Dzieci OnLine

Programowanie - Sterownik-karta graficzna

danly - Sob 28 Lut, 2009 22:52
Temat postu: Sterownik-karta graficzna
Hej! nie wiem do jakiego działu wcisnąć to pytanie...może tu?
ok wiec...jestem średnio kumata w sprawach komputerowych (deamon,nero...itp) gdzieś 2 tygodnie temu ściągnęłam sobie z neta simsy (wiem ze to jest nielegalnie ale...xd) tata tam umie wiec mi jakoś to zrobił jakoś tam najpierw na deamon´nie i nie wiem jeszcze jakieś cuda nie widy o których nie mam pojęcia.Wszystko super działało ale...zachciało mi się ściągnąć nieoficjalne dodatki pomieszałam tam coś pousuwałam parę rzeczy i okazało się ze usunęłam coś z karty graficznej ;( Pisze mi: ¨Nie znaleziono karty graficznej pracującej w standardzie DirectX 9.0c! Sprawdź, czy masz kartę graficzna zgodna z DirectX 9.0c i zainstalowane najnowsze sterowników oferowane producenta karty.Aplikacja zostanie zamknięta¨

a teraz pytanie do was...można z kas to ściągnąć? z kad?

PS.wiem powiecie zapytaj sie tatusia jak taka jesteś mądra, nie chce go niepokoić hehe.

HELP.z góry thx !
Słupek - Nie 01 Mar, 2009 00:53
Temat postu:
Żeby stwierdzić skąd ściągnąć sterowniki trzeba wiedzieć jaka to karta.
Shaunri - Nie 01 Mar, 2009 09:45
Temat postu:
Podaj jaka karta, potem wejdziesz na odpowiednią stronę i ściągniesz stery do niej. Powinno pomóc.
danly - Nie 01 Mar, 2009 10:55
Temat postu:
hm...czekaj coś ściągam,jakoś sobie może poradzę ale się wkurzyłam....nigdy nie kupujcie Windows Visty jest do .... !
PS.sory za kłopot z tym postem
Shaunri - Nie 01 Mar, 2009 12:31
Temat postu:
Czemu Vista Ci się nie podoba? : ) Mi tam całkiem odpowiada : )
krystian603 - Nie 01 Mar, 2009 17:37
Temat postu:
danly, czy jak niby usunęłaś ten sterownik od karty graficznej to masz taki sam rozmiar to masz taką samą rozdzielczość monitora?? I czy ten komunikat wyskakuje ci jak włączasz kompa czy tylko jak uruchamiasz sims-y albo inne gry??
nasty_girl - Nie 01 Mar, 2009 18:17
Temat postu:
Shaunri gdybyś dzięki szanownej viscie został na miesiąc sam bez internetu też byś ją chciał wywalić w piz** ..
Shaunri - Nie 01 Mar, 2009 18:47
Temat postu:
Moja działa idealnie : )
nasty_girl - Nie 01 Mar, 2009 18:59
Temat postu:
Tak, moja też. Po wyłączeniu wszystkich upewnień Visty typu "Czy na pewno ty chciałeś zainstalować ten program", "Musisz być administratorem sieci" - mimo, że jesteś. Oraz po wojnie w salonach tp/orange. Bo w żadnym salonie w całym Wrocławiu, plus kilku salonach w moim mieście, gdzie została oddelegowana moja mama nie było sterowników do neo w viscie. Co z tego, że w mieszkaniu jest opłacona neosrada, której za nic w świecie zainstalować się nie da.

