Dzieci OnLine

Uwagi - Na temat - My, czyli jacy jesteśmy

Anonymous - Wto 29 Lip, 2003 12:24
Temat postu:
PRZEPRASZAM, ŻE SIĘ WTRYNIAM DO TEGO DZIAŁU, ALE JUŻ TO NAPISAŁAM W S.O. I NIKT CHYBA NIE NAUWAŻYŁ, WIĘC PISZĘ TUTAJ:
UPRZEJMIE PROSZĘ O ZAŁOŻENIU NOWEGO ROZDZIAŁU, BO DRUGI, O MNIE CIĄGNIE SIĘ JUŻ DŁUGO!!! DZIĘKUJĘ I JAK JUŻ WSZYSCY ZDĄŻĄ SKAPOWAĆ, PROSZĘ O USUNIĘCIE TEGO POSTU.

Anonymous - Wto 29 Lip, 2003 12:40
Temat postu:
3 rozdział

Nasza paczka

Rodzice dali mi szlaban na wychodzenie po 22.30
Weronika i inne dziewczyny bardzo to przeżyły ale one do mnie o puźniejszej porze przychodziły.
Pewnego razu rodzice specjalnie wcześniej odemnie zasneli a następnego dnia zapytali sie czy była nasza banda odpowiedziałam:
Tak i Nie
Anonymous - Wto 29 Lip, 2003 12:46
Temat postu:
WERONIKA, ALEW TY DALEJ PISZESZ O MNIE!! WŁAŚNIE TEGO CHCIAŁAM UNIKNĄĆ, CZY TO TAKIE TRUDNE??!! PROPONUJĘ USUNIĘCIE TRZECH OSTATNICH POSTÓW.
ToJa - Wto 29 Lip, 2003 13:13
Temat postu:
Nie wiem czy o tym samym myślimy, ale ja pakując Agę do książki miałam na myśli, że łatwiej jest pisać w swoim imieniu. Trudno wczuć się w inną osobę.
Zobaczcie okładkę i przeczytajcie uważnie tekst. Nie piszcie na razie dalej. Jak wszystkie przeczytacie to napiszcie, co o tym myślicie. Tu napiszcie. Później usunę te posty.
http://www.dziecionline.pl/okladka.htm
Anonymous - Wto 29 Lip, 2003 13:27
Temat postu:
no okładka świetna tylko może inny kolor nie wiem niebieski lub zielony
xxx7 - Wto 29 Lip, 2003 14:21
Temat postu:
okładka ładna, nawet nie trzeba by nic zmieniać.. Twoje opowiadanie też jest świetne Smile hmm..a czy ja tez moglabym cos napisać?
Iśka - Wto 29 Lip, 2003 14:24
Temat postu:
Okładka bardzo ładna, tło pasuje do niej...
Anonymous - Wto 29 Lip, 2003 14:24
Temat postu:
Oczywiście, wszyscy mogą.
ToJa - Wto 29 Lip, 2003 15:05
Temat postu:
Olka7 napisał/a:
okładka ładna, nawet nie trzeba by nic zmieniać.. Twoje opowiadanie też jest świetne Smile hmm..a czy ja tez moglabym cos napisać?

Nene już odpowiedzia - wszyscy mogą.
A opowiadanie jest nie tylko moje Smile Wszystkie je pisałyśmy (Nene, Iśka, Weronika i ja).
Anonymous - Wto 29 Lip, 2003 20:22
Temat postu:
a co do książki to panienka_wieżba to jest już temat o mnie Weronice
panienka_wierzba - Sro 05 Lis, 2003 16:49
Temat postu:
E..... DZIEWCZYNY ja mam ptynia, dlazceog niektóre z was w pewnym momencie zaprzestały pisać ksiązki. Jeżeli żadna z nas juz nie będzie chciała tego robić i po prostu wszystkie odsuną się od niej to stracimy nasza powieść , która jest bardoz obiecująca, oczywiście ja nikogo do niczego nie zumszam, i jeżeli po prostu żadna z was opróc mnie nie będzie już chciałą jej pisać to prosze bardzo zamknijcie książkę (temat)
Anonymous - Czw 15 Lip, 2004 08:49
Temat postu:
WŁAŚNIE Nene Iśka panienka_wierzba, Mrówcia i Ja ! Podciągnijmy Książke! Ja z panienką_wierzbą i mrówcią już podciągamy!Ależ Również Inni mogąsie dołączyćI Proponuje Napisać 4 Rozdział
panienka_wierzba - Czw 15 Lip, 2004 09:05
Temat postu:
zgadzam sie z Wero ] trza pociągnąc tę książkę dalej, już tyle jej napisałyśmy, że powinnysmy ją skończyc, a może kiedyś umówiłybyśmy sie tak na gg, założyłybsmy wspólną rozmowe i umówiłybysmy sie co do treści?
Iśka - Pią 16 Lip, 2004 12:20
Temat postu:
Ja też się zgadzam... Coś tam kiedyś napisałam... ale nikt nie dokończył Sad ... Weźmy się w garść i wreszcie to skończmy ! biggrin
Malvina - Pon 23 Sie, 2004 17:57
Temat postu:
Sory ze ja sie wam wcinam w ten temat .. ale musze to napisac :p . A więc .... chciałabym wam bardzo pogratulowac ...wspaniała ksiazka ... mam nadzieje ze ktoras z was skonczy jako pisarka Wink . Ale naprawde switnie piszecie ... Czekam z niecierpliwoscią na dalszy ciąg biggrin .
Życzę powodzenia ! Wink
Iśka - Czw 26 Sie, 2004 11:47
Temat postu:
W imieniu swoim i reszty... dziękuję Smile

Tylko z tym dalszym ciągiem jest drobny problem... Rolling Eyes
Malvina - Czw 26 Sie, 2004 15:22
Temat postu:
Iska .. eh .. szkoda Sad . Mam nadzieje ze kiedys powstanie dalsza czesc ... A jak nie , to trudno biggrin
Anonymous - Nie 05 Wrz, 2004 07:04
Temat postu: My, czyli jacy jesteśmy
Czy wam nie potrzeba kopniaka?

Wchodzicie na forum i odpowiadacie na posty pytania. itp. Ale co was kusi żeby nie napisać w książce ?!?! Zawiodłam się na was.
Malvina - Nie 05 Wrz, 2004 13:34
Temat postu:
Jesli chodzi o mnie ... to nie chcę pisac w tej ksiązce , poniewaz wy najlepiej wiecie o bohaterkach ... Nie chcę się tam wcinać .
Anonymous - Pon 06 Wrz, 2004 13:27
Temat postu:
Tak dokładnie to można by cię wrzucić ale jest kłopot.
Mogło by się to niespodobać dziewczyną.


ALE KOPNIAKA DOSTANĄ
panienka_wierzba - Pon 06 Wrz, 2004 13:54
Temat postu:
nie no czemu nie, jak to napisałam Aga na początku książki, każdy może w dowolnym momencie zacząc pisac. Ja przestałam ponieważ przestało przynosić mi to frajde niewiedzieć czemu. no ale cóz, mam nadzieję że te które wciaż chcą tam pisać skończą ksiązke i powstanie coś niezwykłego =]
Anonymous - Pon 06 Wrz, 2004 18:47
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
Ja przestałam ponieważ przestało przynosić mi to frajde niewiedzieć czemu.



O NIE ! ZACZEŁAŚ PISAĆ TO SKĄCZYSZ TAK JAK MY !!! NIE ROZUMIESZ?!?!?!?!

AGA MA KRYZYS WSZYSTCY OSTATNIO JAKOŚ SIĘ DZIWNIE ZACHOWUJĄ A TY REZYGNUJESZ?
Malvina - Pon 06 Wrz, 2004 18:55
Temat postu:
Weronika ... jak ona nie chce juz pisac to nie będzie .. Przeciez jej nie zmusisz do tego ... Aha.. i jeszcze jedno .. Weroniko dzieki za dobre chęci.. ale ja nie za bardzo umię pisac.. wole czytac Wink
panienka_wierzba - Wto 07 Wrz, 2004 13:53
Temat postu:
Weronika napisał/a:
panienka_wierzba napisał/a:
Ja przestałam ponieważ przestało przynosić mi to frajde niewiedzieć czemu.



O NIE ! ZACZEŁAŚ PISAĆ TO SKĄCZYSZ TAK JAK MY !!! NIE ROZUMIESZ?!?!?!?!

