Dzieci OnLine

Programowanie - stały internet

mała 13 - Pią 18 Maj, 2007 18:45
Temat postu: stały internet
Hej !
jak narazie mam stały internet na godziny (neostrada tp) i to jest tak że przez pierwsze pół roku jest bez ogranieczeń, a następne pół to w cenie abonamentu jest 10 godzin a każda następna za 1zł. Do końca czerwca mam bez ograniczeń, a potem będą, a wiemże jak będą to mi mama nie pozwoli długo siedzieć na internecie. do końca czerwca można zerwać bez żadnych konsekwencji umowę. no i mam pytanie do was : jaki wy macie internet ? podawajcie mi od razu warunki tych stałek. Tata powiedział że jak znajdę jakąś oferę to może zmieni, ale nie mogę nic znależć. Nie musi ten internet być szybki - wystarcy mi 512. ( teraz mam 300 coś).

P.S.: nie wiem czy to w tym temacie, jak coś toprzenieście, ale nie usuwajcie go ani nie zamykajcie bo to dla mnie bardzo ważne. ok ?
nasty_girl - Pią 18 Maj, 2007 18:58
Temat postu:
ja mam neostradę, ale serdecznie nie polecam, za to jeśli masz możliwość to dialog (bo nie wiem jaki jest jego zasięg), sama bym założyła, ale w mojej bramie nikt nie ma podłączenia i nie da się.. muszę się z neosradą męczyć;/
Memi - Pią 18 Maj, 2007 19:13
Temat postu:
Tez mam stałą neo i też nie polecam bo jest do dÓpy.
Monik - Pią 18 Maj, 2007 19:17
Temat postu:
Stała, voltronik. Nie poleciłabym nawet wrogowi, internetu nie ma conamniej raz w tygodniu lub więcej, najczęściej w weekendy, a jeśli już jest to przeważnie chodzi wolno. A obsłudze oczywiście to wszystko zwisa.
Nikita - Pią 18 Maj, 2007 19:46
Temat postu:
Stop dzieciom Neostrady!
ewamarchewa - Pią 18 Maj, 2007 19:52
Temat postu:
Stały, firma lokalna, więc pewnie nie znasz. Teoretycznie mam 512, ale praktycznie działa dużo wolniej.
Marcia10 - Pią 18 Maj, 2007 21:02
Temat postu:
z kablowki. polecam
kamus07 - Pią 18 Maj, 2007 21:32
Temat postu:
rownież mam kablówke Wink i polecam Razz
Słupek - Pią 18 Maj, 2007 22:31
Temat postu:
Wyłamię się i napiszę, że od dłuższego czasu neostrada działa mi bardzo dobrze. Żadnych problemów z tym, że nie można się połączyć (kiedyś to było nagminne, że łącze nie działało 2 dni), przepustowość jest bliska nominalnej, a odkąd znieśli limity, można ściągać do oporu. Co prawda nieco irytuje mnie livebox, ale przecież można wziąć co innego. BTW, czytałem gdzieś wyliczenia, że absolutnie nie opłaca się ta neostrada na godziny.

