Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Dziewczyna a rodzice

lampka666 - Pon 02 Lut, 2009 23:06
Temat postu: Dziewczyna a rodzice
Otóż miałem już 4 dziewczyny, a rodzice nic o tym nie wiedzą. Teraz [może] uda mi się z tą jedyną, ale jak się uda to nie powiem rodzicom. Po prostu się wstydzę, boję porozmawiać. No na prawdę. Nie wiem co robić. Chodząc na randki, muszę mówić kłamstwa w stylu umówiłem się z kolegami.
Pomóżcie! Znaczy powiedzcie jak mam rozmawiać z rodzicami?
GothicLolita - Pon 02 Lut, 2009 23:09
Temat postu:
Hoho ! : D
I kto tu mi mówi, że nieładnie mamę informować o plamie na kanapie?! *lol*
Ja miałam chłopaka...
Ale to tylko w sumie takie dziecinne zauroczenie ; )
Powiedziałam od razu i tyle !
Za to teraz moja mama cały czas mi go wypomina ! XD
Rozmawiam z moją mamą prawie o wszystkim i chyba ona jest moją najlepszą przyjaciółką ; )
Porozmawiaj ! W sumie.. Trzeba kiedyś przełamać 'pierwsze lody' ; )
Dasz radę chłopie ! : D
lampka666 - Pon 02 Lut, 2009 23:12
Temat postu:
Tyle że z mamą rzadko rozmawiam o takich rzeczach. Sad
Akacja12 - Pon 02 Lut, 2009 23:12
Temat postu:
Zależy jakich masz rodziców. Czasem lepiej nie mówić, w moim przypadku ukrywam te wydarzenia Smile nie musisz zresztą zaraz mówić że to Twoja dziewczyna, tylko ż eidziesz się spotkać z Kasią czy tam kimś.
GothicLolita - Pon 02 Lut, 2009 23:14
Temat postu:
No. Racja.
Zależy też jakich masz rodziców. =='
Chociaż z drugiej strony..
To masz powód do chwalenia się : D
W końcu.. Nie każdy ma dziewczynę/chłopaka xd
lampka666 - Pon 02 Lut, 2009 23:15
Temat postu:
Hm, ciekawy pomysł, idę się spotkać z Olą. Znaczy ona ma Alexandra bo to niemka[mieszkam w niemczech], ale powiem że z taką aleksandrą z klasy i starczy Smile
Powinno..
GothicLolita - Pon 02 Lut, 2009 23:17
Temat postu:
No i git! : D

A tak na marginesie..
To niemki brzydkie podobno xd
lampka666 - Pon 02 Lut, 2009 23:31
Temat postu:
Niektóre tak. Ale ta jest śliczna Smile
hippie - Pon 02 Lut, 2009 23:51
Temat postu:
Ja zawsze mówię, że idę z kolega. Kiedy już tych wyjść z "kolegą" jest sporo, to mama sama mówi, że to pewnie mój chłopak. Niedawno pokazałam mamie zdjęcie z nim, a ona na to, żeby się nie całowała, bo jestem na to za mała... Zawsze myślałam, że moja mama jest wyluzowana i w ogóle jeśli chodzi o te sprawy, a tu takie coś. A mam 16 lat. Trochę dziwne poglądy ma.
GothicLolita - Pon 02 Lut, 2009 23:55
Temat postu:
16 lat i żeby ci zabraniała się całować? XD
Śmiechu warte XD
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 00:23
Temat postu:
Jak to dobrze że przez całowanie się nie można się zarazić tymi syfami..
GothicLolita - Wto 03 Lut, 2009 00:26
Temat postu:
No. Różnie bywa, wiesz? ;>
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 00:36
Temat postu:
Znaczy.. mi chodzi że głównie nie można ;p
hippie - Wto 03 Lut, 2009 00:44
Temat postu:
GothicLolita napisał/a:
16 lat i żeby ci zabraniała się całować? XD
Śmiechu warte XD

Tak jak było w Rozmowach W Toku. Pewnie boi się, że przez całowanie może dojść do czegoś więcej. I słusznie. Ale nie w każdym przypadku przecież, bez przesady.
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 00:58
Temat postu:
hippie,
współczuję ;p
To ja mam niecałe 12 lat i się całowałem normalnie.. :O
hippie - Wto 03 Lut, 2009 09:09
Temat postu:
No ja też, ale oczywiście matka nic nie wie xD
Shaunri - Wto 03 Lut, 2009 11:11
Temat postu:
lampka - A powiedz Ty mi Mój Drogi o czym Ty chcesz z tymi rodzicami dyskutować?

Bo jak rozumiem po prostu sumienie Cię męczy, że z powodu głupiego wstydu musisz okłamywać rodziców - Toż nie musisz. Po prostu powiedz że wychodzisz z "Olą" i po problemie - oczywiście, niezaprzeczalnie jak rodziców zastaniesz w dobrym humorze, to od żartów się nie opędzisz. Ale nie ma co robić naburmuszonej i zawstydzonej miny - Wbrew pozorom czy rodzice żartują, czy nie - najczęściej są uradowani szczerze że syn ma dziewczynę.

