Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Chlopak jak go złapac

kikamcia - Wto 12 Sie, 2008 00:06
Temat postu: Chlopak jak go złapac
Hej to jest mój pierwszy post ale prosze doradzcie coś jak mam złapac chłopaka który mi się podoba w siec? No raz niby ze mną gadał ale przez osoby trzecie i jak się niby ze mną umówił To mnie wystawił. A,najgorsze ze chodzimy do tej samej klasy i nawet razem siedzieliśmy razermw jednej ławce. No i powiem odrazu nie jestem taka piękna jak princessa i nie chodzi o twarz... Pomóżcie...
CHoCoLaTE - Wto 12 Sie, 2008 00:27
Temat postu:
kikamcia napisał/a:
jak mam złapac chłopaka który mi się podoba w siec?

A co Ty Spidergirl? xdd
kikamcia - Wto 12 Sie, 2008 00:57
Temat postu:
Może Smile Wszystkie chwyty w miłości dozwolone... Smile
CHoCoLaTE - Wto 12 Sie, 2008 10:30
Temat postu:
Jeśli chodzicie do jednej klasy, to łatwiej, bo się bardziej znacie. Skoro koleżanki wiedzą, że Ci się on podoba, to poproś je, żebyście spędzały chociaż niektóre przerwy z nim i kolegami. Nie wiem zwróć uwagę czy się na Ciebie często patrzy, a może się uśmiecha, zagaduje, to coś powinno znaczyć ^^
kikamcia - Wto 12 Sie, 2008 13:37
Temat postu:
No tak patrzy się ciągle na mnie i mnie nawet zagaduje no ale więcej... To jak dotond nic.
Kimex - Wto 12 Sie, 2008 13:44
Temat postu:
CHoCoLaTE napisał/a:
kikamcia napisał/a:
jak mam złapac chłopaka który mi się podoba w siec?

A co Ty Spidergirl? xdd


Spider pig biggrin
@topic

Otwieramy bravo.pl i tam są przecudowne rady . przekopiuje je poprostu
http://www.bravo.pl/milosc/artykuly/niech-on-cie-wreszcie-zauwazy/ida,238273/
http://www.bravo.pl/milosc/artykuly/niech-on-cie-wreszcie-zauwazy-2/ida,239316/

cudowne rady Smile

lecz pamiętaj o jednym . faceci są prości.
kikamcia - Wto 12 Sie, 2008 13:56
Temat postu:
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
Akacja12 - Wto 12 Sie, 2008 15:04
Temat postu: Re: Chlopak jak go złapac
kikamcia napisał/a:
nie chodzi o twarz...

Oczywiście że nie Smile bo chodzi o inną część ciała ;p

Może zorganizuj spotkanie klasowe jeżeli macie w miarę zgraną klasę, albo zbierz znajomych i idźcie na plażę Smile będzie łatwiej, bo zapraszanie go gdzieś to może być zły pomysł... zależy jeszcze ile masz lat Smile no i wtedy możesz się wokół niego troszkę zakręcić, porozmawiać itd...

*zapomniałam że nie wszyscy mieszkają nad morzem, ale w Twoim mieście masz na pewno jakieś punkty ciekawe Smile
kikamcia - Wto 12 Sie, 2008 15:15
Temat postu:
Sorki pomyliło mi się toz tą rwarzą miałam napisac gdzie indziej ale poprostu mała pomyleczka. Akacjo12 moje miasteczko to jedna wielka dziura jedyne co tu do zwiedzania to jakieś muzeum które każdy widział już ze 50razy. A, ja niestety nie mam plaży pod balkonem Smile. Oj rozmażyłam się... U mnie w miasteczku to tylko łączki i jakieś zabrudzone rzeczki. A i mam 10lat i 4 miesiace. I nie myśl że to moze tylko takie zaurocznie bo juzż w tym wieku też można sie zabujac na poważnie Smile. A, i problem w tym że on się dowiedział od tej osoby od ktorej nie powienien się dowiedziec że ja isę w nim bujam.
Akacja12 - Wto 12 Sie, 2008 15:36
Temat postu:
"Zabujać na poważnie" - nie jest to oksymoron czasem ? Wink

