Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Kostium na Halloween

Magwill - Sro 29 Paź, 2008 20:32
Temat postu: Kostium na Halloween
Już za dwa dni Halloween!!!! Dużo cukierków, lizaków i innych słodkości, oraz dużo straszydeł na ulicach. Tutaj gdzie ja mieszkam, Halloween, jest bardzo wilekim świętem, i wszyscy chodzą po domach, i mówią " Trick or treat" co oznacza "Cukierek albo psikus". Ja mam zamiar przebrać się za kobietę kot, ponieważ chciałam się troche wyróżniać, bo większość dziewcząt przebiera się za czarownice, lub wiedźmy itp. Cat Chciałam się dowiedzieć za kogo wy się przebieracie, a jeżeli nie ochodzicie tego zwyczaju, to chociaż za co chcielibyście się ptrzebrać?

Macie wiele propozycji w ankiecie, ale jeśli nie ma tam tego za co zamierzacie się przebrać to piszczie w postach. Twisted Evil
Shaunri - Sro 29 Paź, 2008 20:42
Temat postu:
Tutaj gdzie Ja mieszkam jest Polska i nie obchodzimy Halloween. Wiesz chociaż co to jest to Halloween i jaki cel tego jest?
Magwill - Sro 29 Paź, 2008 20:48
Temat postu:
Shaunri za kogo ty mnie uważasz, przecież wiem co to jest Halloween, święto zmarłych, a jakbyś chciał wiedzieć to ja nie jestem obcokrajówką, tylko mieszkam w Anglii dwa lata, więc ja swoja lata mieszkałam w Polsce, więc za głupią mnie nie uważaj Razz
Słupek - Sro 29 Paź, 2008 21:22
Temat postu:
Magwill napisał/a:
tylko mieszkam w Anglii dwa lata

To może pisz o tym na jakimś anglosaskim forum? Rolling Eyes
Magwill - Sro 29 Paź, 2008 21:26
Temat postu:
Haha bardzo śmieszne, nie obchodzi mnie co anglicy, bo to, to ja na ulicach widzę, ochodzi mnie to kto w Polsce się za co przebiera, a jeśli szanowni panowie uważąją, to nie jest nic do świętowania to ok, ale mówiłam, jeśli nie, to przynajmniej napiszcie za co chcielibyscie się przebrać Smile O tym jest temat a nie o ciągłym gadaniu omnie i tradycji w ANGLII.
CHoCoLaTE - Sro 29 Paź, 2008 22:34
Temat postu:
My, jak co roku, chodzimy z kumpelami przebrane za wiedzmy/wampirzyce i zbieramy cukierki xD Prawda, dużo osób poprostu zamyka nam drzwi przed nosem, albo gadają, że jesteśmy opętane szatany, ale zawsze można się pośmiać xD
Shaunri - Czw 30 Paź, 2008 16:12
Temat postu:
Shaunri za kogo ty mnie uważasz, przecież wiem co to jest Halloween, święto zmarłych

Grzechem jest nazywanie tego czegoś Świętem Zmarłych - Bo i ze Świętem, i ze Zmarłych nie ma to nic wspólnego.



Wybacz za moją awersję do tego dnia - nie lubię go, uważam za głupotę i staram się tępić, nic na to nie poradzę : )
Magwill - Czw 30 Paź, 2008 18:01
Temat postu:
Nie chodzi mi o święto jako świętowanie, tylko o wiesz, no tak mówi się, a jak ty tak nie uważasz to.......ja po prostu mam własne zdanie, ale oprócz chocolate nikt inny nie powiedział za kogo chciałby się przebrać, w końcu o tym jest ten temat.
nasty_girl - Czw 30 Paź, 2008 18:07
Temat postu:
Ludzie, mamy 21 wiek. Globalizacja. Walentynki, Halloween. Nie można się odcinać od rzeczywistości. Przecież o zabawę chodzi.
Magwill - Czw 30 Paź, 2008 18:18
Temat postu:
Dzięki nasty_girl, ktoś w końcu za mną jest Smile
nasty_girl - Pią 31 Paź, 2008 10:05
Temat postu:
Po wczorajszej imprezie stwierdzam, że starsi ludzie są głównie nietolerancyjni..
Shaunri - Pią 31 Paź, 2008 16:51
Temat postu:
nasty - Tu nie chodzi o nietolerancyjność, a o różnice kulturowe, niedługo Święto Hanuka będziemy obchodzić. To po prostu paranoja, a idea występowania Halloween w Polsce zabija nieco ideę Święta Zmarłych, które - Jako Chrześcijanie - jutro obchodzimy.
Słupek - Pią 31 Paź, 2008 17:39
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Święta Zmarłych, które - Jako Chrześcijanie - jutro obchodzimy.

Wyznajesz jakiś chrześcijanizm radziecki? Smile Prawidłowa nazwa święta, które jutro obchodzicie to Dzień Wszystkich Świętych.
Shaunri - Nie 02 Lis, 2008 13:48
Temat postu:
Whatever, nie czepiajmy się nazw, gdyż teologiem nie jestem : )
Magwill - Sro 05 Lis, 2008 21:15
Temat postu:
no już po HALLOWEEN i powiem wam ze było po prostu extra, uzbierałam garstki cukierków, chociaż pogoda była fatalna, cała przemokłam, ale i tak była dobra zabawa Smile
CHoCoLaTE - Sro 05 Lis, 2008 21:38
Temat postu:
Ja tez duzo uzbieralam, a u nas nie padalo ; P
Starsi mysleli, ze mowimy 'slodycze albo fikus', oglnie mowiac mysleli, ze sprzedajemy slodycze i fikusy ; | xdd
nasty_girl - Sro 05 Lis, 2008 22:11
Temat postu:
Hehe, czyli ktoś tą "tradycję" u nas praktykuje. Jako, że byłam na imprezie przebieranej, po kilku głębszych padł pomysł obskoczenia paru mieszkań. Cukierków nie było, za to połówka dla biednych studentów się znalazła Wink I te wredne miny babć zamykających drzwi przed nosem.. Wink
CHoCoLaTE - Sro 05 Lis, 2008 23:55
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
I te wredne miny babć zamykających drzwi przed nosem.. Wink


O taaak.. u mnie było ich wiele xD

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group