Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - Lubicie szkołę?

durcio - Sob 19 Sty, 2008 12:14
Temat postu: Lubicie szkołę?
Ja tam lubię, ale tylko z powodu że mogę się spotkać w szkolę z moimi kumplami Mr. Green , a wy? Para
Violett - Sro 13 Lut, 2008 18:03
Temat postu:
Ja lubię! W końcu jestem mistrzynią w niemieckim Cool
PotworAreturn - Sro 16 Kwi, 2008 14:59
Temat postu:
Nie, i na szczescie zostao mi jej tylko 9 dni ;D
Sir Józek - Pon 21 Kwi, 2008 09:23
Temat postu:
Heh ja lubie szkołe tylko jak są jakieś ciekawe lekcje. Bo jak mam spać na lekcji to wole spać u siebie w domu Laughing
Magwill - Pon 21 Kwi, 2008 17:29
Temat postu:
Ja lubię szkołe do której aktualnie chodze, mniej zadają, uczą się prostych rzeczy i nauczyciele mają inne podejście do dzieci Smile
PotworAreturn - Pon 21 Kwi, 2008 18:36
Temat postu:
Magwill napisał/a:
Ja lubię szkołe do której aktualnie chodze, mniej zadają, uczą się prostych rzeczy i nauczyciele mają inne podejście do dzieci Smile

A to akurat niezbyt dobrze...
Słupek - Pon 21 Kwi, 2008 19:08
Temat postu:
Jeśli jedna szkoła uczy rzeczy trudniejszych, a druga samych banałów to wszystko w porządku, ale jeśli wszystkie szkoły w państwie mają narzucony program lekki i niewymagający (albo w drugą stronę - katowanie debili rzeczami bardzo skomplikowanymi), to już coś nie gra.
PotworAreturn - Pon 21 Kwi, 2008 20:00
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Jeśli jedna szkoła uczy rzeczy trudniejszych, a druga samych banałów to wszystko w porządku, ale jeśli wszystkie szkoły w państwie mają narzucony program lekki i niewymagający (albo w drugą stronę - katowanie debili rzeczami bardzo skomplikowanymi), to już coś nie gra.

A co Ty w tym widzisz dobrego Shocked ?
Słupek - Pon 21 Kwi, 2008 20:23
Temat postu:
To, że każdy wtedy może znaleźć szkołę na miarę swoich chęci i możliwości. Znam ludzi, którzy swoje szkolne lata po prostu zmarnowali bo albo im się nie chciało albo byli za tępi. Na pewno korzystniej dla nich byłoby iść od razu do zawodówki albo na jakieś praktyki, zamiast kombinować jak pozaliczać wszystko na 2 (a jak się nie udało, to dodatkowy zmarnowany rok).
Shaunri - Pon 21 Kwi, 2008 21:19
Temat postu:
Słupek - Zostań Ty ministrem edukacji : )
PotworAreturn - Pon 21 Kwi, 2008 22:19
Temat postu:
Słupek napisał/a:
To, że każdy wtedy może znaleźć szkołę na miarę swoich chęci i możliwości. Znam ludzi, którzy swoje szkolne lata po prostu zmarnowali bo albo im się nie chciało albo byli za tępi. Na pewno korzystniej dla nich byłoby iść od razu do zawodówki albo na jakieś praktyki, zamiast kombinować jak pozaliczać wszystko na 2 (a jak się nie udało, to dodatkowy zmarnowany rok).

Tragedia Shocked. Liberalizm wam juz do konca mozgi wyzarl
Słupek - Pon 21 Kwi, 2008 23:04
Temat postu:
Shaunri - Problem w tym, że jeśli miałbym na to jakiś wpływ, to bym wysłał to ministerstwo, cytując klasyka, kury szczać prowadzić, a nie politykę robić.

Potwor - wnioskuję, że jesteś miłośniczką podejścia "Wszystkim po równo, czyli g...".

Tak na marginesie - wolę określenie "libertarianizm", bo łatkę liberałów zawłaszczyły sobie niestety różne ruchy mające mało wspólnego z wolnością (PD i PO [jakby byli wolnościowi, to by Gomułka nie podał się do dymisji] w Polsce, Demokraci w USA), poza tym moje poglądy nie mieszczą się w ramach klasycznego liberalizmu.
PotworAreturn - Wto 22 Kwi, 2008 08:30
Temat postu:
Nie, nie jestem takiego zdania. Ja tylko uwazam, ze jak gowniarz nie ma kosy nad glowa, to to wykorzysta ;] (tak, potwierdzam wlasnym przykladem, nie, nie kazdy tak ma (niektorzy maja wlasna, wewnetrzna motywacje) ale w wiekszosci moich obserwacji sie sprawdza).
Magwill - Wto 22 Kwi, 2008 20:19
Temat postu:
Słupek napisał/a:
Jeśli jedna szkoła uczy rzeczy trudniejszych, a druga samych banałów to wszystko w porządku, ale jeśli wszystkie szkoły w państwie mają narzucony program lekki i niewymagający (albo w drugą stronę - katowanie debili rzeczami bardzo skomplikowanymi), to już coś nie gra.


