Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - minimalne powiekszenie

plaska_deseczka - Sob 16 Cze, 2007 17:20
Temat postu: minimalne powiekszenie
heyka!
mam 6 cm roznicy miedzy biustem a pod i nosze materialowy, nieusztywniany staniczek 70aa.. tylko ze dziewczyny z mojej klasy maja juz wszystkie biusty i glupio sie czuje tak plaska przy nich. chcialabym jakos powiekszyc sobie biust, niekoniecznie operacja czy lekami, ale np. przez odpowiedni stanik lub kroj ciuchow... co polecacie? dodam, ze miezylam push-upy i wszystkie sa na mnie za duze, bo najmniejsza miseczka to a a ja mam aa i to male aa...:/ a nie moge do push-upa dodac np, wkladki, bo wtedy mouj biust wygladalby nagle na b, a nie na aa i ludzie bby mnie wysmiali? co mam zrobic, co mam nosic? juz dluzej nie mogezniesc swojej plaskosci...
Akacja12 - Sob 16 Cze, 2007 22:47
Temat postu:
Nie masz podanego wieku... z tego co pamiętam, też dużo czasu miałam 6 cm. Jeżeli push-up nie pasuję, to zostaw nie przejmuj się. Jakby wszyscy skoczyli z mostu, też byś skoczyła ?
Anonymous - Nie 17 Cze, 2007 10:55
Temat postu:
Kup sobie usztywniany i po problemie.
plaska_deseczka napisał/a:
chcialabym jakos powiekszyc sobie biust, niekoniecznie operacja czy lekami

Buheh, "niekoniecznie". I tak byś jeszcze nie mogła.
joasia1990 - Nie 17 Cze, 2007 11:43
Temat postu:
Jak dobierzesz odpowiedni stanik push-up to nie będzie odstawał. Najlepiej kupić taki zwykły za 10 zł bo w sklepach z bielizną rzeczywiście są duże.

Firma Key ma bardzo fajne "szmaciane" push-up'y (przynajmniej kilka lat temu mieli takie). Jak załozysz to biust jest tylko troszke większy (pamiętam, że jak miałam 6 cm różnicy w obwodach to po założeniu takiego miałam 13 Smile ), a jak chcesz aby był jeszcze większy to wkłądasz wkładkę i jest git Smile
aneta007 - Pon 18 Cze, 2007 16:20
Temat postu:
teraz bede zaraz wakacje to przeciez jak zaczniesz nosic push-up to pewnie twoje kol pomysla ze ci tak urusl biust przez wakacje.
Magwill - Pon 18 Cze, 2007 16:26
Temat postu:
No coż ja też mam najmniejszy biust w klasie (miałam bo już mnie tam nie ma)
Wszystkie nosiły staniki i topiki, a ja co najwyżej podkoszulka teraz na szczęście się nie wyróżniam (wyróżniałam)
Marcia10 - Wto 19 Cze, 2007 13:42
Temat postu:
Nie masz sie czym przejmowac, to dopiero 4 klasa... W twoim wieku to chyba nie mialam biustu o ile pamietam...
Magwill - Wto 19 Cze, 2007 15:42
Temat postu:
No tylko jeśli wszystkie twoje koleżanki mają BIG balony to co masz zrobić
A właściwie i tak mi to nie potrzebne bo już mnie w Polsce nie ma hehe:)
Marcia10 - Wto 19 Cze, 2007 15:43
Temat postu:
4 klasa big balony? Przeciez to nawet wstyd sie tak pokazac...
Anonymous - Wto 19 Cze, 2007 16:29
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
4 klasa big balony? Przeciez to nawet wstyd sie tak pokazac...

Haha... wstyd? Zależy jak to rozumieć.
Magwill - Wto 19 Cze, 2007 16:30
Temat postu:
Chłopaki się tym kierują do miłośći Smile
Shaunri - Wto 19 Cze, 2007 17:06
Temat postu:
Wychodzi na to że w SP trzeba mieć krowie cycki, a potem robić sobie operację piersi w miarę jak samce mądrzeją : )
Słupek - Wto 19 Cze, 2007 18:00
Temat postu:
Niech ktoś teraz powie, że ten serial nie jest dziełem natchnionym przez bogów Smile
Marcia10 - Sro 20 Cze, 2007 14:12
Temat postu:
no to powiem...
Gościówa - Czw 21 Cze, 2007 15:00
Temat postu:
niestety cinie pomoge. Nie napisze Ci nie martw sie bo sama nie mam wielkiego biustu i wiem jakie to uczucie;) Zawsze musze kombinowac ze storjami kąpielowymi i szukac takich w ktorych moje piersi wydawaly sie chocby "normalne".
ale jezeli jestes mloda masz jeszcze szanse ze ci urosnąWink mozekiedys przerosną nawet piersi tych twoich kolezanek;) nie przejmoj sie. a jezeli sie smieja z ciebie tylko dlatego bo masz mniejszy biust od nich to znaczy ze mimo iz fizycznie sa bardziej rozwinete niz ty to psychicznie im daleko do ciebie a to jest duzo wazniejsze wierz mi:):* glowa do gory
Blanka - Czw 21 Cze, 2007 21:45
Temat postu:
Są masaże, troche pomagają boo dzieki temu przepłwy krwi jest inny itd iii to wspomaga ponoć przyrost biustu. Poszukaj na necie, kto wie, może Ci pomoże...
joasia1990 - Czw 21 Cze, 2007 21:50
Temat postu:
Wątpie aby masaże w czymś pomogły, przypływ krwi raczej duzo tu nie zdziała.