AGA MA KRYZYS WSZYSTCY OSTATNIO JAKOŚ SIĘ DZIWNIE ZACHOWUJĄ A TY REZYGNUJESZ?


eeee... wiesz sory, Aga ma kryzys masz rację, wszyscy się ostatnio dziwnie zachowują? nie zauwazylam jakos =/ tak masz rację zaczęłam pisać, ale znudziło mi się to ponieważ na początku miało to żywą wartką akcję, zanosiło się o jakieś ciekawe wątki ale od pewnego czasu zaczęło się nużyć i dłużyć, poza tym powoli zaczyna sie w jakieś bezsensowne love story zmieniać =/ przynajmniej ja to tak postrzegam, przestałam też pisać ponieważ zabroniono mi pisać tego co chciałam a ja nie chcę się podporządkowywać po prostu jeżeli mam pisac to tak ja ja mam na to ochotę, to ma być przecież dla mnei zabawa i przyjemnośc a nie obowiązek który msuze spełnić, byle jak ale muszę. Poza tym nie życzę sobie żebyś na mnie krzyczała =/ może wypowiedzą się tu również inne osoby, które niegdyś pisały w książce...
Iśka - Czw 09 Wrz, 2004 17:56
Temat postu:
Wero (w dziale 'My czyli jacy jesteśmy') napisał/a:
Dziewczyny poszły się przejść po całym zdarzeniu.
- Kto chce lody???? - spytała Iśka
- Ja!!!! - krzyknęły wszystkie dziewczyny
Iśka wydała aż 3 zł. :d
Dziewczyny siedziały na rampie i gadały o tej babie.
Nagle Wero złapał jakiś chłopak.


Wero... znowu ? Panienka Wierzba ma rację, do pewnego momentu te wszystkie dziwne przygody z chłopakami były śmieszne... ale żeby znowu ? Wero, nie można przeginać ! Wymyślmy coś innego ! Wink
Może coś pożytecznego ?
Anonymous - Pią 17 Wrz, 2004 13:37
Temat postu:
spoko wiem co robie
Nadia25 - Nie 10 Paź, 2004 16:34
Temat postu:
sorka że odnawiam stary tamat ale dla mnie to ważne mam pytanie czy ja mogę też pisać
panienka_wierzba - Nie 10 Paź, 2004 17:24
Temat postu:
kazdy moze pisac =)
Anonymous - Pon 11 Paź, 2004 14:17
Temat postu:
Tylko to trochę głupio wygląda
Malvina - Pon 11 Paź, 2004 17:13
Temat postu:
Czemu głupio ? A jakby ktoś powiedział że glupio wygląda jak Ty piszesz to było by Ci miło ? Neutral Wygląda normalnie
Anonymous - Pon 11 Paź, 2004 18:11
Temat postu:
Ale jesli mam byc szczera mnie tez nie za bardzo sie to podoba. Kicia sie postarza, na dodatek robi z siebie jakas gwiazde, a my jej mamy pewnie podloge szorowac. A BTW. chyba tez niedlugo znowu zaczne pisac. Sorry, po prostu przez wiele miesiecy nie mialam na to sily i czasu... Sie zobaczy.
Anonymous - Pon 11 Paź, 2004 20:02
Temat postu:
Yhm, ja też bym chciała... można? Embarassed
Nie mam talentu pisarskiego, ale jakoś strasznie mam na to ochotę...
Tylko jeśli coś spsuję, to proszę o wyrozumiałość...
Pulkownik Nikt - Pon 11 Paź, 2004 20:06
Temat postu:
No pewnie ze mozna... Kazdy moze:)
Ja zreszta od jakeigos czasu planuje sie dolaczyc i sprawic by bylo cos ciekawego w tej opowiesci bo teraz to porostu dziewczynskie "ohh i ahhh"Smile.
Tylko musze miec pomysl na jakas ciekawa postac Mr. Green
Malvina - Wto 12 Paź, 2004 11:04
Temat postu:
Nena napisał/a:
Ale jesli mam byc szczera mnie tez nie za bardzo sie to podoba. Kicia sie postarza, na dodatek robi z siebie jakas gwiazde, a my jej mamy pewnie podloge szorowac.

Ja napisałam ze normalnie wygląda bo chodzilo mi o to że nie każdy pisze z "." , "," itp Wink
A tak tez nie podoba mi się jak Kicia pisze ... jakas gwiazda muzyki wątpie czy by zwrocila uwagę na 3 czy 4 dziewczyny ktore przyszly na jej koncert..
Anonymous - Wto 12 Paź, 2004 12:14
Temat postu:
Poczekajcie.

Mrówcia - ja nie popieram jej muzyki
Mróweczka w książce napisał/a:
-Już Wam mówiłam-odpowiedziałą Wero i ponownie pomalowała usta błyszczykiem co zaczęło jeszcze bardziej denerwować dziewczyny-bardzo zależy mi na przyjaźni z nią...Jej muzyka...A kiedy stanie się sławna będę jej najlepszą przyjaciółką...


Nie chce być jej najpeprzą przyjaciółką.
Do kici - może najpierw przeczytasz te dwa posty:

Mój
Cytat:
- Jutro - kontynuowała(nie wiem jak to się pisze) rozmowe Wero - o 10.00???
Zobaczę co się da zrobić.. papa Rysek!

- Rysek??? Co to za imię powiedziała Natalia.

I Twój
Cytat:
Wero skończyła rozmowe i dziweczyny polożyły się spać.Rano mrówcia wero i wierzba miały nie zbyt dobre humory ponieważ poobijały się niemiłosiernie nagle wero złapała pilota i włączyła televizor na TVN nadawali że dziś jest koncert jakiejś nowej piosenkarki
bodajże jakiejś tam "kici1994"dziewczyny nie miały co robić więc ustaliły że pójdą na ten koncert kicia1994 spotkała się z nimi po występie za kulisami.



Czy nie myśliusz że coś pomyliłaś?

Do Malviny - jasne jak chcesz zaniedługo cię wkręce tylko jak się ta sprawa z kicią wyjaśni
Malvina - Wto 12 Paź, 2004 15:45
Temat postu:
Weronika napisał/a:

Do Malviny - jasne jak chcesz zaniedługo cię wkręce tylko jak się ta sprawa z kicią wyjaśni

Chyba do Tavion Wink Ja nie mam za bardzo czasu żeby tam pisać ... Smile
mroweczka - Wto 12 Paź, 2004 17:42
Temat postu:
Wero wiem,ale musiałam coś z tym zrobić...No sorry ja jestem 'wyznawcą galnów' i można się łatwo domyślić,że conajmniej 2 dziewczyny też. I co mamy tańczyć na scenie? Confused A Ty o ile pamiętam lubisz pop więc czym Cię obraziłam? Wink

Pułkownik ja też myślę,żeby to trochę przemienić bo narazie to z tego wyszło jakieś romansidło(i kto to mówi Mr. Green ) ale nie obrażę się jeśli Ty,Nena,Tavion i wszystkie osoby jakie chcą dołączyły sie Mr. Green . Napisz ktoś coś! Mr. Green Bo chcę się dopisać a nie mogę pisac pod samą sobą...
panienka_wierzba - Sro 13 Paź, 2004 07:19
Temat postu:
tak tak trzeba to edytowac (w pozytywny sposob) bo ja juz schizow dostalam od tych romansow i po temu przestalam pisac =)
Anonymous - Sro 13 Paź, 2004 14:49
Temat postu:
Wiecie co? Zacznijmy pisać od momentu,, Na twzrzy Wery znowu zaistniał ten uśmiech" - co napisała Mróweczka - a późnej wkręcimy i Tavion i Kicię bez żadnych gwiazd popwych
mroweczka - Sro 13 Paź, 2004 16:08
Temat postu:
Weronika napisał/a:
Wiecie co? Zacznijmy pisać od momentu,, Na twzrzy Wery znowu zaistniał ten uśmiech" - co napisała Mróweczka -


Wero ale wtedy każdy po kolei musiałby kasować swojego posta...A poza tym gdziew jest ten moment? na której stronie?
Anonymous - Sro 13 Paź, 2004 17:14
Temat postu:
Na ostatniej.
Idda - Pią 15 Paź, 2004 21:06
Temat postu:
Hej!Mnie też wkręćcie.:DMam ostatnio wenęRazzbiggrinbiggrinbiggrin
PS Przysięgam,że nie będę żadną gwiazdą popowąbiggrinbiggrinbiggrin
Iśka - Sro 20 Paź, 2004 19:20
Temat postu:
Idda: Poczuj się wkręcona.