Tutaj w każdej szkole tak jest Smile
Kurz - Czw 24 Kwi, 2008 20:30
Temat postu:
Ja nie lubię szkoły... Nie lubię do niej jeździć.
ale to chyba dlatego, że jestem taki leniwy... :-)
nasty_girl - Pią 25 Kwi, 2008 08:06
Temat postu:
Jak dobrze nie mieć na razie co lubić. Jeszcze tylko odebrać świadectwo, i "wakacje".
PotworAreturn - Sob 26 Kwi, 2008 10:33
Temat postu:
Wakacje Razz...
Nikita - Sob 26 Kwi, 2008 12:24
Temat postu:
Nie zazdroszczę! Razz

A ja w tym roku nieco wcześniej kończe szkołę, bo już 28 maja jadę na wakacje. Smile
Anonymous - Nie 27 Kwi, 2008 09:22
Temat postu:
Ja tam lubię szkołę jak nie ma niemieckiego, chemii i historii (ogólnie lubie ten przedmiot, ale nie z moją nauczycielką...).
nasty_girl - Sob 10 Maj, 2008 15:21
Temat postu:
Potwora, to ty? biggrin Ja jeszcze mam 3 egzaminy, i na wakacje. Pomyśleć, że 5 miesięcy bez szkoły.
Magwill - Sob 10 Maj, 2008 19:34
Temat postu:
A ja zazdroszcze Wink
Będąc tutaj mam tylko misiąc wakacji Sad
Pink Panter14 - Nie 11 Maj, 2008 13:50
Temat postu:
A ja lubię bardzo chodzić do szkoły i dowiadywać się nowych rzeczy, spotykać z kolegami, koleżankami.
PotworAreturn - Nie 11 Maj, 2008 15:50
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Potwora, to ty? biggrin Ja jeszcze mam 3 egzaminy, i na wakacje. Pomyśleć, że 5 miesięcy bez szkoły.

ja, ja Wink Troche odmieniona ;P Ale tylko troche bo z tego ci widze, to nadal wzbudzam jakies sensacje ;]

No ja tez w polowie jestem. Zostala matma, i ustne i uciekam z kraju Smile
nasty_girl - Nie 11 Maj, 2008 16:02
Temat postu:
Matma.. o boże. Ja mam we wtorek historię, potem ustne, i się dopiero zacznie.. poszukiwania mieszkania, szkoły i wszystkiego..Wink
PotworAreturn - Pon 12 Maj, 2008 10:47
Temat postu:
No ja juz mam wszystko zalatwione na szczescie Smile Takze o to sie nie martwie biggrin
trinithi013 - Nie 25 Maj, 2008 20:07
Temat postu:
Moja klasa jest najgorsza w całej podstawówce Twisted Evil
Jednak w szkole można się wielu fajnych rzeczy dowiedzieć.... Very Happy
nasty_girl - Wto 27 Maj, 2008 23:49
Temat postu:
PotworAreturn napisał/a:
No ja juz mam wszystko zalatwione na szczescie Smile Takze o to sie nie martwie biggrin



A ja szczęśliwa, po Wink
Anonymous - Sro 27 Sie, 2008 11:53
Temat postu:
Niezbyt... Szczególnie z powodu zarozumiałych nauczycieli...
danly - Pią 21 Lis, 2008 15:51
Temat postu:
ja nie nawidze...!!
chyba tylko jak jest przerwa
Anonymous - Pią 21 Lis, 2008 16:31
Temat postu:
Szacuję, że masz niskie stopnie, jak tak tej szkoły nie lubisz.
Przerw za bardzo nie lubię, bo dzieciary biegające potrafią impetem złamać rękę/nogę/kark/kręgosłup/czaszkę/mózg.
Fikcja - Czw 15 Paź, 2009 21:09
Temat postu:
Nauczyciele są raczej w porządku, uczniowska część szkoły - też nie ma na co narzekać, małe gimnazjum, znamy się tam wszyscy, dosyć zintegrowani jesteśmy, w klasie też nie ma jakiś problemów z dogadywaniem się.
Poziom jest wysoki, nauki w cholerę, ale daję radę i w 1 gim średnia ponad 4, więc nie jest ze mną źle, teraz się bardziej przykładam.
Podsumowując - lubię.
Nina.Kar - Wto 20 Paź, 2009 18:04
Temat postu:
Ja lubię chodzić do szkoły ogólnie dobrze się uczę i na razie moja najniższa ocena na koniec roku to 4!!! Niektórzy nauczyciele nie sa fajni ale co poradzić! Rolling Eyes
piotr123 - Sro 21 Paź, 2009 14:37
Temat postu:
NIENAWIDZE z kolegami to sie moge spotkać gdzie indziej a nie tracić 6 godzin ...
Basia61 - Sro 16 Gru, 2009 12:09
Temat postu:
Ja nie bardzo lubię szkołę, ale po szkole zawsze mogę spotykać się z moją koleżanką.
Mruczka - Pią 18 Gru, 2009 22:24
Temat postu:
Nie cierpie wstawać o 7:00 Sad po prostu masakra...
dlaczego szkoła się nie może zaczynać np. o 10:00? Very Happy Dobrze, że jest piątek... Potem ferie świąteczne i bede sobie chrapała (sory, nie chrapie Very Happy ) do 13! (maybe Very Happy )
Szczerze? Mam dosyć budy. Sad
nasty_girl - Sob 19 Gru, 2009 19:56
Temat postu:
Bo jakby zaczynała się o 10, to trwałaby do 17, a tego chyba nikt by nie chciał? ;p