Owszem, fajna neosrada, mieszkałam tak sama, bez internetu, połowy filmów itd. Ale co tam Wink)
danly - Nie 01 Mar, 2009 19:37
Temat postu:
już jest wszystko ok...coś zainstalowałam,coś pousuwałam i działa!
Shaunri - Nie 01 Mar, 2009 19:56
Temat postu:
<drapie się po głowie> A Ja żadnych problemów nie mam - fakt, z miejsca UAC wyłączyłem, ze względu na to że część gier nie chce z tym czymś chodzić, ale sieć, internet i reszta badziewia działa idealnie : )
nasty_girl - Nie 01 Mar, 2009 21:06
Temat postu:
Taaa.. pewnie nie masz tego shitu neosrady. A ja mam. Nie z własnej woli. Ale właściciela mieszkania - wujek podpisał umowę na 3 lata. Nieświadom, że nie będzie tu mieszkał. I ktoś się musi męczyć. Ja w każdym razie nie dałam rady z vistą.. a przecież ze mnie informatyczka pierwszej klasy Wink Facet coś tam zrobił, ale i tak. Niesmak pozostał Wink
Słupek - Nie 01 Mar, 2009 21:19
Temat postu:
Nie ma czegoś takiego jak sterowniki do Neostrady, tylko do konkretnych modemów, adapterów i innego takiego barachła. A że miałaś syf, a nie porządny sprzęt to się męczyłaś przez miesiąc Smile Chociaż pewnie wystarczyłoby poszukać sterów na necie, a nie biegać po salonach.
nasty_girl - Nie 01 Mar, 2009 21:49
Temat postu:
Nie, do neosrady były sterowniki tylko dla modemu. Te miałam. I przy instalacji z płytką (starą neosrady) instalowało się i w pewnym momencie, gdzieś pod koniec wyskakiwał błąd - coś w stylu oprogramowanie nie jest wyczytywane przez system.. Chodziłam po salonach orange. Oni przerażeni informowali mnie, że oprogramowanie działające pod vistą skończyło im się wczoraj.. i zamówią je za tydzień, bo wtedy robią zamówienia. Na kłótnie typu - ja płacę za internet - więc wymagam tego oprogramowania odpowiadali, że to mój program. Na większe kłótnie dzwonili do innych salonów, aby dowiedzieć się, że najbliższe jest 20 km dalej.. ;// Zainstaluj sobie neo zanim będziesz mówić Wink
Shaunri - Pon 02 Mar, 2009 12:41
Temat postu:
nasty - Owszem, nie męczę się z neostradą. Akurat jesli chodzi o internet to długo szukałem czegoś co by mi pasowało - i skończyłem na UPC, jak narazie jest lepiej niż dobrze : )
nasty_girl - Pon 02 Mar, 2009 13:01
Temat postu:
A ja czekam na koniec umowy.. i przełączenie się na dialog. Biorąc pod uwagę odległość do ich centrali internet u mnie powinien śmigać genialnie.. no ale może kiedyś się doczekam.
Shaunri - Pon 02 Mar, 2009 15:12
Temat postu:
Od dialogowego modemu zaczynałem przygody z internetem : )
Z czasem niestety wydali mi się za drodzy - Jak mnie pamięć nie myli mieszkasz we Wrocławiu - naprawdę nie dasz rady znaleźć czegoś tańszego?

Dobra, zwracam honory - Vista jest dziwna... Aktualizacja gg wymaga uprawnień administratora... Kiedy Ja je mam : )
Słupek - Pon 02 Mar, 2009 17:56
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
Zainstaluj sobie neo zanim będziesz mówić

Bawiłem się Neostradą na XP (i wcześniejszych), Debianie, Ubuntu, Mandrivie i X360, na wszystkim działała bez problemu. Na Viście nie próbowałem, ale też na 100% by ruszyła (musiałbym mieć Niesamowicie Ważny Powód by to instalować) biggrin No, ale ja nie używam ichniego modemu tylko routerek, taki najtańszy.
Shaunri - Pon 02 Mar, 2009 19:53
Temat postu:
(musiałbym mieć Niesamowicie Ważny Powód by to instalować)

DX 10 : )?
Bartek_Rosik - Pon 02 Mar, 2009 20:13
Temat postu:
Ja mam Liveboxa i jedynie sterowniki trzeba było do adaptera Wi - Fi i się śmiga Smile

Na Viście oczywiście xD
Słupek - Pon 02 Mar, 2009 20:36
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
DX 10 : )?

Za stary komputer mam na to Smile

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group