Kurczę... aż mi sie nie chce o gwiazdach popowych czytać.
Wero: Nie zmuszaj nikogo do pisania. Jak zaczął, a mu się nie chce kończyć to jego sprawa... Przecież to do licha nie jest żadna sekta biggrin

Po przeczytaniu ostatniego fragmentu:
No, nie jest nawet tak źle... Mrówcia jakoś tak to wyprowadziła... Ale co teraz mamy zrobić ? Iść na koncert ? Mr. Green
Idda - Sro 20 Paź, 2004 21:17
Temat postu:
Ok,ale nie wiem,jak się wkręcić...od czego zacząć...pomocy???biggrin
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 06:49
Temat postu:
Już cię troszeczkę wręciłam ale dalej sama musissz
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 15:12
Temat postu:
Chamsko wbijam się Smile przywitajcie ładnie Elfkę biggrin
Nadia25 - Czw 21 Paź, 2004 16:20
Temat postu:
Ja już z wami nie piszę Crying or Very sad
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 16:24
Temat postu:
No cóż gdybyś z siebie nie robiła wielkiej gwiazdy i do tego muzyki pop to by było git, a takto si ewywyższyłaś i nic ci z tego nie przyszło, bo wszyscy cię sprowadzili na ziemię
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 18:28
Temat postu:
kicia1994 napisał/a:
Ja już z wami nie piszę Crying or Very sad


Bo cio? Bo małe dziećko zrobiło zś siebie Gwiaźde? UUUUU Evil or Very Mad


Najpierw pomyśl, ustal a później pisz!
Nadia25 - Czw 21 Paź, 2004 18:34
Temat postu:
nie bo nie toleruję tego aby ktoś pisał (to będzie cytat)"w życiu nie będzieby tańczyć z tą głupią i ochydną kicią ble"-poprosztu ja sobie nie życze Evil or Very Mad
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 18:36
Temat postu:
Wiesz co - najpierw się zastanów. Kto zrobił z siebie gwaizdę popa w 10 latach?
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 18:37
Temat postu:
kicia1994 napisał/a:
nie bo nie toleruję tego aby ktoś pisał (to będzie cytat)"w życiu nie będzieby tańczyć z tą głupią i ochydną kicią ble"-poprosztu ja sobie nie życze Evil or Very Mad

Twój wybór życze ci powodzenia w spiewaniu pop'u. Jakbys nie zauważyła to pomysł z wypaleniem na twój popowy koncert osób, które raczej popu nie słuchają nie był za ciekawy. ile pamiętam to tam się chętnie Wierzba pchała Laughing
Nadia25 - Czw 21 Paź, 2004 18:39
Temat postu:
ale czy zaraz wszyscy muszą mi muwić że jestem głupia i ochydna
Anonymous - Czw 21 Paź, 2004 18:41
Temat postu:
Bo popać:
1. ROBISZ Z SIEBIE GWIAZDĘ POPOWĄ W WIEKU 10 LAT!!!
2. OD POCZĄTKU ZACZYNASZ NAS DENERWOWAĆ
- TO CO MYŚLISZ - ŻE BĘDZIEMY MÓWIĆ O PANI KICIU?!?!
Iśka - Pią 22 Paź, 2004 18:37
Temat postu:
Wero, spokonjnie nie musisz zaraz krzyczeć Wink
A Ty Kiciu też się nie denerwuj. Przecież reasumując koncert wypalił.
A zrobiłyśmy z Ciebie głupią (no powiedzmy, że tak można to nazwać...) przez tą muzykę... kurczę, nikt z piszących chyba nie kocha popu. Sama ksiażka ma tytuł "M y, czyli jacy j e s t e ś m y". Jest o nas. Jest wiele faktów fikcyjnych, ale nawet w książce nie będziemy robić z siebie różowiutkich cukiereczków, bo uważamy (albo raczej ja uważam), że to głupie.
panienka_wierzba - Pią 22 Paź, 2004 20:28
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Jakbys nie zauważyła to pomysł z wypaleniem na twój popowy koncert osób, które raczej popu nie słuchają nie był za ciekawy. ile pamiętam to tam się chętnie Wierzba pchała Laughing
tak tak ja sie pchalam =) mocno ^^ no to ja dolacze spowrotem moze do ksiazki bo zaczelo sie nareszcie robic ciekawiej Wink dosc historji milosnych ^^
Idda - Pią 22 Paź, 2004 21:23
Temat postu:
Ej,kurcze nie wiem,co dalej napisaćbiggrinW opowiadaniu...a tak w ogóle,to mam na imię IDA!!!!!!!!!!!!!1 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
Dopisałam kolejną część....napiszcie,czy dobrze się "wkręciłam"biggrinbiggrin
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 07:08
Temat postu:
Dobrze,dobre ... - Elfka nie pisz w 1 oosobie tylko w 3
Nadia25 - Sob 23 Paź, 2004 07:27
Temat postu:
Ja na serio byłam wczoraj w kinie z klasą i stało się tak z tym 80 dni do okoła świata ale nie wracałam na stopa i jnie panikowałam ale najgorsze było to że się tam zaklinowałam z moim kolegom który mnie kocha.
Malvina - Sob 23 Paź, 2004 14:41
Temat postu:
kicia1994 napisał/a:
ale czy zaraz wszyscy muszą mi muwić że jestem głupia i ochydna

Kicka to tylko ksiazka ;> nie bierz se tak na serio biggrin lol..Twój podpis mnie bardzo rozbawil ;ppp
Iśka - Sob 23 Paź, 2004 16:25
Temat postu:
Mam taki pomysł, żebyśmy (w książce naturalnie) grupę teatralną. Ja ze swoimi koleżankami taką założyłyśmy)... zawsze dzieją się ciekawe rzeczy, na próbach można poplotkować i popracować.
Ale czy Wy byście chciały ?
Nie chciałabym zrobić czegoś takiego jak z tym koncertem było Wink ... bo pop nie wszyscy lubią, z teatrem jest podobnie. A gdybyście się nawet zgodziły, to od razu zaznaczam, że nie będzie jakichś głowniejszych ról, wszystkie będą mniej więcej równe Smile
Aczkolwiek jeśli nie to spoko. A jeśli tak, to jakoś wkręcę ten pomysł.
Powiedzcie co o tym sądzicie.
Kinga - Sob 23 Paź, 2004 16:28
Temat postu:
Cze
A jak mogłabym sie wkrecić w akcje książki oczywiscie jesli chcecie
Iśka - Sob 23 Paź, 2004 16:44
Temat postu:
Wymyśl sama Wink
Fajna jest, bo poznajemy coraz więcej osób. Ala tak szczerze to ja już się gubię... Kto należy do naszj paczki ? Razz
Kinga - Sob 23 Paź, 2004 16:45
Temat postu:
Cze
<lol> nie dziwię się ... sama sie pogubiłam ale luz Wink
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 17:21
Temat postu:
Natalia=
Wierzba, Nenar, Nena, Ja, Iśka, Kinga - którą wkęce, Tavion chiała to się zobaczy, Kicia , Aga, Ida, no a Tavion - wkręcimy cię razem z Kingą że sie niby znacie oki?
Iśka - Sob 23 Paź, 2004 17:32
Temat postu:
No dzięki Wero... ale powiedzcie proszę co sądzicie o moim powyższym pomyśle ?
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 18:05
Temat postu:
Może być - mi odpowiada bo chodzę na kółko teatralne, więc...
Kinga - Sob 23 Paź, 2004 18:07
Temat postu:
Cze
A moze byśmy sie poznały wlasnie na tym kółku ciom ??
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 18:17
Temat postu:
Tylko trzeba Tavion spytać!
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 18:28
Temat postu:
Łii! Mi pasuje ^^ Mam profil humanistyczno-teatralny Wink
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 18:33
Temat postu:
No więc - do dzieła!
Iśka - Sob 23 Paź, 2004 20:37
Temat postu:
Nio super, super biggrin
Tavion, fajnie, widać mamy podobn zainteresowania Wink
Pulkownik Nikt - Sob 23 Paź, 2004 20:54
Temat postu:
Wprosilem sie do opowiadania ale chyba sie nie obrazicie cio? ;]
Iśka - Sob 23 Paź, 2004 21:15
Temat postu:
Ej, narazie to to kółko wyszło na jakąś klapę. A my mamy się na nim dobrze bawić Wink
Półkowniku mam 2 ale Razz :
Po pierwsze proszę o pisanie "Iśka", a nie "Iska" Wink
A po drugie nie chce myśleć o Tobie, że jesteś dziwakiem, fajnie by się było zaprzyjaźnić Wink No i jak ja bym do Ciebie zagadała, to już napewno nie nieśmiało Wink
Pulkownik Nikt - Sob 23 Paź, 2004 22:19
Temat postu:
Po 1. Nie uzywam polskich znakow Wink
Po 2. Oj uwierz mi ze zw swoja blada cera tikami nerwowymi i czasami .. hmm jakby to wurazic .. no mam taki dziwny akcent biggrin sprawiam wrazenie dziwaka i juz wielu mi to mowilo Smile A z tym niesmialym zagadaniem no trudno Wink. Ale nie wiem jakbys zagadala do nieznajomego dziwnego chlopca Razz
Anonymous - Sob 23 Paź, 2004 23:23
Temat postu:
Na początku niech Pułkownik będzie kim będzie chciał, ale jak się do niego dobierzemy to będzie git chłopak Smile . A co do akcentu to się nie martw też mam dziwny, chcoaiż kilka lat temu było ttragicznie, ale teraz jest nawet spoko, chociaż nauczycielka mi mówi, że z anglikiem to nawet jak na polkę jest tragicznie, a za to mam idealną wymowę jak na niemiecki biggrin
Kinga - Nie 24 Paź, 2004 08:51
Temat postu:
Cze
Oj Pułkownik dobrze wiem że masz ładny głosik Wink
Kinga - Nie 24 Paź, 2004 10:05
Temat postu:
Cze
Ok to tak pare inf jakbyście mnie wkręcały Smile no iwec ja zazwyczaj trzymam sie z chłopakami poprostu nie moge sie z dziewczynami dogadać ... nie jestem jakąś matalówą ... jestem normalna Smile fakt maluję się aleee tak nio czasami Smile do spodnic nic nie mam Smile <lol> hmm pozatym lubię wszelkie kółka i akie tam .... mam problemy ponieważ moi rodzice nie lubią moi faceta i nie wszyscy znajomi z powodu jego przeszłości Smile jest paruwielbicieli a wogóle to lubię dobra zabawę i kontakt z ludzmi ... nie lubię się nudzić <lol> no to tyla
mroweczka - Nie 24 Paź, 2004 19:25
Temat postu:
Kinga napisał/a:
.. nie jestem jakąś matalówą ... jestem normalna Smile


Czyli "metalówy" nie są normlane?

