Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Fryzura emo

Almycha - Wto 21 Sie, 2007 22:09
Temat postu: Fryzura emo
Jutro idę do fryzjera. Bardzo podobają mi się fryzurki w stylu emo. Boję się eksperymentowac chociaz bardzo tego chce... Jesli znacie jakies fajne stronki z fryzurami emo t o podacie ? Bardzo mi na tym zalezy - sama szukam... Byłabym wdziueczna :*
Anonymous - Wto 21 Sie, 2007 23:26
Temat postu:
<rzygi 1,2,3,4,5>
Laki - Wto 21 Sie, 2007 23:41
Temat postu:
Almycha, Nie rób z siebie pośmiewiska..
CHoCoLaTE - Wto 21 Sie, 2007 23:58
Temat postu:
Mi sie te fryzury bardzo podobaja Wink Dziewczyny maja takie fajne dlugie wlosy a u gory odstajace krotkie kosmyki ;P
Kelly95 - Sro 22 Sie, 2007 07:44
Temat postu: Re: Fryzura emo
Almycha napisał/a:
Jutro idę do fryzjera. Bardzo podobają mi się fryzurki w stylu emo. Boję się eksperymentowac chociaz bardzo tego chce... Jesli znacie jakies fajne stronki z fryzurami emo t o podacie ? Bardzo mi na tym zalezy - sama szukam... Byłabym wdziueczna :*

Bedziesz wygladala jak narkomanka moja kolezanka taka ma i wszyscy mowia do niej sekciara!
Monik - Sro 22 Sie, 2007 09:21
Temat postu:
Fryzura emo? O_o
< gleba >
Jaka to? Nie znam się ;p
A, po spojrzeniu w Google już wiem. Almycha, no nie mów, że wpisanie w Google "fryzury emo" było dla Ciebie za trudne, bo już w choćby pierwszym znalezionym linku są zdjęcia.
Następnym razem użyj mózgu, Google i nie zakładaj tematów bez poszukania w innych źródłach ;p

PS Dżizas, jakie forum - http://emo.styl.fm/ O_o
Shaunri - Sro 22 Sie, 2007 09:53
Temat postu:
"Forum fryzury emo" <spada z krzesła i kwiczy> Po prostu ciężko uwierzyć w ludzką głupotę : D
Akacja12 - Sro 22 Sie, 2007 10:08
Temat postu:
Jezus. Dzieci buntu + mroku + patrz-na-wszystko-z-dołu. Okropne połączenie.
nasty_girl - Sro 22 Sie, 2007 13:30
Temat postu:
To ja sobie założę forum blond baleyage. Kto się zapisuje? lol
kicp - Sro 22 Sie, 2007 14:47
Temat postu:
emo są najgorsi (menzczyzni)
Marcia10 - Sro 22 Sie, 2007 15:10
Temat postu:
Mi tam tylko niektore sie podobaja... fajnie sciete...
nasty_girl - Sro 22 Sie, 2007 15:38
Temat postu:
Ci emo faceci, to ja metro lub homo wyglądają ;p
Marcia10 - Sro 22 Sie, 2007 16:02
Temat postu:
Na tym forum nie wpatrywalam sie zbytnio... patrzylam jakie to i skojarzylam. Yh.. jak tam wejde to sie czegos przestrasze i co bedzie xD
Anonymous - Sro 22 Sie, 2007 22:52
Temat postu:
Emo boye... I ich sexy makijaże... Uh, ah, mrau...
Nikita - Sob 25 Sie, 2007 14:55
Temat postu:
http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura697.strona2.htm
http://ikf.com.pl/fryzury-punk/fryzura1257.htm

cudne są ; >
Monik - Sob 25 Sie, 2007 15:00
Temat postu:
Nikita napisał/a:
http://ikf.com.pl/fryzury-punk/fryzura1257.htm

Jezu, jak on zrobił/ktoś mu zrobił w ogóle takie wzorki? O_o
Marcia10 - Nie 26 Sie, 2007 15:50
Temat postu:
Fryzjer, a kto?
Pierwsze nawet fajne. Troche mnie wkurza w tych fryzurach ze grzywki przyslaniaja pol twarzy...
Shaunri - Nie 26 Sie, 2007 17:31
Temat postu:
Na tym to polega... Takie że niby skryte i tajemnicze to to : )
Marcia10 - Nie 26 Sie, 2007 21:53
Temat postu:
Ja jutro z ranca ide sie sciac. Jeszcze sama nei wiem jak... ale emo chyba nie...
Fotke potem wstawie... pewnie.
Kimex - Pon 27 Sie, 2007 22:36
Temat postu:
@Do autorki
Lepiej wypić tanie wino niż mieć grzywke tak jak imoł Smile