Prędzej skłoniłabym sie ku diecie węglowodanowej, bo węglowodany powodują (niby) wzrost poziomu estrogenów we krwi które są odpowiedzialne za rozmiar piersi. Ale taka dieta sprzyja też tyciu Smile

Tak naprawdę jedyną skuteczną metodą jest operacja, albo leczenie hormonalne w przypadku niedorozwoju piersi
nasty_girl - Czw 21 Cze, 2007 23:00
Temat postu:
od węglowodanów rośnie po prostu tkanka tłuszczowa,i w piersiach, i na dupie, że tak powiem.
joasia1990 - Czw 21 Cze, 2007 23:10
Temat postu:
wiem, ale poziom estrogenów tez sie zwieksza. chociaz na pewno predzej wzrosnie ilosc tkanki tluszczowej Smile
Akacja12 - Pią 22 Cze, 2007 20:09
Temat postu:
Za 20 lat pewnie zaczniesz tyć, to Ci samo przybędzie, nie martw się ;p
joasia1990 - Pią 22 Cze, 2007 21:09
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Za 20 lat pewnie zaczniesz tyć, to Ci samo przybędzie, nie martw się ;p


to chyba nie jest najlepsza porada dla dziewczyny która ma na tym punkcie kompleksy. ja bym sie jeszcze bardziej zalamala
Akacja12 - Pią 22 Cze, 2007 22:50
Temat postu:
Wiesz co to jest humor ?
joasia1990 - Sob 23 Cze, 2007 00:46
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Wiesz co to jest humor ?


wiem, ale sama kiedys miałam taki problem i wiem też, że trudno śmiać się z tagiego żartu. teraz wydaje mi sie to dziwne, ale tak jest
Magwill - Sob 23 Cze, 2007 17:47
Temat postu:
[ Dodano: Sob 23 Cze, 2007 16:51 ]
Gościówa napisał/a:
niestety cinie pomoge. Nie napisze Ci nie martw sie bo sama nie mam wielkiego biustu i wiem jakie to uczucie;) Zawsze musze kombinowac ze storjami kąpielowymi i szukac takich w ktorych moje piersi wydawaly sie chocby "normalne".
ale jezeli jestes mloda masz jeszcze szanse ze ci urosnąWink mozekiedys przerosną nawet piersi tych twoich kolezanek;) nie przejmoj sie. a jezeli sie smieja z ciebie tylko dlatego bo masz mniejszy biust od nich to znaczy ze mimo iz fizycznie sa bardziej rozwinete niz ty to psychicznie im daleko do ciebie a to jest duzo wazniejsze wierz mi:):* glowa do gory

Zgadzam się z Gościówą , ponieważ z biustem jest podobnie jak ze wzrostem.
Mam małe piersi i jestem zawsze najmniejsza, ale to normalne w mojej rodzinie, ponieważ moja mama gdy była w moim wieku wyglądała tak samo jak ja teraz.
Gdy chodziła do siódmej klasy biust dopiero zaczoł jej rosnąć, a gdy ostatnio spotyka koleżanki z klasy to widzi, że je przerosnęła i, że ich biusty wyglądają jak worki. Laughing
Zapamiętaj: Małe jest piękne Smile
joasia1990 - Nie 24 Cze, 2007 10:01
Temat postu:
Magwill napisał/a:
że ich biusty wyglądają jak worki.