A ja was proszę-skończcie już z tą aferą koncertową Mr. Green Bo to już jest nudne,ż ena każdym kroku ktoś nas zaczepia.

Tak dla przypomnienia do "grupy" należą:
1.Iśka
2.Nena
3.Wierzba
4.Aga
5.Wero
6.Mrówa

I powoli wkrecają się Mr. Green
1.Nenar
2.Tavion
3.Idda
4.Kinga
5.Pułkownik Nikt

Oooo dużo nas Mr. Green
Idda - Pon 25 Paź, 2004 21:57
Temat postu:
Łooo....to opowiadanie za bardzo mnie wciąga i czytam dalsze części bardziej jako czytelniczka,niż "pisarka":DAle spróbuję coś napisać....biggrin
Anonymous - Wto 26 Paź, 2004 10:55
Temat postu:
Teraz opowiadanie dziwnie się toczy... my jesteśmy w lesie, a nagle nas dziewczyny spotykają na ulicy, cuś jest nie tak
Iśka - Wto 26 Paź, 2004 16:19
Temat postu:
No już was nie ma w lesie Razz
A tak swoją drogą to co, macie sie zamiar od tego lasu uzależnić ?hehe Wink
panienka_wierzba - Wto 26 Paź, 2004 16:25
Temat postu:
ja juz jestem uzależniona od lasów =P ale malo w nich przebywam neistety =(
Iśka - Wto 26 Paź, 2004 17:16
Temat postu:
Heh, to leśna panienka z Ciebie... A ja nie wiem czemu, ale mam do lasów jakiś taki respekt powiedzmy Smile
Anonymous - Wto 26 Paź, 2004 17:41
Temat postu:
Ale ja chcę być w lesie, ja lubie las Crying or Very sad
Idda - Wto 26 Paź, 2004 19:48
Temat postu:
Ups...palnęłam gafębiggrinW opowiadaniu...Bo Wero napisała,że Wierzba idzie wysłać pocztę,a ja nizej napisałam,ze na pocztę....mogłabyś zmienić,Wero, i napisać,że Wierzba idzie na pocztę?Ja bym miała za dużo zmieniania:D
Anonymous - Sro 27 Paź, 2004 05:53
Temat postu:
Zaraz... Dopiero co się forum zadowoliłam...
Idda - Sro 27 Paź, 2004 20:25
Temat postu:
Ej,ludzie.piszcie coś...NENA!!!!!Strasznie dawno nic nie pisałaś!!Weźcie się do roboty....może byśmy nowy wątek rozwinęli...Wojtek,wymyśl coś,normalnie:D
Anonymous - Czw 28 Paź, 2004 07:03
Temat postu:
Ja już coś zaraz napiszę
Idda - Czw 28 Paź, 2004 20:20
Temat postu:
He,he,he,he...HA!HAHA!HA!HA!HA!(smiech Mandarka:D)JA MAM POMYSŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Bójcie sięwszyscy:D(Sorry,mam szajbębiggrin)Moze by tak...zeswatać Pułkownika z którąś z WAS!!!!!!!!!!!cO WY NA TO???(Ups...Capslock:P)
Anonymous - Czw 28 Paź, 2004 21:30
Temat postu:
ZE MNA! ZE MNA! Very Happy
Aha, apropos, moglby mi ktos przeslac na PW streszczenie od konca tej wycieczki do Grecji czy gdzies? Bo chce znow zaczac pisac, ale nie wiem o co chodzi zupelnie.
Pulkownik Nikt - Czw 28 Paź, 2004 22:10
Temat postu:
<rotfl> probojcie probojcie ;]
panienka_wierzba - Pią 29 Paź, 2004 15:51
Temat postu:
ehuehue =) pan Pulkownik zeswatany z którąś z nas ^^ juz sie boje Wink co z tego wyjdzie =P
Anonymous - Pią 29 Paź, 2004 15:54
Temat postu:
Wierzba uwierz mi nic dobrego, ale niech chętni się swatają, chyba nena chciała biggrin tylko, zeby nie wyszło opowiadanie nie dla dzieci Love
Idda - Pią 29 Paź, 2004 21:20
Temat postu:
Taaa...tak jak było z tym Dawidem...szkoda,że wopowiadaniu muszę udawać,że nie wiem,o co chodzi....biggrin
Nadia25 - Sob 30 Paź, 2004 08:40
Temat postu:
Ja napewno nie, ja sie nie nadaje do tych spraw Love
A może jednak
Kinga - Sob 30 Paź, 2004 08:47
Temat postu:
Cze
Ja bym sie mogła posiwęcić ale nie wiem co by Damian powiedział na to <lol> Wink
Aah ... a kto to pisał w temacie "Ktoś o kimś" że w naszym Smile Pułkowniku można się zakochać ?? Wink

A tak wogóle to pomóżcie mi sie wkręcić <lol> bo jakoś nie moge wyczuć że tak pwoiem tempa Wink
Anonymous - Sob 30 Paź, 2004 13:07
Temat postu:
Zobaczę jak się sprawy mają w opowiadaniu i moze uda mi się ciebie jakoś wkręcić. A jak nie to niech ktoś wymyśli sytuację
Idda - Nie 31 Paź, 2004 21:31
Temat postu:
Ej,zauważyłam,ze wcześniej Iśka itp. na saaaaaaaaamym począteczku:)(1,2,3 itp.)pisała w pierwszej osobie.....to jest źle...bo ,jak to kiedyś wydamy,nie będzie wiadomo,kto mówi:DKapujeta?biggrin
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 11:51
Temat postu:
Wszyscy na poczatku pisali w pierwszej osobie... A my to mamy wydac? Nie wydawajmy, nie lubie, brzyyydal Razz Jeszcze sie rodzice dowiedza i bedzie pierdut.
Kinga - Pon 01 Lis, 2004 11:52
Temat postu:
Cze
Oj Nena Smile wydajcie Smile to zajefajna książka może być Wink
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 12:37
Temat postu:
Wydajmy, będzie kasa na mangi i płyty biggrin
Idda - Pon 01 Lis, 2004 18:41
Temat postu:
Ale kasą się podzielimy:P:DAle to trzeba zmienić..kurdczę,no!biggrin
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 19:49
Temat postu:
To ja nie chce, prosze mnie odlaczyc.
Anonymous - Wto 02 Lis, 2004 11:52
Temat postu:
Idda napisał/a:
Ale kasą się podzielimy:P:DAle to trzeba zmienić..kurdczę,no!biggrin

No pewnie, że się podzielimy, najwięcej przypadnie ToJi... bynajmniej ja na to głosuje, a nene i tak zasypiemy kasą czy chce czy nie Cool A jak to wydamy to zmienimy wszystko i będziesz udawać, ze tytlko jako promotor kase dostajesz
Anonymous - Wto 02 Lis, 2004 13:44
Temat postu:
Ludki jedne - Można (mówie w osobie 3 ) założyć bloga i wpuszczać tam pokolei zmienioną książkę. (Zmienioną - bez błędów gramatycznych.) I co wy na to?
Anonymous - Wto 02 Lis, 2004 14:07
Temat postu:
No cóż, przydalby się do tego ktoś z wordem, które ja niestety chwilowo nie posiadam. A po za tym gdzie tego bloga i tak dalej... Ale pomysł dobry
Anonymous - Wto 02 Lis, 2004 19:13
Temat postu:
Już się zabieram do robotki.... Zaraz zaczynam... Adres podam w nowym temacie lub tu.
panienka_wierzba - Sro 03 Lis, 2004 09:10
Temat postu:
eeeeeeee nie na blogu grubaski moje kochane, na blogu głupio, po prostu wstaw poprawki a potem wstaw je do tekstu (pozmieniaj ludzikom posty jeśli możesz bo nie pameitam czy jestes modkiem) bo na blogach głupio, a potem ludzie strasznie kradną z blogów =/ nieeee
Anonymous - Sro 03 Lis, 2004 13:52
Temat postu:
Można na blogu chonionym chasłem - tylko dla nas
mroweczka - Sro 03 Lis, 2004 14:14
Temat postu:
Heheehehehe Mr. Green
Ale sie uśmiałam przy ostatniej części dopisanej przez Weronikę Razz Very Happy
Sorry ludzie,że to piszę ale naprawdę jeśli nie znacie znaczenia paru słów lub nie wiecie o co chodzi to nie piszcie o tym...
A pomysł z blogiem...hm...Można i coś takiego zrobić ale komu będzie chciało się to wszystko poprawiać?
Idda - Czw 04 Lis, 2004 08:46
Temat postu:
:DNo,Wero...trochę pokręciłaś...napisalaś,że chwycilaś za słuchawkę,ale w poprzednim kawałku było napisane,ze Bartek usłyszał to "piii",które zawsaze słychać,jak ktoś odłoży słuchawębiggrin
Anonymous - Czw 04 Lis, 2004 14:09
Temat postu:
No - odłożnoną słuchawkę - żuciła się nan nią Nenar - i nie pisząć wykręciła numerek
Idda - Czw 04 Lis, 2004 16:09
Temat postu:
Ej,czekaj...przytoczę Ci ten moment:)A w ogóle,to niech ktoś napisze dalej:Dbiggrinbiggrin


-Za tydzień zginiesz- głos w słuchawce był damski, ale jakiś niedobudzony.- odliczaj dni do smierci.
Piii... piii... usłyszał w słuchawce.
-Zobaczymy niedobudziny stworze.- powiedział i walnął w kimono.