Przejrzyjcie oferty konkurencji. Pamiętam, że w którymś z ostatnich CD-Action (kwiecień albo maj) była tabelka porównawcza.
Laki - Pią 18 Maj, 2007 22:39
Temat postu:
Ja kupiłem TP DSL, ale po miesiącu zdjęli ograniczenia z Neostrady, a ja płacę jak za DSL, bo umowa na 2 lata ;/ Mi tam świetnie chodzi- mam 4mb/s ;]
nasty_girl - Sob 19 Maj, 2007 10:16
Temat postu:
mi neostrada chodzi prawie jak chodziła, rozłącza się kiedy chce, w najważniejszych momentach zazwyczaj i czy potem się połączy to kwestia szczęścia, często się też za pierwszym razem nie łączy, w ogóle ostatnio potrzeba jej na to z 5 min..!! nie wspominając o tym, że czasem całe parę godzin nie działa.. Do tego dodajmy chamstwo telekomunikacji, która parę miesięcy wysłała list, ostrzegający o podwyżkach, i dała tydzień na zerwanie umowy jeśli nie pasuje, mimo że mam umowę na 2 lata. Rozłączanie też zgłaszałam, z miesiąc pochodziła dobrze, przedłużyłam umowę i jest jak było. Ogólnie, gdybym miała możliwość podłączenia lepszego internetu to bym ten ich modem chyba za okno wyje....
Laki - Sob 19 Maj, 2007 10:31
Temat postu:
Kup sobie "ruter" (jakoś tak się mówi)- będziesz tylko klikała ikonkę przeglądarki internetowej i wszystko będzie chodzic jak należy ;p
nasty_girl - Sob 19 Maj, 2007 10:40
Temat postu:
ale skoro się w ogóle nie chce łączyć momentami z internetem, to raczej to nic nie da.
Laki - Sob 19 Maj, 2007 16:58
Temat postu:
Moja koleżanka też musiała się łączyc, wrzuciła ruter i już wszystko ok, ma cały czas dostęp, ja zresztą też..
Słupek - Sob 19 Maj, 2007 18:23
Temat postu:
Router w neostradzie też się musi rozłączyć co 24 h Rolling Eyes
Juchu:) - Sob 19 Maj, 2007 22:52
Temat postu:
ja mam bezprzewodowy internet. radiówke. ogolnie jestem zadowolona i nie mam wiekszych problemow z netem. to taka lokalna radiowka.
nasty_girl - Nie 20 Maj, 2007 11:52
Temat postu:
poza tym, jak neo w ogóle się łączyć nie chce, to raczej router nic nie pomoże, to raczej kwestia czegoś u nich
Marcia10 - Nie 20 Maj, 2007 18:01
Temat postu:
Juchu:) napisał/a:
ja mam bezprzewodowy internet. radiówke. ogolnie jestem zadowolona i nie mam wiekszych problemow z netem. to taka lokalna radiowka.


Masz taka rurke za oknem? Mowia na to antena...
mała 13 - Pon 21 Maj, 2007 15:19
Temat postu:
a co to jest ten cały ruter ? jak to działa ?
Nikita - Pon 21 Maj, 2007 15:55
Temat postu:
Również mam radiówkę i nie narzekam. Smile
mała 13 - Sro 23 Maj, 2007 16:56
Temat postu:
chyba zapomnieliście o moim temacie.... więc przypominam !

powiedzmy że mam coś na oku, ale teraz powiedzcie jak przekonać rodziców !!!
Czarna - Pią 25 Maj, 2007 11:30
Temat postu:
normalnie Smile Pogadac, podac zalety kozystania z internetu ble ble ble i tyle Smile
mała 13 - Sob 26 Maj, 2007 11:02
Temat postu:
ostatnio powiedziałam : "mamo, wiesz,że w dialogu sš fajne oferty internetu ?" a mama na to : " to sprawdŸ jakie tam sš warunki to się zastanowię"
Marcia10 - Sob 26 Maj, 2007 20:06
Temat postu:
no, czyli jestes na dobrej drodze. Ale net z dialogu?
mała 13 - Sob 30 Cze, 2007 18:10
Temat postu:
a co myślicie na temat neta z tele2. tego co teraz reklamują że 15zł miesiecznie (przez pierwsze pol roku), a potem 65 przy umowie na 3 lata. ??
cornelia.j.m - Sob 30 Cze, 2007 18:21
Temat postu:
mnie sie wydaje ze taki internet moze dzialac strasznie powoli i czesto zacinac (wkoncu za takie grosze?) nigdy nie mialam neta z tele2 i nie zamierzam miec.
nasty_girl - Nie 01 Lip, 2007 12:21
Temat postu:
szczerze, mam neosradę, niby jest przy innych ofertach dosyć droga, a działa, pewnie gorzej od wielu innych, nawet tych za grosze
Anonymous - Wto 26 Sie, 2008 17:00
Temat postu:
Nikita napisał/a:
Stop dzieciom Neostrady!



Popieram.

[ Dodano: Wto 26 Sie, 2008 16:01 ]
A,co to ruter, tak?

Ruter to takie urządzenie do rozdzielania sygnału telefonicznego (czyli rodzielania internetu np. na 5 komputerów).
Bardzo często rutery są bezprzewodowe.
Shaunri - Wto 26 Sie, 2008 18:38
Temat postu:
Bardzo często rutery są bezprzewodowe.