A tak poważnie to wszyscy emo myślą że są oryginalni a ich styl jest powielany
Jeżeli chcesz mieć miano pozerki śmiało kreuj sie na emo...
To tak jakbyś całe życie była Emo a potem zrobiła sie na Reggae Chore
Tremere - Wto 04 Wrz, 2007 10:55
Temat postu:
eeerm.
a słuchasz emo?
jak nie to po co ci emo fryzura?
zeby byc fake emo?

kocham cie <3
Shaunri - Wto 04 Wrz, 2007 15:45
Temat postu:
A gdzie Ty byłaś Tremere? Stęskniliśmy się : )
Kristerr - Pon 03 Gru, 2007 18:51
Temat postu: Fryzyry emo
Tutaj rzucam wam linki do stron z ciekawymi fryzurami emo
Fryzury emo - z portalu dla kobiet wdziek.info
Fryzury emo - z portalu dla nastolatek E-nastolatki.pl
Marcia10 - Sob 08 Gru, 2007 13:06
Temat postu:
mam takie rudoblond wlosy. bardziej ciemniutki blond. i podobaja mi sie fryzy emo. wlasnie nie wiem czy cos dla siebie znajde...
nie chce asymetrycznej grzywki... wole taka tylko na jeden bok...
i w stylu emo.
Keśka - Wto 08 Sty, 2008 01:33
Temat postu:
Czarna farba, grzywa na oczy i jest xD
smoczek250 - Wto 08 Sty, 2008 16:08
Temat postu:
jezu. (spadam z krzesła) To jest fryzura? a te męskie emo to już .... bez komentarza....
CHoCoLaTE - Wto 08 Sty, 2008 16:27
Temat postu:
Te fryzury u chłopaków też są fajne, ale oczywiście męskie. Nie typu Bill z Tokio Hotel. Fajnie wyglądają takie dłuższe pocieniowane włosy do szyi, niekoniecznie z grzywką zakrywającą całą twarz xD
mała 13 - Wto 08 Sty, 2008 16:51
Temat postu:
moja kolezanka obcięła się ostatnio na cos takiego. znaczy tak grzywka prosta, włosy troche za ramiona i wszystko mocno pocienowane aż na górze sterczy. i jeszcze te sterczące sobie na cos stawia.
dzięki tej "pieknej" fryzurze uzyskała przydomek RAYMAN !!!!!!!!!!!!1
CHoCoLaTE - Wto 08 Sty, 2008 19:30
Temat postu:
U nas w szkole kilka takich dziewczyn jest. Pseudo Emo. Fajnie wyglądają, ale tylko wtedy jak włosy są zupełnie proste, bo nawet lekkie fale i już ochyda.
smoczek250 - Wto 08 Sty, 2008 20:26
Temat postu:
dla chłopaków fajne? oni wtedy wyglądają jak :
nasty_girl napisał/a:
metro lub homo wyglądają ;p

- aby nie przeklinać :d
CHoCoLaTE - Wto 08 Sty, 2008 20:43
Temat postu:
Nie, jeśli włosy nie są farbowane i nie mają makijażu na twarzy.
Nie tylko EmoBoy's mają takie fryzury.
nasty_girl - Wto 08 Sty, 2008 22:09
Temat postu:
I ci nie emo, tylko z grzywkami, włosami też tak wyglądają, może jedynie troszkę na inteligencji zyskują..
Shaunri - Sro 09 Sty, 2008 06:25
Temat postu:
A co ma fryzura do inteligencji?
nasty_girl - Sro 09 Sty, 2008 07:08
Temat postu:
Chyba jednak świadczy o właścicielu ;p
smoczek250 - Sro 09 Sty, 2008 13:49
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Chyba jednak świadczy o właścicielu ;p

niekoniecznie. człowieka nie poznaje się po wygladzie tylko po wnetrzu...
CHoCoLaTE - Sro 09 Sty, 2008 15:27
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
I ci nie emo, tylko z grzywkami, włosami też tak wyglądają, może jedynie troszkę na inteligencji zyskują..

Poprostu niektórym się podobają takie fryzury i wiele osób już je miało zanim do Polski przyszła moda na Emo, np. kilku moich kumplów. I to niekoniecznie musi się nazywać fryzura Emo jeśli chłopak ma dłuższe pocieniowane włosy.
nasty_girl - Sro 09 Sty, 2008 15:40
Temat postu:
Ale taki 13 latek z czachą, makijażem i we fryzurce emo raczej nie kojarzy mi się z intelektualistą. A faceci tak ścięci to zazwyczaj zapatrzeni w siebie "macho". Oczywiście, nikogo nie można ocenić po wyglądzie, jednak każdy wie, jak ważne jest pierwsze wrażenie.
CHoCoLaTE - Sro 09 Sty, 2008 16:12
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Ale taki 13 latek z czachą, makijażem i we fryzurce emo raczej nie kojarzy mi się z intelektualistą

