Dzieci OnLine

OFF-TOP - O lekarzach i strajku

Słupek - Sob 18 Sie, 2007 16:09
Temat postu:
Wszyscy lekarze powinni się sami pozwalniać i pozakładać prywatne praktyki i byś miała problem z głowy Smile
nasty_girl - Sob 18 Sie, 2007 16:25
Temat postu:
Powinni się pozwalniać, i pójść do pracy fizycznej, ludzie harują za grosze, a ci kretyni strajkują. Kto to widział, żeby płacić za siedzenie i picie herbatki, kiedy obok są cierpiący ludzie. To co dzisiaj zobaczyłam mija się z jaką kol wiek logiką. I jak tak ma wyglądać ich praca, to naprawdę, niech jadą za tą cholerną granicę, byle by jak najmniej takich ludzi tu zostało.
Słupek - Sob 18 Sie, 2007 17:11
Temat postu:
Skoro mają prawo strajkować bez konsekwencji, to strajkują. To nie ich problem, że ktoś inny pracuje fizycznie za grosze. W końcu tamci ludzie mogli pokończyć akademie medyczne zamiast zawodówek i teraz bohatersko leczyć tych cierpiących. Postulaty związku zawodowego lekarzy są słuszne (prywatyzacja szpitali i ubezpieczeń zdrowotnych). Widziałaś, żeby strajkowali np. dentyści? Nie strajkują, bo nie ma dentystów pracujących w budżetówce.
nasty_girl - Sob 18 Sie, 2007 17:30
Temat postu:
Ale np. nauczyciele mogli strajkować 2 godziny, a nie parę miesięcy. Ja rozumiem, coś im się nie podoba, chcą to zmienić, ale dlaczego kosztem innych? Właśnie takim zachowaniem pokazują jacy z nich lekarze, i naprawdę, skoro idę do lekarza, na co moja rodzina płaci składki, to wymagam, aby mnie w odpowiedni sposób przyjęli. Niech sobie jadą za granicę, pracować za większe pieniądze, bo jak dla mnie ktoś o takim zachowaniu, nie zasługuje na dobrą pracę i szacunek. Lekarz ma leczyć, a nie szkodzić.
Słupek - Sob 18 Sie, 2007 18:46
Temat postu:
A czy nauczyciele zyskali cokolwiek takim niby-strajkiem? Strajk, żeby być skuteczny, musi być dotkliwy.
nasty_girl - Sob 18 Sie, 2007 18:50
Temat postu:
Zyskali, Giertych nie jest już ministrem ;p A Ci się obijają za nasze pieniądze, a ludzie to akceptują. Płacimy i cierpimy to zyskaliśmy my, lekarze jak na razie nic.
Akacja12 - Sob 18 Sie, 2007 20:00
Temat postu:
No tak, fajnie, ale nie ma to żadnego związku ze strajkami że Giertych nie jest ministrem.
nasty_girl - Sob 18 Sie, 2007 20:02
Temat postu:
ojj czepiasz się;p

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group