Dzieci OnLine

OFF-TOP - Off-top o TH

Laki - Pon 30 Lip, 2007 23:07
Temat postu:
Miałem idiotę, fana TH na obozie, czytającego Bravo, z tęsknoty do czytania wziąłem raz poczytac i boże! Każdy podpis w stylu: "ta wyrąbista mega-muza podkręci twoją imprę i ziomków na maxa, ziom"
cornelia.j.m - Pon 30 Lip, 2007 23:45
Temat postu:
jesli chodzi o TH to niema wiekszego idiotyzmu...
Akacja12 - Wto 31 Lip, 2007 15:39
Temat postu:
Jest!
Są dużo większe idiotyzmy! (np. Timberlake) Chociaż TH nic nie wnosi, i nie porywa, nie jest tak na prawdę takie złe - da się słuchać (z wyjątkiem jednej, okropnej piosenki).
Jedziecie na th, bo w modzie jest teraz jechac na th (chociaż troszkę już przeszło), a bez oprawy mody, nie zwrócilibyście uwagi na to że jest jakieś szczególnie złe.
Fakt, fanki są okropne z ich fanatyzmem, ale inni super fani innych zespołów, też tacy bywają, więc fenomen to też nie jest.
Przepraszam za offtopa, ale nie mogłam się powstrzymać.
Laki - Wto 31 Lip, 2007 15:47
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Jedziecie na th, bo w modzie jest teraz jechac na th (chociaż troszkę już przeszło), a bez oprawy mody, nie zwrócilibyście uwagi na to że jest jakieś szczególnie złe.

O nie, nie to, że w modzie, ale ich muzyka to szmelc, śpiewany w najgorszym języku świata,
ich ubiory mówiące: " hej, patrzcie jak wyglądamy, ale na muzykę nie, tylko na to jak się ubieramy" i malujący się facet? WTF?
cornelia.j.m - Wto 31 Lip, 2007 15:58
Temat postu:
Wiesz zwykle nie patrze z usmiechem i poszanowaniem czy uznaniem na idiote ktory zapuszcza i maluje paznokcie, robi z siebie klauna totalnego (mowi o tym jego...ekhem "fryzura") i to ze maluje oczy Confused Osobiscie do Toma nic niemam on w miare normalny jest ale Bill? badzmy powazni...
Monik - Wto 31 Lip, 2007 18:24
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
Chociaż TH nic nie wnosi, i nie porywa, nie jest tak na prawdę takie złe - da się słuchać (z wyjątkiem jednej, okropnej piosenki).
Jedziecie na th, bo w modzie jest teraz jechac na th (chociaż troszkę już przeszło), a bez oprawy mody, nie zwrócilibyście uwagi na to że jest jakieś szczególnie złe.

Złe zależy jak dla kogo, mnie ich muzyka nie pasi. Śmieszny jest ten ich szybki (nagły i krótki) sukces, bo teraz np już nie jest o nich tak głośno, nie? A był taki czas, kiedy TH było wszędzie, nawet chyba był dodatek Bravo Tokio Hotel czy coś takiego. Neutral Albo ten ich cały mrroczny wizerunek, makijaż, fryzury, ubrania, ich miny i zachowanie...
Akacja12 napisał/a:
Są dużo większe idiotyzmy! (np. Timberlake)

Jedni mogą nie lubić TH, drudzy Timberlake'a, ale prawda jest taka, że Justin utrzymuje się w showbiznesie już przez parę lat, i nadal jest o nim głośno, o Jego nowych piosenkach itd., a Tokio Hotel to gwiazdki jednego sezonu, bo o tym co teraz robią, o ich nowej muzyce wiedzą już raczej tylko fani którzy czekają na coś nowego, a teledyski czy piosenki Timberlake'a można usłyszeć wszędzie - nie trzeba Go uwielbiać i być Jego zagorzałym fanem, żeby wiedzieć, że wydał nową płytę.
Tremere - Wto 31 Lip, 2007 18:45
Temat postu:
Laki napisał/a:
Akacja12 napisał/a:
Jedziecie na th, bo w modzie jest teraz jechac na th (chociaż troszkę już przeszło), a bez oprawy mody, nie zwrócilibyście uwagi na to że jest jakieś szczególnie złe.

