Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Podroze

PotworAreturn - Pią 16 Maj, 2008 09:12
Temat postu: Podroze
Z doswiadczenia wiem, ze to dosc ciekawy temat, na ktory ludzie chetnie sie wypowiadaja Wink
Wiec pytanie do Was... Gdzie byliscie, co widzieliscie i co zrobilo na Was duze wrazenie (zaznaczam od razu, ze o wartosci tych przezyzc i przygod nie swiadczy cena dodana obok oferty w katalogu biura podrozy, lecz wasze wlasne przezycia i doswiadczenia, ktore zgromadziliscie Wink ).
Magwill - Sob 17 Maj, 2008 01:20
Temat postu:
Ja to co najwyżej mogę powiedzieć, że byłam w Szwecjii, gdzie moda jest po prostu ochydna. Nie pozwiedzałam tam, za dużo. (W telewizji, o matko takie nudy, że no nie wiem.) Miasto Malmo jest dość duże. Coś co mnie zainteresowało był wielki hotel Hilton, no i zamek, który był bardzo stary i przepiękny, niestety w środku go nie zwiedzałam. Smile
No i Anglia, w której teraz żyję i podoba mi się, a o innych rzeczach tutaj to już pisałam w innych tematach Smile

Moim marzeniem jest zwiedzić Afrykę, a w niej Egipt, a później chciałabym zobaczyć Francję i jej słynną wieżę Eiffla Very Happy

Jak widzicie nie mam sie czym za bardzo pochwalić...Razz
Majolka - Nie 07 Lis, 2010 19:57
Temat postu:
Czy ktoś z was był na nartach w Bułgarii? a dokładnie czy ktoś podróżował z Itaką?
znalazłam u nich fajną ofertę, Bułgaria, narty, 8 dni za 999zł. ale szczerze, niewiele słyszałam o kurorcie Pamporovo.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group