jak kobieta dba o piersi to nawet duże mogą byc ładne i jędrne Smile
Monik - Nie 24 Cze, 2007 16:34
Temat postu:
Boże, znowu nie przesadzajcie z tym, że komuś komu urosły rok wcześniej się robią worki od razu. W takim razie, skoro Twoja mama miała 3 czy ile lat później, to wg Twoich przekonań też niedługo powinna mieć "worki".
Magwill - Nie 24 Cze, 2007 21:15
Temat postu:
Monik, widocznie źle mnie zrozumiałaś Smile
Monik - Nie 24 Cze, 2007 21:25
Temat postu:
W takim razie mnie oświeć. Bo na nic innego niż to co napisałam to mi to nie wygląda.
Sissa11 - Wto 26 Cze, 2007 22:32
Temat postu:
Też miałam 4 klase minimalny biust... Szczerze - nie miałam nawet po co nosić stanika. Zaczęły szybciej rosną[bć po wakacjach... Ale dokładniej dopiero 2007 roku. Teraz kilka dni nie patrzyłam na nie, pochłonieta byłam bieganiem po podwórku, i naprawdę sie zdziwiłam dzisiaj. Uważam sie za głupią. Niepotrzebnie tak sie przejmowałam, baidoliłam i wogóle... Nie ma sposobów na to. Albo sie czeka, albo nosi push-upy. A jesli biust i tak jest za mały push up wygląda dziwnie.
Poradze cie coś z własnego doświadczenia: nie przejmuj się, ciesz sie życiem, szkoda nerwów.
joasia1990 - Sro 27 Cze, 2007 08:38
Temat postu:
Sissa11 napisał/a:
A jesli biust i tak jest za mały push up wygląda dziwnie.


nawet, jeśli nie masz praktycznie nic, ale dobierzesz dobry stanik to nie wygląda to dziwnie.
milka10 - Sro 22 Lip, 2009 16:40
Temat postu:
kup sobie usztywniany stanik z gąbeczką małą a możesz kupić miękki z fiszbinami podniesie ci piersi i będziesz wyglądać nie na aa ale a ja mam taki i nie jest usztywniany ani nic tylko podnosi mi piersi i wyglądaja na duże więcej ja obecnie mam 13 cm różnicy a i są push up aa jesli jest troszeczkę za duży to nic ! moja siostra ma obecnie 25 lat i opowiadała mi że chciała sobie powiększyć pierśi to wkładała sobie wate albo skarpetki haha no chociaż wata to nie taki zły pomysł hi hi a i ile masz lat ja prawie 12 po jeśli masz 11 12 13 ... to ci urosną znałam taka dziewczyne gdy miała 15 lat to miała 65a teraz ma 17 lat i ma duży biust nie martw się ale pamiętaj piersi trrzeba pielęgnować smarować masowac i tp buziaczki

[ Dodano: Sro 22 Lip, 2009 15:43 ]
a i czasem nie bierz przykładu z mojej siostry miała tyle lat co ja teraz i podobny rozmiar a i możliwe ze w przyszłośći będziez miec podobny roz biustu jak mam a
Tremere - Sro 22 Lip, 2009 17:19
Temat postu:
oj dajcie spokoj laski, macie po 12 lat i poki co nie sa wam potrzebne duze cycki (w sumie w tym wieku w ogole nie sa potrzebne Razz)
i nawet jezeli teraz jestescie jak deski to za 5 lat mozecie miec cyce jak donice, wszystko sie zmienia.
Anonymous - Sro 22 Lip, 2009 21:37
Temat postu:
Ja mam 13 lat, i noszę nieusztywniane zeróweczki, podczas gdy moje koleżanki z byłej szkoły już w 5 klasie mogły pochwalić się miseczką D. Albo B.
Nie wszyscy faceci patrzą tylko na cycki. Poza tym zarówno ty, jak i ja, jak i reszta, ma własny czas dojrzewania (bla,bla, bla...) i masz jeszcze dużo czasu, zanim z bluzki zacznie ci się wylewać. Tadam.

A co do kroju/koloru ubrań- noś bluzeczki z okrągłym, niewielkim ale szerokim dekoltem. Najlepiej w jaskrawych kolorach, jak żólty czy pomarańczowy rodem z budowniczych kamizelek.
Mi pomaga ; p

Możesz także kupić usztywniany staniczek 70 AA (są takie, bielizna "Hey!" produkuje), a jak będze zbyt duży, możesz go uciąć do odpowiedniej długości, i jeszcze raz przyszyć zapinki.

Nie noś także łańcuszków, które przyciągają uwagę do biustu- chyba że takie długie, sięgające do pępka. A najlepiej- ubieraj sobie ładne, kolorowe i widoczne z daleka paski, które odwrócą uwagę od biustu. A jeśli masz szerokie biodra, nie zakładaj pasków, tylko jakąś widoczną z daleka bransoletkę.

I'll hope I'll help. Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group