Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - olga

Anonymous - Sob 26 Lip, 2003 13:05
Temat postu: olga
co zrobic gdy zniknie sznureczek od tampona?????????
Anonymous - Sob 26 Lip, 2003 21:51
Temat postu:
co zrobic

Wtedy będzie problem...
Otóz to ! Gdy urwie się sznureczek, to jak wiadomo, będzie problem z nim wyciągnięciem...to jest małoprawdopodobne, aby sznureczek się urwał, ale zdarzają się takie rzeczy. Wtedy musisz się zgłosić do ginekologa. On na pewno wyciągnie tampon Wink założe się, że wstydziłabyś się to powiedzieć mamie, a co dopiero iść z tym do ginekologa...
A tak apropo...ile masz lat ?
Szalona - Sob 26 Lip, 2003 22:11
Temat postu:
Moja mama mi opowiadała, że jej koleżanka raz nie powiedizała nikomu, że jej sie urwał sznureczek i po nocy z nim zesiniała i mama sama sie skapła i potem musiała iść do ginekologa i wszystko było oki Wink
Anonymous - Nie 27 Lip, 2003 10:46
Temat postu:
no wiecie tylko chcialam sie zapytac bo sie boje ich uzywac i napewno nie bede w zyciu ale by byly jaja jak by mi sie urwal. mam 16 lat
Anonymous - Nie 27 Lip, 2003 10:47
Temat postu:
jesli chcecie pogadac to moj numer 1387707
Gościówa - Nie 27 Lip, 2003 12:39
Temat postu: tampony
Jest to mało prawdopodobne ale może się zdarzyć Nie możesz tego ukrywać. Musisz natychmiast powiedzieć o tym mamie. Może twoja mama kiedyś miała taka sytuacje i potrafi na to zaradzić?? NA poczatek odetchnij głeboko uspokój sie i spróbój go wyciągna palcem ale jeśli się nie uda a mama nic nie poradzi to musisz iśc do ginegologa on ma odpowiednie narzędzia i wyjmie ci go szybko i bezbolesnie. Pamietaj aby nie wkładac tampona za głeboko ani za płytko przeczytaj dokładnie pierw ulotkę dołączoną do opakowania. U nas w szkole kiedys byla taka podobna sytuacja że dziewczyna zapomniała wyjąc jednego tampona i włożyła drugi który potem wyjęła bez problemu ale tego pierwszego za nic w śweicie nie mogła wyciagnąc bo był za głeboko i musiała iśc do ginekologa. To takie ostrzeżenie że trzeba z tamponami uważać. I nie bój się na zapas. Pozdrawiam!
deg - Pon 28 Lip, 2003 21:47
Temat postu:
Na szczęście tampony produkowane są przez mądrych ludzi i sznurek tak jest przyczepiony, aby nie mógł się urwać (a poza tym sznurek też jest solidny). Sam też nie zniknie. Jeśli go przez przypadek włożysz do pochwy wystarczy, że włożysz sobie do pochwy palec i spróbujesz go wyciągnąć. To nie jest wielki problem - pochwa jest przecież niewielka. I tutaj ginekolog bynajmniej nie musi pomagać.

Inna sprawa, że nie można tamponu zbyt długo pozostawić w pochwie.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group