To jest to,napisane przez Nenar.A teraz Twoje..



- To prawda. - powiedziała Nenar która skoczyła do telefonu. Najpierw przyjdą do ciebie.....Bordowi aby ukazać Ci twoje wyjścia śmierci. Nasza królowa chętnie zobaczy twoją śmierć nikczemniku.
Anonymous - Czw 04 Lis, 2004 18:39
Temat postu:
Zaraz sprostujemy..
Anonymous - Czw 04 Lis, 2004 20:18
Temat postu:
Niech ktoś coś napisze, bo ja weny nie mam po kawałku Iddy.A po za tym mnie też zdziwiło to co napisała Wera, ale nie chciało mi się o tym mówić, zeby nie było jak z lasem
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 15:02
Temat postu:
Ja dopiero zauważyłam ta ksiazeczka! Sad moze ktoś wytłumaczy mi o co chodzi?? prosze
Malvina - Nie 14 Lis, 2004 15:56
Temat postu:
No że ludzie z forum piszą ksiązkę ( http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=1055 ) o tym jacy są...maja jakies przygody itp Smile
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 16:15
Temat postu:
A czy ja też mogłabym pisać??
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 17:46
Temat postu:
Możesz tylko radziłabym ci przeczytać całą książke - może się wczujesz
Idda - Nie 21 Lis, 2004 22:19
Temat postu:
Słuchajcie!!!!!!!!!!!!!!MAM POMYSŁ NA KONIEC KSIĄŻKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin biggrin Chcecie wiedzieć,jaki????Dobra,nie będę burolem(burakiem:D)!!!!!Powiem:

-Ej,a może spiszemy to,co stało się ciekawego w naszym życiu przez ostatnie dwa lata około...?-Spytała się dziewczyn Idda
-Ok!-Krzyknęły chórem i zabrały się ochoczo do roboty.

I co Wy na to???:>
Malvina - Pon 22 Lis, 2004 12:09
Temat postu:
Chodzi Ci o streszczenie książki?
Kinga - Pon 22 Lis, 2004 14:54
Temat postu:
Malvina wydaje mi się ze chodzi jej o to że to moze byc zakończenie tego co piszemy

Bo my piszemy taką hm nasza historię w dziale utwory jest ta książka i idda poprostu dała pomysł na jej zakończenie
Idda - Pon 22 Lis, 2004 18:40
Temat postu:
Właśnie!Ale podoba Wam się?:>
mroweczka - Wto 23 Lis, 2004 15:08
Temat postu:
Tak,ale chyba na razie nie zamierzacie kończyć? Wink

Poza tym dopiszcie coś Mr. Green Jak Wam sie podoba mój kawałek? Mr. Green
Idda - Sro 24 Lis, 2004 10:08
Temat postu:
Mrówa-trochę tak nei skumałam za pierwszym razem,o co chodzi,jak go czytałam =]=]=]=]=]No...a co do zakończenia książki,to trza będzie ją kiedyś skończyć,nie????Ja myślę,żeby zakończyć ten szósty rozdział już i na siódmym całą księgę skończyć:DAlbo ósmym:DPoprawić wszystkie błędy (ortografia,interpunkcja),możnaby wydrukować,jak będę miała duuuużo tuszu...sesese:D I wtedy pokażę to Felkowi(od polaka)i on jeszcze poprawi ewentualne błędy,zjedziemy się gdzieś jakoś razem i pójdziemy "mocną" grupą do wydawnictwa jakiegoś biggrin sesese
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 14:06
Temat postu:
Ej Idda - kończyć kiedy się rozkręca?!?!?!?

Ja pozwoliłam trochę zmienić sobie zakończenie Iddy:

Cała nasza paczka była zmęczona po oglądaniu ostatniego odcinka ,, Zbuntowanego Anioła".
- Ej może napiszemy książke o nas? - powiedziała Idda
- Świetny pomyśł! - krzyknął Wojtek.
- No to zaczynamy - powiedziała Wero.
I cała nasza paczka napisała książke - My, czyli jacy jesteśmy"
Malvina - Czw 25 Lis, 2004 17:21
Temat postu:
Weronika napisał/a:
po oglądaniu ostatniego odcinka ,, Zbuntowanego Anioła".

Buhahahahahaha ;pp Najlepsza telenowela jaką widzialam ;> biggrin
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 17:29
Temat postu:
Natalia Orrerio
i
Facuno Arana
w serialu
,, Zbuntowany Anioł"
mroweczka - Czw 25 Lis, 2004 18:53
Temat postu:
To zeście mnie lasencje wkopały :p ja mam <mua mua> jakiegoś Dawida? Mr. Green Chciałam podkreślić,że mam chłopaka,czyżby nikt nie pamiętał Anioła, który sie tak na mnie rzucił przy pocałunku(czy tam ja na niego ;p)?
panienka_wierzba - Pią 26 Lis, 2004 08:39
Temat postu:
kurde dokończyliście noc a ja chciałam jeszcze Kingę wprowadzic =/ kurde.
I Wero przecież Mrówa miała się całować z Dawidem nie Aga =p czytaj uważnie ^^.
A kinge moze uda mi sie wprowadzic później.. w ciągu dnia =D bo impreza musi trwać dalej Wink
Anonymous - Czw 02 Gru, 2004 22:08
Temat postu:
ja sie biore za czytanie tego co pisaliscie jak mnie nie bylo i mam nadzieje, że koniec jeszcze nie taki bliski
Idda - Pią 03 Gru, 2004 14:52
Temat postu:
Coś się w ogóle to opowiadanko pokręciło... biggrin Ale trudno...sysko siem napraffi,jak skońcymy =]
mroweczka - Pią 03 Gru, 2004 21:49
Temat postu:
Idda my nigdy nie skończymy Mr. Green
Dopiszcie coś,ja własnie coś naskrobałam Mr. Green
Anonymous - Czw 09 Gru, 2004 10:12
Temat postu:
ja mało naskrobałam o niemam ostatnio weny
panienka_wierzba - Czw 09 Gru, 2004 17:19
Temat postu:
Werciu staraj się proszę pisać więcej niż 5 linijek jeśli zaczynasz. Bo zauwazylam ze niezadko tak robisz. Moze wpierw posiedź nad kartką kilkanaście minut, zapisz co masz zapisać a dopiero potem umieśc na forum...
bo takie dodawanie 5 linijek nie ma raczej sensu
Anonymous - Czw 09 Gru, 2004 20:43
Temat postu:
wiem..... zaniedługo to zmienie lecz nie obiecuję większej poprawy - to z powodu zapalenia oskrzeli i osłabienia
Anonymous - Sob 11 Gru, 2004 18:28
Temat postu:
Tak sobie mysle... ciekawy film by wyszedl z tej ksiazeczki hehe Rolling Eyes
Anonymous - Sob 11 Gru, 2004 19:05
Temat postu:
film??? Z nami w głównej roli hehe Razz
ale by było, ktobybył Dawidem, Potterem?
Anonymous - Sob 11 Gru, 2004 19:08
Temat postu:
Aren ?Kot ? Noid? heheh:)
panienka_wierzba - Sob 11 Gru, 2004 19:10
Temat postu:
ja chce grać siebei, czyli zboczoną wierzbę ^^
(ostatnich 2 postów w ksiażce nie rozumiem =/, moze by tak jaśniej to napsiać)
Anonymous - Sob 11 Gru, 2004 19:11
Temat postu:
RazzRazz:Razz:RazzRazz scena z gwałtem była by 1000 razy powtarzana RazzRazzRazzRazz^^^^
Idda - Sob 11 Gru, 2004 23:12
Temat postu:
A ja myślę,że Potterm byłby Potter,Dawidem Dawid,a Bartkiem już napewno Bartek biggrin Mam z nim kontakt biggrin..ale co my o filmie marzymy... biggrin Jak nawet książki nie skończyłyśmy... biggrin

