zainteresowana to powiem ci w jakim regionie...
nasty_girl - Pon 05 Mar, 2007 15:03
Temat postu:
a to jakaś tajna informacja, przeznaczona tylko i wyłącznie dla chętnych? ;p
Słupek - Pon 05 Mar, 2007 17:23
Temat postu:
Nigdy nie nabrałbym się na lekcję językowe u osoby mającej ewidentnie dysleksję i nie potrafiącej sformułować poprawnego ogłoszenia z wszystkimi potrzebnymi danymi.
Nika13 - Pon 05 Mar, 2007 20:06
Temat postu:
Ja również nie Very Happy
zuzanna.b. - Wto 06 Mar, 2007 19:02
Temat postu:
ja nie jestem dyslektykiem, jestem argentynka a hisznski to moj pierwszy jezyk wiec to normalne ze polskiego nie znam dobrze. a jesli chodzi o miejsce gdzie udzielma tych lekcji to warszawa(ursynow i mokotow) i jak do tej pory nikt nie narzeka na moje lekcje a wrecz przciwnie:)
joasia1990 - Wto 06 Mar, 2007 19:26
Temat postu:
a skad u ciebie takie imie (zuzanna) skoro jestes argentynka?
zuzanna.b. - Wto 06 Mar, 2007 19:48
Temat postu:
miszkam w polsce i uzywam polskiego odpowiednika ale po hiszpasnki zuzanna to susana .
Słupek - Wto 06 Mar, 2007 20:29
Temat postu:
Błagam, w trosce o moje zdrowie psychiczne przepuszczaj swoje posty przez jakiś edytor tekstu.
nasty_girl - Wto 06 Mar, 2007 22:43
Temat postu:
już widzę, kogoś z takim językiem i gramatyką na prawie. Chyba że jakaś naprawdę kiepska, prywatna uczelnia, gdzie przyjmują każdego.
zuzanna.b. - Sro 07 Mar, 2007 08:27
Temat postu:
wyobraz sobie , jestem na uw na studiach dziennych na uniwersytecie warszawski na prawie , ale nie mam sie zamiaru tlumaczyc...
joasia1990 - Sro 07 Mar, 2007 10:57
Temat postu:
zuzanna - lepiej porozwieszaj ogłoszenia w okolicach w których uczysz, bo tu są dzieciaki z calej Polski i raczej nie znajdziesz wielu chetnych (o ile w ogóle znajdziesz)
Tremere - Sro 07 Mar, 2007 16:11
Temat postu:
OJ DOBRA, LUDZIE.
skonczcie po niej jechac. przeciez to zalosne. jak sępy.
narobila bledow to narobila, jej sprawa. jezeli rzeczywiscie jest argentynka to ja sie jej wcale nie dziwie. obcokrajowcy NIE SA w stanie nauczyc sie perfekcyjnie naszego jezyka. a jezeli juz to to sa dluuuugie, dluuugie lata.
Ulenia - Czw 29 Lis, 2007 14:43
Temat postu:
o co tu sie klocic? zaproponowala Wam dziewczyna ciekawe korki z hiszpanskiego, skoro nie jestescie zaiteresowani to po co kontynuujecie ten watek? Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group