Dzieci OnLine

SEKS - problem z przyjemnością?

metalman - Nie 23 Lis, 2008 14:49
Temat postu: problem z przyjemnością?
Witam, mam taki problem. Otóż podczas pieszczot (na górnej połowie ciała, bez poniżej pasa ;p) moja koleżanka nie odczuwa w ogole przyjemności... Stresu nie odczuwa, klimat jest, nic na szybko, wiec o co może chodzić i jak to zmienić? Jeżeli to w czymś pomoze to mamy po 19 lat
Shaunri - Nie 23 Lis, 2008 15:50
Temat postu:
Jak to zmienić? Nie da się : ) Może po prostu nie ten rodzaj pieszczot Ją kręci. Spróbujcie czegoś innego.

Są kobiety które na przykład bardzo wręcz nie lubią jak ktoś dotyka ich piersi. Są z drugiej strony takie co to kochają. Są takie, które za dotknięcie ucha/nosa/brzucha/łopatki/stopy/palca/czegokolwiek dadzą Ci w twarz, a inne będą się wić i prosić o jeszcze.

Jeśli chodzi o to co kobiety lubią to bardzo osobista sprawa, różnie u różnych kobiet to wygląda, więc po prostu możesz uznać że Twoja partnerka nie lubi tego rodzaju pieszczot, którego do tej pory próbowaliście.*

*Oczywiście pomijam wszystkie Twoje błędy, których w wieku 19 lat pewnie i tak popełniłeś ogrom - Ale skoro mówisz że dziewczyny się nie stresuje, a klimat jest to pozostaje Ci wierzyć.



PS: Jeśli już nawet przy bezpośrednich pieszczotach najbardziej czułych punktów twojej partnerki ta będzie zimna niczym lód złoście się do lekarza, czasem pomaga : )
nasty_girl - Nie 23 Lis, 2008 18:09
Temat postu:
Shanuri wyprzedziłeś mnie. No niestety, kobiety nie mają tak dobrze jak wy.. trzeba troszkę czasu, żeby znaleźć odpowiednie miejsca. Powodzenia.
joasia90 - Pią 28 Lis, 2008 21:43
Temat postu:
Spróbuj pieścic je w inny sposób: intensywnie, delikatnie, szybko, wolno, dotykaj, liż, ssaj, przyszczypuj troszeczke.... Może to pomoże. A jak nie, to poszukaj innych stref erogennych.
wonx - Sob 02 Maj, 2009 20:41
Temat postu:
Każdy ma swoje strefy przyjemności i każdy odczuwa przyjemność inaczej. biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group