PS I znowu mnie z Bartkiem swatacie : P
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 13:56
Temat postu:
A ja bym była sobą^^ lfką, która nic nie robi tylko tarza się ze śmiechu i zasypia gdzie popadnie^^
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 14:42
Temat postu:
ElfkaNenar - niebądź zbytnio samokrytyczna
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 15:22
Temat postu:
Fajna imprezka sie robi w ksiazeczce hhee:) chyba cos dopiesze...
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 21:35
Temat postu:
Ja moge grać rolę romantycznego uwdzicielskiego przystojniaka w którym zakochują się wszystkie dziewczyny Cool Razz Cool Razz Cool Razz Cool Razz Cool Razz Cool
panienka_wierzba - Wto 14 Gru, 2004 21:37
Temat postu:
nawet te starsze od Ciebie psze pana? =) (czyli 3/4 dziewcząt z forum biorących udział =p)
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 21:45
Temat postu:
No cóż może zatrudnimy jakiś kolegów? Ja chętnie pożycze od Wierzby, tylko mi zróbcie jakąś romantyczną historyjkę^^
panienka_wierzba - Wto 14 Gru, 2004 21:54
Temat postu:
oj oj ja tez kce love story ^^ łeeee czemu nikt mie nie kce swatac grubaski =)
Anonymous - Wto 14 Gru, 2004 22:55
Temat postu:
Wierzba ja Ci dam grubaska!! jestes szczuplusia i sliczniusia Mr. Green
ja bede grała siebie hehe
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 20:13
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
oj oj ja tez kce love story ^^ łeeee czemu nikt mie nie kce swatac grubaski =)

<pac pac pac> <słychać płacz Wierzby> Ja nie jestem gruuuuuuba <pac pac pac> bo Cię nie wezmę do siebie Razz a mama już się zgodziła
panienka_wierzba - Sro 15 Gru, 2004 20:58
Temat postu:
aaaaj ^^ łeeeee
ale ja wszystkich grubaskami nazywam =)
albo innaczej, wymyśliłam to wczoraj w szatni ^^
"jesteś słodka jak szarlotka" <mua słoneczko :*>
no to co z tym love story 4me? =)
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 21:02
Temat postu:
Już zaraz wprowadzimy jakiegoś Mateusza do książki i będzie

PS - Wierzbulka nie trzeba było mówić imienia
panienka_wierzba - Sro 15 Gru, 2004 21:04
Temat postu:
looool =)
ja sobie tylko tak powiedzialam, ale nie no dobra nie wprowadzajcie juz nikogo =) rezygnuje z low story (za duzo osób już jest wprowadzonych, a zresztą wierzba woli luxne związki Wink ).
hyhy =*
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 21:10
Temat postu:
Masz już swoje love story - dopisuj
panienka_wierzba - Sro 15 Gru, 2004 21:41
Temat postu:
(jesu Wero, ja mam słabośc do blondynow ^^ [nie wiem czemu qrde =D] skad wiedzialas ^^ i jeszcze poweidz ze on ma dlugie wlosy to aaaaaaa)
Anonymous - Sro 15 Gru, 2004 22:31
Temat postu:
a moglybyscie zmienic imie tego blondyna? prosze Mateusz to moja pierwsza milosc hehe i byly chlopak jakos nie moge sie do tego imienia tu przyzwyczaic zmiencie np. na Michał prosze Rolling Eyes
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 08:15
Temat postu:
Agnieszka - niestety nie zmienię bo Wierzblka powiedziała to jako imię chłopaka.
Wierzbulka - tak ma długie włosy RazzRazz
mroweczka - Czw 16 Gru, 2004 12:44
Temat postu:
Ale Wierzba nie chciała lof stoly...Poza tym miałyśmy to trochę "odserduszkować",zeby nie było takie "babskie" Smile Fiespuś pozwoliłam sobie to trochę zmienić( Razz ) ale najwyżej jak mam skasować ten post to powiedzcie.
Agnieszka- A wiesz,ze mój były też ma tak na imię? I o tym samym pomyślałam Mr. Green
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 15:22
Temat postu:
Do listy "byłych Mateuszków" dopiszcie Elfkę, bo ja też triłam na jednego takiego Wink
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 16:03
Temat postu:
hehe Mateuszowie sa sliczni i fajni:) dobra zostawcie to imie...
Anonymous - Nie 26 Gru, 2004 22:35
Temat postu:
ej słuchajcie.. co sie dzieje? nikt nic nie pisze w ksiazce. Rolling Eyes
Anonymous - Pon 27 Gru, 2004 13:33
Temat postu:
A więc powiem, ze chyba ja ostatnia coś napisałam z tego co pamiętam... a nawet jeśli nie ja to ja się udzielałam, więc niech ktoś inny coś napisze
Anonymous - Wto 28 Gru, 2004 19:34
Temat postu:
moge sie spytać na jakich zasadach można dopisywać kolejne fragmenty i na jaki temat?


...

panienka_wierzba napisał/a:
(jesu Wero, ja mam słabośc do blondynow ^^ [nie wiem czemu qrde =D] skad wiedzialas ^^ i jeszcze poweidz ze on ma dlugie wlosy to aaaaaaa)


chcesz to moge ci poderwać blondynka:D no wiesz ale może mi sie nie udać [tu są śmiechy ze mnie] np na artykuł^^
panienka_wierzba - Sro 29 Gru, 2004 10:53
Temat postu:
aj dawaj dawaj słodkiego =D poderwij oj poderwji (a w jakim wieku? =>) bo wiesz, ja juz mam 4 na oku Wink blehehee ^^
Anonymous - Sro 29 Gru, 2004 17:53
Temat postu:
.....


[no ile, 15 mają
[ale gdzieś ostatnio czytalam że facet ma umysł rozwinięty o dwa lata mniej do przodu niż ciało więc wychodzi 13^^]
na oku to mam oj.. [cenzura] ale tak na poważnie to chyba tych 3..... wiesz że słodki gra na perkusji? odczuwam respekt^^]

[boże co za offtop:), można usunąć jak wierzba przeczyta]


dopisek - ale tak na poważnie to moge wam opisać w tym opowiadaniu jakiś podryw może sie uda
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 13:24
Temat postu:
A z tymi Agami no włąsnie mieszaja sie moze jakos ponumerowac jak mowi elfka ?
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 13:50
Temat postu:
No wiesz przydałoby się, chyba, że ToJę, bedziemy nazywać Toją, Ciebie Aga12, a Agę90 Agą90 tak będzie chyba najlepiej
Idda - Sob 01 Sty, 2005 15:47
Temat postu:
nieee...głupiio..zresztš AguSia ma na imię Agata,a nie Agnieszka Razz A poza tym...juz trrochę dużo jest nas w tym opowiadaniu,więc..może nie wprowadzqjcie całego forum biggrin?
Anonymous - Wto 04 Sty, 2005 19:47
Temat postu:
na Agusię90 mwówmy aguta lub Agata bo tak ma na imie, na mnie mozna Aga 12, a na Toję-toja
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 21:34
Temat postu:
Ej teraz w ksaizce piszecie ze jakas Aga ja nie wiem jaka to ej kurde trzeba jakos numerowac czy co!
Anonymous - Wto 18 Sty, 2005 19:40
Temat postu:
Ej no... o jakiej Adze mowiliscie teraz w opowiadaniu moze by tak mowic ToJa, Aga12, Agata .. no bo juz sie nie polapuje! Rolling Eyes
panienka_wierzba - Sro 16 Lut, 2005 19:59
Temat postu:
cos sie jakos tera znie umiem podpasować do książki.
Może pozniej sie nieco dołącze, obecny temat mi jakos nie pasuje Wink hehe
noi ten, jak takie lof story robicie to aj łont tu =) bwehehe Wink
Anonymous - Sro 16 Lut, 2005 20:28
Temat postu:
ciagle sfatana jest Idda.... moze koniec tego love story co? bo to sie nudne robi... ciagle miloscmilosc bleh..
Idda - Sro 16 Lut, 2005 21:13
Temat postu:
Dla nas nudne,ale zobacz-nastolatki lubią takie książki...im więcej miłości,tym lepiej się będzie sprzedawać...jeśli ktoś czytał "Angus,stringi i przytu;anki" to może byśmy zamieszczały co jakiś czas humoro w typie tej książki właśnie?? Tam jest bardzo fajnie i zabawnie wszystko opisywane.No,a poza tym,to teraz oprócz miłosci mamy jeszcze magię i satana biggrin
kabama - Sro 16 Lut, 2005 23:56
Temat postu:
no właśnie musi sie coś dziać a nie tylko buzi buzi jakies wredoty i potwory tyz musza byc Razz z ta magia to moze lekka przesada ale coz Razz
Idda - Czw 17 Lut, 2005 00:00
Temat postu:
kabama napisał/a:
no właśnie musi sie coś dziać a nie tylko buzi buzi jakies wredoty i potwory tyz musza byc Razz z ta magia to moze lekka przesada ale coz Razz