Trochę młoda jesteś, może daj spokój, teraz to Ci sie wydaje bardzo poważne, no ale kiedyś się będziesz z tego śmiała a i chłopcy w tym wieku mogą nie podejść do sprawy zbyt poważnie i śmiać się z Ciebie...
kikamcia - Wto 12 Sie, 2008 15:38
Temat postu:
No pewieni tak.
CHoCoLaTE - Wto 12 Sie, 2008 16:48
Temat postu:
Pamiętaj, że w tym wieku, co Ty, dziewczyny są dojrzalsze od chłopaków. Mogą uważać, że by chciały z jakimś chodzić, kiedy on ma w głowie tylko głupie zabawy na przerwach.
Shaunri - Wto 12 Sie, 2008 18:53
Temat postu:
Akacja - A co ma to że będzie się z tego kiedyś śmiała do tego że ma sobie dać spokój? Eeee? Ja dzisiaj śmieję się że parę lat temu prawie umarłem... I co z tego? Ludzie z czasem nabierają dystansu do wielu faktów ze swojego życia, co nie znaczy że trzeba się zachowywać w wieku 10 lat jak 40-latka. Nie próbuj tego, bo wieku Ci to Kochana nie doda : )

kikamcia - Widzisz, problem w tym przypadku zapewne nie leży w tym czy chłopakowi się podobasz, ale w jego zwyczajnej nieśmiałości. Chłopcy w tym wieku należą do bardzo nieśmiałych i przyznam że tutaj mogłabyś zrobić niewielki wyjątek od zasad typu "Mężczyźni winni podrywać kobiety, nie na odwrót" i naprowadzić go nieco na fakt, że bardzo go lubisz.

Wiesz, nie jest to sprawa tak prosta. Nie możesz po prostu wyskoczyć do niego z grubej rury "Kocham Cię", czy coś w tym stylu - To jest zbyt obcesowe. Wszystko wymaga czasu i nieco cierpliwości.

Po pierwsze spojrzenie - odpowiednio dobrane spojrzenie kobiety może naprawdę zwalić z nóg wielu facetów.
Po drugie uśmiech - uśmiech to jedna z ważniejszych rzeczy w kontaktach międzyludzkich. Uśmiechaj się kiedy się da : )
Po trzecie podpowiedzi - Musisz mu podpowiedzieć że chciałabyś się z nim spotkać po szkole. Powiedz że się nudzisz, że nie masz co dzisiaj robić i że na przykład wyskoczyłabyś sobie gdzieś się przejść, ale nie masz z kim. Dobrze powiedziane nie zabrzmi sztucznie a da chłopakowi do myślenia.

Pracuj nad nim, pracuj : ) Życzę powodzenia : )
kikamcia - Sro 13 Sie, 2008 10:55
Temat postu:
Dzięki... No a to co mówileś o tej grubej rurze to z tym już zampóźno. Bo moje koleżanki się dowiedziały i totalna klapa. I mu to powiedziały tak poprostu podeszły i powiedzieły. "Wiesz a ona to Cię kocha" Wskazały na mnie palcem. No i chyba teraz tego odkręcic nie można Sad
Shaunri - Sro 13 Sie, 2008 18:52
Temat postu:
Wszystko można Moja Droga odkręcić i to całkiem bez problemu.

Wie że go lubisz, dobrze, żaden problem. Dowiedział się tego od Twoich bądź co bądź jeszcze szczeniackich koleżanek - Wykorzystaj to : )

Utrzymaj go w tym mniemaniu, niech wie że go Kochasz, po prostu rób swoje i nie zwracaj uwagi na to co mówią, czy myślą inni : )
kikamcia - Sro 27 Sie, 2008 10:58
Temat postu:
A, może jeszcze jakieś inne rady?
katien205 - Czw 28 Sie, 2008 12:40
Temat postu:
Hm ... Jakieś inne rady ? Powiem Ci tak. Wiem co przeżywasz bo w twoim wieku także, się zakochałam Wink Nie martw się jeśli chłopak się o tym dowiedział. To nawet lepiej Very Happy Nie musisz się martwić jak to jemu wyznać. Uśmiechaj się i bądź poprostu sobą Smile Nie martw się opiniamy innych. To jest ich zdanie. I nie wiedzą co czujesz ! Ale uprzedzam, żebyś potem nie płakała ... Nie każdy chłopak jest Ci przeznaczony. Więc może on nie jest dla Ciebie ? Myślałaś nad tym ? Wink Mówiłaś, że się z tobą umówił i Cie wystawił ? ! Ale on cie poprosił o spotkanie czy przez osoby trzecie ? Jeśli on cie poprosił to jest szansa. Oczywiście zachował się jak dzieciak. Ale może coś jemu wypadło ? A jeśli przez osoby trzecie ... To niestety ale robi sobie żarty. Przykro mi. Ale musisz coś wiedzieć ! Dziewczyny szybciej dorastają Smile Więc jemu tylko koledzy i zabawki w głowie. Przemyśl sobie wszystko Wink Mam nadzieje, że pomogłam :* Powodzenia Wink

PS. Nie chciałam Ciebie straszyć ale powiedzieć jak jest Smile
Anonymous - Nie 31 Sie, 2008 13:37
Temat postu:
CHoCoLaTE napisał/a:
Pamiętaj, że w tym wieku, co Ty, dziewczyny są dojrzalsze od chłopaków. Mogą uważać, że by chciały z jakimś chodzić, kiedy on ma w głowie tylko głupie zabawy na przerwach.


