Dzieci OnLine

Komórki - Co sie dzieje?

Marcia10 - Sro 23 Maj, 2007 16:12
Temat postu: Co sie dzieje?
Mam pilne pytanie. Od dawana mam telefon Nokia 3310. Kiedys mi ona upadla ale to chyba nic sie nie stalo. Bo pozniej (jakies 3 ladowania pozniej) w telefonie po podlaczeniu do ladowarki wyskakuje wiadomosc " nie laduje". Aby zaczelo ladowac musze wyjac baterie i poruszac takimi cypelkami u gory (przy wyjeciu baterii), wlozyc baterie i dopiero ladowac. Gdy wylacze musze powtorzyc ta czynnosc zeby mogl sie wlaczyc. Ostatnio wylaczylam i w ogole sie nie wlaczal. Pomozcie co mam robic? Kupowac nowego nie chce bo nie mam kasy a starzy nei dadza, a naprawa kosdztuje tyle co nowy telefon. Pomozcie, moze jest jakis sposob!?
Słupek - Sro 23 Maj, 2007 16:52
Temat postu:
Weź lutownicę i napraw sama. Skoro nie chcesz wydać żadnych pieniędzy, to innej możliwości nie masz. Jeszcze ewentualnie ukraść możesz (a tak na serio, popytaj, czy ktoś nie ma starego telefonu, który leży nieużywany i się kurzy).
nasty_girl - Sro 23 Maj, 2007 19:03
Temat postu:
szczerze, to w takich wypadkach może być już tylko gorzej.. a z naprawami to różnie bywa, ostatnio w oragne chcieli od mojej mamy 500 zł za naprawę telefonu wartego 300, więc to naprawdę się nie opłaca..
Marcia10 - Pią 25 Maj, 2007 19:58
Temat postu:
Na allegro szukalam i bylo tez wiele takich ktore keidys sie wylaczyly i juz nie wlaczyly... Slupek wzielabym jeslibym wiedziala co sie stalo...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group