: )
Anonymous - Wto 26 Sie, 2008 20:35
Temat postu:
Zdarzają się przewodowe.

(w 2004 roku Smile)
Shaunri - Sro 27 Sie, 2008 07:43
Temat postu:
Przewodowe zdarzają się w każdym roku - naprawdę nie znasz nikogo kto korzystałby z routera przewodowego?
Anonymous - Sro 27 Sie, 2008 11:06
Temat postu:
Znam. jedną z tych osób to ja ;P
Słupek - Sro 27 Sie, 2008 12:47
Temat postu:
Ja, ja mam neta z kabelka! Jednak mój routerek (jeden z tańszych Linksysów) WiFi też obsługuje, dużo lepiej niż niesławny livebox.
Anonymous - Sro 27 Sie, 2008 19:56
Temat postu:
Teraz znam o 1 więcej osobę która ma ruter z kabelkiem Smile

Livebox to podróba tostera z wyprzedaży z tesco, jeżeli masz porządny internet to go nawet
nie tykaj...
faranek22 - Czw 28 Sie, 2008 12:05
Temat postu:
Interenet kablowy lepszy od radiowego i taki polecam.



--------------------------------------
haker - łamanie haseł
Anonymous - Czw 28 Sie, 2008 12:34
Temat postu:
Moja siostra ma satelitarny. Nie znam innej osoby z wielkim talerzem (nie po obiedzie) satelitarnym na dachu podłączonym do komputera. Tylko straaaasznie powolny ten internet:
od 13 kb do 20kb na sekundę.
nasty_girl - Czw 28 Sie, 2008 17:17
Temat postu:
A ja po uwolnieniu się od neostrady znów muszę z nią walczyć. Ale w sumie, w dużych miastach działa jakoś inaczej.. lepiej. U mnie padała 5 razy dziennie, tu mieszkam dwa miesiące i ani razu biggrin
Shaunri - Czw 28 Sie, 2008 17:25
Temat postu:
Chippy - Satelitarny bywa też całkiem szybki, osobiście przez kilka miesięcy z takiego korzystałem (download dochodzący do 300-400 kb/s), jednak zależność od pogody (i zachmurzenia) jest jak dla mnie w tym wypadku zbyt duża : )
Słupek - Czw 28 Sie, 2008 23:50
Temat postu:
U mnie na wiosce neostrada działa bez problemu (pod warunkiem, że się z ichnich Sagemów nie korzysta).
Anonymous - Pią 29 Sie, 2008 10:59
Temat postu:
Shaunri - BYWA. Ale nie zawsze.
Gdy się źle satelitę nastawi to powolutku idzie.
paulina11532 - Pon 08 Wrz, 2008 18:36
Temat postu:
Ja mam neostradę i bardzo szybkie łącze tam się mało płaci ale trzeba mieć telefon domowy i nawet jak mało rozmawiasz to ileś tam miesięcznie za to płacisz
nasty_girl - Pon 08 Wrz, 2008 21:06
Temat postu:
Za neostradę mało? Wink za 2 razy szybszy dialog znajomi płacili mniej niż ja.. nie płaci się mało ;p Ludzi z błękitnej linii to już chyba miałam okazję wszystkich wysłuchać, internet potrafił się popsuć kilka razy dziennie, nie mówiąc o tym, że awarii w każdym miesiącu było co najmniej kilkanaście. A panowie mechanicy, przyjeżdżający naprawiać najpierw robili, potem pytali co się tak w ogóle dzieje.. Czyli potrafili najpierw zepsuć np. działający telefon, a potem dopiero ustalić, że to internet nie działa.. Czy tylko ja miałam takiego pecha? ;p
djwiocha - Pią 26 Wrz, 2008 17:03
Temat postu:
A ja mam neta z tele2, zawsze działa, teoretycne 1024 Mb/s a jest o 300 Mb/s szybciej. Płacę tylko abonament i mogę siedzieć ile wlezie pobierać ile wlezie itp. Poleam bardzo.
SIMON300195 - Pią 06 Lut, 2009 21:23
Temat postu:
Mam neostrade od kilku mięsięcy(3 miesiące) ani razu nie odłączylo się samo a radiowy nadaje się do d...... mam naokoło kilka wysokich drzew i nie było sygnału zawsze jak była burza i silny wiater cały talerz obracał się w kierunku do nieba i dopiero musiałem włazić na dach ;/
nasty_girl - Pią 06 Lut, 2009 21:29
Temat postu:
Ja muszę przyznać, że we Wrocławiu Neosrada działa całkiem całkiem.. z kabla nie ma problemów, na laptopie czasami mi tylko nie łączy. Teraz przynajmniej wiem, że to w tej mojej dziurze neo jest beznadziejna, a nie wszędzie ;p
Słupek - Pią 06 Lut, 2009 23:58
Temat postu:
Jak na laptopie są problemy, to czas najwyższy pozbyć się Liveboxa (czy innego sagemowskiego syfu).
nasty_girl - Sob 07 Lut, 2009 13:11
Temat postu:
Nie livebox. Mam router i czasami nie łapie. Na stacjonarnych nie ma problemu, jak zwykle ten cholerny laptop, cholerna vista..
mareczek - Pią 20 Mar, 2009 19:13
Temat postu:
Pytanie do tych co mają neo. Przedłużaliście może umowę przez stronę internetową tepsy? Bo ktoś mi mówił, albo gdzieś słyszałem, że tam teraz dają aparat benq jak się przedłuża w ten sposób ???
SIMON300195 - Pią 20 Mar, 2009 19:19
Temat postu:
to lepiej zadzwoń na infolinię TP i zapytaj jak nie lubisz słychać muzyki lecącej z telefonu to jedz poprostu do miejsca gdzie zamawiać i zapytaj ich Smile
mareczek - Pią 20 Mar, 2009 20:34
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
to lepiej zadzwoń na infolinię TP i zapytaj jak nie lubisz słychać muzyki lecącej z telefonu to jedz poprostu do miejsca gdzie zamawiać i zapytaj ich Smile