A propos magii-to fajnego Ci góru wymyśliłam biggrin biggrin Diablooos biggrin

No więc tak...na razie damy spokój temu czemuś,co się nazywa miłosć,ale to nie znaczy,ze nikt w nikim nie będzie zakochany.Tylko po prostu cisza będzie o tym biggrinI damy się ponieść fantazji(nie erotycznej,nie ,zboczylaski : P XD)I nie wiem.piszta,co chceta biggrin
kabama - Czw 17 Lut, 2005 00:02
Temat postu:
ej no jakie guru nie no Razz tu ma byc niezalezna jednostka Razz hehehe bekowe to normalnie kurna ja to mam wyobraźnie Razz wada wrodzona Razz
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 12:04
Temat postu:
Hehehehe ta magia zdeczka odmiła naszą książkę, a z jedna erotyczna scena by sie przydała Idda lubi być swatana to dajmy jej tą przyjemność straty dziewictwa =P
Kabama zrobiłam z ciebie szatana na ziemi co ty na to =)
panienka_wierzba - Czw 17 Lut, 2005 12:08
Temat postu:
aaaaa ja chce erotyczną scene Wink mwahahaha ^^
bo Idda nie ma skończoego 15 roku życia jeszcze : > a to będzie przestępstwo Wink
nie no kurde pomóżcie mi sie ktoś znowu zgrać z ksiażką =( myszko pomoz mi (chocby na gadu - -" kurde)
Anonymous - Czw 17 Lut, 2005 12:19
Temat postu:
No to feeee... Kabama ile masz lat Twisted Evil no dobra bez przesady poszukiwani chętni do sceny erotycznej
panienka_wierzba - Czw 17 Lut, 2005 12:21
Temat postu:
ja się zgłaszam Wink (ale wiecie, jakaś taką fajną : > mi wiecie jakiegos faceta wcześniej, jakas atmosfere i wogóle Wink)
Idda - Czw 17 Lut, 2005 16:04
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
ja się zgłaszam Wink (ale wiecie, jakaś taką fajną : > mi wiecie jakiegos faceta wcześniej, jakas atmosfere i wogóle Wink)


Ja tam nie chcę-za młoda jestem,jak to ujęła Panienka_z_drzewka biggrin No,ale oczywiście clusy mogą być : P biggrin
kabama - Czw 17 Lut, 2005 20:53
Temat postu:
Cytat:
Kabama zrobiłam z ciebie szatana na ziemi co ty na to =)

to dla mnie zaszczyt hehehehe. Nie no dobra i tak w tej całej postaci jest jakies 50% mnie 60 no dobra nie wnikajmy w to...
Cytat:
poszukiwani chętni do sceny erotycznej

Twisted Evil hehehe to ja tak na ochotnika nie hehe 15 rok zycia skończony mam bez obaw hehe
tylko z tymi poziomami magii to siem zakreciłam hehehe ale dziękuję za docenienie ale wymagam więcej Twisted Evil hehehehe tylko tak jakby nie skasujcie mnie za predko Twisted Evil hehehee bo widze ze moja postac jest w zagrozeniu Razz Twisted Evil hahaha <szatański śmiech> hehehe jak na szatana za dużo się śmieje Razz hehe dobra starczy paplania Razz hehe
Anonymous - Pon 21 Lut, 2005 18:25
Temat postu:
Czy mi się zdaje czy po idzie mozna tylko happy Enda zrobić i pisać 2 część?
panienka_wierzba - Pon 21 Lut, 2005 18:31
Temat postu:
mie sie zaczła książka nudzić powoli Wink
ale wypadałoby zakończyc teraz juz =]
i moze zaczniemy psiac 2 czesc, np. 'rok pozniej' Wink czy cos
Anonymous - Pon 21 Lut, 2005 18:38
Temat postu:
347 użytkowników później:P
Anonymous - Pon 21 Lut, 2005 19:02
Temat postu:
2 część by się przydało w mniej bohaterów, uciać parę głów, bo ja praiwe nikogo nie pamietam, tylko tych, którzy sie bardziej udzielali, lub bardziej obili =) o uszy. No i mniej romansidła, więc zakańczam jakoś i piszemy part 2 =)
Kinga - Pon 21 Lut, 2005 19:31
Temat postu:
I moze wreszcie mi sie uda wkrecić ... bo coś nie mogłam sie wczuć Smile
Idda - Pon 21 Lut, 2005 21:46
Temat postu:
Ta,ale najpierw przydałoby się spróbować wydać pierwszą część... biggrin Mam sąsiada,który pisze i współpracuje z wydawnictwem.. biggrin to mogłoby nam baaardzo pomóc ^^ Ale weźmy tę drugą część bardzioej z humorem,optymistyczną i więcej magii Razz i właśnioe taką bardziej fantastyczną,ale książka,gdzie jest zero wątku miłości,to,przynajmniej w większości,jest nudna.. biggrin Znam tylk ojedną nie-nudną książkę...chociaż tam też była mini-wzmianka o miłości XD Wiec ja myślę,że ten wątek będzie niezbędny....poza tym,to ja mam pomnysł ^^ chocdźcie,zjedziemy się na wakacjach? biggrin (w opowiadaniu,chociaż na srio też by było faaajniusio XD)
kabama - Pon 21 Lut, 2005 22:44
Temat postu:
Cytat:
- Nie pozwole ci zawładnąć światem!
- Nie chce zawładnąć światem. To bez sensu. Nie potrzebuję tych wszystkich głupców. Aczkolwiek jacyś głupi słudzy typu Adam się przydają. Ale mniejsza oto. Ja poszukuje ludzi inteligentych. Nie chce całego świata.
Cytat:
Hahaha!Nie rozśmieszaj mnie!Nie ma czegoś takiego,jak rownowaga!Zawsze zwycięża albo zło,albo dobro.Na nieszczęście najczęsciej udaje się to temu drugiemu.Tym razem tak nie będzie!Zawładnę światem ,a wszyscy ludzie staną sięmoimi niewolnikami!!!!!!Dobra,dosyć tego monologu.Stawaj do walki!
nie widzicie tu małej niezgodności? to wszystko mówiła Karolina. Nie no ja jestem uparta ale trzymajmy sie pierwszej wersji Razz
Hmmm druga część będzie trza skombinować jakieś ciało.... Razz mam wizje strzeżcie się RazzRazz hyhyhy Twisted Evil
kabama - Pon 21 Lut, 2005 22:46
Temat postu:
Pozwolicie jeszcze że dodam coś jeszcze do zakończenia (trzeba walczyć aż do końca Razz)
panienka_wierzba - Wto 22 Lut, 2005 16:12
Temat postu:
a ja nie chce znowu magii =( (ale i tak zrobicie co chcecie) szczerze odkąd się pojawiła zaczęło mnie to nudzic, sami zresztą zauwazyliscie, przestalam pisac i wogole. No ale co ja mam do gadania, zrobiccie jak sie Wamb edzie podobało.
Wero-Trelo - Wto 22 Lut, 2005 18:31
Temat postu:
Wrzucę całe opowiadanko do Worda, przemebluje je i później dam wam je na stronie www.
Idda - Wto 22 Lut, 2005 20:05
Temat postu:
Dziekujeeeemy!!!!!!!MUAAAA!!!!!!!!!!!!!!<---wielki całuuuus ode mnie biggrin Dla naszej...Wero-Trelo *^^* W 2 części wkrecimy Cię jakoś do naszej paczki. biggrin Ale niech nie będzie takż,ze jedna osoba będzie ciągle w centruma reszta prawie nic.Każdej z nas będzie musiało się dać 1-planową rolę ;] kumejszyn?? :> biggrin
Anonymous - Wto 22 Lut, 2005 20:34
Temat postu:
Ale magii troszeczkę ale takiej pięknej i zniewalającej proszę biggrin
Anonymous - Wto 22 Lut, 2005 20:47
Temat postu:
Tak... wiecie ta magia troche pogmatwała całą ksiązkę i rzeczywiście nudna sie zrobiła... no ale mysle ze w 2 części juz tego nie będzie... co jak co ale rzyczywistość rządzi:D

Wero świetny pomysł
Wero-Trelo - Wto 22 Lut, 2005 20:48
Temat postu:
Ida - ja już jestem w paczce Smile To ja Wero Razz
Nie skapnełaś się?

BTW:
Do naszej książki tom numer 2 zaliczamy:
- naszą paczkę
- magię
.....
Kinga - Wto 22 Lut, 2005 21:02
Temat postu:
Niom ja sie tez jakos wczuc nie moge Smile
Dla mnie lepiej by bylo bez tej fantasy ale spoko ...
Idda - Wto 22 Lut, 2005 21:21
Temat postu:
Buuu Sad widzę,ze jestem jedyną magiczną osobąna tym forum mugoli Sad Sad domyslałam się,Wero,ze to Ty =] Czyli,ze jednak wracasz?? Razz Wiedziałam,że to zrobisz =] i Ty jedna chyba chcesz magię,za co odznaczam Cię orderem nie-mugola *^^* biggrin
panienka_wierzba - Wto 22 Lut, 2005 21:31
Temat postu:
czy tkso jeszcze pamięta okładkę którą zrobiła kiedyś ToJa? to miał być opis o życiu, i problemach zwykłych (zwykłych...) nastolatków. Początkowe zamierzenie. I szczerze, tak ostatnich kilku postów w książce czytałam co 3 czy co 4 linijke. Nudziło mnie to szczerze po prostu, i nie miałam ochoty nawet czytac.