Mi też. Raczej chcą nadążać za "modą" jaka teraz panuje. Myślą, że są super, bo są Emo, a Emo chcą być "wszyscy", więc on też będzie taki extra -.-
smoczek250 - Czw 10 Sty, 2008 20:15
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
jak ważne jest pierwsze wrażenie.


ahhh.... Pierwsze wrażenie. Tak pierwsze jest zawsze ważne. Dlatego zawsze trzeba być "dobrze" ubranym... W końcu nigdy nie wiadomo kiedy się kogoś spotka... jednak i tak ZAWSZE liczy się wnętrze...
Shaunri - Czw 10 Sty, 2008 21:25
Temat postu:
Eeee tam, gadanie o tym że pierwsze wrażenie jest ważne - jeśli komuś zależy na tym aby wiele osób na niego spojrzało, to trzeba się wyróżniać, a nie być "dobrze" ubranym.

Emo na ogół się wyróżniają, to wystarczy.
smoczek250 - Czw 10 Sty, 2008 22:24
Temat postu:
shaunri na taką osobę bym nie spojrzał... Jeżeli był bym dziewczyną (a nie jestem) to na takiego chłopaka bym inaczej spojrzał. Pomyślał bym wtedy ze jest on....................... każdy wie. Pisałem wcześniej :d
CHoCoLaTE - Czw 10 Sty, 2008 22:28
Temat postu:
Zalezy dla jakiej, bo dla mnie chlopak w takiej fryzurce i fajnie ubrany (bez makujazu oczywiscie) jest jak najbardziej spoko ; )
Shaunri - Pią 11 Sty, 2008 05:52
Temat postu:
smoczek - Jak zakładam że kobietom powinien się podobać schludnie ubrany, dobrze wyglądający mężczyzna - A patrz, to Ci klops - Idzie taki brudas w podartych spodniach, glanach chyba jeszcze z PRL'u, cały obkolczykowany z irokezem na głowie i wszystkie dzięwczęta mdleją na jego widok.

Ja pewne rzeczy mogę zrozumieć, ale tego już nie : )
CHoCoLaTE - Pią 11 Sty, 2008 16:19
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Idzie taki brudas w podartych spodniach, glanach chyba jeszcze z PRL'u, cały obkolczykowany z irokezem na głowie i wszystkie dzięwczęta mdleją na jego widok.

Pewnie punk'ówom to się podoba xD
Shaunri - Pią 11 Sty, 2008 19:03
Temat postu:
CHoCoLaTE - Jak mnie wzrok nie myli, to teraz 90% młodzieży to swego typu "kinder-punki" - Czyli esencja buntu młodzieńczego.
smoczek250 - Pią 11 Sty, 2008 20:32
Temat postu:
ja nie wiem (kobieta nie jestem:d). Może tak mi sie wydaje? Takie dziewczyny są i atrakcyjne ale chłopak dla dziewczyny? w takiej fryzurze? no nie wiem. Inaczej tego se nie wyobrażę.
CHoCoLaTE - Pią 11 Sty, 2008 22:11
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
CHoCoLaTE - Jak mnie wzrok nie myli, to teraz 90% młodzieży to swego typu "kinder-punki" - Czyli esencja buntu młodzieńczego.

Tak i jeszcze "emo", "hippie", "plastiki/pustaki", "metale", "Tokio-Hotelowcy", i co tam jeszcze dorzucicie xD
Słupek - Sob 12 Sty, 2008 09:47
Temat postu:
To ja może taką andegdotką mało ciekawą rzucę. Dostałem kiedyś propozycję pójścia na koncert jakiegoś lokalnego (chyba) zespołu punkowego. Moją odpowiedzią było "Nie lubię punków." na co usłyszałem zdziwione "To kim ty jesteś?".
smoczek250 - Sob 12 Sty, 2008 15:12
Temat postu:
Trzeba było odpowiedzieć Człowiekiem biggrin Tacy już ludzie są... Ja lubię każdy rodzaj muzyki... Może dlatego że jestem dj w radiu? Tam puszczamy każdą muze...
Anonymous - Sob 12 Sty, 2008 23:59
Temat postu:
Te emo boye to kopie Billa z Hong Kong Motelu.

