Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Jedna mała sprawka!

Nina - Wto 29 Lip, 2003 18:48
Temat postu: Jedna mała sprawka!
Witam. Mam pytanko. Moja koleżanka mówiła mi że jak się ma wydzielinie koloru brązowego to znaczy że niedługo będzie okres. Czy to prawda??? Prosze odpowiedzcie! Exclamation Confused
SONIa - Wto 29 Lip, 2003 20:29
Temat postu:
TAK!!
Nemeia - Wto 29 Lip, 2003 20:43
Temat postu:
Nie zawsze ped okresem pojawiaja sie takie uplawy, ale w wielu przypadkach tak sie dzieje... Co nie znaczy ze okres dostaniesz juz jutro Smile Moze mu jeszcze troche zejsc zanim do ciebie zawita.
Gościówa - Sro 30 Lip, 2003 11:31
Temat postu: upławy
Tak, najczęsciej tak bywa chodx nie zawsze jesli twoja kolezanka nie dostanie w ciągu kilku miesięcy po tych brazowych upławach okresu to musi zgłosić sie do ginegologa gdyz może byc taka możliwosc ze te upławy sa oznaką choroby a nie okresu.
banan - Sro 20 Sie, 2003 19:28
Temat postu:
kiedyś słeszałem jak moja koleżanka mówiła o wydzielinie koloru brązowego, a nazajutrz mówiła że ma okres
mroweczka - Nie 05 Paź, 2003 11:16
Temat postu:
a ja tylko 1 raz miaam taki zupełnie brązowy kolor i to było tak pod koniec wakacji terazjuz zaczyna sie pażdziernik co sie dzieje?Sad
girl_in_black - Pon 06 Paź, 2003 19:36
Temat postu:
ja miałam taką wydzielinę 3 tygodnie przed miesiączką
Lilly - Sro 08 Paź, 2003 07:45
Temat postu:
Ja miałam taką wydzieline pewnego wieczoru...a na drugi dzień dostałam okres...Nemeia-seryjnie!
mroweczka - Sro 08 Paź, 2003 13:25
Temat postu:
Ale wy mnie chyba nie do konca zrozumieliscie Rolling Eyes Chodzi Wam o to,że ma sie raz wydzieline np. 2 miesiace przed okresem ,potem ma sie znowu białą a potem (po np. 2 miesiacach) dostaje sie okres czy ze dostanie sie tak tydzien przed i bedzie lecial cały czas brązowy? Jestem zdezorientowana Crying or Very sad
girl_in_black - Sro 08 Paź, 2003 18:21
Temat postu:
mróweczka! może ja jestem jakaś cieżkokapująca ale teraz to ja już Ciebie zupełnie nie rozumiem Wink
Nemeia - Czw 09 Paź, 2003 00:06
Temat postu:
Lilly nie powiedzialam ze nie dostanie sie okresu nastepnego dnia, tylko napisalam ze wydzielina wcale nie znaczy ze sie go dostanie juz jutro. U kazdego bywa inaczej Smile

Mroweczka... opanuj sie Smile Nie trzeba histeryzowac, wszystko jest w jak najleprzym porzadku. Niedlugo dostaniesz okres i dlatego wydzielina zmienia kolor i konsystencje. Spokojnie!
Myszorka - Pią 17 Paź, 2003 16:13
Temat postu: tak
naprawde kolezanka mowila ci prawde gdy ma sie wydzielinie to znaczy ze za niedlugo bedziesz miala okre ale to nie bedzie jutro ani po jutrze zazwyczaj wydzielina pomjakazuje sie okolo 5 tygodni przed miesiaczko ale roznie to bywa kazdy ma swoj organizm ktory inaczej funkcjonuje ...

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group