Ależ to jest obrzydliwe kłamstwo!!!!
Shaunri - Nie 31 Sie, 2008 21:16
Temat postu:
Chippy - Niestety kłamstwem nie jest, lecz prawdą czystą : )
Kimex - Nie 31 Sie, 2008 22:42
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Chippy - Niestety kłamstwem nie jest, lecz prawdą czystą : )

bo jak to mówił mój nauczyciel "faceci to są opóźnieni o sto miliardów lat względem kobiet"

Myśle że tak z 2-3 lata , potem wszystko się normuje (choć patrząc na marzenia moich ... (jak nazwać najniższy stopień znajomości?) Rówieśniczek w moim wieku to ich idealny facet to tak +3/+5 lat pensja i samochód)
Shaunri - Pon 01 Wrz, 2008 08:09
Temat postu:
Kimex - Nie możesz tego twierdzenia tak rozdrabniać, tu chodzi o ogólne podejście do życia. Po prostu kobiety mają dojrzalsze podejście o kilka latek zawsze. Powiedzmy że wyrównuje się to w wieku 30-40 lat, ale i tak nie do końca. Wiąże się to też z tym że to właśnie kobieta jest osobą marzącą o założeniu rodziny i czekającą aż jej partner sie zorientuje, kupi ten głupi pierścionek i wreszcie będa mogli sobie robić dzieciaki : )
Anonymous - Pią 21 Lis, 2008 16:14
Temat postu:
Całkowicie nie zgadzam się z tym, że w jej wieku chłopacy się na korytarzach ganiają.
Większość tak, ale ja sobie wyciągam GameBoya i nikomu nie przeszkadzając odpoczynkiem biernym gram na nim.
KaMciaA - Pią 21 Lis, 2008 16:45
Temat postu:
Chippy-ale jakie to ma znaczenie.?hmm.?
ja się z tym zgadzam że chłopacy w tym wieku się ganiają i wgl się bawią jakimiś lego czy coś.A ty przeciesz Grasz na GameBoyu czysz to nie jest zabawa.?
Wiesz ale niestety chłopacy wszystko rozumieją i podchodzą do sparw poważnie kiedy maą 14 lat.
Anonymous - Pią 21 Lis, 2008 18:19
Temat postu:
Tak, to jest czysta zabawa. Ale Tetris rozwija i edukuje.

Przyznasz jednak, że nie robię to co moi rówieśnicy czyli udawanie pijaka/tarzanie się po trawie/chodzenie przez kałuże/wchodzenie przez wentylacje do szatni dziewczyn?
Shaunri - Sob 22 Lis, 2008 00:19
Temat postu:
Kamcia - Eeee tam, chłopcy do końca życia pozostają chłopcami i lubią się bawić zabawkami. Tyle że z gameboya robi się komputer, a z piłki nożnej robi się gra komputerowa : )

A już wchodzenie przez wentylację do kobiecych szatni to dopiero zostaje im na całe życie : )

Bo chłopcy to zawsze chłopcy : )
KaMciaA - Sob 22 Lis, 2008 11:30
Temat postu:
Shaunri- masz racje ale wiesz już mam doświadczenie z facetami i wiem oco im ogólnie im
chodzi im starszy tym bardziej czegoś chce.czyli seksu.Wink
Shaunri - Sob 22 Lis, 2008 11:33
Temat postu:
To tak tylko do 30-tki - Potem już im starszy tym głośniej chrapie : )
KaMciaA - Sob 22 Lis, 2008 11:38
Temat postu:
Ta ta i potem go się obudzić go nie da.;D
Shaunri - Sob 22 Lis, 2008 13:53
Temat postu:
No cóż, po 30-ce to już zmęczony życiem chłopiec jest : )
Ale bawić i tak się lubi : )
nasty_girl - Sob 22 Lis, 2008 14:08
Temat postu:
Kamcia, jakie doświadczenie z facetami może mieć 13latka? To raz, dwa.. kto tu czego chce? Emotek;/
KaMciaA - Sob 22 Lis, 2008 15:54
Temat postu:
nasty_girl to miało być w przenośni.;/