Tak Ci się wydaje, że to fajne.. ale w rzeczywistości dzień byłby krótszy, czasu mniej.. a wstając o 9 tak samo byłabyś niewyspana ;p
Mruczka - Wto 22 Gru, 2009 17:02
Temat postu:
U mnie to z tymi zajęciami dodatkowymi i tak wszystko trwa do 17... Neutral
SIMON300195 - Wto 22 Gru, 2009 18:29
Temat postu:
5klasistka napisał/a:
U mnie to z tymi zajęciami dodatkowymi i tak wszystko trwa do 17... Neutral


nie gadaj głupot post napisałaś o 16 a ty mówisz o 17 u ciebie "wszystko trwa"
Anonymous - Wto 22 Gru, 2009 18:36
Temat postu:
Mają komputry w szkole.
SIMON300195 - Wto 22 Gru, 2009 18:40
Temat postu:
Chippy napisał/a:
Mają komputry w szkole.


Dobra Chippy ale zajęcia dodatkowe to się chyba uczy się a nie siedzi na dziecionline ;/
Anonymous - Wto 22 Gru, 2009 19:04
Temat postu:
Ja tam siedzę na irc.
Will96 - Wto 22 Gru, 2009 19:15
Temat postu:
Ja w większość dni lekcje kończę (łącznie z dodatkowymi, szkoła muzyczna) o 20:00, a żeby zdążyć do szkoły muszę wstawać o 5:45 i nie narzekam, a warto dodać że nie mam w tym czasie żadnej przerwy, bo przejeżdżam prosto z jednej do drugiej szkoły,
nasty_girl - Sro 23 Gru, 2009 12:38
Temat postu:
SIMON300195 napisał/a:
Chippy napisał/a:
Mają komputry w szkole.


Dobra Chippy ale zajęcia dodatkowe to się chyba uczy się a nie siedzi na dziecionline ;/


Siedzisz codziennie do ostatnich zajęć w szkole? Na wszystkie zajęcia dodatkowe chodzisz? Głupoty gadasz.. nie popisuj się swoją pseudąinteligencją bo irytujący jesteś.
Mruczka - Nie 03 Sty, 2010 22:23
Temat postu:
u nas na kole informatycznym to se wchodzą na to co chcą, niektórzy poprawiają zaległości a inni wchodzą do netu i robią co sobie życzą. Nie gadam głupot, w szkole nr 3 jest tak, a w szkole nr 1567 tak. U was tylko sie uczą, u mnie nie tylko. Więc nie zakładaj od razu, że gadam głupoty, bo może być inaczej: mogłam se wtedy siedzieć na kole informatycznym i pisać na forum, bo akurat nie miałam żadnych zaległości. Mail
RóżowaLandryna - Nie 03 Sty, 2010 22:27
Temat postu:
u mnie w szkole w ogole nic sie niedzieje...
Dazul - Pon 04 Sty, 2010 14:24
Temat postu:
Haha .. czy lubię chodzić do szkoły ?? Haha.. to chyba jest żart. A moja jedyna zdana ocena to 5 ;] Jedyna.. xD

[ Dodano: Pon 04 Sty, 2010 13:25 ]
5klasistka .. no wiesz, 5 klasa nie jest taka trudna .. ale spoko
aku626 - Pon 04 Sty, 2010 15:48
Temat postu:
w 4, 5 i 6 klasie może chodziłem do szkoły bo nic trudnego nie było i ciągłe wygłupy a tera ja w gimnazjum moja jedyna myśl to nauka oraz kiedy wakacje
Mruczka - Sro 06 Sty, 2010 17:19
Temat postu:
Dazul napisał/a:
5klasistka .. no wiesz, 5 klasa nie jest taka trudna .. ale spoko

Też tak uważam. Na razie jakoś sobie radze Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group