O nie, nie to, że w modzie, ale ich muzyka to szmelc, śpiewany w najgorszym języku świata,
ich ubiory mówiące: " hej, patrzcie jak wyglądamy, ale na muzykę nie, tylko na to jak się ubieramy" i malujący się facet? WTF?

no i co że się maluje? makijaż nie ma płci. - -'
to najgorszy argument jaki slysze, BO BILL SIE MALUJE. no straszne!
i co z tego?
mezczyzni MOGA sie malowac tak samo jak kobiety, wiec STFU!

a TH to szambo. ;x
Słupek - Wto 31 Lip, 2007 19:45
Temat postu:
Jedno Wam powiem, jak ktoś przechodzi mutację w wieku 17 czy 18 lat to jest to podejrzane Smile
Magwill - Sro 01 Sie, 2007 17:48
Temat postu:
Według mnie wokalista TH, Bill robi z siebie idiotę, a właściwie dziewczynę.....tak jak napisała Cornelia.j.m maluje sobie paznokcie, ma fryzurę jak kobieta i jescze te paznokcie zapuścił. Głupek
Kiedyś czytałam Bravo w którym był dział poświęcony TH, napisali w nim, że Bill zamienia się w dziewczynę itd., napisali , że mają podejrzenia co do tego, że Bill ma siostrę i, że to ona jego udaje, ale to takie głupie gadanie....... Very Happy
Marcia10 - Sro 01 Sie, 2007 20:10
Temat postu:
Bo on Emo jeee....
opętana - Sro 01 Sie, 2007 21:44
Temat postu:
emo jest jadalne?;p
Słupek - Sro 01 Sie, 2007 22:23
Temat postu:
Emó (Razz) jest.
Monik - Sro 01 Sie, 2007 22:25
Temat postu:
I wszystko jasne, Bill je emó ;p i dlatego jego włosy wyglądają jak pióra. Ptasia grypa.
Tremere - Sro 01 Sie, 2007 22:26
Temat postu:
taaa, jak bill jest emo to ja jestem nazi Smile
Laki - Sro 01 Sie, 2007 22:50
Temat postu:
Tremere napisał/a:
mezczyzni MOGA sie malowac tak samo jak kobiety, wiec STFU!

Nie mogą..ale Ciebie nie przekonam, więc zostawmy ten temat.

A mój ojciec nie może uwieżyc, że Bill to facet, mówi, że nawet ma wcięcie i ogólnie taką figurę O_o
Anonymous - Sro 01 Sie, 2007 23:59
Temat postu:
Jak takie suche chodzi po scenie to co się dziwić.
Tremere - Czw 02 Sie, 2007 22:36
Temat postu:
Laki napisał/a:
Tremere napisał/a:
mezczyzni MOGA sie malowac tak samo jak kobiety, wiec STFU!

Nie mogą..ale Ciebie nie przekonam, więc zostawmy ten temat.

A mój ojciec nie może uwieżyc, że Bill to facet, mówi, że nawet ma wcięcie i ogólnie taką figurę O_o

bwahhaa, a to czemu nie mogą? byłeś kiedyś gdzieś za granicą? na pewno byłeś.
nie wiem gdzie i mnie to mało obchodzi, ale tam gdzie ja bywam MAKIJAŻ u MĘŻCZYZNY jest normalną sprawą. kotek, czasy się zmieniają. a makijaż nie ma płci.

a wiesz czemu mogą? bo każdy może podkreślić oczy. męzczyzna, kobieta, nie ma roznicy.
Laki - Pią 03 Sie, 2007 00:12
Temat postu:
Ale ja staroświecki jestem ;p I mniej extreme od Ciebie- taki spokojny chłopaczek z prowincji Smile
Anonymous - Pią 03 Sie, 2007 13:40
Temat postu:
A feee, facet ma podkreślać oczy?
Gej, pedał i coś jeszcze.
Tremere - Pią 03 Sie, 2007 21:10
Temat postu:
sama jesteś pedał, wyrazaj sie. jaka ty jesteś polsko tolerancyjna <3
Anonymous - Sob 04 Sie, 2007 11:58
Temat postu:
Tolerancja tolerancją moja droga.
No nie wyobrażam sobie faceta, który mialby podkreślać sobie oczy, usta czy coś jeszcze... No bez jaj.
Tremere - Sob 04 Sie, 2007 12:07
Temat postu:
dlatego napisałam że jesteś polsko tolerancyjna =)
zresztą to jest PŁEĆ tylko płeć. to co ktoś ma majtkach nie powinno nikogo ograniczać w tym co robi, w tym co nosi. równie dobrze facet może założyć spódnicę i wystylizować się na kobietę, wcale nie będąc transwestytą. BO MOŻE.
dlaczego kobiety mogą ścinaś się na krótko, nosić spodnie i luźne bluzy które wyglądają jak męskie skoro chlopak nie moze pomalowac sobie oczu?
daremna dyskusja.
i żal mi tego kraju że ludzie tego nie rozumieją.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group