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Sob 22 Lis, 2008 14:55[/i:] ][/size:]
a tak na marginesie mam 14 lat.;/
nasty_girl - Sob 22 Lis, 2008 20:42
Temat postu:
W przenośni.. lol biggrin To się w przenośni mam doświadczenie z kobietami. Super wytłumaczenie.
KaMciaA - Sob 22 Lis, 2008 20:47
Temat postu:
aj nie muszę ci się tłumaczyć.;/
Shaunri - Nie 23 Lis, 2008 11:19
Temat postu:
Oj nie kłócić się : )
Anonymous - Nie 23 Lis, 2008 13:25
Temat postu:
Po pierwsze, to do 14stki to każdy - chłopak i dziewczyna są dzieciakami.
A co wy robicie takiego ważnego, piszecie sobie jakieś liściki, podpisujecie się, zbieracie jakieś karteczki itd.
To też jest zabawa.

Po drugie, chłopacy mają trochę inny umysł niż wy - chcą się "cieszyć" życiem, zanim nie będą starzy i torturowani przez swoje chamskie żony. Nic na to nie poradzicie.

A po trzecie - miałem w klasie takiego człeka, co zachowywał się jak Casanova - wchodząc przez wentylację to szatni damskiej dziewczyny go nawet całowały (dopóki nie zauważyły, że jest jeszcze drugi otwór w sam raz do podglądywania), obściskywały go itp. Ale nie miał jakiejś stałej dziewczyny, tylko cała szkoła na niego leciała. Do teraz nie wiem czemu.
Shaunri - Nie 23 Lis, 2008 15:47
Temat postu:
Po drugie, chłopacy mają trochę inny umysł niż wy - chcą się "cieszyć" życiem, zanim nie będą starzy i torturowani przez swoje chamskie żony. Nic na to nie poradzicie

Pierwsza oznaka dojrzałości - odpowiednie podejście do życia : )

Do teraz nie wiem czemu.

Po prostu są ludzie którzy innym wydają się atrakcyjni i tyle : )
KaMciaA - Nie 23 Lis, 2008 17:24
Temat postu:
[i:]go nawet całowały (dopóki nie zauważyły, że jest jeszcze drugi otwór w sam raz do podglądywania), obściskywały go itp. Ale nie miał jakiejś stałej dziewczyny, tylko cała szkoła na niego leciała. Do teraz nie wiem czemu.[/i:]


Może jest Fajniejszy i ładniejszy od ciebię.;//
Shaunri - Nie 23 Lis, 2008 18:44
Temat postu:
Kamcia - Chappy chciał chyba po prostu zauważyć niedojrzałe zachowanie koleżanek : )
Anonymous - Pon 24 Lis, 2008 14:11
Temat postu:
FAJNIEJSZY? Jak można być fajniejszy ogolonym na zero?


a z tą oznaką to chodzi o mnie?

---

może macie jakiś zmysły postrzegania, że tak on się im podobał,
a nie różnił się wcale od nas?
KaMciaA - Pon 24 Lis, 2008 15:03
Temat postu:
Wszystko możliwe.
Shaunri - Pon 24 Lis, 2008 15:16
Temat postu:
Chippy - Tu nie chodzi tylko o wygląd. Generalnie nie chodzi tylko o wygląd, czy to mówimy o kobietach, czy o męzczyznach. Ciężko to tak naprawdę ująć, bo jeśli powiem "charakter", to pomyślisz że chodzi mi o to czy Ci się dobrze z nią/nim rozmawia, jednak to też nie to. Jeśli powiem że to "chemia", to pomyślisz że jestem zwolennikiem atawistycznego podejścia do życia i w ogóle prymityw ze mnie.

Mówiąc jednak najprościej to po prostu jedni mają większe powodzenie u kobiet, a inni mniejsze, czasem całkiem niezależnie od urody : )
Anonymous - Pon 24 Lis, 2008 15:30
Temat postu:
Chyba wiem o co ci chodzi.

To jest działanie mózgu, po prostu czysta psychologia.

Człowiek, nawet jeżeli nie zdaje sobie z tego sprawy, potrafi przejrzeć tzw. charakter, osobowość innej osoby jeżeli będzie chciał.
Osoba, która (niekoniecznie wyglądem) jest do niego podobna lub "wygodna", wydaje się
ciekawszą osobą, niż te z pierwszego rzutu okiem.

Być może dlatego, że był taki, nie inaczej oryginalny oddziaływał na inne dziewczyny bardziej, niż inni.