a czy jestem mugolem? na pewno nie Wink lubie magie, ale zalezy w jakich książkach a w jakich nie, w niektorych to po prostu nie pasuje Wink
kabama - Wto 22 Lut, 2005 23:30
Temat postu:
mówiłam że namieszam Razz mieliście zgłaszać jak cosik sie ne podoba no ale coz do drugiej czesci sie nie wlaczam. mam zbyt kontrewersyjne pomysły... w sumie sama nie planowałam wprowadzać takich bajerow jak magia Razz miala byc zwykla dziołcha która nie chciała być taka jak wszyscy... broniąc się przegięłam... poprostu taka juz jestem... chcac byc inna stalam sie wrogiem i sie bronilam Razz ciekawe sposoby... nienawidze przegrywac.... no tak ale zapomnialam ze w ksiazkach zawze wygrywaja ci dobrzy wspaniali zjednoczeni bohaterowie ale dobra. troche przegielam pale troche....instynkt samozachowawczy... ale dobra koniec wyjasnien
proponuje pozbyc sie tych postow gdzie sie wcisnelam i piszcie se dalej po co 2 czesc jak pierwsza sie po ludzku nie skonczyla.... koniec zupelnie odbiega od tematu
a tak jakby ktos chcial napisac ze mna cosik kontrowersyjnego z demonami wampirami magia duchami itd itp to mozna mowic ale watpie ze sa jeszcze tacy powaleni ludzie jak ja....
Wero-Trelo - Sro 23 Lut, 2005 08:35
Temat postu:
Jakoś to odkręcimy w 2 tomie naszej książki, co nie??
Okładka którą zrobiła ToJa
Chesterka - Sro 23 Lut, 2005 11:32
Temat postu:
Obejrzałam to, co poprawiła ToJa. Świetnie wam wyszło! Naprawdę! Nie wiem jak to jest tam w tych postach, ale nie myśałam, że to się aż tak rozkręci! Jak coś, to mogę się dołączyć? Chociaż... ja to talentu do pisania zbytnio nie mam Razz Ale z chęcią poczytam Wink
panienka_wierzba - Sro 23 Lut, 2005 15:10
Temat postu:
kabama napisał/a:

a tak jakby ktos chcial napisac ze mna cosik kontrowersyjnego z demonami wampirami magia duchami itd itp to mozna mowic ale watpie ze sa jeszcze tacy powaleni ludzie jak ja....


ja bardzo chętnie bardzo bardoz chętnie =] tylko zeby ta magia itp. były dobrze dostosowane do reszy ksiązki/opowiadania Wink
Anonymous - Sro 23 Lut, 2005 16:18
Temat postu:
Ja też mogę, tylko, że jak będą nekromanci, lub ksenomanci w innym wypadku mnie nie ma =) dostałąm świra na ich punkcie
Idda - Sro 23 Lut, 2005 16:42
Temat postu:
jak tam se chcesz... Razz Nie robi,czy będą,czy nie biggrin Przynajmniej mi biggrin A ja chcę w 2 części mojego Adama ^^ już za bardzo do niego przywykłam : P Przez te ostatnie parę postów opowiadanka biggrin buhehehe XD
kabama - Sro 23 Lut, 2005 19:55
Temat postu:
tja cicho ja mam jakies szatanskie wizje.... az za bardzo..... bardzo religijnym odradzam nawet o tym myslec Razz
do panienki
alez oczywiscie.... w koncu o czym ma byc ten szajs.....Razz
ale z ta magia naprawde glupio wyszlo juz nie mialam pomyslow jak sie obrnic a wy to dalej rozwineliscie Razz ale tak to jest jak jedna ksiazke pisze wielu ludzi nigdy nie wychodzi nic po mysli.....
a z tymi nekromantami alez oczywsice ja mam ostatnio fiola na punkcie wampirow
Pozdrawiam
kabama - Sro 23 Lut, 2005 19:56
Temat postu:
tja cicho ja mam jakies szatanskie wizje.... az za bardzo..... bardzo religijnym odradzam nawet o tym myslec Razz
do panienki
alez oczywiscie.... w koncu o czym ma byc ten szajs.....Razz
ale z ta magia naprawde glupio wyszlo juz nie mialam pomyslow jak sie obrnic a wy to dalej rozwineliscie Razz ale tak to jest jak jedna ksiazke pisze wielu ludzi nigdy nie wychodzi nic po mysli.....
a z tymi nekromantami alez oczywsice ja mam ostatnio fiola na punkcie wampirow
Pozdrawiam
Anonymous - Sro 23 Lut, 2005 21:45
Temat postu:
To trzeba sie jeszcze dowiedzieć o świrze Wierzby =)...

Kto zaczyna part II?
Anonymous - Sro 23 Lut, 2005 22:40
Temat postu:
No ale wlsanie to jest o zyciu nastolatkow...a magia raczej nie zdarza sie w codziennym zyciu ja juz nie wiem... no ale w sumie to takie cos omze byc jesli ktos lubi magie ma tez cos dla siebie. Na okładce mozna tez napiasac z lekka nuta magi lub cos takiego.
Wero-Trelo - Czw 24 Lut, 2005 08:42
Temat postu:
Ok ja zacznę part II ale pamiętajcie że to dalsza część a nie nowa książka
Anonymous - Sob 12 Mar, 2005 16:31
Temat postu:
Ej to sie juz miesza bo wkoncu ja nie wiem czy w tym ostatnim poscie to jestem ja czy Agata iszcie Agata albo Aga ... no bo aga to Agnieszka a a Agata to Aguta
Anonymous - Nie 13 Mar, 2005 11:44
Temat postu:
Tsej plis nie zaczynaj tej magi........
Wero-Trelo - Pon 14 Mar, 2005 15:22
Temat postu:
to miałoi być bez magii, i żadnego wpradzania nowych osób!
Pulkownik Nikt - Pon 14 Mar, 2005 16:00
Temat postu:
Kazdy moze pisac.
Wero-Trelo - Pon 14 Mar, 2005 16:47
Temat postu:
Ale na początku mówiliśmy, że ta książka ma już za dużo bohaterów, i żeby nikogo nie wpuszczać do książki.
Anonymous - Pon 14 Mar, 2005 17:18
Temat postu:
No więc zacznijmy, że powiedziałam, że może lepiej bez połowy starych bohaterów, którzy wogule nie piszą a lepiej dać nowych, którzy sie udzielają
Wero-Trelo - Wto 15 Mar, 2005 15:26
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
2 część by się przydało w mniej bohaterów, uciać parę głów, bo ja praiwe nikogo nie pamietam, tylko tych, którzy sie bardziej udzielali, lub bardziej obili =) o uszy. No i mniej romansidła, więc zakańczam jakoś i piszemy part 2 =)


Czyli: Mniej bohaterów.
Kinga - Pią 08 Kwi, 2005 08:45
Temat postu:
"Tam gdzie las,tam gdzie świat sie skonczył dokonany został jeden krok w tę nieodpartą kraine wiecznego szumu.Wpierw zniewolił je czas, gdy wtem niesięgalna dotąd woń oplotła swymi skrzydły Niewinne tej podróży.Wszechobecna moc ogładziła i zadała śmiertelny cios ich przytomności.Zapadł zmrok.Czarnych chmur dziedzina zabrała ku nutom żalu Ich świadomość.Odpłyneły,wbrew swej woli,w złudną sfere otchłani.
Obudziły sie w kostnicy..."

Czy tylko mi wydaje sie to glupie ? zwlaszcza koncowka biggrin
Myslałam ze juz nie bedzie jakis nadprzyrodzonych etc rzeczy a tu masz = =
Idda - Sob 09 Kwi, 2005 09:10
Temat postu:
Tsej,wtrąciłeś nam się chamsko do opowiadania,to raz : P biggrin Dwa-ten styl zupełnie do naszego nie pasuje biggrin a 3-przez Ciebie teraz nikt nie pisze,bo nie wie,co : P biggrin
Wero-Trelo - Czw 11 Sie, 2005 19:55
Temat postu:
Mówie teraz, że odchodze z książki. Napiszcie że wyjechałam do Wrocławia i pisze do was emaile.
Anonymous - Sro 17 Sie, 2005 20:46
Temat postu:
Fajnie ze piszemy
Papierowa Tęcza - Czw 18 Sie, 2005 09:45
Temat postu:
Hmm.. mam już pewien projekt - praktycznie PRAWIE skończony ;] możliwe, że go zobaczycie jeszcze przed końcem wakacji ;P
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 13:00
Temat postu:
Faaaaajnie biggrin
Anonymous - Czw 18 Sie, 2005 22:56
Temat postu:
A czego projekt? (niepoinformowana)

Zreszta jakos nic nie piszemy w ksiazce trzeba sie wziasc do roboty.
Wero-Trelo - Nie 01 Sty, 2006 19:23
Temat postu:
I w końcu reaktywacja.
Tylko chwila, trzeba zrobić spis postaci:
Wero
Ida
Wojtek
Aga
Aguta
Elfka
Wierzba
Gabra
Anonymous - Pon 09 Sty, 2006 20:16
Temat postu: pytanie
Czy ja tez moge sie dołączyc do tego opowiadania?
@siex - Sob 21 Mar, 2009 12:29
Temat postu:
ToJa, Jesteś Moderatorem, bo niektórzy kat mówią?
Tremere - Sob 21 Mar, 2009 15:51
Temat postu:
byla administratorką. juz jej tu nie ma.
@siex - Sob 21 Mar, 2009 15:52
Temat postu:
Tak też pomyślałam, tylko chciałam się upewnić.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group