Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Miesiączka?

Anonymous - Sro 10 Gru, 2003 21:44
Temat postu: Trudne pytania
2,5 miesiąca temu przez nie całe 3 dni widniało mi na wkładce dośc czerwone zabarwienie. Do dnia dzisiejszego nic podobnego nie zobaczyłam(oprócz codziennych wydzielin).Nie wiem, czy to juz okres?
Pytałam się mamy, ale ona powiedziała, że jęśli do teraz go nie dostałam to sama juz nie wie.
Pomórzcie mi, błagam, nie wiem czy mam sie z tym zgłosić do ginekologa?
Acha! Zapomniałam dodać, jesli stało mi sie coś takiego, to kiedy mniej więcej mogę dostać prawdziwą miesiaczkę?
mroweczka - Sob 13 Gru, 2003 14:09
Temat postu:
Droga Ado!
Pomyliłaś forum. Na takie tematy piszemy w dziale DOJRZEWANIE. Ale rozumiem,że jeszcze się na forum nie znasz wiec odpowiem tutaj.
Ja miałam bardzo podobną sytuację. Tylko mnie jeszcze wtedy bolał dół brzucha...Ale miesiaczki-brak. Wydzielina nieraz bez powodu przybiera taki kolor. U niektórych dziewczyn cały czas leci jasno rózowa i to jest normalne.
Jeśli jednak masz jeszcze jakieś wątpliwosci, pójdź z mamą do ginekologa. NIe koniecznie do "prawdziwego". Podobno istnieje jakaś "ginekologia dziecięca". Poszukaj, poptaj, znajdzidesz. Ale myślę, ze to nawet nie jest konieczne. Ale jeśli to na prawdę tak Cię dręczy to spróuj- przynajmniej Ty i Twoja mama będziecie miały pewność,że nic Ci nie jest.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group