Dzieci OnLine

DOM RODZINA - pomoc

saab - Sro 11 Mar, 2009 21:59
Temat postu: pomoc
hey mieszkam w anglii z tata i jego zona staram sie pomagac i wogole ale ja i ona caly czas sie klocimy.. poniza mnie i wogole zneca sie nademna psychicznie mowi np ze starszie wygladam a moj makijarz to juz lepiej nie mowic ojciec zawsze staje po jej stronie bo ja jestem ta niedobra co zawsze sie z nia kloci...teraz wyprowadzili sie do innego miasta i zostawili mnie z taka kasia zeby skonczyc szkole i mam teraz problem bo ja chce z nia zostac ale w to trzeba bedzie wmieszac ludzi z policji i psychologow wiec mam problem bo chce mieszkac z ojcem ale nie z nia nawet jak zostane z kasia to boje sie ze ojceiec wiecj sie do mnie nie odezwie...rozmawiam z nim ale nic do niego nie dociera... co robic??

prosze o odpwiedz....
Shaunri - Czw 12 Mar, 2009 15:22
Temat postu:
A ile masz lat i ile będziesz miała jak skończysz tą szkołę?

Generalnie z macochami tak to już jest, że się z córkami swoich mężów nie lubią - nikt nie wie dlaczego, ale po prostu tak jest.
nasty_girl - Czw 12 Mar, 2009 16:30
Temat postu:
Tak, ale dzieciom się wydaje, że powiedzą sobie, ja idę mieszkać do koleżanki i to jest normalne. Ale są jakieś normy prawne, jakieś reguły. Nie możesz sobie od tak się obrazić i wziąć swoich rzeczy.. Chociażby dlatego, że to ojciec jak mniemam jest twoim opiekunem prawnym.
Shaunri - Czw 12 Mar, 2009 21:38
Temat postu:
No tak, ale jeśli skończy szkolę mając 18 lat, lub więcej to może iść gdzie jej się podoba - i wtedy liczy się tylko żeby miała gdzie : )
nasty_girl - Pią 13 Mar, 2009 12:47
Temat postu:
Jak kończy 18.. ale podejrzewam, że jeszcze trochę do tego.
violetLily - Pią 13 Mar, 2009 13:07
Temat postu:
14 lat masz, prawda? No cóż. Odpowiedzialność prawną za swoją osobę niestety uzyskuje się od 18 roku życia... A ta Kasia to jakaś z rodziny czy kto? Bo to tez głupio, że ojciec zostawił cię i wyprowadził sie do innego miasta..
SIMON300195 - Pią 13 Mar, 2009 15:44
Temat postu:
violetLily napisał/a:
14 lat masz, prawda? No cóż. Odpowiedzialność prawną za swoją osobę niestety uzyskuje się od 18 roku życia... A ta Kasia to jakaś z rodziny czy kto? Bo to tez głupio, że ojciec zostawił cię i wyprowadził sie do innego miasta..



Kasia to chyba Macocha jej :lol:Przeżyj tym jeszcze zostało 4 lata to kawałek jeszcze zostało przeżyjesz tym Wink
nasty_girl - Pią 13 Mar, 2009 15:53
Temat postu:
przeczytaj jeszcze raz Wink
SIMON300195 - Pią 13 Mar, 2009 15:57
Temat postu:
nasty_girl napisał/a:
przeczytaj jeszcze raz Wink



Pomyłka Kasia to chyba jej koleżanka Very Happy
@siex - Pią 13 Mar, 2009 16:28
Temat postu:
Wiesz to straszne, że twój ojciec słucha jej a nie ciebie. Sorry, ale nie umiem ci pomoc
violetLily - Pią 13 Mar, 2009 21:25
Temat postu:
Hymm. Czy ja wiem czy koleżanka ;p? Saab proszę o wyjaśnienia ;]
saab - Pią 13 Mar, 2009 21:39
Temat postu:
no no kolezanka biggrin tzn przyjaciolka rodziny biggrin
violetLily - Pią 13 Mar, 2009 21:54
Temat postu:
Oo Wink. Dużo się zmieniło przez ten fakt. Hymm.. Szczerze to nie wiem jak to zrobić, żebys została z Kasią. Bo przecież ona nie ma żadnych praw nad tobą, prawda? Chyba, że zrzekłby się ich twój ojciec, ale to chyba nie wchodzi w grę..
SIMON300195 - Pią 13 Mar, 2009 22:56
Temat postu:
violetLily napisał/a:
Oo Wink. Dużo się zmieniło przez ten fakt. Hymm.. Szczerze to nie wiem jak to zrobić, żebys została z Kasią. Bo przecież ona nie ma żadnych praw nad tobą, prawda? Chyba, że zrzekłby się ich twój ojciec, ale to chyba nie wchodzi w grę..



my zrzekniemy za nią i powiemy kuratorium o jej problemach i załatwione.... Razz
saab pasuje??? Smile
saab - Sob 14 Mar, 2009 00:44
Temat postu:
hah jasne byle by najdalej od wrednej macochy xD
SIMON300195 - Sob 14 Mar, 2009 08:42
Temat postu:
saab napisał/a:
hah jasne byle by najdalej od wrednej macochy xD


ej idz do pedagoga szkolnego i pogadaj z nią na twój temat
@siex - Sob 14 Mar, 2009 13:41
Temat postu:
Trzymam sie przy swoim twój tato jest ( sorry, ze tak mówię ) niewyrozumiały i trochę dziwny

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group