Dzięki za dobrą radę, ale temat jest o dostawcach netu, więc chyba mogę tutaj zapytać?
nasty_girl - Pią 20 Mar, 2009 20:43
Temat postu:
Przedłużałam umowę w dialogu. Tam do Ciebie dzwonią i nagrywają to, a potem bodajże dostajesz umowę - już nie pamiętam. Zamawiałam też netię przez internet - wtedy kurier przywiózł umowę do podpisania. W TP czym prędzej bym ją zerwała. Ile ja bym dała, żeby się pozbyć teraz tego neoshitu.
SIMON300195 - Pią 20 Mar, 2009 22:53
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Przedłużałam umowę w dialogu. Tam do Ciebie dzwonią i nagrywają to, a potem bodajże dostajesz umowę - już nie pamiętam. Zamawiałam też netię przez internet - wtedy kurier przywiózł umowę do podpisania. W TP czym prędzej bym ją zerwała. Ile ja bym dała, żeby się pozbyć teraz tego neoshitu.


zależy też od Visty..... ja nie mam Mr. Green
violetLily - Pią 20 Mar, 2009 23:26
Temat postu:
O Nasty, tez mam routera. Jak czasem się wścieknę.. Byle pogoda gorsza, byle co i neta przymula ;/ No i na laptopie przy viście jest po prostu bosko..
nasty_girl - Sob 21 Mar, 2009 13:10
Temat postu:
Akurat wcześniej neostradę (przez lata, z powodu braku innego wyjścia) miałam na stacjonarnym komputerze, na xpku. Przynajmniej wiadomo było kiedy internet nie działa, np kiedy widziałam jak mi się podoba ta nazwa:D 'techników magików' o 8 rano na spacerze z psem.. Internet mi działał kiedy chciał, szanowni panowie potrafili 2 razy dziennie przyjeżdżać naprawiać awarię, a najlepszy był ten, który przyjechał naprawiać telefon a po godzinie jego prac stwierdził, że internet już powinien działać. Siedział godzinę i naprawiał działający internet;/ Ja nie wiem skąd oni tych ludzi do pracy w infolinii i napraw biorą - chyba z ulicy.
violetLily - Sob 21 Mar, 2009 16:02
Temat postu:
Hah xd Ale wiesz, Ci z ulicy, to muszą po maturze tak czy siak być ;d
nasty_girl - Sob 21 Mar, 2009 18:26
Temat postu:
Czy ja wiem? Do odbierania telefonu chyba wykształcenie nie jest potrzebne.. ja przynajmniej mam wrażenie, że takich po podstawówce tam sadzają;/ Tłumaczysz 3 razy a ten dalej nic nie rozumie.
violetLily - Sob 21 Mar, 2009 21:03
Temat postu:
Heh, a teraz troszkę pod inny temat, ale związany z tłumaczeniem ;P Widziałaś na YouTube rozmowę babci z tp? Heh ;] A co do matury sprzątacze muszą już mieć ją za sobą ;d Lecz po tym co napisałaś, trzymam się Twojej wersji ;P
nasty_girl - Wto 24 Mar, 2009 10:41
Temat postu:
Sprzątacze? Zaraz.. tyle ludzi kończy zawodówki, albo w ogóle szkoły średniej nie kończy, coś robić muszą.
krystian603 - Wto 24 Mar, 2009 14:20
Temat postu:
Ja mam neostradę od stycznia mam 1mb wcześniej miałem 512kb na modemie sagem f@st 800 nie miałem nigdy problemów poza rejestracją Smile