[ Dodano: Sro 16 Sty, 2008 21:54 ]
CHoCoLaTE napisał/a:
"hippie"

A żeś strzeliła
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 18:16
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
" fryzury emo" <spada z krzesła i kwiczy> Po prostu ciężko uwierzyć w ludzką głupotę : D


Akacja12 napisał/a:
Jezus. Dzieci buntu + mroku + patrz-na-wszystko-z-dołu. Okropne połączenie.


wiecie co wasza nie tolerancja mnie dobija...kazdy wygląda jak chce...nie tylko tu znajdzie się ocebna zachowania wyglądu jakejś osoby...nikt nie jest idealny ale niekórym jak widze wydaje się że oni są...nie mowie tu tylko o cytowanych kawałkach bo znajdzie sie ich więcej
Słupek - Sro 27 Maj, 2009 18:20
Temat postu:
Myszka - przez Ciebie będę się cały dzień zastanawiał o co mi chodziło z tą andegdotką rok temu :]
Anonymous - Sro 27 Maj, 2009 18:38
Temat postu:
super naprawde się cieszę.....(i po co ta ironia)
Słupek - Sro 27 Maj, 2009 20:47
Temat postu:
Popahy.
Maziak - Sro 27 Maj, 2009 20:59
Temat postu:
Chciałabym dodać do wypowiedzi Myszki że po to jest to forum żeby fajnie gadać i się nawzajem szanować a nie wyzywać itd. Mi tam wisi czy ktoś jest emo czy punk, mam tylko obrzydzenie do pokemonów.
Ludzie nauczcie się tolerancji i trochę spokoju.
Anonymous - Czw 28 Maj, 2009 17:24
Temat postu:
Maziak - jesteś moją koleżanką Smile.
Anonymous - Czw 28 Maj, 2009 17:53
Temat postu:
ja sądzem tak jak maziak to co do pokemonów ( teraz ja się dołanczam do twojej wypowiedzi)

[ Dodano: Czw 28 Maj, 2009 17:08 ]
Cytat:
Myszka - przez Ciebie będę się cały dzień zastanawiał o co mi chodziło z tą andegdotką rok temu :]


czy tak bardzo ci przszkadza że napisłam o tym że nie tolerancja mnie dobija a jak pisałam odnosi się to nie tylko tych kawałków (nie mowie tu tylko o cytowanych kawałkach bo znajdzie sie ich więcej)....czy złośliwość sprawia ci aż taką przyjemność ...
Akacja12 - Pią 29 Maj, 2009 23:22
Temat postu:
Jest różnica między tym jak ktoś wygląda i trudno to zmienić, a tym na kogo się stylizuje. Niestety, ale pewnych stylizacji nie potrafię zaakceptować, bo są one dla mnie dziecinne i śmieszne i wynikają właśnie z wewnętrznej niedojrzałości. Takim dobrym przykładem jest kostka - która jest ochydna, niewygodna i niepraktyczna Smile chodzi mi o to że potrafię zrozumieć że komuś się jakiś ubiór podoba, a raczej nie że chce się wpisywać w jakąś subkulturę albo coś bardzo tym manifestować. Mam np. koleżankę, która prawie że bez względu na pewne okoliczności i tak przychodzi w glanach i powyciąganym swetrze, przy czym wygląda to mało estetycznie.
Maziak - Sob 30 Maj, 2009 13:37
Temat postu:
Ja tam lubię glany, i lubie kostkę (ale plecak) i jakoś nie narzekam na brak etstetyki. Żeby nosić pewne rzeczy trzeba umieć do nich dobrać inne to jest fakt, ale niektórzy fajnie wygladają, a inni tylko próbują co pogarsza sprawę.
Anonymous - Sob 30 Maj, 2009 19:33
Temat postu:
no to że chcą coś przez swój wygląd manifestować akceptuje...ale czasami chcemy coś zaczerpnąć z danej subkultury bo nam się to podoba ale nie chcemy nic przez to manifestować...jeśli są to jakieś drobiazgi typu fryzura czy styl ubierania to ok...mnie co najwyżej wkurza jeśli ktos zmienia styl co 2 miesiące i udaje że tak strasznie się z tym utożsamia a potem zmienia styl na inny w której subkulturze są całkiem inne przekonania i znów wszytkim mówi jak się z tym utożsamił...to jest głupie i dziecinne...ale jeśli ktoś zmienia styl pierwszy raz w życiu i nie ma zamiaru nic przez to manifestować ani nie miec poglądów jak dana subkultura to mnie to nie wkurza...i jeśli ktoś nie akceptuje danej osoby ze względu na to jak wygląda albo jakie ma przekonania powiązane z wyglądem to jest nietolerancja co ja raczej tu zaobserwowałam ...ale jeśli ktos negatywnie ocenia zachowanie takie jak przedsawiłam ciąglą zminę stylu i przekonań swiadcząca o niedojrzałości to to jest normalne i to popieram

[ Dodano: Sob 30 Maj, 2009 18:38 ]
a stylizacja na kogoś moim zadaniem nie jest zła jeśli podoba nam się styl ubierania ale nie chcemy nic przez niego mówić ...ale jesli chcemy by inni sądzili że mamy takie przekonania i żeby myśleli że jestesmy kimś kim nie jesteśmy to to jest dziecinne ...ale zaczerpnięcie stylu ubierania mnie nie wkurza

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group