A jeśli chciałbyś z rodzicami porozmawiać szukając jakiejś rady... To już trzeba mieć z nimi odpowiedni kontakt - nie każdemu się udaje. Bywa : )

Co innego kiedy dziewczę ma chłopaka, wtedy nieczęsto są zadowoleni : )
Akacja12 - Wto 03 Lut, 2009 11:30
Temat postu:
Shaunri napisał/a:

Co innego kiedy dziewczę ma chłopaka, wtedy nieczęsto są zadowoleni : )
No ja nie wiem... tata mi w wieku 16 lat wmawiał że jestem za młoda...
Shaunri - Wto 03 Lut, 2009 13:15
Temat postu:
Akacyjko - No i właśnie to napisałem - Nieczęsto są zadowoleni, czyli często są niezadowoleni : )
Akacja12 - Wto 03 Lut, 2009 14:41
Temat postu:
Aaaa Smile źle zrozumiałam, perdon Smile
@siex - Wto 03 Lut, 2009 15:33
Temat postu:
Moim zdaniem, powinieneś zacząc tak : mamo a nie będziesz zła? Jak powie, że nie to dobrze, ok teraz powiedz to co masz do powiedzenia i jeśli mama będzie zła to powiedz, że obiecała, że miała nie być zła( to sposob bardziej dziecinny). Jeśli to ci nie odpowiada powiedz poprostu, że masz dziewczyne i bardzo ja kochasz, ale przyżekasz, że nie aż tak bardzo żeby przestać zajmować się szkołą i rodziną i będzie spoko. Ja kiedys miałam chłopaka i powiedziałam to mamie prosto z mostu, ona tylko zaczęła sie śmiać i przed niczym nie ostrzegała, bo mnie zna.


Pozdrawiam i życzę szczęścia!
hippie - Wto 03 Lut, 2009 17:08
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
tata mi w wieku 16 lat wmawiał że jestem za młoda...

No mam to samo.
GothicLolita - Wto 03 Lut, 2009 17:12
Temat postu:
A mi tata obiecał, że będzie po kolei wszystkich chłopaków z domu z kijem wyganiać XD
hippie - Wto 03 Lut, 2009 17:16
Temat postu:
To nie przyprowadzaj do domu xD
GothicLolita - Wto 03 Lut, 2009 17:18
Temat postu:
Jak to?
Muszę im przedstawić przystojnego japończyka : D
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 17:40
Temat postu:
GothicLolita,
schowaj się z twoim japońcem ;P
@siex
A o co ma być zła? ;p
GothicLolita - Wto 03 Lut, 2009 17:42
Temat postu:
Zazdrosny? ; >
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 18:24
Temat postu:
Nie Razz Ja zazdrosny?
GothicLolita - Wto 03 Lut, 2009 18:25
Temat postu:
Na to wygląda ; >
@siex - Sro 04 Lut, 2009 14:19
Temat postu:
No nie wiem?
lampka666 - Czw 05 Lut, 2009 17:55
Temat postu:
A może by tak koniec spamidła?
Surykatka - Sob 23 Maj, 2009 18:07
Temat postu:
Jak będziesz tak wszystko ukrywał, to gdy wszystko się wyda (nie musi , ale wiesz jak to jest...) , rodzice nie będą Ci ufali. To trudna do powiedzenia sprawa. Radzę Ci, byś na przykład najpierw powiedział rodzicom, że dorastasz , powiedz też im o Twojej dziewczynie, ale tak, jakbyś mówił o koleżance. Powiedz, że ją LUBISZ. LUBISZ, a nie kochasz. To naprawdę trudne, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Moi rodzice pewnie przyjęli by to dobrze. Ale zależy ile miałabym lat Wink
Dazul - Nie 24 Maj, 2009 10:07
Temat postu:
Ja...nigdy nie mówię i nie chcę mówić. Nie mam poprostu do mamy zaufania albo powie tacie a tata by się wsiekał i nie wiem co by jeszcze zrobił albo mama tak samo zaczęła by mnie wypytywać itp. Ja jak mam się "z kimś" spotkać to mówię że wychodzę czasami jest ok a czasami się pyta gdzie i z kim to mówię że na miasto i że z koleżanką. Ja się tam nie stresuje xD
krystian603 - Pon 25 Maj, 2009 21:41
Temat postu:
Ja tam jeszcze dziewczyny nie miałem dlatego że nie mam odwagi powiedzieć także dlatego że wstydzę się rodziców :p
dobo - Pon 26 Paź, 2009 20:35
Temat postu:
hippie napisał/a:
Ja zawsze mówię, że idę z kolega. Kiedy już tych wyjść z "kolegą" jest sporo, to mama sama mówi, że to pewnie mój chłopak. Niedawno pokazałam mamie zdjęcie z nim, a ona na to, żeby się nie całowała, bo jestem na to za mała... Zawsze myślałam, że moja mama jest wyluzowana i w ogóle jeśli chodzi o te sprawy, a tu takie coś. A mam 16 lat. Trochę dziwne poglądy ma.



Moze te ''Calowanie'' to tak w cudzysłowie ? A wiesz, moze jej poprostu chodzilo o sex i takie tam ; ) Rodzice zapewne tez sie wstydza czasami z nami o takich sprawach rozmawiac - zalezy od tego jak zcesto z nimi gadamy. Moi rodzice 'namawiaja' mnie zebym 'odlozyl' kumpli i znalazl se dziewczyne biggrin

a mam 15 lat heh Smile
KaMciaA - Pon 26 Paź, 2009 21:58
Temat postu:
dobo - nie odświeżamy starych tematów . biggrin
piotr123 - Wto 27 Paź, 2009 16:18
Temat postu:
Nowi zawsze odnawiają stare tematy ale kiedyś się nauczą xD (tak jak ja)

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group