Z kolei, gdy jego by nie było, wszyscy chcieli by tego, co jest pod względem osobowości tuż za nim. I gdyby tamten był, mówiły by że ten jest gorszy, a jakby go nie było - to lepszy. To tak zwany system kontrastu.

To nie jest wymyślone, tylko wyczytane z e-booków o psychologii.
KaMciaA - Pon 24 Lis, 2008 18:29
Temat postu:
Jak na 1997 rocznik to dużo wiesz Chippy.;]
Shaunri - Pon 24 Lis, 2008 18:59
Temat postu:
Chippy - Teorii na ten temat jest ogrom. Jedne dotyczą psychologii, inne biologii, inne chemii, a jeszcze inne przypadkowego doboru naturalnego. Masa teorii a w każdej ziarnko prawdy : )
Anonymous - Wto 25 Lis, 2008 18:07
Temat postu:
thx. w mojej szkole też tak o mnie mówią Smile)
Słupek - Wto 25 Lis, 2008 22:10
Temat postu:
Mimo wszystko ładni ludzie są oceniani wyżej od brzydkich pod względem innych cech, np. charakteru czy inteligencji. Wyczyne w paper-booku (tak, za moich czasów książki były na papierze, drogie dzieci) Smile

Chippy napisał/a:
Po drugie, chłopacy mają trochę inny umysł niż wy - chcą się "cieszyć" życiem

I daj buk, że mi się nie odmieni na starość Smile
nasty_girl - Wto 25 Lis, 2008 22:34
Temat postu:
KaMciaA napisał/a:
a tak na marginesie mam 14 lat.;/


(Shaunri, bez kłótni Wink)) To dlaczego na gg masz 13? biggrinbiggrinbiggrinbiggrin
KaMciaA - Wto 25 Lis, 2008 23:22
Temat postu:
a tak se bo nie zmieniłam.
bo mam nowe gg 8.0
nasty_girl - Wto 25 Lis, 2008 23:25
Temat postu:
hehe, a gg samo zmienia.
KaMciaA - Wto 25 Lis, 2008 23:28
Temat postu:
tego bym nie powiedziała.
nasty_girl - Wto 25 Lis, 2008 23:39
Temat postu:
W gg podajesz rok urodzenia, nie wiek. A tego się nie zmienia Wink
KaMciaA - Sro 26 Lis, 2008 11:42
Temat postu:
a zakład że się zmienia.
nasty_girl - Sro 26 Lis, 2008 11:56
Temat postu:
Hehe, czyli masz powiedzmy rok 85, w roku 2008 masz 23 lata a w 2009 dalej 23? Zresztą.. co to za OT
Shaunri - Sro 26 Lis, 2008 13:59
Temat postu:
Nasty - Bez kłótni : D
Akacja12 - Czw 27 Lis, 2008 22:28
Temat postu:
Ej, ja mam w gg też mniej lat, więc coś w tym jest biggrin
nasty_girl - Pią 28 Lis, 2008 09:55
Temat postu:
ha, wiedziałam, że to nowsze gg jest do [cenzura] ;p
Akacja12 - Pią 28 Lis, 2008 19:34
Temat postu:
Hmm, ale ja mam Kadu ;P
Anonymous - Sob 29 Lis, 2008 13:59
Temat postu:
Eeee... do rzeczy prosiłbym....

Słupek napisał/a:
Mimo wszystko ładni ludzie są oceniani wyżej od brzydkich pod względem innych cech, np. charakteru czy inteligencji. Wyczyne w paper-booku (tak, za moich czasów książki były na papierze, drogie dzieci)

Z tym pierwszym zgadzam się, tym bardziej że to dominuje coraz częściej.

Za twoich czasów książki były na papierze. Teraz też tak jest, tyle że gdybym miał wszystkie e-booki na papierze to by całe mi mieszkanie zawaliło.
nasty_girl - Sob 29 Lis, 2008 19:52
Temat postu:
Tak, bo wszystkie książki, gdyby nie było ich w wersji e byś kupił a potem trzymał w domu..
sandra17104 - Sro 22 Lip, 2009 23:09
Temat postu:
heja


mam pytanie jak poderwać chłopaka
Tremere - Sro 22 Lip, 2009 23:18
Temat postu:
zlap go na lasso
Luke_Skywalker - Czw 23 Lip, 2009 08:42
Temat postu:
ale cięta riposta biggrin
cezary666 - Sob 08 Maj, 2010 22:39
Temat postu: Proste
Dotknij jego brzucha i powiedz że ma twarde mięśnie.
Od razu rozpoznasz czy chce czegoś więcej niż tylko 'przyjaźni' Wink
Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group