mareczek, teraz tylko przez internet, nawet jak jesteś w salonie to oni wysyłają podanie do centrali a kurier przywozi umowę do domu którą trzeba podpisać lub nie Smile
SIMON300195 - Wto 24 Mar, 2009 19:06
Temat postu:
krystian603 napisał/a:
Ja mam neostradę od stycznia mam 1mb wcześniej miałem 512kb na modemie sagem f@st 800 nie miałem nigdy problemów poza rejestracją Smile

mareczek, teraz tylko przez internet, nawet jak jesteś w salonie to oni wysyłają podanie do centrali a kurier przywozi umowę do domu którą trzeba podpisać lub nie Smile


ja też teraz mam ten modem Twisted Evil I mi chodzi 640kb/s teraz chodzi wolniej bo sąsiedzi zaczynają kupować <LOL>
krystian603 - Wto 24 Mar, 2009 20:32
Temat postu:
SIMON300195, nie 640 tylko 512 , bo jak się łączysz to pisze w kbps a nie w kb
SIMON300195 - Wto 24 Mar, 2009 22:26
Temat postu:


ja mam trochę inaczej bo pan robił to nam żeby nie wpisywać hasła i jak włączy się komp to wszystko automatycznie się robi Mr. Green

[ Dodano: Wto 24 Mar, 2009 21:27 ]
aha i nie pisz SIMON300195 tylko pisz Simon lub SIMON Smile
Słupek - Wto 24 Mar, 2009 22:34
Temat postu:
Efektywnie masz najprawdopodobniej maksymalnie 512Kb/s (64KB/s).
mareczek - Czw 26 Mar, 2009 17:01
Temat postu:
krystian603 napisał/a:
mareczek, teraz tylko przez internet, nawet jak jesteś w salonie to oni wysyłają podanie do centrali a kurier przywozi umowę do domu którą trzeba podpisać lub nie Smile


No tak, ale w takim wypadku, to jednak musisz udać się do salonu, a mi chodziło o to, że bez pośrednictwa salonu po prostu składasz zamówienie przez stronkę tp a kurier przywozi Ci umowę...
krystian603 - Czw 26 Mar, 2009 21:11
Temat postu:
Simon to nie ma różnicy , zawsze ci tak będzie pisało Smile gdy będziesz miał 512. Ja mam neo 1mb i mi pisze 1.3 Mb
Anonymous - Pią 27 Mar, 2009 10:16
Temat postu:
A ja mam 2mb i mi pisze koło 2.5mb, a jak miałem 256kb to było ok. 320kb.
mareczek - Pon 20 Kwi, 2009 21:59
Temat postu:
A słyszeliście o tej opcji, że jest możliwość, że do końca roku w tp wprowadzą neo o prędkości 20 Mb. Jak na razie nie ma wprawdzie informacji na stronie tepsy, ale pisali o tym w rzepie, więc chyba źródło raczej poważne...
krystian603 - Wto 21 Kwi, 2009 14:53
Temat postu:
mareczek, słyszałem niech najpierw pozmieniają te stare druty telefoniczne na światłowody , czy tam zmienili kable, niech wyremontują centrale. Mieszkam w dużym mieście i w święta nie mam neta bo jest przeciążenie.
mareczek - Sro 22 Kwi, 2009 14:20
Temat postu:
krystian603 napisał/a:
mareczek, słyszałem niech najpierw pozmieniają te stare druty telefoniczne na światłowody , czy tam zmienili kable, niech wyremontują centrale. Mieszkam w dużym mieście i w święta nie mam neta bo jest przeciążenie.


