Dzieci OnLine

Zwierzęta - Mój kot

Anonymous - Sob 25 Paź, 2008 22:12
Temat postu: Mój kot
Imię: Kitka Love
Rasa: Dachowiec Smile
Wiek: 11 lat
Opis: Biały krawat, skarpetki i wąsy, reszta czarna



Jak była kociakiem miała wypadek (potrącił ją samochód) i ma przerwany rdzeń w ogonku, tzn. nie może nim ruszać i go nie czuje, tak jakby paraliż.

Co o niej sądzicie?
Shaunri - Wto 28 Paź, 2008 16:20
Temat postu:
Uroczy kotek : ) Ino wiekowy już, taka... Stara Panna ; )?
Magwill - Sro 29 Paź, 2008 20:40
Temat postu:
Słodka, a na swoje 11 latek to nie wygląda Smile Smile Smile
Akacja12 - Sro 29 Paź, 2008 22:20
Temat postu:
No ale my tego święta nie obchodzimy w Polsce...
Shaunri - Czw 30 Paź, 2008 16:13
Temat postu:
Jakiego? Święta Kotów ; )? Nie ten wątek Moja Droga : )
Akacja12 - Pią 31 Paź, 2008 22:00
Temat postu:
Oj, przepraszam Wink już wiem gdzie się zgubił mój post ;p

Śliczny kotek, uwielbiam koty Smile
katy12 - Nie 02 Lis, 2008 22:36
Temat postu:
ja też miałam kitke:D teraz mam pusie ma 6miesięcy i jak miała 4 miesiące to też miała wypadek ktury ja spowodowałam:(raz poszłam sobie z kicią na spacer i prowadziłam ją na myczy przez przypadek upuściłam spycz i pusia mi uciekła;( ja więc pobiegłam za nią ale niemogłam jej dogonić więc pomyślałam że stane jej na smyczy którą za sobą ciągneła i stało się zamiast skoczyć na smycz skoczyłam na głowe kotka kotek połorzył się na plecach i zaczoł się dusić ja wybuchłam płaczem a on dostał krwotoku z noska naszczęście byłam z rodzicami i muj tata wzioł pusie i szybko popędziliśmy do domu pusia już miałA nie przerzyć bo niemogłam iść do weteryniarza bo była niedziela modliłam się jak tylko mogłam i już na 2 dzień puska zaczeła jeść!!!!!!!!!huraaaaaaa!!!! a;le pusia nadal ma coś uszkodzone bo ma problemy z oddychaniem i miałczeniem:((((ale ciesze się że zyje i jest ze mnąWink

[ Dodano: Nie 02 Lis, 2008 22:39 ]
sorki za błędy z wyrazem smycz Kwiat
Nina.Kar - Sro 25 Lut, 2009 17:43
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Uroczy kotek : ) Ino wiekowy już, taka... Stara Panna ; )?


Mój kot ma 14 lat i ma sie dobrze, chętnie się bawi i uwielbia siedzieć na kolanach Wink

Kitka jest piękna Very Happy ,tylko z tym ogonkiem biedna, nic się nie da zrobić?Ale wygląda słodko Very Happy !UWIELBIAM KOTY!!!!!!!!
aku626 - Pią 27 Mar, 2009 21:24
Temat postu:
kitka mały fajny kiciuś (podobny do mojego) też czarny i białe ma w tym samym miejscu zapomniałem ile mój kot ma lat ale ma na imię pin (kot pin)
sathii - Wto 21 Lip, 2009 16:06
Temat postu:
Jej, jaki śliczny , ja to swojego chciałabym oduczyć spania na pościeli, słyszałam, że jest taki preparat Stop Kot, którym się pryska i kot nie wchodzi. Znacie coś takiego?
Akacja12 - Wto 21 Lip, 2009 16:33
Temat postu:
To byłoby dobre, jak zacznie się rok szkolny to nie dam rady spać jak one mi będą buszować Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group