No wiesz, łatwo powiedzieć żeby pozmieniali na światłowody tylko że to jest pewnie ogromny koszt, a to jest jednak przedsiębiorstwo działające dla zysku. Z drugiej strony to poza tp żaden inny dostawca netu w rozwój sieci chyba za bardzo nie inwestuje...
nasty_girl - Czw 23 Kwi, 2009 12:33
Temat postu:
Tak.. ale jaki mają zysk, jak wkurzeni klienci zmieniają internet, bo ten jest po prostu do niczego. A przynajmniej w małych miastach, we Wrocławiu działa bez zarzutów.. o dziwo.
piotr123 - Nie 26 Kwi, 2009 15:20
Temat postu:
Ja mam bezprzewodowy (dzielę z sąsiadem)i mam szybkość 1 mega z Neostrady i nie narzekam.Chyba że sąsiad pobiera znowu gry Confused
a co do światłowodów to słyszałem że w jakimś mieście mają wypróbować dopiero.
krystian603 - Nie 26 Kwi, 2009 15:38
Temat postu:
Nie masz bezprzewodowy tylko na routerze. Router jest podpięty do lini telefonicznej a on łączy się bezprzewodowo z nadajnikiem USB w twoim komputerze. A co do światłowodów to są testy w całym świętokrzyskim. W Ostrowcu Świętokrzyskim już w prawie całym mieście są w ziemi. A ja jeszcze moi rodzice zarobili bo kabel szedł przez teren rodziców i musieli zapłacić. Jak będzie tani i szybki to sobie go wezmę bo będzie działał jako sieć lokalna i łatwo z kolegami będzie można przesyłać pliki xD
nasty_girl - Nie 26 Kwi, 2009 15:41
Temat postu:
No tak, ale przez router czy nie to jednak dociera do komputera bezprzewodowo, prawda?
mareczek - Wto 28 Kwi, 2009 10:41
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
net, bo ten jest po prostu do niczego. A przynajmniej w małych miastach, we Wrocławiu działa bez zarzutów.. o dziwo.


Mój kumpel ma akurat neo w małym (no może średnim Wink) mieście w okolicach Wawy i mówił, że u niego działa ok...
krystian603 - Wto 28 Kwi, 2009 20:07
Temat postu:
Zależy od centrali i ilości użytkowników każdy mówi ze neo jest do [cenzura] a każdy zmienia wszystkie łącza na neo xD
Tremere - Wto 28 Kwi, 2009 20:50
Temat postu:
w stanach mialam 20mb/s i placilam niecale 8 dolarow miesiecznie, tutaj mam 3mb i place niecale 80zl miesiecznie. coz.
SIMON300195 - Wto 28 Kwi, 2009 22:15
Temat postu:
Tremere napisał/a:
w stanach


masz świńską grypę??? Smile
Słupek - Wto 28 Kwi, 2009 23:35
Temat postu:
Ziomkowie Tremere mówią na to "grypa meksykańska". Określenie świńska obraża ich uczucia religijnie. Serio! :]

[ Dodano: Wto 28 Kwi, 2009 22:36 ]
http://www.rp.pl/artykul/297248,297178.html
Tremere - Sro 29 Kwi, 2009 08:26
Temat postu:
nie mam nic wspolnego z ortodoksami, fuuu :p
Shaunri - Sro 29 Kwi, 2009 09:56
Temat postu:
<umiera> Słupek to zawsze coś mocnego wyciągnie : )
mareczek - Sro 29 Kwi, 2009 11:20
Temat postu:
krystian603 napisał/a:
Zależy od centrali i ilości użytkowników każdy mówi ze neo jest do [cenzura] a każdy zmienia wszystkie łącza na neo xD


No wiesz, pewnie to stereotyp. Jeżeli jest największy dostawca netu, to wiadomo, że zawsze znajdą się jacyś niezadowoleni, ale generalnie jakość usługi nie odbiega od innych dostawców...
SIMON300195 - Sro 29 Kwi, 2009 22:06
Temat postu:
4 lata czekałem na neo bo nie mialem centrali prawidłowej żeby działało neo (nie dzieci) tata przeklinał przez telefon i zrobili Smile
krystian603 - Czw 30 Kwi, 2009 12:51
Temat postu:
SIMON300195, mój też jak pozemśccił to dopiero skorsowali linie!
SIMON300195 - Pią 01 Maj, 2009 12:01
Temat postu:
ej patrzcie tyle kasy wydawają na reklamy na tego aktora a tu kur***** w calej polsce nie ma odpowiednich łączy żeby działo szybko
krystian603 - Pią 01 Maj, 2009 20:08
Temat postu:
To samo mój ojciec mówi no i po co to??? Dobrze że mojego taty kolega pracuje w centrali w moim mieście. To sam skrosował i coś poprzestawiał żeby priorytet mojego łącza był wyższy xD
SIMON300195 - Pią 01 Maj, 2009 23:31
Temat postu:
<wow>
krystian603 - Sob 02 Maj, 2009 14:38
Temat postu:
Aleś się napisał hehe xD
SIMON300195 - Sob 02 Maj, 2009 21:52
Temat postu:
ciiii..... bo ktoś jeszcze nas oskarży o nabijanie postów.....
mareczek - Pon 25 Maj, 2009 15:40
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
ej patrzcie tyle kasy wydawają na reklamy na tego aktora a tu kur***** w calej polsce nie ma odpowiednich łączy żeby działo szybko


No ale podobno teraz będą przyspieszać neostradę, więc pewnie się to będzie wiązać z jakąć modernizacją. BTW: ktoś z Was może używał tej nawigacji gps co dają do neo? Daje radę ten sprzęt?
Anonymous - Pon 25 Maj, 2009 16:13
Temat postu:
Heh... pewnie gorszy niż ten biedronkowy - nie ma SiRF'a, a to już go dyskwalifikuje.
mareczek - Pon 25 Maj, 2009 16:18
Temat postu:
Chippy napisał/a:
Heh... pewnie gorszy niż ten biedronkowy - nie ma SiRF'a, a to już go dyskwalifikuje.


Szczerze mówiąc nie siedzę za bardzo w tym temacie (nawet prawa jazdy nie mam Wink) ale chyba SiRF`a to mają modele raczej z wyższej półki...trudno, żeby dawali taki za darmo do netu...
Anonymous - Pon 25 Maj, 2009 17:08
Temat postu:
Sirfa to ma nawet taki typowy za 229 zł z pewnego sklepu nie dla idiotów.
mareczek - Wto 26 Maj, 2009 09:14
Temat postu:
Chippy napisał/a:
Sirfa to ma nawet taki typowy za 229 zł z pewnego sklepu nie dla idiotów.


To nie wiem, ten model co dają do neostrady to jest Lark 35.6 (już sprawdziłem). Kosztuje trochę więcej niż 229 zł, tak w granicach 270-300.
Maziak - Sro 27 Maj, 2009 11:34
Temat postu:
Ja tam jestem w Netisie i też zmieniam na UPC bo mi się kończy umowa a czasami (nawet często) nie ma neta. Mam laptopa i kompa i kabel jest do rutera podpięty i rozprowadzony sygnał po całym domu, ale nawet jak do kompa podepniesz kabel to net dalej zamula albo go nie ma.
Ciężko jest znaleźć dobre połączenie.
Mieliście może coś z tych sieci typu Iplus czy coś, bo jestem ciekawa czy to też tak działa jakby chciało a nie mogło.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group